CV piemēri pēc nozares

Pārlūkojiet simtiem CV piemēru, lai atrastu savām vajadzībām piemērotāko formātu un stilu. Atrodiet vislabāko CV paraugu šajā profesionāli izstrādāto un formatētu paraugu demostrācijā. Ietaupiet laiku un izveidojiet izcilu profesionālu CV.

resume professions

Atlasiet savas karjeras kategoriju

Šeit ir visaptveroša dažādu profesiju CV piemēru kolekcija. Jūs atradīsiet CV grāmatvedības darbiem, biroja palīgu amatiem, administratīviem asistentiem, klientu apkalpošanas vakancēm, veikalu pārdevējiem un kasieriem, sekretāru un advokātu darbiem, vispārīgus darba CV, mārketinga CV, tirdzniecības pārstāvju CV un daudzus citus.

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Informācijas tehnoloģija

Mums ir visi jums nepieciešamie padomi, rīki un CV piemēri, lai izveidotu informācijas tehnoloģijas CV, kas rezultēsies darbā. Vienkārši izvēlieties kādu no mūsu jomā pārbaudītajām veidnēm, ievadiet savu informāciju un sāciet pieteikties darbiem jau šodien! Izmantojiet veidni, kuru varat to rediģēt un atjaunināt, cik bieži vien vēlaties. Izmantojamo veidņu skaits ir neierobežots.

Pārdošana

Vai meklējat darbu pārdošanas jomā? Padariet darba meklēšanu ļoti vienkāršu, pārskatot dažādus pārdošanas CV piemērus. Izmantojiet mūsu CV veidotāju, lai ar vienas pogas klikšķi izveidotu savu profesionāla izskata CV.

Mārketings

Neatkarīgi no tā, vai meklējat savu pirmo mārketinga darbu vai vēlaties izveidot CV, kas palīdzēs sasniegt paaugstinājumu, mūsu CV piemēri palīdzēs jums tikt pamanītam (-i) un pieņemtam (-i) darbā. Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi šajā nozarē mēs zinām, kas ir nepieciešams, lai to sasniegtu šajā jomā. Ļaujiet mums palīdzēt jums vislabāk sevi reklamēt, izveidojot ideālu CV!

Grāmatvedība un finanses

Šie CV piemēri jums palīdzēs, neatkarīgi no tā, vai vēlaties veidot karjeru grāmatvedības vai ar finansēm saistītā jomā, vai vienkārši uzlabot savas prasmes.

Administratīvais

Administratīvais CV ir lielisks veids, kā izcelt savas prasmes un iemaņas administratīvajā jomā. Darba pretendentiem ar pieredzi rūpniecības sektorā vai citā neadministratīvā vidē ir svarīgi izmantot CV, lai parādītu atbilstošu pieredzi un to, kā to var pārnest uz biroja vidi.

Pārtika un ēdināšana

Viesmīlības un ēdināšanas CV piemēros ir dažādi CV piemēri, lai atbilstu jūsu vajadzībām un palīdzētu jums viesmīlības un ēdināšanas nozarē. Neatkarīgi no tā, vai meklējat CV paraugus oficiantiem, stjuartiem, pavāriem, vadītājiem vai pat SPA nozares profesionāļu CV, skatiet mūsu CV veidņu paraugus.

Apkope un remonts

Vai meklējat darba devēju, kurš novērtēs jūsu tehniskās apkopes un remonta prasmes? Mūsu bezmaksas CV paraugi ir pielāgoti, lai parādītu jūsu spējas un smago darbu. Mēs esam parūpējušies par pirmo iespaidu, iekļaujot jūsu CV attēlu ar jums kopā ar atsauksmēm un balvām par savu iepriekšējo smago darbu. Katrs paraugs ir sakārtots un noslīpēts, lai potenciālie darba devēji varētu uzreiz iegūt labu iespaidu par jums.

Medicīniskā

Mūsu fantastiskie CV piemēri palīdzēs jums atrast savu nišu neatkarīgi no jūsu situācijas. Mēs esam uzrakstījuši simtiem dažādu veidu CV, sākot no medicīnas līdz uzņēmējdarbībai, tēlotājmākslai un citiem. Lietojot kopā ar mūsu jaudīgo CV veidotāju, jūs izveidosiet veiksmīgu CV dažu minūšu laikā.

Inženierzinātnes

Neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunu inženiera darbu vai tikai sākat savu profesionālo karjeru, iespaidīgs CV ir būtisks. Tagad jūs varat izveidot ideālu inženierijas CV dažu minūšu laikā, izmantojot šīs veidnes.

Radošais un kulturālais

Šie radošo un kultūras CV piemēri ir labākā izvēle dizaineriem, māksliniekiem vai ikvienam, kas vēlas parādīt savu portfolio savā CV. Izmantojot krāsas, formas un ikonas, lai izceltu prasmes un sasniegumus, šie CV piemēri būtu ideāls rīks radošam profesionālim (-ei), kurš vēlas tikt pieņemts (-a) darbā.

Sociālais darbs

Labākais CV piemērs sociālajiem darbiniekiem, kuri vēlas pievienoties nozarei, vai tiem kandidātiem, kuri vēlas atdzīvināt savu karjeru.

Sports un fitness

Ja meklējat fitnesa CV piemēru, iespējams, ka jums ir ļoti svarīgi trenēties un saglabāt veselību. Veselības un labsajūtas jomas CV vajadzētu parādīt darba devējiem, ka esat lieliskā formā, taču jūs varētu vēlēties arī apspriest citas prasmes, kuras jūs esat ieguvis (-usi) kāpjot, skrienot vai peldot. Un, ja vēlaties tieši parādīt savu sportisko sniegumu, atcerieties izmantot bloka formāta priekšrocības un sniedziet visu informāciju par savu sporta veidu un to, kāpēc tas jums patīk.

Transports un loģistika

Daudzi cilvēki meklē darbu transporta nozarē. Lai izceltos no pūļa, ir svarīgi, lai jums būtu spēcīgs CV, kas atspoguļo visa jūsu pieredzi un apmācību.

Cits

Darbu nevar iegūt nejauši. Jums ir jābūt pareizie instrumenti un jāzina, kā tos izmantot. Lai palīdzētu jums to izdarīt, Resume Boilerplate ļauj ērti piekļūt izciliem CV piemēriem, kas kalpos kā ideāls ceļvedis rakstot.