Zobārsta asistenta CV | Padomi izveidei un CV paraugs

Mēs visi lieliski apzināmies, ka zobārsts ir un būs visos laikos pieprasīta profesija. Taču jāatzīst, ka tas ir ārkārtīgi smags darbs. Lieliska alternatīva ir kļūt par zobārsta asistentu, kas ir vienlīdz pieprasīta profesija, taču to apgūt iespējams ātrāk.

Zobārsta asistenta CV piemērs

CV

KARĪNA KALNA
E-pasts: karina.kalna@inbox.lv
Mob. tel. +37128475763
Adrese: Kovārņu iela 3-13, Rēzekne

Zobārsta asistents ar 6 gadu pieredzi vairākās zobārstniecības praksēs un pieredzi zobārsta asistēšanā, kā arī pacienta aprūpēšanā. Izcilas komunikācijas prasmes ar pacientiem, kā arī praktiska pieredze administratīvajos darbos. ‘’Gada darbinieks zobārstniecības nodaļā’’ apbalvojuma saņēmējs 2018. un 2019. gadā.

PRASMES:

 • augstākā profesionālā medicīniskā izglītība
 • praktiskā darba pieredze stacionārā ārstniecības iestādē
 • zināšanas par pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principiem
 • labas komunikācijas prasmes
 • pieredze organizējot izglītojošus pasākumus mutes profilaksē (dažādas vecuma grupas)
 • prasmes veikt kvalitatīvu zobu profesionālo profilaksi

SERTIFIKĀTI:

 • ‘’Panākumi zobārsta praksē’’ 2020
 • ‘’Zobārsta asistents; 3.profesionālās kvalifikācijas līmenis’’ 2017

DARBA PIEREDZE:

 • Rēzeknes slimnīca | zobārsta asistents
  2017-2020
  Pacientu aprūpes darba organizēšana un koordinēšana, zobārstniecības procedūru standartu ieviešanas uzraudzība, infekcijas kontrole zobārstniecības kabinetā, izglītojošu pasākumu organizēšana un vadīšana, LR normatīvo aktu ievērošanas uzraudzība, ikmēneša atskaišu sagatavošana, materiālu un medikamentu uzskaites veikšana. Pateicoties aktīvajam darba, divus gadus pēc kārtas iegūts apbalvojums ‘’Gada darbinieks zobārstniecības nodaļā’’.

 • SIA “ZobārstēPLUS” | zobārsta asistents
  2020-pašlaik
  Ārsta nozīmēto zobu profesionālās profilakses veikšana pacientiem, zobārsta asistēšana, veicot ārstnieciskas manipulācijas kabinetā, infekcijas kontrole kabinetā, pacientu izglītošanas pasākumu organizēšana, ārsta nozīmēto medikamentu nodrošināšana pacientiem.

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitātes Rīgas 1. Medicīnas koledža,
2015-2017
Zobārsta asistents, 3. Profesionālās kvalifikācijas līmenis

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 4 4 5

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:
Liene Kazaka
“Rēzeknes slimnīca” vecākā zobārste
Tel. 2973446

Zaiga Kalde
SIA “ZobārstēPLUS” zobārste
Tel. 25569895

Saskaņā ar Forbes datiem 2020. gada maijā, vairāk kā 80% zobārstu apgalvo, ka ‘’pieņemt darbā zobu higiēnistu vai asistentu ir ārkārtīgi izaicinoši, jo trūkst darbaspēka’’. Tādēļ nav brīnums, ka zobārsti un zobārstniecības iestādes dara visu, lai piesaistītu labākos zobārstu asistentus.

Vai jau gatavojaties sūtīt savu pieteikumu? Vispirms uzziniet, kā izveidot perfektu zobārsta asistenta CV, lai pretendētu uz augstāku atalagojumu! Turpiniet lasīt šo rakstu, lai pēc sekundes redzētu profesionālu zobārsta asistenta CV piemēru, bet pēc 5 minūtēm - jau zinātu, kā izveidot šādu CV patstāvīgi! Tāpat ieskatieties mūsu mājaslapā, lai aplūkotu citus zobārstniecības CV paraugus !

Zobārsta asistentu darba likmes un algas

Zobārstu asistentu alga Latvijā ir tiešā mērā atkarīga no tā, kādā iestādē strādā zobārsta asistents - valsts vai privātajā -, kā arī pašas iestādes normatīvajos aktos norādītās atalgojuma politikas un zobārsta asistenta veicamajiem pienākumiem.

Piemēram, pēc jaunākās Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta statistikas, vidējā alga Latvijā zobārstu asistentiem 2022. gadā variē no 566-1265 EUR mēnesī. Pirmsskolas iestādēs darba samaksa zobārsta asistentam ir norādīta no 327-904 EUR mēnesī, savukārt privātajās klīnikās biežākā prakse ir norādīt stundas algu, kas variē no 7-10 EUR stundā.

Kā izveidot zobārsta asistenta CV no nulles

Ja vēlaties, lai jūsu zobārsta asistenta CV būtu par 90% labāks nekā citiem kandidātiem un garantētu jums 10x vairāk interviju, jums būs jāiepazīstas ar tā sagatavošas pamatprincipiem. Nezināt, kādi tie ir? Lūk, 7 veiksmīga zobārsta asistenta CV principi!

 • Sāciet savu CV ar īsu, bet jaudīgu profesionālo mērķi vai karjeras kopsavilkumu kā zobārsta asistents. Šai rindkopai jāietver neliels pārskats par to, kas jūs esat, kādu darbu veicat un kāpēc darba devējam būtu jāizvēlas tieši jūsu kandidatūra.
 • Pārliecinieties, ka esat iekļāvis un izcēlis CV pašu svarīgāko - atbilstošu izglītību! Attiecībā uz zobārstu asistentiem, nekādu atkāpju no šī likuma nav!
 • Pierādiet sevi kā speciālistu, lietojot profesionālus atslēgas vārdus un nozares terminoloģiju
 • Nesūtiet vienādus, šablonveidīgus CV. Vienmēr pielāgojiet tā saturu konkrētajam darba sludinājumam, jo pienākumi katrā darba vietā var būt atšķirīgi, līdz ar to mainās akcenti jūsu CV.
 • Izcelieties no pūļa, noformējot savu CV oriģināli - iespējams, jums ir lielisks, profesionāli uzņemts portrets? Pievienojiet to savam CV!
 • Pārbaudiet gramatikas un stilistikas kļūdas, jo perfektā CV vienmēr tiek lietota perfekta valoda!
 • Centieties noformēt savu CV uz 1 vai maksimums 2 lapām, jo nevienam nepatīk rakties papīru kalnos
📌Padoms : Nezināt, kā pievielcīgi un vienlaikus profesionāli noformēt savu CV? Apskatiet mūsu sagatavotās zobārstu asistentu CV veidnes ! Jums būs tikai jāievada relevantā informācija, jo par izcilu dizainu un noformējumu parūpēsimies mēs!

Izkārtojums

Tā kā zobārsta asistenta CV prasa ļoti nopietnu pieeju, pirmkārt, fokusējieties uz profesionālajām sadaļām - izglītību, darba pieredzi, profesionālo kopsavilkumu, papildu izglītību, kontaktinformāciju, valodu zināšanām. Taču augstās profesionalitātes prasības nenozīmē, ka jūsu CV jāpārvēršas par grāmatu vai jābūt garlaicīgam un neinteresantam papīram.

Informācijas izkārtojums zobārsta asistenta CV ir ārkārtīgi svarīgs, lai darba devēji varētu viegli un ērti pārskatīt jūsu kandidatūru. Tāpat tas palīdz izcelties citu konkurentu vidū!

Informāciju varat izkārtot dažādos grafiskajos risinājumos - rindās, kollonās, tabulās vai dažādu krāsu blokos. Svarīgākais domāt par to, kāds noformējums būs visērtāk pārskatāms jūsu nākamajam darba devējam.

Veidojot sava CV izkārtojumu, neaizmirstiet domāt par to, kādas savas spēcīgās puses jūs vēlaties izcelt. Varat, piemēram, iekrāsot vai pasvītrot īpašas prasmes vai sertifikātus. Taču , protams, neaizmirstiet, ka zobārsta asistenta CV joprojām jārada profesionāls priekšstats, nevis jābūt izkrāsotam viscaur jūsu mīļākajā rozā krāsā…

Mūsu gatavajos zobārsta asistenta CV piemēros jūs noteikti atradīsiet savai profesionālajai situācijai piemērotāko dizainu un izkārtojumu!

zobarsta asistenta cv

Formāts un struktūra

Zobārsta asistenta CV nav nekā svarīgāka par vērtīgu informāciju, kas izcelta ar pareizā formatējuma un struktūras palīdzību. Jūs varat izkārtot sava CV saturu 3 dažādos veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā. Lūk, ko nozīmē katrs no šiem veidiem:

 • Hronoloģiskajā CV savas darba vietas jūs norādāt hronoloģiskā secībā, tātad, vienu pēc otras
 • Funkcionālajā CV jūs liekat uzsvaru uz saviem galvenajiem prasmju blokiem, nevis iestādēm, kurās esat strādājuši
 • Kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas

Kurš risinājums ir vislabākais? Atcerieties - nav vienas formulas, kas 100% derētu visiem! Jums ir jāizvēlas tāds CV formāts, kas vislabāk akcentē jūsu stiprās puses, profesionālās prasmes un atbilstību vēlamajam amatam.

📌Padoms : Ja esat zobārsta asistents ar daudzu gadu pieredzi vienā darba vietā, izvēlieties funkcionālā CV formātu.

📌Padoms: Ja esat ieguvis daudzu gadu pieredzi, strādājot dažādās darba vietās un apstākļos, jums piemērotākā varētu būt tieši hronoloģiskā CV struktūra.

Zobārsta asistenta CV: kontaktinformācijas sadaļa

Veiksmīga CV pamatprincips ir jau pašā sākumā norādīt svarīgāko informāciju - un tā ir jūsu kontaktinformācija! Tajā jānorāda pamatdati par jums un vismaz 2 veidi, kā sazināties - piemēram, telefoniski vai izmantojot e-pastu. Zemāk aplūkosim 2 piemērus, kā izveidot izcilu zobārsta asistenta CV kontaktinformācijas sadaļu!

NEPAREIZI
K. Kalna
IG: @jaukameitenite
Darba t. 67123456
Kovārņu ielā

Vai pamanīji, kas šajā kontaktinformācijas sadaļā nav pareizi? Pirmkārt, norādīt tikai vārda vai uzvārda iniciāli, kā arī nepilnu adresi, ir lielākā iespējamā kļūda, kas laupa visas iespējas darba devējam sazināties ar jums oficiāli, piemēram, nosūtot vēstuli. Otrkārt, norādot personīgo Instagram kontu e-pasta vietā, jūs radāt ļoti neprofesionālu priekšstatu. Tāpat būtu vēlams norādīt papildu mobilo tālruni, kurā jūs esat sazvanāms arī ārpus darba laika.

PAREIZI
Karīna Kalna
E-pasts: karina.kalna@inbox.lv
Mob. tel. +37128475763
Adrese: Kovārņu iela 3-13, Rēzekne

Šajā piemērā ir norādīts gan pilns vārds un uzvārds, gan adrese. Tāpat ir ievērots profesionālais tonis, norādot savu e-pastu un mobilo tālruni.

💡 Atcerieties - CV pievienot savu fotogrāfiju nav obligāti. Taču, ja to darāt, nekādā gadījumā nedomājiet, ka jūsu kandidatūra tiks izvērtēta pēc glaimojoša vizuālā ieskata, nevis atbilstošām prasmēm. Tāpat, izvēloties pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tā ir profesionāla, bez citiem cilvēkiem, pietiekami gaiša un tajā labi redzama jūsu seja.

📌Padoms : Ja vēlaties, kontaktinformācijas sadaļā varat norādīt profesionālos sociālos tīklus, piemēram, LinkedIn profilu. Taču nekādā gadījumā ne personīgos un izklaidei paredzētos kontus.

Demonstrējiet savu zobārsta asistenta pieredzi

Atcerieties, ka CV - tas ir par jums kā personību un jūsu reālo dzīves gājumu. Ja esat nolēmis strādāt par zobārsta asistentu, tam visticamāk ir savi vērtīgi iemesli - piemēram, jums ir iegūta specifiska izglītība, jums patīk rūpēties par cilvēkiem vai izglītot tos, jums ir pieredze, strādājot zobārstniecības klīnikā vai arī esat izgājis praksi slimnīcā!

Redziet - aizpildīt CV pieredzes sadaļu var ikviens, ar vai bez darba stāžu. Turpinājumā noskaidrojiet, kā labāk izveidot šo sadaļu abos gadījumos.

Sāciet ar pašu vienkāršāko. Norādiet vietas, kur esat strādājis, izgājis praksi vai attīstījis sevi darbam zobārstniecības sfērā. Veidojot pieredzes CV sadaļu, balstieties uz šiem punktiem:

 • Darba devējs (uzņēmums, iestāde vai organizācija)
 • Ieņemtais amats
 • Galvenie amata pienākumi
 • Darba attiecību ilgums

Šīs ir svarīgākās lietas, kas obligāti jāiekļauj pieredzes sadaļā. Taču to varat arī papildināt ar papildus informāciju, piemēram:

 • Kāda ir uzņēmuma, iestādes, organizācijas specializācija
 • Kur atrodas uzņēmums, iestāde, organizācija
 • Jūsu sasniegumi šajā amatā
 • Apbalvojumi

Zemāk esam sagatavojuši divus piemērus, kā norādīt zobārsta asistenta darba pieredzi.

1.piemērs
Rēzeknes slimnīca | zobārsta asistents
2017-2020
Pacientu aprūpes darba organizēšana un koordinēšana, zobārstniecības procedūru standartu ieviešanas uzraudzība, infekcijas kontrole zobārstniecības kabinetā, izglītojošu pasākumu organizēšana un vadīšana, LR normatīvo aktu ievērošanas uzraudzība, ikmēneša atskaišu sagatavošana, materiālu un medikamentu uzskaites veikšana. Pateicoties aktīvajam darba, divus gadus pēc kārtas iegūts apbalvojums ‘’Gada darbinieks zobārstniecības nodaļā’’.

2. piemērs
SIA “ZobārstēPLUS” | zobārsta asistents
2020-pašlaik
Ārsta nozīmēto zobu profesionālās profilakses veikšana pacientiem, zobārsta asistēšana, veicot ārstnieciskas manipulācijas kabinetā, infekcijas kontrole kabinetā, pacientu izglītošanas pasākumu organizēšana, ārsta nozīmēto medikamentu nodrošināšana pacientiem.


zobarsta asistenta cv

Ko darīt, ja jums nav darba pieredzes?

Lai arī zobārsta asistenta praksē pieredze ir neapšaubāmi svarīgs aspekts, atcerieties, ka to var iegūt ne tikai darbā! Veiksmīgu zobārsta asistenta CV var sagatavot arī bez iepriekšējās darba pieredzes.

📌Padoms : Šajā gadījumā, iesakām izmantot funkcionālā izkārtojuma CV, kurā varēsiet izcelt darbam nepieciešamās prasmes, kā arī norādīt mācību iestādes un prakses vietas, dalību dažādos projektos un pasākumos, kas komplementē jūsu karjeras attīstībai. Tāpat ir vērts pieminēt jebkuru pieredzi, kas jūs attīstījusi kā piemērotu personību zobārsta asistenta amatam (piemēram, darbs ar bērniem u.tml)

Izglītība: kā iekļaut CV savu akadēmisko izglītību

Zobārsta asistenta karjerā, izglītības sadaļa CV ir teju pirmais, uz ko skatās potenciālais darba devējs. Tā ir taisnība - nav atbilstošas izglītības, nav zobārsta asistenta amata! Tādēļ pievērsiet īpašu uzmanību šai sadaļai un uzziniet, kā to profesionāli izveidot.

Izglītības sadaļā svarīgi norādīt:

 • Izglītības iestādi
 • Iegūto specializāciju
 • Izglītības iegūšanas laiku

Pēc vēlēšanās, varat papildināt šo sadaļu ar sasniegumiem mācībās, piemēram, augsti novērtētu vai pat apbalvotu bakalaura darba izstrādi vai citiem.

Zemāk piemēros skatiet, kādā secībā savā CV jānorāda katrs aspekts. Pirmkārt, tā būs izglītības iestāde, tam seko gads un iegūtais grāds.

1.piemērs
Latvijas Universitātes Rīgas 1. Medicīnas koledža,
2015-2017
3. Profesionālās kvalifikācijas līmenis, Zobārsta asistents.

2.piemērs
Rīgas Stradiņa universitāte, Zobārstniecības fakultāte,
2013-2015
1.Profesionālās kvalifikācijas līmenis, Zobu higiēnists.


Labākās prasmes zobārsta asistenta CV

Zobārsta asistentam jāpiemīt veselam prasmju komplektam, kas ietver ne vien profesionālās prasmes, bet gan arī tādas personīgās prasmes kā, piemēram, prasme strādāt komandā un izcila komunikācija. Līdz ar to, ideāla zobārta asistenta prasmju sadaļa variēs no tādām prasmēm kā zobu profilakses veikšana, līdz pat prasmei vadīt prezentācijas un organizēt pasākumus.

Jums piemīt visas labākās zobārsta asistenta prasmes? Lieliski! Diemžēl, neviens par tām neuzzinās, ja nespēsiet tās profesionāli uzskaitīt savā CV! Prasmes varat norādīt gan profesionālajā kopsavilkumā, gan atsevišķā CV prasmju sadaļā. Ieskatieties prasmju piemērā zobārsta asistentam zemāk:

Profesionālās prasmes jeb ‘’Hard Skills’’

 • augstākā izglītība/bakalaura grāds medicīnas un/vai zobārstniecības sfērā
 • sertifikāts specialitātē
 • praktiskā darba pieredze stacionārā ārstniecības iestādē
 • zināšanas par pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principiem
 • valsts valodas prasmes atbilstoši augstākās pakāpes prasībām
 • ārzemju valodu prasmes labā līmenī
 • B kategorijas autovadītāja apliecība

Personīgās prasmes jeb ‘’Soft Skills’’

 • teicamas komunikācijas prasmes ar klientiem
 • izcilas komunikācijas prasmes darbā ar bērniem
 • augsta izturība jeb spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi
 • pieredze organizējot izglītojošus pasākumus mutes profilaksē
 • psiholoģiskā noturība
 • augsta atbildības sajūta
 • precizitāte
zobarsta asistenta cv

Profesionālais kopsavilkums

Kas tad ir zobārsta asistenta profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss, taču jaudīgs jūsu profesionālā profila apskats, izceļot stiprās puses un tādējādi akcentējot iemeslu, kādēļ darba devējam jāizvēlas tieši jūs. Ņemiet vērā, ka profesionālo kopskatu potenciālais darba devējs izskata vien 6-8 sekundēs!

⚠️Svarīgi - profesionālajam kopsavilkumam jāatrodas pašā CV augšpusē, jo tā mērķis ir radīt ideālu pirmo iespaidu ! Izvietojot to citā CV sadaļā, jēgas būs maz, tā kā potenciālajam darba devējam jau būs radies atbilstošs iespaids par jums, kā arī kopsavilkumā minētā informācija nebūs vairs ‘’svaiga un aktuāla’’.

Diemžēl bieži vien profesionālajam kopsavilkumam nevelta pietiekami daudz uzmanības, vai nu nesagatavojot to vispār (kas ir lielākā kļūda), vai arī sagatavojot to pavirši un vienkārši lieki iztērējot savu laiku. Profesionālais kopsavilkums - tas ir par jums, tādēļ veltiet sevis prezentēšanai pienācīgu uzmanību, un nepalaidiet garām šo iespēju! Zemāk aplūkojiet, kā sagatavot ideālu profesionālo kopsavilkumu un no kādām kļūdām izvairīties tā veidošanā:

PAREIZI
Zobārsta asistents ar 6 gadu pieredzi vairākās zobārstniecības praksēs un pieredzi zobārsta asistēšanā, kā arī pacienta aprūpēšanā. Izcilas komunikācijas prasmes ar pacientiem, kā arī praktiska pieredze administratīvajos darbos. ‘’Gada darbinieks zobārstniecības nodaļā’’ apbalvojuma saņēmējs 2018. un 2019. Gadā.

Šajā piemērā varat redzēt, kā pretendents ir pareizi izcēlis zobārsta asistenta svarīgākos aspektus - ilgu darba pieredzi, iegūtās prasmes, kā arī apbalvojumus par ieguldīto darbu.

NEPAREIZI
Meklēju zobārsta asistenta darbu, ir iegūta izglītībā. Esmu motivēts strādāt, ir iegūta B kategorijas apliecība. Labas latviešu valodas un citu valodu zināšanas.

Šajā piemērā pirmā kļūda ir norādīt, ka jūs meklējat zobārsta asistenta darbu - apdomājiet, vai tad darba dēvējs jau to nezina? Bet protams! Otra kļūda ir pieredzes norādīšanas iztrūkums, vien vispārīgs teikums par izglītību, kas pilnīgi neko neizsaka, jo zobārsta asistents gluži vienkārši nevar strādāt bez izglītības. Savukārt B kategorijas apliecība un labas latviešu valodas un citu valodu zināšanas, protams, ir lieliski, taču vai tiešām tas palīdzēs izcelties starp desmitiem citu zobārsta asistentu kandidātiem?

Zobārsta asistenta CV papildu sadaļas

Atskaitot pašu būtiskāko - pieredzi un izglītību -, zobārsta asistents var papildināt savu CV ar papildu informāciju, kas palīdzēs izcelties un piesaistīs darba devēja uzmanību, raksturojot jūs kā mērķtiecīgu un apņēmīgu personību. Papildu sadaļā zobārsta asistenti visbiežāk norāda datorprasmes, valodu prasmes, sertifikātus, kā arī iespējams pievienot atsauksmes vai intereses.

Datorprasmes un sertifikāti

Papildu akadēmiskajai izglītībai, zobārsta asistents var norādīt neformālo izglītību jeb dažādos profesionālajos kursos iegūtos sertifikātus. Tāpat zobārsta asistentam ir ārkārtīgi svarīgi prast darboties ar datoru, tādēļ uzskatiet arī prasmes ar Excel, Word u.c. sistēmām.

Valodu prasmes

Skaidrs, ka zobārsta asistenta ikdiena iekļauj komunikāciju kā ar zobārstu, tā ar pacientiem, turkāt tie ir ļoti daudzi un dažādi. Tādēļ ir svarīgi parādīt CV savas valodu prasmes. To parasti norāda CV beigās, kā arī izkārto tabulas formātā, lai būtu ērtāk pārskatīt.

Lai vieglāk novērtētu savas valodu prasmes, izmantojiet 1-5 baļļu sistēmu vai arī apzīmējumus ‘’labi’’, ‘’ļoti labi’’, ‘’viduvēji’’. Tāpat neazimirstiet pievienot valodas lietošanas veidu, ko novērtējāt: rakstisko, mutisko, klausīšanos.

Atsauksmes

Ja kā zobārsta asistents esat strādājis vairākus gadus, varat pievienot savā CV atsauksmju sadaļu, kas ietver atsauksmes sniedzēja kontaktinformāciju. Piemēram, tas var būt jūsu iepriekšējais darba devējs vai iestāde, kurā strādājāt pirms tam. Taču tāpat varat norādīt arī, piemēram, izglītības iestādes un lektoru atsauksmes par jūsu veikumu studiju vai apmācību laikā.

zobarsta asistenta cv

Kopsavilkums: izveidojiet perfektu zobārsta asistenta CV īsā laikā

Mēs zinām, ka jūs esat vien soli no sava sapņu darba iegūšanas, tādēļ labprāt palīdzēsim jums to spert, izveidojot savu perfekto CV! Zobārsta asistenta CV jābūt spējīgam translēt, ka tieši jūs un neviens cits nav ideālais kandidāts šim amatam. Lai apkopotu šajā izglītojošajā rakstā iegūtās zināšanas, esam izveidojuši perfekta CV kopsavilkumu jeb zelta likumus, kurus atcerēties:

 • Lai gan ir svarīgi radīt profesionālu iespaidu, centieties taktiski un labākajā gaismā parādīt arī savu personību - papildu darba amatiem un izglītībai, norādiet savas personīgās prasmes vai relatīvas intereses!
 • Pārbaudiet savu CV - pārliecinieties ka jūsu CV nav gramatiski vai stilistiski nepareizs, kā arī centieties iekļauties vienā lapā
 • Pielāgojiet savu CV konkrētajai vakancei - nekad nesūtiet simts vienādus CV, bet gan tā vietā izvēlieties pielāgot CV katram darba sludinājumam. Piemēram, ja sludinājumā norādīts, ka tiek meklēts kandidāts ar izcilām datorprasmēm, izcelieties ar šīm savām prasmēm!
 • Pārliecinieties, ka CV nav pārāk garš (vēlams viena lapa) un ka tajā nav gramatikas un stila kļūdu.
 • Izcelieties ar CV dizainu - jūsu CV ir jūsu vizītkarte, tādēļ izceltiet tikai būtiskāko informāciju, izmantojot dažādus grafiskos elementus (izceltu tekstu, tabulas, rāmīšus u.c.)
📌Padoms : Izcils veids, kā izveidot savu perfekto CV, ir izskatīt vairākus CV noformējuma variantus un izvēlēties sev piemērotāko, vai arī kombinēt no visiem variantiem pa druskaI! Apskatiet mūsu lapā pieejamos zobārsta asistenta CV paraugus , kas pavērs īsāko ceļu uz jūsu sapņu darbu!

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Nenovērtējiet par zemu arī motivācijas vēstuli. Tā nav tikai kārtējā lapiņa, kas nonāks mistkastē, bet gan, iespējams, jūsu laimīgā biļete uz vēlamo zobārsta asistenta amatu! Motivācijas vēstulē jūs varat izvērstāk izstāstīt, kādēļ vēlaties strādāt tieši konkrētajā iestāde vai konkrētā zobārsta vadībā, kā arī vēlreiz izcelt, kādēļ esat labākais kandidāts.

Nezināt, ar ko sākt rakstīt motivācijas vēstuli? Nekādu problēmu! Mums ir gatavs risinājums. Izmantojot mūsu lapā pieejamās zobārsta asistenta CV veidnes , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem. Vienkārši ievadiet jūsu informāciju un gatavs!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir galvenie pieturpunkti, rakstot zobārsta asistenta CV?

Pirmkārt, izvērtējiet savu pieredzi. Sarakstiet visu, ar ko esat nodarbojies (ne par velti CV mēdz dēvēt par dzīves gājumu) un padomājiet, kāda pieredze vislabāk noder zobārsta asistenta amatā.

Otrkārt, apdomājiet, kādas ir jūsu stiprās puses un rakstura īpašības, kas attīstījušās karjeras ceļā.

Treškārt, izlemiet, kādas lietas izcelsiet savā CV. Rūpīgi izlasiet darba sludinājumu un izspriediet, kāda jūsu pieredze, izglītība, prasmes un stiprās puses varētu būt visnoderīgākās topošajam darba devējam.

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot zobārsta asistenta CV?

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām ir rakstīt standartizētu zobārsta asistenta CV, atstājot novārtā tādas sadaļas kā personīgās prasmes, papildu prasmes, kā arī relatīvu darba pieredzi. Ir kļūdaini domāt, ka visi zobārstu asistenti dara vienu un to pašu - piemēram, jūsu izvēlētā iestāde var likt lielāku fokusu tieši uz bērnu zobu veselību, tādēļ šādā gadījumā ir vērts minēt atbilstošu pieredzi un prasmes. Piemēram, uzsverot to, ka lieliski komunicējat ar bērniem, varbūt kādreiz esat strādājusi kā auklīte, izgājusi bērnkopības apmācības u.c.

Nezināt, kā izveidot ievērības cienīgu CV un nevēlaties pieļaut rupjas kļūdas? Izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem zobārsta asistenta CV paraugiem ! Jums tikai jāievada sava informācija un CV gatavs - bez stresa par to, ka būsiet izdarījis kaut ko nepareizi!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos