Projektu menedžeris CV | Efektīvi padomi + CV paraugs

Projektu menedžeris ir nozīmīgs ķēdes posms visos uzņēmuma ikdienas procesos. Turklāt šis amats kļūst arvien aktuālāks, tā kā uzņēmumi ir spiesti aizvien biežāk nākt klajā ar jauniem projektiem.

Projektu menedžeris: Izcila CV piemērs

CV

ANNA SMITE
E-pasts: anna.smite@gmail.com
Mob. tel. +37127463957
Adrese: Lielvārdes prospekts 33, Daugavpils

Projektu menedžeris ar augstāko izglītību uzņēmējdarbībā un vairāk nekā 3 gadu pieredzi mārketingā. Plaša pieredze tirgus izpētē un analīzē, produktu virzīšanā, komandas vadīšanā, pasākumu plānošanā un organizēšanā. Lieliskas komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodās. Pieredze tīklplānošanas metožu (CPM, MPM, PERT) pielietojumā. Ir B katgeorijas vadītāja apliecība. Goda vieslektros ‘’Tech Chill’’ konferencē 2020. gadā.

PRASMES:

 • Augstākā izglītība uzņēmējdarbībā
 • 3 gadu pieredze mārketingā
 • Praktiska darba pieredze projektu vadībā vietējā un starptautiskā mērogā
 • Tirgus izpēte, analīze un produktu virzīšana
 • Komandas vadīšana
 • Pasākumu plānošana un organizēšana
 • Zināšanas par tīklplānošanas metodēm (CPM, MPM, PERT)
 • Vispārējās zināšanas tiesību jomā
 • Vispārējās zināšanas grāmatvedības un finanšu nozarēs
 • Izcilas komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodās
 • Efektīva finanšu līdzekļu, projekta izmaksu plānošana un vadīšana
 • Zināšanas par projektu pārvaldības metodoloģijām (Agile, Scrum un Waterfall)
 • Projektu pārvaldības programmatūra (Microsoft Project, Asana, Slack, Airtable, JIRA, Trello)

SERTIFIKĀTI:


DARBA PIEREDZE:

SIA “Digital Core” | projektu menedžeris 
2020-2022 
Digitālā mārketinga aģentūras projektu menedžeris. Komunikācija ar darbiniekiem, ārštata darbiniekiem un klientiem. Klientu projektu vadīšana, resursu organizēšana, izmaksu plānošana un risku analīze. Aģentūras iekšējā projekta ‘’Lean Training’’ vadība – samazinātas izmaksas par 38%. Darbinieku apmācība un ‘’onboarding’’. 

MarkiTengi Baltics | junior projektu menedžeris
2018-2020
Projektu vadītāja labā roka. Klientu projektu pārraudzība, projektu atskaišu gatavošana, priekšlikumi mārketinga mērķu sasniegšanai, kampaņu monitorēšana, projektu īstenošanai nepieciešamo dokomentu sagatave. Iegūtas zināšanas tādās nozarēs kā: tehnoloģijas, finanses, iGaming, skaistumkopšana.

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte; bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā
2014-2018
Akadēmiskie moduļi: finanses, grāmatvedība, projektu vadība, menedžments

VALODU ZINĀŠANAS:

Latviešu
Krievu
Angļu

ATSAUKSMES:

Karolīna Mortāne
MarkiTengi Baltics, projektu vadītāja
Tel. +37128503953

Ilvars Judins
SIA “Digital Core”, CEO
Tel. +37129596739

Ja apsverat iespēju pieteikties projektu vadītāja amatam, spēcīgs CV var pierādīt, ka esat ideāls kandidāts. Turklāt izpratne par to, kā uzrakstīt efektīvu CV, ir ļoti svarīga, lai parādītu savu projektu menedžera kvalifikāciju.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim, kas ir projektu menedžeris, kā izveidot iespaidīgu projektu vadītāja CV un kādas prasmes iekļaut. Papildus tam, iegūsiet profesionālu projektu menedžera CV paraugu + padomus no mūsu personāla atlases speciālistiem! Turpiniet lasīt šo rakstu, lai iegūtu projektu menedžera amatu jau tuvākajā laikā! Tāpat neaizmirstiet ieskatīties mūsu vietnē – tur varēsiet aplūkot citus CV paraugus un šablonus!

Jūs labi pārzināt projektu vadības metodoloģiju, spējat nodrošināt nevainojamu informācijas plūsmu un varat iegūt ieinteresēto pušu cieņu. To visu aprakstīt CV var būt diezgan liels izaicinājums. Vai… projekts! Lai atvieglotu jūsu projektu CV sagatavē, iepazīstieties ar jau gatavu CV piemēru zemāk:

Projektu menedžeris CV

Projektu menedžeru stundas likmes un algas Latvijā

Vadoties pēc Latvijas oficiālā profesiju klasifikatora , projektu vadītājam ir piešķirts kods „2422 01”, un tas ietilpst Komercdarbības un pārvaldes (administrācijas) vecāko speciālistu apakšgrupā. Balstoties uz VID 2022.gada datiem , projektu vadītāja vidējā stundas likme ir 15,99 EUR.

Līdzīgi kā citos vadības amatos, arī projektu menedžera alga ir atkarīga no tā, vai, pirmkārt, viņš strādā valsts vai privātajā iestātē – katram uzņēmumam ir citādāka algu politika. Papētot sludinājumu portālus, privātie uzņēmumi projektu menedžerim piedāvā vidējo mēneša algu 1300-2600 EUR bruto. Tāpat liela nozīme ir nozarei – likumsakarīgi, ka parasti IT projektu vadītājs saņems vairāk (aptuveni 3000-4000 EUR mēnesī) nekā, piemēram, projektu vadītājs mārketingā.

Projektu menedžeris: Kā izveidot ideālu CV no baltas lapas?

Ja gribat uzzināt visus projektu menedžera CV trikus, kas palīdzēs jums kā minimums tikt uzaicinātam uz vairākām intervijām un kā maksimums – iegūt savu sapņu darbu, jums vienkārši jāseko līdzi zemāk norādītajiem punktiem:

 • Izceliet savas līderības prasmes : projektu menedžeram ir jāpiemīt spēcīgām līdera prasmēm, lai veiksmīgi vadītu komandu. Izceliet savu pieredzi komandu vadīšanā un projekta mērķu sasniegšanā.
 • Uzsveriet savas projektu vadības prasmes : uzskaitiet savu pieredzi ar projektu vadības metodoloģijām un norādiet visus jums piederošos projektu vadības sertifikātus.
 • Miniet konkrētus sasniegumus : izceliet konkrētus pārvaldītos projektus un sasniegtos rezultātus, piemēram, projekta pabeigšanu laikā un budžeta ietvaros, komandas produktivitātes uzlabošanu vai klientu apmierinātības vairošanu.
 • Izmantojiet profesionālu dizainu : izmantojiet profesionālu CV formātu, tostarp skaidru, salasāmu fontu un konsekventu formatējumu. Nezināt, kā izveidot šādu CV dizainu? Apsveriet iespēju izmantot mūsu jau gatavās projektu menedžera CV veidnes .
 • Norādiet savus sasniegumus kvantitatīvi : izmantojiet skaitļus un faktus, lai kvantitatīvi novērtētu savus sasniegumus, piemēram, pārvaldīto projektu skaitu, pārraudzīto budžetu vai vadīto komandas locekļu skaitu.
 • Personalizējiet savu CV vakancei : pielāgojiet savu CV darbam, uz kuru piesakāties, izmantojot atslēgvārdus no darba apraksta un izceļot tikai atbilstošo pieredzi un prasmes.
 • Pārbaudiet savu CV : pārliecinieties, ka jūsu CV nav gramatikas, stilistikas vai terminoloģijas kļūdu, rūpīgi to pārlasot. Palūdziet to pārskatīt arī draugam vai kolēģim.
projektu menedzeris cv

CV izkārtojums

Tīrs, profesionāls izkārtojums ar skaidriem virsrakstiem un apakšvirsrakstiem var padarīt jūsu CV viegli lasāmu. Turklāt tas palīdzēs izcelt jūsu unikālās prasmes, stirpās puses un sasniegumus. Jā, jūs jau par tiem zināt, taču kā padarīt tos redzamus potenciālajam darba devējam?

Sāciet ar īsu ievadu, kas ietver jūsu kontaktinformāciju, kam seko jūsu prasmju un pieredzes kopsavilkums. Izmantojiet punktus, lai uzskaitītu savu pieredzi un sasniegumus – ja iespējams, izmantojot konkrētus rādītājus skaitļu un faktu formā.

Noteikti izmantojiet apakšvirsrakstus, lai sakārtotu savu CV atbilstošās sadaļās:

 • Kontaktinformācija
 • Profesionālais kopsavilkums
 • Darba pieredze
 • Izglītība
 • Sertifikāti
 • Prasmes
 • Atsauksmes

Kad runa ir par konkrētiem sasniegumiem un stiprajām pusēm, ko vēlaties izcelt, izmantojiet treknrakstu vai slīprakstu. Tāpat parūpējaties par salasāmu fontu un izmantojiet grafiskā dizaina elementus (piemēram, tabulas), lai piesaistītu papildu uzmanību.

📌Padoms : Jums nav jādomā par CV izkārtojumu, ja izmantojat jau gatavus projektu menedžera CV šablonus – vienkārši izvēlieties sev piemērotāko dizainu un ievadiet personīgo informāciju. Gatavs!

Formāts un struktūra

Kad esat identificējis savas stiprās puses un sagatavojis saturu savam projektu menedžera CV, ir svarīgi apsvērt labāko veidu, kā formatēt un strukturēt informāciju. Ir 3 veidi, kā noformēt eksperta vērtīgu CV: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais.

 • Hronoloģiskajā CV ir norādīta jūsu darba pieredze hronoloģiskā secībā, izceļot jūsu karjeras progresu.
 • Funkcionālais CV uzsver jūsu stiprās puses, prasmes un sasniegumus, nevis konkrētus darbus vai iestādes, kurās esat strādājis.
 • Kombinētā pieeja ietver gan hronoloģiskā, gan funkcionālā formāta elementus, kas vienādā mērā parāda jūsu darba vēsturi un prasmes.

Ja esat pieredzējis projektu menedžeris ar daudzu gadu pieredzi, hronoloģiskais formāts var būt piemērotāks. Tomēr, ja jūs tikko sākat apgūt nozari vai jums ir nepilnīga darba pieredze, funkcionāls formāts var uzsvērt jūsu prasmes un potenciālu.

CV kontaktu sadaļa

Jūsu CV kontaktu sadaļai ir izšķiroša nozīme, jo tā vistiešākajā veidā attiecas uz jums pašu!

Nenovērtējiet par zemu precīzas un pilnīgas kontaktinformācijas sniegšanas nozīmi. Pat nelielas kļūdas var izrādīties liktenīgas. Šeit ir divi piemēri, kas palīdzēs jums orientēties projektu menedžera CV kontaktu sadaļas izveidē:

NEPAREIZI
anna smite
Insta: @anno4ka
latvia

Šis piemērs burtiski kliedz: ‘’NEPROFESIONĀLS’’! Sāksim ar to, ka vārds un uzvārds norādīts ar mazo sākumburtu – maza detaļa, taču pasaka tik daudz (negatīva). Otrkārt, meklējot darbu, jūsu personīgie sociālie tīkli nav jānorada. Treškārt, lai gan projektu menedžeris var strādāt attālināti, ir vērts norādīt pilsētu, kurā atrodaties – jūs nevarat zināt, vai tas ir būtiski darba devējam. Tālāk – nav norādīts nedz e-pasts, nedz tālrunis. Kā darba devējs ar jums sazināsies? Pareizi – jūs nemaz nesaņemsiet atbildi, ja rakstīsiet CV šādā stilā! Un pēdējais – rakstiet CV vienā valodā, nevis kombinējiet vārdus no vairākām valodām.

PAREIZI
ANNA SMITE
E-pasts: anna.smite@gmail.com
Mob. tel. +37127463957
LinkedIn: anna_smite
Adrese: Lielvārdes prospekts 33, Daugavpils

Šajā piemērā vārds un uzvārds ir izcelti ar lielajiem burtiem, kas var palīdzēt palikt atmiņā darba devējam. Ir norādīts e-pasts un tālrunis saziņai, kā arī norādīta dzīvesvieta. Tāpat laba ideja ir norādīt profesionālos sociālos tīklus, piemēram, LinkedIn, ja tas sniedz pievienoto vērtību un informāciju par jums kā speciālistu.

📌Padoms : Laba ideja sava CV kontaktinformācijas sadaļā ir norādīt saiti uz portfolio ar jūsu vadītājiem projektiem. Alternatīvi – norādiet profesionālos sociālos tīklus, piemēram, LinkedIn, kur var apskatīt šādu portfolio.

projektu menedzeris cv

Kā norādīt darba pieredzi projektu menedžera CV (un ko darīt, ja nav pieredzes)

Uzskaitot darba pieredzi projektu vadītāja CV, ir ļoti svarīgi izcelt savus sasniegumus un galvenos pienākumus. Lūk, daži piemēri, kas jums palīdzēs sagatavot profesionālu projektu menedžera CV pieredzes sadaļu:

SIA “Digital Core” | projektu menedžeris 
2020-2022
Digitālā mārketinga aģentūras projektu menedžeris. Komunikācija ar darbiniekiem, ārštata darbiniekiem un klientiem. Klientu projektu vadīšana, resursu organizēšana, izmaksu plānošana un risku analīze. Aģentūras iekšējā projekta ‘’Lean Training’’ vadība – samazinātas izmaksas par 38%. Darbinieku apmācība un ‘’onboarding’’.

MarkiTengi Baltics | junior projektu menedžeris
2018-2020
Projektu vadītāja labā roka. Klientu projektu pārraudzība, projektu atskaišu gatavošana, priekšlikumi mārketinga mērķu sasniegšanai, kampaņu monitorēšana, projektu īstenošanai nepieciešamo dokomentu sagatave. Iegūtas zināšanas tādās nozarēs kā: tehnoloģijas, finanses, iGaming, skaistumkopšana.


⚠️Atcerieties : Projektu menedžeris ir ļoti plaši interpretējams amats, tādēļ centieties būt specifisks – vienmēr norādiet nozari, kurā iegūta jūsu darba pieredze.

Ko darīt, ja vēl nav darba pieredzes?

Ja jums nav iepriekšējas darba pieredzes projektu vadībā, neuztraucieties. Jūs joprojām varat demonstrēt savas atbilstošās prasmes un sasniegumus, piemēram, līdera pieredzi brīvprātīgajā darbā vai sertifikātus. Atcerieties – mērķis ir parādīt potenciālajiem darba devējiem, ka jums ir nepieciešamās prasmes un pieredze, lai gūtu panākumus projektu vadītāja amatā.

Kā iekļaut projektu menedžera CV akadēmisko izglītību?

Vai prātojat, kā labāk atspoguļot savu izglītību projektu menedžera CV? Domāt tālāk nav vajadzības – jūs esat atradis īsto piemēru!

Jūsu akadēmiskā izglītība ir vērtīgs aktīvs, kas var sniegt ievērojamas priekšrocības pār konkurentiem. Iekļaujiet iestādes nosaukumu, iegūto grādu, absolvēšanas datumu, aktuālos akadēmiskos modeļus un apbalvojumus. Piemēram, ja jums ir bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, norādiet programmā iekļautos kursus projektu vadībā, finansēs vai grāmatvedībā.

⚠️Atcerieties : Labi izstrādāta izglītības sadaļa demonstrē jūsu apņemšanos nepārtraukti mācīties un attīstīties, kas ir būtiski priekšnoteikumi projektu vadītāja panākumiem.

1.piemērs

Latvijas Universitāte; bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā
2014-2018
Akadēmiskie moduļi: finanses, grāmatvedība, projektu vadība, menedžments

2.piemērs:

Maģistra grāds starptautiskajā biznesā  
Vidzemes augstskola
2018-2020
A+ maģistra darbā “Komandas vadība IT uzņēmumā SIA “Mičels”


Projektu menedžeris: labākās prasmes jūsu CV

Vai vēlaties pacelt savu projektu menedžera karjeru jaunos augstumos? Tad pārliecinieties, vai CV atspoguļo jūsu augstākās klases prasmes! Lai pievērstu potenciālo darba devēju uzmanību, noteikti izceliet savas spējas tādās jomās kā komunikācija, vadība, riska pārvaldība un stratēģiskā plānošana. Neaizmirstiet parādīt savas zināšanas par projektu pārvaldības programmatūru un metodoloģijām, piemēram, Agile , Scrum un Waterfall .

Svarīga ir arī jūsu spēja pārvaldīt resursus un budžetu. Un neaizmirsīsim par emocionālās inteliģences nozīmi, jo tā var būt atslēga spēcīgu attiecību veidošanai un komandas motivēšanai uz panākumiem. Tātad, ja vēlaties būt labākais kandidāts savam sapņu projektu menedžera amatam, pārliecinieties, ka jūsu CV ir piepildīts ar šīm būtiskajām prasmēm un īpašībām:

projektu menedzeris cv

Hard Skills – cietās jeb profesionālās prasmes

 • Tirgus izpēte, analīze un produktu virzīšana
 • Pasākumu plānošana un organizēšana
 • Zināšanas par tīklplānošanas metodēm (CPM, MPM, PERT)
 • Vispārējās zināšanas tiesību jomā
 • Vispārējās zināšanas grāmatvedības un finanšu nozarēs
 • Efektīva finanšu līdzekļu, projekta izmaksu plānošana un vadīšana
 • Zināšanas par projektu pārvaldības metodoloģijām ( Agile , Scrum un Waterfall )
 • Komandas vadīšana
 • Izcilas komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodās
 • Projektu pārvaldības programmatūra (Microsoft Project, Asana, JIRA, Trello)
 • Tehniskā rakstīšana un dokumentācija
 • Datu analīze un prezentāciju veidošana

Soft skills – personīgās prasmes

 • Prasme strādāt kā patstāvīgi, tā komandā
 • Augsta psiholoģiskā noturība
 • Analītiskā domāšana
 • Augsta atbildības sajūta un precizitāte
 • Līdera dotības
 • Pieredze problēmsituāciju risināšanā
 • Ekselentas laika menedžmenta prasmes
 • Spēja pielāgoties neparedzētiem apstākļiem
 • Plānošanas prasmes

Profesionālais kopsavilkums projektu vadītāja CV

Profesionālais kopsavilkums ir īss ievads projektu menedžera CV, kas sniedz ātru pārskatu par pretendenta attiecīgajām prasmēm, pieredzi un kvalifikāciju. Šī sadaļa ir jāraksta skaidri, kodolīgi un pārliecinoši, lai piesaistītu darba devēja uzmanību.

Labi izstrādātam profesionālam kopsavilkumam ir jāparāda kandidāta spējas:

 • vadīt projektus no melnraksta līdz rezultātam,
 • vadīt komandu
 • nodrošināt rezultātus noteiktajā laikā un budžetā.

Jāuzsver arī kandidāta pieredze ar projektu vadības metodoloģijām, rīkiem un tehnoloģijām.

Turpinājumā piemēri, ko iekļaut un ko neiekļaut projektu vadītāja CV profesionālajā kopsavilkumā:

PAREIZI
Projektu menedžeris ar augstāko izglītību uzņēmējdarbībā un vairāk nekā 3 gadu pieredzi mārketingā. Plaša pieredze tirgus izpētē un analīzē, produktu virzīšanā, komandas vadīšanā, pasākumu plānošanā un organizēšanā. Lieliskas komunikācijas prasmes latviešu, krievu un angļu valodās. Pieredze tīklplānošanas metožu (CPM, MPM, PERT) pielietojumā. Ir B katgeorijas vadītāja apliecība. Goda vieslektros ‘’Tech Chill’’ konferencē 2020. gadā.

Šajā piemērā redzat, kā pretendents veiksmīgi spēj ‘’pārdot’’ savu kandidatūru un stiprās prasmes, izceļot tādus aspektus kā – izglītba, pieredzes ilgums, tehniskās prasmes, konkrētas metodes, nozares atslēgvārdi, panākumi.

NEPAREIZI
Projektu menedžeris meklē jaunu projektu jeb darba vietu. Radošums un motivācija tek manās dzīslās. Rakstiet!

Lai gan apsveicami, ka šī profesionālā kopsavilkuma autors ir mēģinājis sarakstīt sadaļu radošā manierē, trūkums ir viens – tas izklausās pēc sludinājuma iepazīšanās portālam, nevis rindkopas, ko ievietot savā CV. Galvenās kļūdas – nav jānorāda, ka meklējat darbu (kādēļ gan vēl lai jūs sūtītu savu CV?). Otrkārt – pārāk vispārināti. Nav norādīta izglītība, pieredze, zināšanas un prasmes.

Projektu vadītājs: Papildu sadaļas jūsu CV

Jūsu CV ir jūsu mārketinga rīks, kas potenciālajiem darba devējiem ‘’pārdod’’ jūsu prasmes, pieredzi un kvalifikāciju. Lai gan projektu menedžera CV galvenās sadaļas, piemēram, profesionālais kopsavilkums, darba pieredze un izglītība, ir būtiskas, papildu sadaļas var sniegt jums priekšrocības pār citiem kandidātiem.

projektu menedzeris cv

Datorprasmes un sertifikāti

Projektu pārvaldības pasaule lielā mērā ir atkarīga no IT un tehnoloģijām, tāpēc ir svarīgi demonstrēt savas prasmes ar tādiem rīkiem kā Microsoft Project, Trello vai Asana, kā arī savas zināšanas datu analīzes programmās, piemēram, Excel, Power BI vai Tableau. Papildus tam, dažādi profesionālie sertifikāti var paaugstināt jūsu vērtību darba devēja acīs un demonstrēt jūsu apņemšanos.

Valodu prasmes

Valodu prasmes var būt vērtīgs papildinājums projektu menedžera CV, it īpaši, ja amats prasa mijiedarbību ar starptautiskiem klientiem. Jūs varat minēt savu pieredzi, vadot projektu ar komandu no dažādām valstīm un kultūrām. Turklāt, ja jums ir ar valodu saistīti sertifikāti, piemēram, TOEFL vai IELTS, noteikti iekļaujiet tos šajā sadaļā.

Atsauksmes

Atsauksmju sadaļas iekļaušana projektu menedžera CV var piešķirt papildu vērtību jūsu pieteikumam. Šī sadaļa potenciālajiem darba devējiem sniedz ieskatu jūsu profesionālajās attiecībās un darba ētikā.

Rezumējums: Kā uzrakstīt ekselentu projektu menedžera CV?

Kopumā, lai izveidotu izcilu projektu menedžera CV, ir jāmāk pievērst uzmanību detaļām un izmantot stratēģisku pieeju. Lūk, neliels šī raksta apkopojums vērtīgāko padomu formātā:

 • Sāciet ar spēcīgu un āķīgu profesionālu kopsavilkumu , kas ‘’pārdod’’ jūsu pieredzi un zināšanas.
 • Uzsveriet gan personīgās, gan tehniskās prasmes , tostarp projektu vadības metodoloģijas, budžeta plānošanu, komunikāciju un vadību.
 • Sniedziet konkrētus piemērus par iepriekš vadītajiem projektiem un rezultātiem.
 • Nekad nesūtiet vienu un to pašu CV – vienmēr pielāgojiet savu CV konkrētā amata aprakstam un uzņēmumam, kurā piesakāties.
 • Projektu menedžerim dažkārt jāmeklē radoši risinājumi, tāpēc parādiet savu kreatīvo pusi ar unikālu CV dizainu . Nav jabūt grafiskajam dizainerim – vienkārši izmantojiet mūsu gatavās projektu menedžera CV veidnes !
 • Izmantojiet skaidru un kodolīgu valodu , izvairieties no žargona, ko lasītājs var nesaprast.
 • Parādiet savus rezultātus ar skaitļiem un faktiem – tas kalpos kā uzskatāms pierādījums jūsu sasniegumiem.
 • Veidojiet CV ne vairāk kā uz 1-2 lappusēm.
projektu menedzeris cv

Papildiniet projektu menedžera CV ar motivācijas vēstuli

Motivācijas vēstule ir lieliska iespēja papildināt savu projektu menedžera CV – būtībā, tā kalpo kā konteksts jūsu CV. Izmantojiet motivācijas vēstuli kā platformu, kurā paskaidrojat, kāpēc jūs interesē šis amats un kā jūs varat pievienot uzņēmumam vērtību.

⚠️Atcerieties : Motivācijas vēstule ir iespēja parādīt ne tikai savas komunikācijas prasmes, bet gan arī rakstīšanas, mārketinga un pārliecināšanas spējas.

Motivācijas vēstuļu rakstīšana nav jūsu stiprā puse? Tikai mieru – risinājums ir vienkāršāks nekā jūs domājat! Dodieties uz mūsu mājaslapu un lejupielādējiet projektu menedžera CV paraugus – kā dāvanu jūs saņemsiet piekļuvi arī motivācijas vēstuļu paraugiem. Atliek tikai ievadīt personīgo informāciju un efektīvs pieteikums gatavs!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāds ir ideālais projektu menedžera CV garums?

Projektu mendžera CV ideālā gadījumā jābūt 1-2 lappusēm garam. Šāds apjoms ir pietiekams, lai sneigtu visaptverošu pārskatu par jūsu prasmēm, pieredzi un sasniegumiem. Vienlaikus tas nav pārāk garš, kas ir viena no biežāk pieļautajām kļūdām, rakstot projektu menedžera CV.

Vai man vajadzētu pielāgot projektu menedžera CV katram darba pieteikumam?

Jā, nekad nesūtiet vienu un to pašu CV uz vairākām darba vietām. Vienmēr pārskatiet darba sludinājumu un savā CV attiecīgi izceliet tikai tās prasmes un pieredzi, kas ir visatbilstošākie konkrētajai vakancei. Taču neuztraucieties – tas nenozīmē, ka katru reizi jāraksta CV no nulles. Vienkārši izmantojiet mūsu gatavos projektu menedžera CV šablonus un rediģējiet personīgo informāciju tik reizes, cik tas būs nepieciešams!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos