Kā uzrakstīt labu CV angļu valodā

Pieņemsim, ka kādu dienu jūs pamostaties ar domu, ka vēlaties pārcelties uz citu valsti vai strādāt starptautiskā uzņēmumā attālināti. Mūsdienās iespējams ir viss! Un pasaule ir jūsu! Taču, lai atrastu savu sapņu darbu, svarīgi ir sagatavot efektīvu CV angļu valodā, kas ne tikai atstātu labu iespaidu par jums kā par labu darbinieku, bet arī izceltos starp simtiem citiem CV.

CV angļu valodā piemērs

IEVA ZARIŅA
E-mail: ieva.zarina@pasts.lv
Phone: +371 22321202
Place of residence: Roja street 34-2a, Rīga, Latvia

Professional Summary
Science teacher with higher education in pedagogy and 10 years experience in various educational institutions, in-depth knowledge of modern environmental education methods, working with children with learning difficulties and excellent communication skills. Excellent skills of both Latvian and English.

Work experience

 • 28th secondary school | primary school teacher
  2014-2022
  Planning and preparing lessons, researching and developing new teaching materials, marking student work and recording performance, organising extracurricular activities, doing different administrative tasks, supporting children with special needs

 • ABC school | teacher’s assistant
  2010-2013
  Providing support and reinforcement for teacher and lessons, helping teachers with attendance, grading, and other administrative tasks, supervising students outside the classroom during lunchtime and field trips, doing administrative tasks, organising meetings with parents

Education
University of Latvia,
2005-2010
Faculty of Pedagogies and Psychology, Bachelor of Arts, Education

Language skills

 • Latvian – Native
 • English – Bilingual / Native
 • Russian – Upper-intermediate level
 • German – Intermediate level

Skills

 • Knowledge in digital learning methods
 • Excellent Latvian and English knowledge
 • Certificate of the camp leader and first aid
 • Experience in organising extracurricular activities.
 • Experience with children with special needs

Additional education
Inclusive teaching methods 2019
STEM teaching approaches 2017
How to teach online 2016

References

Liene Upe
Head of 28th secondary school
Phone: +371 20887012

Ilze Egle
ABC School teacher
Phone: +371 29207672

Lai arī CV pamatprincipi visās valstīs ir gandrīz vienādi, dažādās valstīs to kultūras atšķirību dēļ var atšķirties atsevišķi CV elementi, piemēram, CV garums, fotogrāfijas nepieciešamība, personas datu iekļaušanas veids un daudzums, kā arī CV sadaļu izkārtojums. Tāpēc, rakstot CV angļu valodā, vienmēr rūpīgi iepazīstieties ar tās valsts CV rakstīšanas īpatnībām, kurā vēlaties meklēt darbu.

Šajā rakstā mūsu personālvadības eksperti ir apkopojuši svarīgākos padomus, kā uzrakstīt labu CV angļu valodā un iekļāvuši vairākus paraugus. Nezināt, kā noformēt savu CV? Apskatiet dažādus CV paraugus mūsu mājaslapā !

Atalgojums latviešu valodā runājošajiem

Atalgojums latviešu valodā runājošajiem darbiniekiem būs atkarīgs no jūsu profesijas, jūsu darba devēja valsts vidējā atalgojuma līmeņa un, protams, jūsu kvalifikācijas un iepriekšējie sasniegumiem. Tā, piemēram, ja plānojat tikai uzsākt savu tulka vai skolotāja karjeru citā valstī, jārēķinās, ka atalgojums būs zemāks par vidējo, taču, iegūstot pieredzi un pierādot savas spējas darba devējam nākotnē iespējams saņemt vidējam līmenim tuvāku atalgojumu.

Tā piemēram, saskaņā ar Glasdoor datiem tulkotāji Apvienotajā Karalistē vidēji pelna £28,056 gadā, bet Vācijā - $50,000 gadā. Valodu skolotāji AVS vidēji pelna $63,521 gadā, bet Beļģijā - €57,759 gadā.

Atšķirības CV angļu un latviešu valodā

Lai arī vairums CV veidošanas principi dažādās valstīs ir vieni un tie paši, ir pāris svarīgi punkti, kam pievērst uzmanību, ja gatavojat CV angļu valodā. Parasti šīs atšķirības nosaka valstu kultūras atšķirības, piemēram:

 • ASV darba devēji aicina nenorādīt pārāk personīgu informāciju (piemēram, vecumu vai attiecībbu statusu), taču citās valstīs šāda informācija ir jānorāda obligāti.
 • Reizēm noteiktās valstīs, piemēram, Eiropas Savienībā darba devēji var pieprasīt noteiktu CV formu, piemēram, Europass. Respektējiet to!
 • Apvienotajā Karalistē fotogrāfija netiks prasīta, taču Vācijā un Francijā tā ir ierasta prakse.
 • Francijā var būt nepieciešama ar roku rakstīta pavadvēstule jeb motivācijas vēstule
 • Vācijā CV bieži pievieno sertifikātus un citus dokumentus, kas apliecina CV iekļauto informāciju.

Sāciet CV angļu valodā ar kontaktinformāciju

Rakstot CV angļu valodā, pirmajā sadaļā noteikti jāiekļauj sava kontaktinformācija. Ja piesakāties darbā starptautiskā uzņēmumā vai citā valstī, ļoti svarīgi ir norādīt vietu, kurā uzturaties. Mūsdienās, kad daudzi darbi veicami attālināti, viss ir iespējams, taču svarīgi, ka jūsu nākamais darba devējs zina, kur ir jūsu uzturēņsaās vieta (kaut vai laika joslas dēļ).

Lūk, divi piemēri, kā veidot (un kā neveidot) kontaktinformācijas sadaļu CV angļu valodā!

PAREIZI

JĀNIS BĒRZIŅŠ

Phone: + 371 27123561

E-mail: janis.berzins@house.lv

Address: Piena street 25a-2, Liepāja, LV-1001

Website: www.house.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus.

NEPAREIZI

Jānis B. (identification No. 010188-00000)

Phone: 271356

Address: Piena street 25a-2

Facebook: facebook_janitis22


Šajā piemērā nav norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā potenciālais darbinieks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook nosaukumu. Un kas vēl - izskatās, ka telefona numurā nav visu ciparu, turklāt tam nav starptautiskā koda, līdz ar to jūs no citas valsts neviens nevarēs sazvanīt.

Fotogrāfija: vai nepieciešama?

Gatavojot CV angļu valodā, fotogrāfija nav obligāta. Dažādās valstīs foto pievienošanas kultūra var atšķirties, tāpēc, ja neesat pārliecināts, drošības labad, pievienojiet to tikai tad, ja tas ir norādīts darba sludinājumā (piemēram, modeles darbam). Šaubu gadījumā fotogrāfiju labāk nepievienot.

📌Padoms : Ja tomēr esat nolēmis CV pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tā ir kvalitatīva fotogrāfija bez citiem cilvēkiem un tajā labi redzama jūsu seja. Nekādu pašfoto un pludmales bilžu!

cv anglu valoda

CV angļu valodā – formāts un izkārtojums

Rakstot CV angļu valodā, pastāv trīs galveni informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais. Jau pēc nosaukuma var nojaust, ka hronoloģiskajā CV jūs norādīsiet savas darba vietas hronoloģiskā secībā, funkcionālajā CV – aprakstīsiet savus galvenos prasmju blokus, bet kombinētajā – apvienosiet abas šīs pieejas.

Nav viena pareizā risinājuma – jāizvēlas struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izceļ jūsu prasmes un piemērotību vēlamajam amatam. Piemēram, ja esat profesionālis ar daudzu gadu pieredzi, izvēlieties hronoloģisko CV, jo tas sniegs informāciju par jūsu plašo darba pieredzi, kas, iespējams, ir jūsu galvenais “pārdošanas punkts”.

Parādiet savu profesionālo pieredzi

Tas nu ir skaidrs - pieredzes sadaļa ir svarīga ikviena CV sadaļa, taču atcerieties - veiksmīgu CV noteikti iespējams sagatavot arī tad, ja jums nav 10 gadu pieredze vai neskaitāmas darba vietas.

Šajā gadījumā, gatavojot CV angļu valodā, jāprot izcelt konkrētajam darbam nepieciešamās prasmes, kā arī norādīt mācību prakses vietas, dalību dažādos projektos vai būtībā – jebkuru pieredzi, kas jūs attīstījusi kā personību darbam šajā profesijā.

Zemāk piemērā esam parādījuši, kā norādīt darba pieredzi 2. kursa pedagoģijas studentam, kas nav guvis pieredzi darbā kā skolotājs, taču ir strādājis kā brīvprātīgais nometnēs un pasniedzis privātstundas.

Example

Self-employed | Private tutor
2019-2022

Conducting private lessons for students of classes 5-7 in math, biology, chemistry and physics, helping with homework, preparing for tests

“BO CAMP” | camp leader (voluntary work)
2016-2019

Leading camps for pre-primary and primary school children, organising events, working with parents, preparing camp documentation, conducting environmental education lessons, preparing reports, developing lesson materials


Un ko darīt ja jums nav pieredzes? Vispirms padomājiet, vai tā tiešām ir. Piemēram, ja vēlaties strādāt kā latviešu valodas skolotājs citā valstī, padomājiet, kādas prasmes būtu nepieciešamas šajā amatā. Visdrīzāk tās ir zināšanas par pasniedzamo priekšmetu, izpratne un zināšanas par darbu ar bērniem un pusaudžiem, prezentēšanas un skaidrošanas prasmes, analītiskās spējas, precizitāte un radošums. Varbūt esat ieguvis kādu no šīm prasmēm citos projektos vai aktivitātēs - piemēram, esat palīdzējis vadīt pasākumu bērniem vai piedalījies kādā izglītības jomas projektā? Patiesībā der jebkas, kur esat attīstījis sevi kā pedagogu. Visu pārējo var iemācīties!

Padoms : ja jums nav darba pieredzes, izvēlieties funkcionālo CV, jo tajās uzsvars ir uz jūsu prasmēm, nevis darba pieredzi!

cv anglu valoda

Izglītības sadaļa

Ir atsevišķas profesijas, kurās ir noteiktas obligātas prasības, un šīs prasības dažādās valstīs var atšķirties, tāpēc ir vērts šo innformāciju rūpīgi izpētīt pirms pieteikšanās. Tā, piemēram, Latvijas likumdošana nosaka, ka skolotāja amatam ir nepieciešama noteikta izglītība vai specifiski kursi.

Rakstot CV angļu valodā, izglītības sadaļa būtiski neatšķiras, proti, parasti norāda iestādes nosaukumu, iegūto grādu un jomu, kurā tas iegūts, kā arī izglītības iegūšanas laiku. Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī pedagoģijas studiju darbu tēmas un citus nozīmīgus sasniegumus.

Padoms : Ja jums ir vairākas augstākās izglītības vai doktora grāds, vidusskolas izglību varat nenorādīt, tādējādi jūs ietaupīsiet vietu CV svarīgākai informācijai.

Example 1
University of Latvia,
Faculty of pedagogies and psychology, master’s degree in pedagogy

Example 2
Professional bachelor’s degree in pedagogy
University of Latvia (master’s thesis – New Standards for Environmental Education – Challenges and Opportunities)

Prasmju sadaļa

Parasti prasmes iedala 2 lielos blokos – tehniskās prasmes (hard skills) un personīgās prasmes (soft skills). Pirmās vairāk raksturo jūsu specifiskās zināšanas nozarē, kurā meklējat darbu, savukārt otrās – raksturo jūs kā personību.

Svarīgi šīs prasmes atbilstoši izcelt CV dizainā, piemēram, uzskaitot tās kolonnā, lietojot simbolus vai ievietojot rāmīti. Ja nezināt, kā to izdarīt, izmēģiniet kādu no mūsu CV paraugiem . Mūsu dizaineri par to ir padomājuši. Jums atliks tikai ievadīt informāciju.

Lūk, daži piemēri, kā CV angļu valodā var uzskaitīt prasmes cilvēkam, kas meklē darbu kā programmētājs:

Tehniskās prasmes (hard skills)

 • Higher education in information technologies
 • 10 years of programming experience
 • knowledge and experience with C++/, JavaScript, PHP
 • Experience with the development of websites
 • knowledge and building of databases - MySQL, MariaDB, MS SQL
 • knowledge of AJAX, JS, CSS, HTML5, REST AROUND
 • Agile project management experience
 • good knowledge of Latvian, English and Swedish
PErsonīgās prasmes (soft skills)

 • excellent communication skills with customers
 • analytical capabilities skills to find appropriate solutions for client ideas
 • IT project team management skills
 • capacity to plan independently and make decisions
 • a desire to work in a team
 • a high sense of responsibility
 • Accuracy
cv anglu valoda

Par mani: profesionālais kopsavilkums

Vai CV angļu valodā ir vērts sākt ar profesionālo kopsavilkumu? Jā! Tā ir iespēja īsi un kodolīgi apkopot jūsu spēcīgākās puses – zināšanas, prasmes vai pieredzes profesionālajā jomā. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta programmētāja CV augšpusē un visdrīzāk būs pirmā lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists. Tai jābūt perfektai un pārliecinošai, jo nereti CV izlasīšanai tiek veltītas vidēji 6 sekundes.

Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet un izceliet (piemēram, treknrakstā ) svarīgāko informāciju, kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidtātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, kvalifikācija, sertifikāti, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi IT jomā.

Pareizi
A programmer with 10-year programming experience and excellent programming skills with C++/, JavaScript, PHP and good skills in databases . Very good English and Swedish skills, knowledge of Agile project management and extensive experience in the management of a large IT project team.

Šajā piemērā ir izcelts (tai skaitā vizuāli) pieredzes ilgums, specifiskās programmētāja zināšanas, kā arī projektu vadības pieredze, kas var būt nozīmīgs “pārdošanas aspekts”, ja tiek meklēts cilvēks, kas vienlaikus var programmēt un vadīt IT projektus.

Nepareizi
I'm looking for a programmer's job in any industry. I have higher education and the desire to learn new things and experience in working with home pages.

Šī piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība un kādās jomās šis programmētājs ir specializējies (ir tikai vispārīga norāde par mājaslapām). Tas nav nepareizs, taču arī nerada pārliecinošu pirmo iespaidu!

Papildu sadaļas CV angļu valodā

Ja vēlaties varat papildināt savu CV angļu valodā ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru. Visbiežāk papildu sadaļās norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un publikācijām.

Tāpat CV noslēgumā varat iekļaut arī atsauces uz jūsu iepriekšējiem darba devējiem, kas var sniegt rekomendācijas. Izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam.

Valodas

Ja meklējat darbu, atrodoties citā valstī, valodu zināšanu sadaļa ir viena no svarīgākajām CV sadaļām, tāpēc neiekļaujiet valodu prasmes starp citām prasmēm, bet gan izveidojiet atsevišķu sadaļu. Miniet latviešu valodu kā pirmo valodu, norādot, ka tā ir jūsu dzimtā valodā, pēc tam uzskaitot pārējās valodas, ko pārzināt.

Ārpus Latvijas plaši zināmi un atzīti ir dažādi valodu sertifikāti, piemēram, TOEFL, kas ir īpašs tests, kas paredzēts, lai novērtētu angļu valodas zināšanu akadēmisko līmeni personām, kurām angļu valodā nav dzimtā valoda. Ja jums tāds ir, noteikti norādiet šajā testā iegūto līmeni.

Tāpat, rakstot CV angļu valodā, var izmantot Eiropas mērogā valodu prasmju līmeņa noteikšanas skalu CEFR (Common European Framework of Reference for Languages – Eiropas vispārējā svešavalodu līmeņu kompetenču skalu.

Padoms : latviešu un citu valodu zināšanas varat ietvert arī profesionālajā kopsavilkumā.

Publikācijas

Publikācijas ir lielisks veids, kā parādīt darba devējam gan savas zināšanas par nozari, gan spēju paust savu domu rakstiskā veidā. Publikācijas noteikti raksturos jūs kā īstu jomas speciālistu un izcels starp pārējiem kandidātiem.

Tās var būt īpaši noderīgas, ja piesakāties darbā, piemēram, par izglītības darbinieku, pedagodu, psihologu, juristu, grāmatvedi.

Minot publikāciju, noteikti iekļaujiet:

 • nosaukumu
 • avotu, kur tā publicēta
 • saiti uz publikāciju.
cv anglu valoda

10 padomi, kā uzrakstīt efektīvu CV angļu valodā

 • Rūpīgi izlasiet darba sludinājumu – ir ļoti svarīgi saprast, kāds tieši darbinieks tiek meklēts un kādi ir šī cilvēka pienākumi.
 • Saprotiet, kāpēc esat labākais kandidāts vakancei un uzskatāmi parādiet to savā CV.
 • Sagatavojiet spēcīgu profesionālo kopsavilkumu - iekļaujiet tajā 3-5 svarīgākos punktus, piemēram, jūsu pieredzi, specifiskas zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Lietojiet pareizos angļu valodas atslēgas vārdus un specifisku sociālās nozares terminoloģiju.
 • Ja iespējams, lietojiet starptautiski saprotamu terminoloģiju (piemēram, starptautiski atzītus izglītības līmeņus, valodu prasmju skalas) un izvairieties no Latvijai specifiskiem formulējumiem – starptautisks darba devējs tos vienkārši nesapratīs.
 • Izvēlieties salasāmu fontu, un nelietojiet pārāk daudz dažādus fontus, jo tas radīs haosa sajūtu.
 • Izvēlieties CV dizainu , kas atšķirsies no citiem.
 • Iedodiet CV pārlasīt cilvēkam, kas ļoti labi pārzina angļu valodu – tas, ka angļu valoda nav jūsu dzimtā valoda, nav attaisnojums kļūdām.
 • Lietojiet atbilstošu angļu valodas variāciju , piemēram, britu vai amerikāņu angļu valodu.
 • Un visbeidzot – atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte , tāpēc tam jābūt perfektam. Jā, tieši tik vienkārši!

Motivācijas vēstule

Nenovērtējiet par zemu motivācijas vēstuli (angļu valodā tai arī citi nosaukumi, piemēram, cover letter, covering letter, motivation letter)! Tā nav tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīts savas īpašās “progammētāja” prasmes. Rakstot motivācijas vēstuli, vienmēr palīdziet lasītājam ieraudzīt svarīgāko - izmantojiet rindkopas, pasvītrojiet vai citādi izceliet nozīmīgākās teksta daļas.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Izmantojot mūsu CV piemērus , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Padoms : Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV – fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā uzņēmumā.

cv anglu valoda

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir karjeras iespējas cilvēkiem, kas runā latviešu valodā?

Ja nedzīvojat Latvijā, bet vēlaties darbā izmantot savas latviešu valodas zināšanas, jums ir plašas iespējas. Tā, piemēram, jūs varat strādāt starptautiska uzņēmuma klientu atbalsta nodaļā, kas sniedz atbalstu klientiem visā pasaulē, tostarp, Latvijā. Tāpat jūs varat strādāt par tulkotāju vai tekstu rediģētāju tulkošanas aģentūrās vai, ja jūs interesē vēsture un kultūra, meklējiet gida darbu!

Plašas iespējas ir arī skolotāja karjerai, jo daudzās valstīs dzīvo no Latvijas emigrējušie cilvēki, un nereti tiek atvērtas latviešu skolas. Protams, jo vairāk valodu pārzināsiet, jo lielākas būs jūsu darba iespējas, piemēram, varēsiet strādāt kā IT speciālists vai diplomāts.

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta CV izmantošana visiem darba sludinājumiem, kas neliecina par jūsu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā uzņēmumā, bet gan vairāk norāda uz “kārtējā CV” nosūtīšanu kaut kur. Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādīti tikai uzņēmumi un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem. Trešā kļūda ir CV, kuros nav informācijas par personas specifiskajām tehniskajām prasmēm , kas ir īpaši būtiski, ja piesakāties tehniska rakstura darbam, kurā darba devējam jābūt pilnam priekšstatma par jums piemītošajām tehniskajām kompetencēm.

Kā sagatavot CV, kas atšķirsies no citiem?

Neatkarīgi, kādā valodā ir CV un kruā valstī meklēsiet darbu, izvēloties nākamo darbinieku, darba devējs noteikti pievērsīs uzmanību kanditāta izglītībai un iepriekšējai darba pieredzei, taču, jūs varat izcelties starp citiem līdzīgiem kandidātiem ar atšķirīgu CV dizainu.

Ir svarīgi atcerēties, ka mūsdienās CV vairs nav tikai balta lapa ar klasiskās rindās izvietotu melnu tekstu. Ir pieejami simtiem dažādi CV dizaini, kas ļaus jums ar krāsām, tekstu fontiem un formatējumu vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja ar dizaina darbiem esay uz “jūs”, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem CV paraugiem ! Jums būs tikai jāsavada informācija par sevi, savu pieredzi, prasmēm un izglītību, un mēs parūpēsimies par visu pārējo! Vai nav lieliski?

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos