Palīgs cv

Iespējams, jūs esat organizēts cilvēks, kuram patīk palīdzēt citiem cilvēkiem veikt ikdienas uzdevumus. Bet varbūt jūs esat ieinteresēts konkrētā uzņēmumā un ar palīga amatu vēlaties ‘’iespiest kāju durvīs’’? Lai vai kāds būtu iemesls, jums noderēs profesionāls palīga CV.

Palīga CV piemērs

CV

MAIJA PETERE
E-pasts: maija.petere@gmail.com
Mob. tel. +37126634482
Adrese: Biķernieku iela 7, Rīga

Administratīvais palīgs ar 5 gadu pieredzi biznesa administrēšanā starptautiskajā mērogā, tostarp, ārpakalpojumu projektu vadībā, rēķinu un mēneša vai gada atskaišu sagatavošanā, lietvedības kārtošanā, biroja darba vadīšanā. Ir zināšanas un prasmes darbā ar mārketinga, lietvedības un CRM sistēmām, MS Office, Microsoft Dynamics NAV, SAP. Teicamas analītiskās spējas un latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas. Ir B kategorijas vadītāja apliecība.

PRASMES:

 • Līmeņa augstākā profesionālā izglītība biroja vadībā
 • Izkoptas latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas
 • Iemaņas darbā ar lietvedības, mārketinga, CRM sistēmām – tostarp,  MS Office, Microsoft Dynamics NAV, SAP
 • Prakstiska pieredze starptautiskos uzņēmumos
 • Pieredze organizēšanā, plānošanā, sapulču protokolēšanā, dokumentu un atskaišu sagatavošanā
 • Izcilas datora un biroja tehnikas zināšanas
 • Lieliskas komunikācijas un sadarbības prasmes
 • Prasme apkopot, sistematizēt un analizēt informāciju
 • B kategorijas vadītāja apliecība

DARBA PIEREDZE:

SIA ‘’Numo’’ | loģistikas nodaļas vadītāja palīgs
2020-pašlaik

Asistēšana un palīdzība vadītāja ikdienas darbā, informatīvo materiālu, tostarp, uzņēmuma mārketinga mateirālu, sagatave, atskaišu un rēķinu sagatave, sapulču organizēšana un protokolēšana, dalība pasākumu organizēšanā. Gada ietvaros paaugstināju uzņēmuma pasākumu apmeklētāju skaitu par 35%.

Nozares: loģistika

SIA ‘’Vanegro’’ | sekretāre
2018-2020

Rēķinu apstrāde, ikmēneša, ceturkšņa un gada atskaišu sagatavošana, biroja administrēšana, darbs ar lietvedības un mārketinga programmām, sapulču plānošana un protokolēšana, vēstuļu un prezentāciju sagatave klientiem. Gada laikā uzlaboju digitālo mārketinga materiālu skatījumu rādītāju par 110%.

Nozares: finanses

SIA ‘’Lolonna’’| salona administratora palīgs | prakse
2018

Komunikācija ar klientiem, pierakstu administrēšana, pārdošana, mārketinga materiālu sagatave, palīdzība iekšējās darba kultūras organizēšanā, darbs ar kasi, preču pieņemšana. Ieviesu digitālo kartotēku klientu pierakstu administrēšanai, kas samazināja papīra atkritumu daudzumu par 25%.

Nozares: skaistumkopšana

IZGLĪTĪBA:

Latvijas Universitāte, ekonomikas fakultāte
Bakalaura grāds mazā un vidējā biznesa vadībā
Pašlaik

Biznesa vadības koledža, biroja vadība
Kvalifikācija: Biroja administrators
2014-2018

SERTIFIKĀTI:

 • Darbs ar MS Office 2019
 • Lietvedības sistēmas 2019

VALODU ZINĀŠANAS:
Latviešu
Krievu
Angļu

ATSAUKSMES:

Amēlija Visocka
SIA “Lolonna” salona vadītāja
Tel. 29596485

Neatkarīgi no tā, vai plānojat pieteikties darbā pie vadītāja lielā uzņēmumā, pie mazā biznesa īpašnieka vai pašnodarbinātas personas, jums var tikt uzticēti plaša spektra administratīvie pienākumi.

Tātad… Vai esat gatavs spert soli pretī savam sapnim? Tad esat īstajā vietā! Šajā rakstā jūs noskaidrosiet visu par kvalitatīva un konkurētspējīga palīga CV izveidi . Tāpat neaizmirstiet ieskatīties mūsu mājaslapā, lai atklātu vairākas jau gatavas palīga CV veidnes .

Darba algas palīgiem

Palīgu, administratoru vai sekretāru algas nekad nav akmenī kaltas. No vienas puses, tam ir negatīva ietekme, jo ir daudz uzņēmumu, kas labprāt ieekonomē uz šo amata pārstāvju algošanu. Taču no otras puses – palīga darbs ir ļoti universāls, tas var būt noderīgs jebkurā nozarē, tādēļ arī atalgojums proporcionāli var būt atkarīgs no konkrētās nozares un pienākumiem.

Vidējo algu varam nosacīt, ja pielīdzinām palīga amatu biroja administrēšanas amatam. Tādējādi pēc jaunākajiem Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada statistikas datiem redzam, ka vidēji biroja administrators mēnesī nopelna 670-1350 eiro. Tas ir iespaidīgs algas diapazons, kas tikai apstiprina to, cik liela nozīme ir nozarei, kurā kandidāts piesakās par palīgu.

Kā izveidot izcilu palīga CV – zelta vērti padomi

Vai vēlaties iekļūt tajā pretendetu kategorijā, kas par palīga amatu saņem vidēji 1350 eiro mēnesī? Nav divu domu – jums būs nepieciešams izcils palīga CV! Mēs zinām, cik sarežģīti var būt izveidot CV no nulles. Par laimi, mēs esam gatavi palīdzēt jums ar dažiem zelta padomiem veiksmīga palīg a CV izveidē.

 • Izvēlieties nozari – tik plaša spektra amata kategorijā kā palīgs detaļām būs milzīga nozīme. Sāciet ar to, ka izlemiet, kādā nozarē vēlaties meklēt palīga darbu. Vienas no labāk atalgotajām nozarēm būs finanses, loģistika, medicīna. Taču jums noteikti jāsaista nozares izvēle ar savu iepriekšējo pieredzi, izglītību un prasmēm.
 • Personalizējiet savu CV – viens no CV zelta likumiem vēsta: nekad nesūtiet standartizētus CV. Pat tad, ja esat izlēmuši par labu, teiksim, finanšu nozarei, nesūtiet uz visām vakancēm vienu un to pašu CV. Tā vietā ziniet, ka katrai vakancei ir savs CV. Parādiet personāla atlases speciālistam, ka esat kārtīgi iepazinies ar vakances saturu – izvelciet galvenās prasmes no darba apraksta un veidojiet savu CV ap tām. Izceliet iepriekšējo pieredzi, kas attiecas uz šīm prasmēm, lai pierādītu savu kvalifikāciju darbam.
 • Nekad neizlaidiet profesionālo kopsavilkumu – profesionālais kopsavilkums ir īss jūsu raksturojums CV augšpusē. Tā ir pirmā lieta, ko jūsu CV redzēs darba devējs, tādēļ esiet tik specifisks, cik vien tas ir iespējams. Parādiet, kā jūs varat būt noderīgs uzņēmumā, pamatojot to ar savām prasmēm, pieredzi, izglītību.

 • Uzsveriet savus sasniegumus – ja esat pieredzējis palīgs, izmantojiet savus iepriekšējos darba aprakstus, lai parādītu veidus, kā jūs palīdzējāt savam iepriekšējam darba devējam. Tā vietā, lai koncentrētos uz saviem ikdienas pienākumiem, parādiet, kādus rezultātus sasniedzāt. Ja jums ir nepilnīga darba pieredze, norādiet sasniegumus prakses vietā vai brīvprātīgajā darbā.

 • Izcelieties ar profesionālu CV dizainu – profesionāls CV dizains ļaus darba devējam ērtāk pārskatīt jūsu CV. Tam lieliski noderēs mūsu sagatavotās palīga CV veidnes.
📌Padoms: Gaumīgs, bet vienlaikus profesionāls CV dizains nav nekāda raķešu zinātne. Pietiks ar to, ka apmeklēsiet mūsu mājaslapu un izvēlēsieties kādu no jau gatavajām palīga CV veidnēm. Vienkārši ievadiet personīgo informāciju un gatavs!

paligs cv

Izkārtojums

Palīga CV sastāvēs no standarta sadaļām, kas ir:

 • Profesionālais kopsavilkums
 • Kontaktinformācija
 • Izglītība
 • Darba pieredze
 • Tehniskās un personīgās prasmes (Hard Skills un Soft Skills)
 • Sertifikāti
 • Atsauksmes

Izklausās vienkārši, vai ne? Lēnāk pār tiltu! Sarakstīt aprakstu katrai no sadaļām nav grūtākā daļa – svarīgi ir spēt izfiltrēt un izkārtot informāciju stratēģiskā veidā. Jūs vienmēr varat rakstīt CV tradicionālajā veidā – gluži kā grāmatu, ar bezgalīgiem paragrāfiem, kurus diez vai kāds kādreiz ir līdz galam izlasījis. Taču pastāv arī otra iespēja – izvēlēties mūsdienīgu pieeju.

Mūsdienu CV dizains, forma un izkārtojums ir izkāpis no kastes – jūs varat darīt visu, kas atvieglos CV izskatīšanu potenciālajam darba devējam, lai vai tas būtu teksta izkārtojums, vai krāsas vai dizains. Taču te vienlaikus ir būtiski atcerēties – tas nav tik daudz par vizuālo skatu, cik par stratēģisku domāšanu. Izcils CV izkārtojums spēj noslēpt jūsu trūkumus, izcelt spēcīgās puses un ‘’pārdot’’ tās jūsu potenciālajam darba devējam.

Maketēt CV nav jūsu stiprā puse? Mēs saprotam, tādēļ atvieglojam dzīvi ar jau gataviem palīga CV paraugiem !

Formāts un struktūra

Palīga CV saturu iespējams izvietot 3 veidos – hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā:

 • Hronoloģiskajā CV – norādiet darba vietas hronoloģiskā secībā
 • Funkcionālajā CV – fokusējaties nevis uz amatiem, bet gan pienākumiem un sasniegumiem
 • Kombinētajā CV – kombinējiet abas augstāk minētās pieejas

Lai izvēlētos sev piemērotāko struktūru, ir svarīgi apdomāt savu dzīves gājumu – vai jums ir labi veicies ar spēcīgu amatu iegūšanu? Vai tomēr esat vienmēr spējis apgūt noderīgas prasmes neformālā gaisotnē?

✒️Papildu piezīme: Lielākā daļa personāla atlases speciālistu saņem hronoloģiskos CV, tāpēc šī var būt jūsu iespēja izcelties uz pārejo fona.

📌Padoms: Ja jums vēl nav bijusi plaša darba pieredze, izmēģiniet funkcionālā izkārtojuma CV – akcentējiet prasmes, sasniegumus un izglītību, ‘’noslēpjot’’ trūkstošo darba pieredzi.

Palīgs CV: kontaktinformācijas sadaļa

Ja ir viena CV sadaļa, kurā ne par kādu cenu nedrīkst kļūdīties, tad tā ir kontaktinformācijas sadaļa. Vai spējat iedomāties, ko domā personāla atlases speciālisti, kad saņem CV ar neuzmanības kļūdām kontaktinformācijas sadaļā, lai gan sludinājumā ir skaidri norādīts ‘’svarīga uzmanība detaļām’’!? Lūk, divi piemēri:

NEPAREIZI
Maija Petrere
Sieviete
Prsons kods: 110991-115498
Facebook konts: @kakene
Darba t. 67123456
Rīga

Kas šajā piemērā ir nepareizi? Pirmkārt, kandidāta uzvārdā ir pieļautas neuzmanības kļūdas. Otrkārt, norādīta lieka informācija – dzimums un personas kods nav obligāti norādāmi dati, tā kā tie nekādīgi neietekmē amata pienākumu veikšanu. Papildus tam, ir pieļauta vēl viena neuzmanības kļūda. Treškārt, nav norādīts e-pasts saziņai, bet ir personīgais Facebook profils, kas nav profesionāli. Un pēdējais – nav norādīts mobilais telefona numurs. Kā jūs domājat, vai šāds kandidāts tiks uzaicināts uz interviju?

PAREIZI
MAIJA PETERE

E-pasts: maija.petere@gmail.com

Mob. tel. +37126634482

Adrese: Biķernieku iela 7, Rīga


Šajā piemērā viss ir profesionāli – vārds un uzvārds izcelts ar lielajiem burtiem, norādīts mobilais tālrunis un e-pasts saziņai. Īsi, konkrēti un lieliski!

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāts nosacījums, dažos gadījumos darba devēji to pat varētu uztvert kā mēģinājumu iegūt īpašu attieksmi. Taču, ja tomēr darba etiķete to ļauj un tas ir piemēroti, izvēlieties profesionālu foto – nekādus selfijus, draugu bildes vai attēlus sliktā kvalitātē.

paligs cv

Palīga darba pieredze – kā to uzskaitīt savā CV?

Palīga CV pieredzes sadaļa var iekļaut visneiedomājamākos amatus – tas tādēļ, ka palīgiem var uzticēt dažādus uzdevumus. Piemēram, dokumentu un atskaišu sagatavošanu vai pat pasākumu organizēšanu. Tas var būt teju jebkas! Uzskaitot savas iepriekšējās darba vietas, ņemiet piemēru no šī noformējuma:

1.piemērs

SIA ‘’Numo’’ | loģistikas nodaļas vadītāja palīgs
2020-pašlaik

Asistēšana ikdienas darbā, informatīvo un mārketinga mateirālu sagatave, atskaišu un rēķinu sagatave, sapulču organizēšana un protokolēšana, dalība pasākumu organizēšanā. Gada ietvaros paaugstināju uzņēmuma pasākumu apmeklētāju skaitu par 35%.

Nozares: loģistika


2.piemērs

SIA ‘’Vanegro’’ | sekretāre
2018-2020

Rēķinu apstrāde, atskaišu sagatavošana, biroja administrēšana, darbs ar lietvedības un mārketinga programmām, sapulču plānošana un protokolēšana, vēstuļu un prezentāciju sagatave klientiem. Gada laikā uzlaboju digitālo mārketinga materiālu skatījumu rādītāju par 110%.

Nozares: finanses


⚠️ Svarīgi – Tā kā palīgs var darboties neskaitāmās nozarēs, obligāti darba pieredzes sadaļā norādiet, kādās nozarēs veicāt sava iepriekšējā amata pienākumus.

Ko darīt, ja nav plašas darba pieredzes?

Ko darīt, ja jums nav plašas darba pieredzes? Pirmkārt – tikai mieru! Palīgs šādos gadījumos ir viens no pateicīgākajiem amatiem – tajā var strādāt ikviens, ar vai bez pieredzes. Svarīgākais ir spēt parādīt, ka esat ieguvis prasmes un zināšanas, kas spēs palīdzēt jūsu topošajam darba devējam. Lūk, kā to izdarīt:

1.piemērs

Biroja administrēšana, darbs ar klientiem

 • Prakse SIA “Lolonna” – salona administratora palīgs, biroja vadības darbi
 • Komunikācija ar klientiem – pierakstu veikšana, pārdošana, prezentāciju sagatave

2.piemērs

Darbs ar uzņēmuma dokumentāciju

 • Pašnodarbinātas personas ceturkšņa un gada atskaišu sagatavošana, rēķinu izrakstīšana un kārtošana (viesmīlības nozare)

3.piemērs

Mārketinga speciālista pienākumu veikšana (materiālu un satura sagatave, sociālo tīklu menedžēšana)

 • Gada laikā uzlaboju digitālo mārketinga materiālu skatījumu rādītāju par 110% (Prakse SIA “Lolonna”)

paligs cv

Kā savā CV iekļaut akadēmisko izglītību

Lai arī palīga darbā iespējams strādāt ar teju jebkuru izglītību, šī sadaļa tāpat jāiekļauj CV, jo tā parāda jūsu akadēmiskās zināšanas, nozares virzienu, apņēmību u.tml. Norādot izglītību, varat iekļaut arī vēl procesā esošās studijas. Lūk, divi piemēri:

1.piemērs

Latvijas Universitāte, ekonomikas fakultāte

Bakalaura grāds mazā un vidējā biznesa vadībā

Pašlaik


2.piemērs

Biznesa vadības koledža, biroja vadība

Kvalifikācija: Biroja administrators

2014-2018


Palīga CV prasmju sadaļa

Var droši teikt, ka prasmju sadaļa palīga darbam ir viena no svarīgākajām CV sastāvdaļām. Šī ir īstā vieta, kur ‘’pārdot’’ savas stiprās puses potenciālajam darba devējam. Zemāk piemērā norādīsim praktiskas prasmes, ko varat norādīt savā CV, meklējot palīga darbu:

Profesionālās prasmes

 • Profesionālā izglītība biroja vadībā
 • Pieredze klientu reģistrācijā, dokumentu vadībā
 • Pieredze darbā ar lietvedības, mārketinga, CRM sistēmām – tostarp, MS Office, Microsoft Dynamics NAV, SAP
 • Pieredze organizēšanā, plānošanā, sapulču protokolēšanā, dokumentu un atskaišu sagatavošanā
 • Izcilas datora un biroja tehnikas zināšanas
 • Latviešu, angļu, krievu un vācu valodas zināšanas augstā līmenī
 • Mārketinga prasmes – mārketinga materiālu sagatavošana, sociālo tīklu menedžēšana
 • Prasme apkopot, sistematizēt un analizēt informāciju datubāzēs
 • Prasme vizualizēt sarežģītu informāciju ar vienkāršiem vizuālajiem rīkiem
 • B kategorijas vadītāja apliecība

Personīgās prasmes

 • Lieliskas komunikācijas un sadarbības prasmes
 • Spēja strādāt kā individuāli, tā komandā
 • Spēja plānot savu laiku un organizēt
 • Precizitāte un augsta atbildības sajūta
 • Teicamas prezentācijas un konsultēšanas iemaņas
 • Akadēmiskās un praktiskās zināšanas konfliktu risināšanā

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums – tā ir īsa jūsu rekomendācija pašam par sevi, burtiski 5 teikumos. Tā mērķis ir radīt darba devējam pozitīvu un profesionālu iespaidu par jums kā darbinieku.

Neslēpsim – profesionālais kopsavilkums ir CV sadaļa, kurā izšķiras cilvēku likteņi! Jā, tieši tā. Balstoties uz 10 sekunžu kopsavilkuma pārskatu, darba devējs var izlemt, vai pieņems jūs darbā, vai tomēr nē. Tādēļ esiet gatavs tam, ka šai jābūt perfektākajai jūsu CV daļai!

Zemāk norādam divus praktiskus profesionālā kopsavilkuma paraugus:

PAREIZI
Administratīvais palīgs ar 5 gadu pieredzi biznesa administrēšanā starptautiskajā mērogā, tostarp, ārpakalpojumu projektu vadībā, rēķinu un mēneša vai gada atskaišu sagatavošanā, lietvedības kārtošanā, biroja darba vadīšanā. Ir zināšanas un prasmes darbā ar mārketinga, lietvedības un CRM sistēmām, MS Office, Microsoft Dynamics NAV, SAP. Teicamas analītiskās spējas un latviešu, krievu, angļu valodas zināšanas. Ir B kategorijas vadītāja apliecība.

Šajā piemērā pretendents jau ar pirmo vārdu norāda, ka specializējas kā administratīvais palīgs. Tālāk tiek izcelta aktuālā pieredze un prasmes, minot konkrētus piemērus. Tāpat ņem vērā, ka palīga darbā var būt svarīgi tas, vai kandidātam ir B kategorijas tiesības. Šajā gadījumā tas uzreiz ir norādīts kopsavilkumā, lai darba devējam šī informācija nav jāmeklē pa visu CV.

NEPAREIZI
Palīgs var palīdzēt ar visa veida darbiem. Rakstiet, zvaniet! Ir 5 gadu darba pieredze, pašlaik mācos.

Otrs piemērs par kandidātu pasaka pilnībā neko – nav norādīta palīga specializācija, nav konkretizēta pieredze. ‘’Pašlaik mācos’’ tiek norādīts drīzāk kā trūkums, nevis ieguvums.

📌Padoms – iedomājaties, ka jūsu draugs palūdza jums uzrakstīt īsu rekomendāciju par viņu 5 teikumos. Jūs noteikti apjautātos, kādam nolūkam tas paredzēts, lai varētu izcelt tikai piemērotākās un stiprākās viņa puses. Šis pats likums attiecas uz profesionālo kopsavilkumu!

paligs cv

Palīgs CV – papildu sadaļas

Palīga CV papildu sadaļa noteikti ir uzmanības vērta, jo tajā var iekļaut kādu papildu informāciju, kas varētu noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru. Piemēram, dažos gadījumos var būt svarīgas valodu prasmes. Citos gadījumos – iegūtie sertifikāti vai rekomendācijas.

Datorprasmes un sertifikāti

👆 Šo sadaļu nekādā gadījumā neizlaidiet, ja jums nav iepriekšējās darba pieredzes vai nav iegūta augstākā izglītība (vai tā iegūta citā sfērā). Tā kā, piemēram, administratīvā palīga darbs lielā mērā būs saistīts ar darbu datorā, ir vērts norādīt datorprasmes ar konkrētām programmām, kā arī izietos kursus to apguvē.

Valodu prasmes

Palīga darba ikdiena lielākoties nav iedomājama bez komunikācijas. Atkarība no darba sludinājuma, pienākumos var ietilpt arī komunikācija ar klientiem, tādēļ valodas prasmes ir patiešām no svara.

Kā uzrakstīt labāko palīga CV

Jūs zināt, ka esat labākais palīgs – tagad atliek par to pavēstīt jūsu topošajam darba devējam! Kā to panākt? Jums jāsagatavo perfekts palīga CV! Lūk, šajā rakstā galveno padomu pērles, kas palīdzēs izveidot ideālu palīga CV:

 • Vienmēr pielāgojiet CV konkrētajai vakancei – palīga darba pienākumi var būt ļoti plaši, tādēļ vienmēr pielāgojiet savu pieredzi prasītajām kvalitātēm.
 • Iesniedziet savu pieteikumu laicīgi – palīga galvenais uzdevums gandrīz vienmēr ir plānošana, organizēšana un precizitāte. Pārliecinieties, ka radāt tādu piemēru!
 • Nekad neizlaidiet profesionālo kopsavilkumu – tā var būt jūsu īsākā, bet laimīgākā biļete uz sapņu darbu!
 • Parādiet savu radošumu ar pārsteidzošu CV dizainu – tā jūs gan izcelsieties citu kandidātu vidū, gan izcelsiet savas stiprās puses ar dizaina rīku palīdzību!
 • Pārliecinieties, ka jūsu CV ir gramatiski un stilistiski pareizs – uzmanība detaļām ir ļoti svarīga palīga kvalitāte, tādēļ pārliecinieties, ka jūsu CV tam atbilst!

Konkurētspējīga un profesionāla palīga CV sagatavošana var prasīt daudz laika. Taču tikai ne tajā gadījumā, ja izmantojat jau gatavus palīga CV piemērus . Izvēlieties sev piemērotāko šablonu un vienkārši ievadiet relevanto informāciju!


Neaizmirstiet par motivācijas vēstuli

Tā kā palīga darbs var būt ļoti plašs un dinamisks, motivācijas vēstule ir jūsu iespēja būt konkrētākam. Šajā vestulē jums vajag pamatot, kādēļ jūs vēlaties strādāt konkrētajā darba vietā, kādēļ jūs esat tam piemērotākais kandidāts un kā jūs palīdzēsiet topošajam darba devējam.

Nekad neesat mēģinājis rakstīt motivācijas vēstuli? Nekādu problēmu! Mēs to esam izdarījuši jūsu vietā. Izmantojot mūsu sagatavotās palīga CV veidnes , jūs automātiski iegūstat pieeju arī jau gatavajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā īsā laikā sagatavot unikālu palīga CV?

Pirmkārt, izvērtējiet, kādā nozarē jūs vēlaties strādāt par palīgu. Otrkārt, sarakstiet uz lapas savas stiprās puses. Treškārt, atlasiet konkrētas vakances un padomājiet, kā jūs varat palīdzēt šim uzņēmumam attīstīties. Ceturtais solis – dotieties uz mūsu mājaslapu, izvēlieties palīga CV veidni un ievadiet aktuālo informāciju!

Kādiem darbiem var pieteikties ar palīga CV?

Palīgs ir palīgs jebkurā nozarē – protams, šajā rakstā mēs vairāk fokusējāmies uz administratīvo palīgu teju jebkurā nozarē (finanses, loģistika, viesmīlība, skaistumkopšana u.c.). Daži no piemēriem: mārketinga speciālista palīgs, loģistikas nodaļas vadītāja palīgs, biroja administratora palīgs, skaistumkopšanas salona vadītāja palīgs.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos