Trenera CV | Trenera CV paraugs un padomi izveidei

Trenera profesija joprojām ir pieprasīta mūsdienās, jo, līdz ar attālinātā darba režīma ienākšanu mūsu ikdienās, arvien vairāk cilvēku pievēršas veselīgam dzīvesveidam un vēlas uzturēt savu ķermeni labā fiziskajā sagatavotībā.

Trenera CV piemērs

CV

JĀZEPS BĒRZIŅŠ
E-pasts: : jazeps.berzins@gmail.com
Mob. tel. +37129123456
Adrese: Pinokio iela 23-2, Ogre

Treneris ar pieredzi vairāk nekā 2 gadu garumā, kuru laikā ir iegūtas plašas zināšanas par fiziskām aktivitātēm un veselīga uztura plānošanu, kā arī sertifikāti spēka treniņu, pilates treniņu un vieglatlētikas treniņu vadīšanā. Ir pieredze strādājot ar sportistiem, bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Spēju adaptēt savu pieeju individuālām vajadzībām un sniegt atbalstu. Ir augsta atbildības sajūta un motivācija palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus. ‘’Labākais treneris Ogrē 2021’’ apbalvojuma saņēmējs.

PRASMES:

 • Augstākā izglītība sporta pedagoģijā un fizioterapijā
 • Spēka, vieglatlētikas un pilašu treniņu vadīšana
 • Veselīga uztura plānošana
 • Pieredze rehabilitācijas un fizioterapijas kursu vadīšanā
 • Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
 • Pieredze darbā ar sportistiem, bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

SERTIFIKĀTI:

 • Latvijas Fitnesa Asociācijas (LFA) trenera sertifikācija 2018
 • Reebook sertifikācija spēka un vieglatlētikas treniņos 2018
 • Latvijas Pilates asociācijas Pilates sertifikācija 2019

DARBA PIEREDZE:

Fitnesa centrs “Sporta Zāle” | Galvenais treneris
2020-pašlaik
Spēka, vieglatlētikas un pilašu treniņu plānošana un vadīšana – grupu un individuālu treniņu plānu sagatavošana katram klientam. Uztura plānu izstrāde, palīdzot klientiem sasniegt savus mērķus. Klientu progresa novērošana un novērtēšana. Darbs ar bērniem, sportistiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Fitnesa centrs “Lagūna” | Treneris-praktikants
2019-2020
Palīdzība trenerim viņa darba pienākumos, tostarp, iestatīt un pārbaudīt sporta zāles aprīkojumu, izglītot klientus par veselīgu dzīvesveidu, palīdzība treniņu plānošanā un vadīšanā, kā arī uztura plāna izstrādē.

Veselības centrs “Saules Spīdums”| Rehabilitācijas asistents
2018-2019
Palīdzība rehabilitācijas speciālistiem darba pienākumos – rehabilitācijas programmu plānošana un vadība, aprīkojuma pārbaude, fizisko aktivitāšu un uztura ieteikumu sniegšana klientiem, motivācijas un atbalsta sniegšana klientiem, klientu progresa novērošana un novērtēšana.

IZGLĪTĪBA:

Latvijas Universitāte
Fizioterapijas un rehabilitācijas fakultāte, bakalaura grāds
2015-2019

Rīgas Stradiņa universitāte
Sporta pedagoģijas un trenera kvalifikācijas programma, maģistra grāds
2020-2022

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 5 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Marina Saukle
Rehabilitācijas speciālists veselības centrā “Saules Spīdums
Tel. 20192748

Artūrs Olendovičš
Treneris fitnesa centrā “Sporta Zāle”
Tel. 29495896

Treneri var palīdzēt viņiem sasniegt šos mērķus, sniedzot padomus par fiziskām aktivitātēm un uzturu, kā arī vadot treniņus un nodrošinot atbalstu un motivāciju tālākajā trenēšanās procesā.

Taču, lai arī trenera profesija ir pieprasīta, darbs pats pie jums neatskries – joprojām ir vajadzīgs labs CV, kas izcels jūs citu kandidātu vidū. Nezināt, kā to sagatavot! Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet visus labākos trenera CV padomus un paraugus! Papildus tam, apskatieties arī mūsu mājaslapu – tur atradīsiet jau gatavas CV veidnes treneriem.

Treneru darba likmes un algas Latvijā un Eiropā

Treneru darba likmes un algas var atšķirties atkarībā no darba vietas, trenera kvalifikācijas un pieredzes, kā arī no klientu grupas, ar kuru viņš strādā. Parasti treneru algas Latvijā svārstās no 500 līdz 1 000 eiro mēnesī bruto, bet dažos gadījumos tās var būt zemākas vai augstākas. Eiropā treneru algas ir augstākas nekā Latvijā – apmēram 2500 EUR, vadoties pēc Glassdor vietnes datiem .

Ir svarīgi atzīmēt, ka treneru darba likmes un algas var atšķirties atkarībā no viņu darba vietas. Piemēram, treneru algas fitnesa centros var būt zemākas nekā treneru algas privātās treniņu sesijās vai sporta klubos. Tāpat treneru algas var atšķirties atkarībā no tā, vai viņš strādā kā pilna laika vai nepilna laika treneris.

Trenera CV – svarīgi padomi

Ja nekad neesat rakstījis trenera CV vai arī vienkārši vēlaties, lai jūsu nākošais CV būtu veiksmīgāks un profesionālāks nekā citiem, tā sagatavošanai ir jāvelta īpaša uzmanība. Nezināt, ar ko sākt? Trenera CV sagatavošanā ir daži vienkārši pamatprincipi, kurus varat ņemt vērā, lai tieši jūsu CV izceltos starp simtiem citu dokumentu. Lai radītu spēcīgu un profesionālu trenera CV, varat izmantot šos padomus:

 • Izvēlieties labāko CV izkārtojumu – trenera CV parasti ietver profesionālo kopsavilkumu, darba pieredzi, izglītību un sertifikāciju, kā arī citus svarīgus info blokus. Svarīgi tos izkārtot jums piemērotākajā veidā – hronoloģiski (ja ir ilggadēja darba pieredze) vai funkcionāli (ja ir mazāka darba pieredze).

 • Fokusējieties uz svarīgāko – lai radītu spēcīgu trenera CV, ir svarīgi fokusēties uz svarīgākajiem aspektiem jeb būt īsam un kodolīgam. Veidojiet CV ne vairāk kā uz 1-2 lapām.

 • Rūpīgi izvēlieties vārdus – izmantojiet spēcīgus un precīzus vārdus, kā arī nozares terminoloģiju, lai parādītu savu profesionālo pieredzi un kvalifikāciju.
 • Pievērsiet uzmanību gramatikai un pareizrakstībai : Trenera CV ir profesionāls dokuments, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību gramatikas un stilistikas kļūdām tekstā.
 • Vienmēr norādiet savu izglītību un/vai sertifikāciju – profesionāls treneris nevar strādāt bez atbilstošas izglītības, tādēļ nekādā gadījumā neizlaidiet šo sadaļu savā CV.
 • Neaizmirstiet pielāgot CV katram atsevišķam sludinājumam , uz kuru sūtat pieteikumu.
 • Vienmēr iekļaujiet profesionālo kopsavilkumu – tajā izceliet savas stiprās puses, pieredzi, sasniegumus un citus pārdošanas punktus.
 • Lietojiet viegli lasāmu burtu fontu un izmēru (10 vai 12).
📌Padoms : Ja vēlaties, lai jūsu CV nonāk ‘’veiksmīgo CV’’ kaudzītē, jums ir nepieciešams profesionāls CV dizains. Nezināt, kur tādu iegūt? Aplūkojiet profesionāļu sagatavotās treneru CV veidnes , izvēlieties savu dizainu un vienkārši ievadiet relatīvo informāciju!

trenerio cv

Izkārtojums

Trenera CV vienmēr jāiekļauj sekojošas sadaļas:

 • Kontaktinformācija
 • Profesionālais kopsavilkums
 • Prasmes
 • Darba pieredze
 • Izglītība un iegūtie sertifikāti
 • Atsauksmes no iepriekšējām darba vietām

Taču svarīgi ir ne tikai apdomāt, kādu informāciju iekļaut šajās sadaļās, bet gan arī to, kā izkārtot šīs sadaļas. No veiksmīgu informācijas bloku izkārtojuma ir atkarīgs ļoti daudz – tieši izkārtojums ir pirmais iespaids, kas darba devējam rodas par jūsu CV. No tā var spriest, cik labi jūs protat sagrupēt informāciju un izcelt svarīgākos faktus. To var izdarīt dažādos veidos – izmantojot radošu dizainu, krāsas, izcēlumus, tabulas u.tml.

Svarīgākais, lai CV ir ērti pārskatāms un sniedz labu pirmo iespaidu – lasītājam momentāli jāvar nolasīt jūsu stiprās un spēcīgās puses. Neprotat izveidot profesionālu CV dizainu? Izmēģiniet kādu no mūsu sagatavotajiem trenera CV paraugiem !

Formāts un struktūra

Jebkuram trenera CV jābūt izkārtotam vienā no 3 informācijas izkārtošanas veidiem – hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā . Lūk, ko nozīmē katrs no šiem veidiem:

 • Hronoloģiskais – populārākais veids, kas norāda darba vietas hronoloģiskā secībā, vienu pēc otras
 • Funkcionālais – uzsvars tiek likts uz galvenajiem prasmju blokiem
 • Kombinētais – izmanto abas augstāk minētās pieejas
📌Padoms : Ja esat treneris bez ilggadējas vai patstāvīgas darba vietas, izvēlieties funkcionālo CV formātu, tādējādi liekot uzsvaru uz iegūtajām prasmēm un zināšanām

Vai meklējat idejas trenera CV? Dažādi treneru CV piemēri lejupielādei ir atrodami te !

trenerio cv

Trenera CV kontaktinformācijas sadaļa

Lai radītu spēcīgu trenera CV, ir svarīgi nodrošināt, lai kontaktinformācija būtu precīza, aktuāla un viegli nolasāma. Tas palīdzēs potenciālajiem darba devējiem vieglāk sazināties ar jums un sniegs ticamību jūsu CV.

Trenera CV kontaktinformācijas sadaļā parasti iekļauts trenera vārds, e-pasts, tālrunis un dzīvesvieta.

📌Padoms : Trenera CV kontaktinformācijas sadaļā var iekļaut arī trenera sociālo tīklu profilus vai mājaslapu, ja tie ir profesionāli un atbilstoši.

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

NEPAREIZI
J.B.
Personas kods: 110398-180394
Mājas t. 67123456
Adrese ir Pinokio iela

Šis piemērs ir pilns ar kļūdām – nav norādīts pilns vārds un uzvārds, kā arī e-pasts, iekļauts tikai mājas telefons, kā arī norādīta nepilnīga adrese jeb nav skaidrs, kādā pilsētā dzīvo pretendents. Papildus tam, norādīta lieka informācija – darba devējam nav svarīgi uzzināt jūsu personas kodu.

PAREIZI
JĀZEPS BĒRZIŅŠ
E-pasts: : jazeps.berzins@gmail.com
Mob. tel. +37129123456
Adrese: Pinokio iela 23-2, Ogre
Mājaslapa: trenerisberzins.lv

Šis piemērs ir lielisks paraugs kontaktinformācijas sadaļai, jo ir iekļauts viss svarīgākais – pilns vārds un uzvārds, e-pasta adrese, mobilais tālrunis saziņai arī ārpus mājām, kā arī norādīta pilna adrese. Papildus tam, ir iekļauta ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpos kā trenera portfolio. Tagad darba devējam ir pieejama visa informācija, kas ļaus ar jums sazināties!

📌Padoms : Trenera CV kontaktinformācijas sadaļā varat iekļaut arī foto, lai gan tas nav obligāti. Ja tomēr izvēlaties pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tas ir profesionāli uzņemts portrets.

Trenera pieredze – kā to norādīt savā CV (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Trenera pieredze ir svarīga daļa no CV, jo tā parasti ir viena no pirmajām sadaļām, kur ieskatās potenciālais darba devējs, lai atrastu sev atbilstošāko kandidātu. Lai norādītu savu pieredzi trenera CV, var izmantot šādus padomus:

 • Izceliet svarīgākās darba pieredzes un sasniegumus CV pirmajā lapā, lai tie būtu viegli redzami.
 • Izmantojiet spēcīgus un precīzus vārdus, lai aprakstītu savu pieredzi un kvalifikāciju.
 • Rūpīgi aprakstiet katru pozīciju, kurā jūs esat strādājis, ieskaitot darba pienākumus un sasniegumus.

Ja jums vēl nav trenera darba pieredzes, nav vērts satraukties – izveidot profesionālu trenera CV var ikviens – ar vai bez ilga darba stāža. Šajā gadījumā vienkārši jāprot izcelt trenera darbam nepieciešamās prasmes, kā arī jānorāda izglītība, prakses vietas, dalība relatīvos pasākumos vai projektos. Būtībā var norādīt jebkuru citu pieredzi, kas jūs padara kvalificētu trenera darbam – piemēram, darbs ar bērniem u.tml.

Zemāk piemērā esam uzskatāmi parādījuši, kā aizpildīt trenera CV pieredzes sadaļu tikko absolvējušam stundentam, kas vēl nav guvis trenera darba pieredzi, taču ir izgājis praksi,kā arī strādājis kā individuāls treneris – pašnodarbinātais.

1.piemērs:

Pašnodarbinātais | individuālais treneris
2019-2022
Individuālo treniņu vadīšana pēc pieprasījuma dažādām klientu grupām – jauniešiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem, bērniem. Palīdzība treniņu plāna sastādīšanā un izglītošana par uztura pamatprincipiem.

2.piemērs:

Fitnesa centrs “Lagūna” | Treneris-praktikants
2019-2020
Palīdzība trenerim viņa darba pienākumos, tostarp, iestatīt un pārbaudīt sporta zāles aprīkojumu, izglītot klientus par veselīgu dzīvesveidu, palīdzība treniņu plānošanā un vadīšanā, kā arī uztura plāna izstrādē.


trenerio cv

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Daudzus noteikti interesē tas, vai, lai strādātu par treneri Latvijā, ir jābūt iegūtai noteiktai izglītībai?

⚠️Svarīgi – Latvijas Ministru kabineta noteikumos ir norādīts, ka personām, kuras vada sporta treniņus vai veic izglītojošo darbu sporta jomā, ir nepieciešams atbilstošs sertifikāts .

Latvijā pastāv trīs sertifikātu līmeņi: A, B un C. Lai saņemtu A vai B kategorijas sertifikātu, nepieciešama augstākā izglītība sportā. C kategorijas sertifikātu saņem tie, kuri apguvuši Izglītības un zinātnes ministrijas licenzētu 320 stundu programmu un pēc šīs programmas apguves nokārtojuši sertifikācijas eksāmenu Latvijas Sporta federāciju padomē.

⚠️Svarīgi sertifikātu prasībai ir arī izņēmumi. Personām, kuras ir ieguvušas diplomu par augstāko pedagoģisko izglītību sporta studiju programmā, ir tiesības bez sertifikāta strādāt sporta jomā un vadīt treniņus piecus gadus pēc diploma saņemšanas.

Tātad, tagad, kad jūs zināt, cik liela nozīme ir atbilstošai izglītībai un sertifikācijai trenera darbā, varam aplūkot labākos piemērus, kā iekļaut akadēmisko izglītību savā trenera CV:

1.piemērs

Latvijas Universitāte
Fizioterapijas un rehabilitācijas fakultāte, bakalaura grāds
2015-2019

2.piemērs

Rīgas Stradiņa universitāte
Sporta pedagoģijas un trenera kvalifikācijas programma, maģistra grāds
2020-2022📌Padoms : Veidojot trenera CV, sadaļā ‘’Izglītība’’ iekļaujiet tikai akadēmisko izglītību (1. līmeņa profesionālo un/vai bakalaura, maģistra vai doktora grādu), savukārt sertifikātus atstājiet CV papildu sadaļām.

trenerio cv

Trenera CV – prasmju sadaļa

Lai gan varētu šķist, ka vienīgās prasmes, ar ko jābūt apveltītam trenerim, ir vien tehniskās – treniņu vadīšana un uztura plāna sagatavošana – tā gluži nav. Trenera darba ikdiena ir ļoti krāšņa un paredz darbu ar dažādām cilvēku grupām, tādēļ trenerim ir jābūt apveltītam arī ar labām komunikācijas prasmēm un valodu zināšanām.

Komplektā ar to nāk arī daudzas citas prasmes, par kurām jūs, iespējams, nenojautāt. Tieši tādēļ mēs esam sagatavojuši šo trenera CV prasmju sadaļas paraugu – smelieties iedvesmu un uzziniet, ko darba devēji meklē trenera CV un kas jums nepieciešams, lai kļūtu par izcilu treneri!

Profesionālās vai tehniskās prasmes (‘’Hard Skills’’)

 • Augstākā izglītība sportā (bakalaura un maģistra grāds)
 • Sertifikāti spēka, vieglatlētikas un pilašu treniņu vadīšanā
 • Veselīga uztura plānošanas prasmes
 • Pieredze rehabilitācijas un fizioterapijas kursu vadīšana
 • Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
 • Pieredze darbā ar sportistiem, bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
 • B kategorijas autovadītāja apliecība

Personīgās vai mīkstās prasmes (‘’Soft Skills’’)

 • Lieliskas komunikācijas un konsultēšanas prasmes
 • Mācīšanas prasmes
 • Prasme strādāt komandā un vadīt to
 • Augsta psiholoģiskās un fiziskās izturības pakāpe
 • Ētikas principu pārzināšana un ievērošana
 • Augsta atbildības sajūta par padarīto
 • Izcilas laika un darba plānošanas prasmes
 • Disciplīna un režīma ievērošana
 • Prasme analītiski izvērtēt situācijas un prognozēt turpmākās situācijas vai darbības

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums ir krāšņs un īss apraksts par trenera profesionālajām prasmēm un pieredzi. Tas galvenokārt tiek izmantots CV sākumā, lai parādītu, kāds ir kandidāts un kādas prasmes viņš piedāvā. Profesionālais kopsavilkums parasti tiek izmantots, lai uzrunātu darba devējus un parādītu, kāpēc kandidāts ir piemērots noteiktajam darbam. Tas nozīmē, ka profesionālajā kopsavilkumā nepieciešams uzvērt savas stiprākās puses un ‘’pārdot’’ savu kandidatūru potenciālajam darba devējam.

Nezināt, kā izveidot uzmanību piesaistošu profesionālo kopsavilkumu? Lūk, daži piemēri, kā noformēt trenera profesionālo kopsavilkumu un izcelties citu kandidātu vidū:

PAREIZI
Treneris ar pieredzi vairāk nekā 2 gadu garumā, kuru laikā ir iegūtas plašas zināšanas par fiziskām aktivitātēm un veselīga uztura plānošanu, kā arī sertifikāti spēka treniņu, pilates treniņu un vieglatlētikas treniņu vadīšanā. Ir pieredze strādājot ar sportistiem, bērniem, vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Spēju adaptēt savu pieeju individuālām vajadzībām un sniegt atbalstu. Ir augsta atbildības sajūta un motivācija palīdzēt citiem sasniegt savus mērķus. ‘’Labākais treneris Ogrē 2021’’ apbalvojuma saņēmējs.

Šajā piemērā jūs varat uzskatāmi redzēt, ka tiek iekarota darba devēja uzmanība – pirmkārt, akcentēta darba pieredze un norādīta sertifikātu specializācija. Papildus tam, norādītas konkrētas cilvēku grupas, ar ko ir strādāts. Tālāk izcelti trenera ‘’pārdošanas’’ punkti, kā arī norādīts apbalvojums par ieguldīto darbu.

NEPAREIZI
Treneris meklē jaunu darba vietu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība un pieredze treniņu vadīšanā.

Šī piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgs saturs – nav norādīta ne darba pieredze, ne prasmes, kā arī joma, kurā iegūta augstākā izglītība. Principā, šajā piemērā nav nekā nepareiza, taču tas nekādā veidā neatstāj pārliecinoša, spēcīga kandidāta iespaidu. Līdz ar to, CV ar šādu profesionālo kopsavilkumu, visticamāk, nemaz netiks izskatīts tālāk.

trenerio cv

Trenera CV papildu sadaļas

Trenera CV ir ieteicams papildināt ar papildu sadaļām – galvenais, ko šajā blokā jāiekļauj, būtu iegūtie sertifikāti un izietie kursi, valodas zināšanas, kā arī, iespējams, atsauksmes no iepriekšējām darba vietām.

Sertifikāti un kursi

Trenera CV ir ārkārtīgi svarīgi iekļaut iegūtos sertifikātus un izietos kursus – tas ir vitāli nepieciešams papildinājums akadēmiskajai izglītībai. Šajā sadaļā var iekļaut sertifikātus par konkrētu treniņu vadīšanu, izietus pirmās palīdzības kursus, sertifikātu par darbu ar konkrētām cilvēku grupām (piemēram, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām) u.tml.

Valodu prasmes

Tā kā trenera darba pienākumi ietver komunikāciju ar cilvēkiem, ir ļoti būtiski norādīt visas valodas, kuras pārzināt. Latvijā liela priekšrocība ir tad, ja zināt latviešu, krievu, angļu un vācu valodas. Uzskaitiet valodu prasmes tabulas formātā, izmantojot 1-5 baļļu sistēmu katram valodas lietojuma veidam: rakstiskajam, mutiskajam un klausīšanās.

Kopsavilkums: uzrakstiet izcilu trenera CV

Lai izceltos starp citiem kandidātiem, saņemtu uzaicinājumu uz interviju, iegūtu kāroto amatu un galu galā – pretendētu uz augstāku atalgojumu, jums ir jāiziet pirmā pārbaude, kas notiek, izskatot jūsu CV. Tieši tādēļ nekādā gadījumā nedrīkst novērtēt CV izveidi par zemu.

Lūk, ideāla trenera CV noslēpumi, kas palīdzēs jums radīt ideālu pirmo iespaidu:

 • Norādiet iegūto izglītību, izietos kursus un iegūtos sertifikātus – trenera darbā izglītība ir svarīgākais faktors, tādēļ izceliet savu atbilstību šim darbam, kā arī parādiet, ka esat vienmēr gatavs mācīties un attīstīties
 • Neizmantojiet standarta CV šablonus – pieredzējuši personāla speciālisti tos atpazīs ar vienu acu skatienu, tādēļ labāk izmantojiet individuālu pieeju katram darba sludinājumam
 • Nekad neizlaidiet profesionālo kopsavilkumu – tā ir labāka iespēja piesaistīt darba devēja uzmanību ar savām stiprajām pusēm
 • Iemācieties izcelt svarīgāko informāciju , kas darba devējam jāpamana visupirms – izmantojiet izcēlumus, ikonas, rindkopas, rāmīšus, krāsas u.tml.
 • Izvēlieties tādu CV dizainu, kāds nebūs nevienam citam trenera kandidātam ! Šeit jums palīdzēs mūsu sagatavotie trenera CV paraugi ar dažādiem unikāliem un pielāgojamiem, bet profesionāliem dizainiem
 • Rakstot trenera CV, lietojiet sludinājumā atrodamos atslēgas vārdus un profesionālo nozares terminoloģiju
 • Esiet īss un kodolīgs – neaizņemiet ierobežoto CV vietu ar konkrētajam amatam nebūtisku informāciju

Galvenais ir rūpīgi izvēlēties informāciju, kuru vēlaties parādīt savā CV, un to sagatavot profesionāli un izteiksmīgi. Arī izmantojot labu formātu un dizainu, varat radīt iespaidīgu CV, kas palīdzēs jums izcelties no citiem kandidātiem.

trenerio cv

Papildiniet trenera CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis trenera CV un gatavojaties to nosūtīt darba devējam? Lēnāk pār tiltu! Ar CV viss nebeidzas – lai jūsu kandidatūra būtu pilnvērtīga, pievienojiet savam CV motivācijas vēstuli. Nezināt, kā to sagatavot? Lūk, būtiskākais, ko ņemt vērā:

 • Motivācijas vēstulē neatkārtojiet to pašu informāciju, kas jau ir iekļauta jūsu CV
 • Izmantojiet motivācijas vēstuli, lai pamatotu savu atbilstību konkrētajai vakancei
 • Fokusējieties uz iemesliem, kādēļ vēlaties strādāt tieši konkrētajā iestādē vai komandā
 • Formatējiet motivācijas vēstuli tā, lai uzrakstītais teksts ir viegli uztverams

Mēs zinām, ka daudziem motivācijas vēstules uzrakstīšana sagātā grūtības. Nu vairs ne! Izmantojiet mūsu lapā pieejamās trenera CV veidnes un iegūstiet piekļuvi arī motivācijas vēstuļu paraugiem . Viss, kas jums atliks – tikai ievadīt relatīvo informāciju, jo ideāls motivācijas vēstules šablons jau būs gatavs!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot trenera CV?

Visbiežākā kļūda ir standarta trenera CV izmantošana visiem sludinājumiem. Ticiet mums, darba devējs to pamanīs, un tas neradīs labāko iespaidu. Otra biežāk pieļautā kļūda ir izglītības nenorādīšana – atcerieties, ka akadēmiskā izglītība, sertifikācija un izietie kursi ir svarīgākais, ko iekļaut trenera CV.

Kā sagatavot trenera CV, kas atšķirsies no citiem?

Mūsdienīgs trenera CV vairs nav tikai balta lapa ar melniem burtiem pa virsu. Šajā digitālajā laikmetā varat izmantot dažādus radošus CV izveides risinājumus, kas palīdzēs jums pievērst darba devēja uzmanību un izcelties citu kandidātu vidū! Izmantojiet mūsu mājaslapā atrodamos trenera CV paraugus , ja neprotat veidot dizainu pats. Jums atliks tikai ievadīt personīgo informāciju , pieredzi, izglītību un prasmes, jo par visu pārējo būsim parūpējušies mēs!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos