Mārketinga speciālista CV - piemēri, resursi un padomi

Esat mārketinga speciālists, kas raksta mārketinga speciālista CV pirmajam darbam vai meklējat jaunus karjeras izaicinājumus? Vēlaties sagatavot labāko CV pasaulē, bet trūkst zināšanu? Jūs esat nonācis īstajā vietā, kur gūt informāciju par veiksmīga mārketinga jomas profesionāļa CV uzrakstīšanu.

Mārketinga speciālista CV piemērs

CV

ZANE OZOLA
E-pasts: zane.ozola@inbox.lv,
Mob. tel. + 371 20023492
Adrese: Umurgas iela 6-2a, Rīga, Latvija
Mājaslapa: www.marketinghelp.lv

Pieredzējis mārketinga vadītājs ar augstāko izglītību mārketingā, 9 gadu mārketinga vadītāja pieredzi, zināšanām par dažādām mārketinga stratēģijām, digitālā mārketinga tendencēm Latvijā un pasaulē un lieliskām angļu, krievu un vācu valodas zināšanām. Mārketinga asociācijas “Labākā IT mārketinga kampaņa 2021” apbalvojuma saņēmēja.

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “MoneyTOP” | mārketinga vadītājs
  2017-2022
  Plānot un organizēt dažādus mārketinga pasākumus, veidot preses relīzes, administrēt uzņēmuma mājas lapu un sociālo kontu saturu, apkopot un analizēt tirgus, mērķa grupu datus un mārketinga aktivitāšu rezultātus, vadīt dažādu uzņēmumu produktu kampaņu un sabiedrisko attiecību projektus, plānot un kontrolēt mārketinga budžetu, sagatavot prezentācijas un pārskatu uzņēmuma vadībai.
  Nozare: finanšu pakalpojumi

 • SIA “IT guru” | mārketinga nodaļas vadītājs
  2013-2017
  Sadarbībā ar citiem departamentiem izstrādāt mārketinga stratēģiju, īstenot uzņēmuma mārketinga stratēģiju, veicināt zīmola atpazīstamību, pētīt produktu un pakalpojumu mērķauditorija segmentus, organizēt un pārraudzīt reklāmu izveidi, veikt konkurentu un tirgus monitorēšanu, veikt mārketinga kanālu analīzi un uzlabošanu, nodrošināt mārketinga budžeta sastādīšanu, realizāciju un uzraudzību, sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām
  Joma: Informācijas tehnoloģijas

IZGLĪTĪBA
Latvijas Universitāte,
2012-2016
Ekonomikas fakultāte, reklāma un mārketings

SERTIFIKĀTI:
Digitālā mārketinga aktualitātes 2015
Mārketinga stratēģiju izstrāde 2013
Mārketinga kampaņu plānošana 2013
Radošo tekstu rakstīšana un SEO 2012

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Vācu 5 4 4
Angļu 5 4 4
Krievu 5 5 5

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Laila Osīte
SIA “IT guru” vadītāja
Tel. +371 25012320
E-pasts: laila.osite@inbox.com

Ilze Bērziņa
SIA “Money TOP” valdes priekšsēdētāja
Tel. +371 29565412
E-pasts: ilze@mail.com

Mārketinga cilvēki uzņēmumos ir burtiski neaizstājami. Tie piešķir vērtību citu uzņēmuam nodaļu un departamentu darbam, “novedot” produktu vai pakalpojumu līdz tā gala patērētājam, tāpēc nav pārsteigums, ka uzņēmumi dara visu, lai piesaistītu labākos mārkektinga jomas speciālistus. Vienlaikus tirgū ir arī daudz šādu speciālistu, tas nozīmē, ka par labākajiem darba piedāvājumiem būs jāpacīnās. Kā to izdarīt? Ar labāko mārketinga speciālista CV, protams!

Un mēs esam te, lai jums palīdzētu! Izlasiet šo rakstu un noteikti neaizmirstiet ieskatīties mūsu mājaslapā, kur pieejami dažādi mārketinga speciālista CV paraugi !

Darba likmes un algas mārketinga speciālistiem

Mārketinga speciālista vidējo algu ir ļoti sarežģīti noteikt, jo katrā uzņēmumā šo lomu var izprast dažādi. Vienā uzņēmumā šis būs reklāmas vadītājs, kura vidējā stundas likme pēc Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta statistiskas datiem 2022. gada augustā bija 15.34 eiro. Citā uzņemumā šis cilvēks būs atbildīgs par plašāku pienākumu loku, piemēram, strādājot kā tirgvedības vadītājs, kurš vidēji pelna 19.42 eiro stundā. Vēl citā uzņēmumā šī persona var pildīt komunikācijas cilvēka pienākumus, kuru stundas atalgojums ir līdzīgs iepriekšminētajam.

Tāpat jāņem vērā, ka, neatkarīgi no pienākumiem, mārketinga speciālista amats vienmēr ir vērsts uz pārdošanas veicināšanu, līdz ar to atalgojuma likme var ietvert arī mainīgo daļu, kas atkarīga no darba rezultātiem. Tāpat atalgojuma apmērs ir atkarīgs no nozares, iestādes atalgojuma politikas, veicamajiem pienākumiem, kā arī no nepieciešamās kvalifikācijas un specifiskajām zināšanām.

Mārketinga speciālista CV: ar ko sākt

Mārketinga speciālists ir tikai nosaukums, taču uzņēmumu pieeja mārketinga amatam var būt ļoti atšķirīga. Tā, piemēram, vienā vietā ar mārketinga speciālistu tiek domāts cilvēks kurš esošajiem produktiem meklē jaunas iespējas jaunos tirgus segmentos, citur arī mārketinga speciālistu saprot interneta mārketinga vadītāju jeb cilvēku, kas darbojas tikai digitālajā vidē, meklējot labākās iespējas potenciālo klientu uzrunāšanai un zīmola atpazīstamības veicināšanai internetā. Citviet tas ir speciālists, kurš pētot un analizējot patērētāju vēlmes, meklē atbilstošākos piegādātājus un komplektē preču sortimentu.

Ko tas nozīmē jums? Tas nozīmē, ka pirms jebkura mārketinga speciālista CV rakstīšanas ir rūpīgi jāizpēta sludinājums un “jānolasa” (tas ne vienmēr būs skaidri uzrakstīts), ko uzņēmums īsti meklē un atbilstoši tam jāveido savs CV. Lūk, 5 zelta padomi veiksmīgam CV!

 • Atrodiet darba sludinājumu un izpētiet, kāda veida mārketinga speciālists nepieciešams konkrētajā uzņēmumā.
 • Sarakstiet uz lapas visas jums piemītošās zināšanas un prasmes un pieredzes, kas padara jūs par labāko kanditātu tieši šim darba sludinājumam.
 • Izceliet šīs prasmes savā CV!
 • Lietojiet sludinājumā izmantotos atslēgvārdus – jo īpaši tos, kas minēti, aprakstot amata pienākumus.
 • Padariet informāciju viegli uztveramu lasītājam – ja dizains nav gluži jūsu lieta, izmantojiet mūsu ekspertu sagatavotās mārketinga speciālista CV veidnes !

Izkārtojums

Vienmēr atcerieties vienu bezgala vērtīgu padomu – CV veiksmi nenosaka tikai informācija, kas tajā ir iekļauta. Vienlīdz svarīgi, ja ne pat svarīgāk ir tas, kādā veidā šī informācija CV ir iekļauta un izkārtota. Uzņēmumos ir veselas dizaineru komandas, kas rūpējas par produkta dizaina izveidošanu, tieši tāpat jums jāskatās uz savu CV.

Jūs, protams, varat uzrakstīt CV ar standarta informācijas izkārtojumu (rindās vienu zem otra), taču dizains var izdarīt brīnumus. Un jūs varat izmantot CV dizaina spēku sava spēka parādīšanai. Izkārtojot informāciju rindās, kolonnās, izceltos rāmīšos vai dažādu krāsu blokos, jūs varat to izcelt, turklāt šāda veica CV palīdzēs jums atšķirties no citiem. Jūs pretendējat uz darbu ļoti radošā profesijā, parādiet savu radošumu jau CV.

Neesat dzimis dizaineris? Nesatraucieties! Izmantojiet mūsu mārketinga speciālista CV veidnes - jums būs tikai jāsavada informācija, bet par CV dizainu parūpēsimies mēs. Lieliski, vai ne?

Formāts un struktūra

Ikvienā CV ir trīs vispārpieņemti informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais, ko savā starpā atšķir informācijas strukturēšanas veidi:

 • hronoloģiskajā CV pieredze tiek norādīta hronoloģiskā secībā;
 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu prasmēm;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas šīs pieejas.

Meklējat funkcionālā vai hronoloģiskā CV dizaina idejas? Ieskatieties mūsu mājaslapā, kur pieredzējuši personālvadības speciālisti sadarbībā ar izciliem dizaineriem sagatavojuši dažādas mārketinga speciālista CV veidnes . Kā tās izmantot? Jums tikai jāsavada informācija – par pārējo parūpēsimies mēs!


nav pieredzes cv mārketinga speciālistam

Mārketinga speciālista CV: kontaktinformācijas sadaļa

Mārketinga speciālista CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts.

Atcerieties - šī ir obligāta sadaļa visiem CV, un visai tajā sniegtajai informācijai jābūt precīzai . Ja nokavēsiet sava sapņu darba interviju, tikai tāpēc, ka bijāt norādījis nepareizu e-pastu vai aizmirsis vienu ciparu telefona numurā, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Nepareizi

Juris B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_juris2021

Darba tel. 21286810

Lapu iela 15


Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt, nav norādīts pilns uzvārds un adrese (tas nozīmē, ka darba devējs nevarēs jums sagatavot oficiālu vēstuli un nezinās, kurā pilsētā jūs atrodaties), otrkārt, nav norādīts e-pasts un, treškārt, ir sniegta lieka informāciju par Facebook kontu un visbeidzot – CV ir norādīts darba stacionārā telefona numurs, kurā iespējams nav sazvanāms ārpus darba laika un kas noteikti nav ētiski pret esošo darba devēju.

Pareizi

JURIS BĒRZIŅŠ

Telefons: + 371 26559898

E-pasts: juris@pasts.lv

Adrese: Lapu iela 15, Rīga, LV-1022, Latvija

Mājaslapa: www.marketconsultations.lv


Šajā piemērā ir korekti norādīts pilns vārds un uzvārds, mobilais telefons, kā arī e-pasts un pilna adrese. Tāpat informācija papildināta ar mājaslapu, kas kalpo kā pretendenta portfolio. Telefona numurs papildināts ar valsts kodu, kas noder situācijās, ja piesakāties darbā starptautiskā uzņēmumā, kura birojs var atrasties ārpus Latvijas.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, ja vien tas kāda specifiska iemesla dēļ nav noteikts darba sludinājumā. Ja tomēr to vēlaties pievienot, izvēlieties apmēram pases izmēra sejas fotogrāfiju un pievienojiet to CV augšējā kreisajā stūrī.

Mārketinga speciālista CV: pieredzes sadaļa (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Veidojot pieredzes sadaļu CV, par katru darba vietu noteikti jāmin šāda minimālā informācija:

 • darba devējs (uzņēmums, iestāde, organizācija)
 • amats
 • galvenie amata pienākumi
 • darba attiecību ilgums

Ja vēlaties varat papildināt šo sadaļu ar informāciju par jomām, kurās uzņēmums darbojas, jūsu sasniegumiem. Tāpat var minēt valsti, kā arī darba attiecību veidu (piemēram, eksperts, ārštata darbinieks, pilna laika darbinieks, praktikants, projekta vadītājs).

Lai arī ir dzirdēts, ka labu CV var uzrakstīt tikai tie, kam ir gadiem ilga pieredze mārketinga jomā, tā gluži nav. Neapšaubāmi, pieredzes sadaļa ir ikviena CV svarīga sastāvdaļa, taču veiksmīgu mārketinga speciālista CV var sagatavot arī bez lielas darba pieredzes.

Šajā gadījumā, gatavojot CV, iesakām izmantot funkcionālā izkārtojuma CV un izcelt darbam nepieciešamās prasmes, kā arī norādīt mācību prakses vietas, dalību dažādos projektos vai būtībā – jebkuru pieredzi, kas jūs attīstījusi kā darbam ar pārdošanu, reklāmu vai komunikāciju.


nav pieredzes cv mārketinga speciālistam

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Mārketinga speciālistam nav vienas konkrētas izglītības - šajā amatā vienlīdz labi varēsi strādāt ar ekonomikas, biznesa vadības, komunikācijas, reklāmas un iespējams pat psiholoģijas un jurisprudences izglītību. Informāciju par izglītību iekļauj CV arī tad, ja izglītība nav saistīta ar darbu, ko meklē.

Mārketinga speciālista CV norādot izglītību, var sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu. Tāpat var droši norādīt arī šobrīd procesā esošas studijas, kā arī svarīgus studiju laika sasniegumus vai studiju darba tēmas.

1.piemērs:

Latvijas universitāte ekonomikas un vadības fakultāte

2018-2021

Profesionālais bakalaura grāds mazā biznesa vadībā

Specializācija: mārketings un reklāma

(studiju darbs “SIA A mārketinga izaicinājumi un risinājumi)


2.piemērs:

Profesionālais bakalaura grāds mārketingā

2018-2021

Latvijas universitātes ekonomikas un vadības fakultāte

Profesionālā bakalaura studiju programma "Reklāma un mārketings”

(dalība universitātes zinātniskajās konferencēs par digitālā mārketinga jautājumiem)


Mārketinga speciālista CV: prasmju sadaļa

Jūs kā speciālistu raksturo ne tikai jūsu izglītība un darba pieredze bet arī dažādas prasmes, kas jums piemīt. Mārketinga speciālistiem jābūt ļoti daudzpusīgām personām ar dažādām profesionālajām un personīgajām prasmēm. Lūk, daži piemēri, ko varat iekļaut savā mārketinga speciālista CV.

Profesionālās prasmes

 • augstākā izglītība reklāmas un mārketinga jomā
 • zināšanas par produktu attīstības cikliem
 • pieredze satura mārketingā
 • zināšanas dažādām mārketinga stratēģijām
 • pieredze produkta grupas vadībā
 • pieredze dažāda mēroga mārketinga pasākumu organizēšanā
 • pieredze darbā ar Google Ads
 • pamata video montāžas prasmes
Personīgās prasmes

 • spēja radīt klientus “piesaistošus” tekstu
 • izcilas omunikācijas un stratēģiskās tīklošanās prasmes
 • spēja izprast pircēju vajadzības
 • līdera dotības un spēja organizēt cilvēkus,
 • spēja radīt risinājumus jebkurai problēmai
 • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu
 • radošās domāšanas prasmes
 • uz rezultātu orientēta personība
 • spēja ātri pielāgoties mainīgiem apstākļiem

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums ir īss apraksts (parasti 3-6 rindiņas), kurā īsi un kodolīgi izceltas tavas spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta mārketinga speciālista CV augšpusē un visdrīzāk būs pirmā lieta, ko darba devējs par jums izlasīs. Tieši tāpēc tai jābūt uzrakstītai izcili!

Tajā var iekļaut informāciju par tavu izglītību, pabeigtajiem projektiem, spēcīgākajām profesionālajām prasmēm vai citi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi studentam, kas meklē darbu mārketinga jomā:

Pareizi
Kvalificēts mārketinga vadītājs ar augstāko izglītību mārketingā, 9 gadu mārketinga vadītāja pieredzi, padziļinātas zināšanas par dažādām mārketinga stratēģijām, digitālā mārketinga tendencēm Latvijā un pasaulē un izcilām angļu, krievu un vācu valodas zināšanām. Mārketinga asociācijas “Labākā IT mārketinga kampaņa 2021 apbalvojuma saņēmējs.

Šis profesionālais kopsavilkums ir tiešām profesionāls – proti, tajā ir izcelts pretendenta pieredzes ilgums, specializācijas jomas un īpašas profesionālās zināšanas un valodu prasmes un apbalvojums, kas iespējams izsaka vairāk nekā viss iepriekšminētais. Tāpat ir lietoti īpašības vārdi, kas rada pārliecinošu priekšstatu “kvalificēts”, “izcilas”, “padziļinātas”.

Nepareizi

Mārketinga speciālists meklē jebkāda veida darbu, kas saistīts ar reklāmu vai mārketingu. Plaša pieredze dažādos uzņēmumos. Patīk darbs ar klientiem.


Šis profesionālais kopsavilkums ir sagatavots ļoti vāji, un būtībā jūsu CV varēja arī nebūt. Tas ir vispārīgs, nesatur informāciju par jūsu pieredzi vai specifiskām zināšanām un nerada nekāda veida pievienoto vērtību. Turklāt tas sagatavots stilistiski sliktā valodā, kas neliecina, ka esat “īsts rakstīšanas guru”, kas parasti ir viena no prasmēm, kas nepieciešama labam mārketinga vadītājam.


nav pieredzes cv mārketinga speciālistam

Mārketinga speciālista CV: papildu sadaļas

Ja vēlaties, varat papildināt savu mārketinga speciālista CV ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru, piemēram, norādot informāciju par valodu prasmēm (īpaši svarīgi norādīt tad, ja plānojat pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā), kā arī iegūtajiem sertifikātiem, datorprasmēm un izietajiem kursiem.

Padoms : nenorādiet šajās sadaļās lieku informāciju, jo tā neefektīvi aizņems tik vērtīgo vietu jūsu CV.

Padoms : ja iekļaujat iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, kas var sniegt rekomendācijas par jums, izvēlieties īstos cilvēkus – proti, cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam. Neaizmirstiet norādīt šo personu kontaktinformāciju.

Datorprasmes

Mūsdienās mārketings bieži notiek digitālajā vidē, un tas nozīmē, ka veiksmīgai darba pienākumu pildīšanai nepieciešamas labas datorprasmes. Varbūt jūs lieliski orientējaties kādā maketēšanas programmā, kas var palīdzēt sagatavot produktu reklāmas materiālus, vai varbūt esat mārketinga datu analītikas guru Excel vai citā datu apstrādes programmā. Neuztveriet to par pašsaprotamu - ja šīs prasmes nenorādīsiet savā CV, neviens to neuzzinās.

Nezināt, kā CV dizainā labāk iekļaut informāciju par savām datorprasmēm? Izmantojiet mūsu mārketinga speciālista CV piemērus , ko radījuši profesionāli dizaineri sadarbībā ar personālatlases ekspertiem.

Valodu prasmes

Mārketings ietver komunikāciju ar visdažādākajiem cilvēkiem, tostarp starptautiskajiem klientiem, sadarbības patneriem un piegādātājiem, līdz ar to bez labām svešvalodu zināšanām neiztikt.

Valodu zināšanu sadaļu parasti norāda CV beigās, un parasti skalā no 1-5 (vai izmantojot skalu no “ļoti slikti” līdz “ļoti labi”) novērtē savu spēju sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju.

Padoms : Ja esat kārtojis starptautiskos valodas eksāmenus, noteikti norādiet tajos iegūto līmeni.

Noslēgumā: kā uzrakstīt izcilu mārketinga speciālista CV

Vienalga, vai meklē savu pirmo vai kārtējo darbu, liela nozīme ir kvalitatīvam CV. Tas nebūt nav viegls uzdevums, taču, ņemot vērā šos 7 padomus un mūsu profesionāļu komandas izstrādātās mārketinga speciālista CV veidnes , mēs ticam, ka jums izdosies un jau pavisam drīz strādāsiet savā sapņu darbā!

 • Izlasiet darba sludinājumu un centieties saprast, kāda veida pienākumi uzņēmumā ir mārketinga vadītājam – tam pielāgojiet arī savu CV
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (jā, arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku nozares terminoloģiju.
 • Izmantojiet dizana spēku un izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana. Nezināt kā? Efektīva CV dizaina idejas atrodamas mūsu mājaslapā !
 • Pārlasiet CV un izlabojiet visas kļūdas
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte – tam jābūt perfektam !
 • Neatstāstiet pieredzi, runājiet par sasniegumiem! Miniet konkrētus sasniegumus un izsakiet tos ar skaitļiem – piemēram, jūs esat palīdzējis uzņēmumam palielināt reklāmguvumus par 15%, jūsu mārketinga kampaņa palīdzēja par 25% palielināt jauno klientu skaitu.
 • Un visbeidzot - iesniedziet savu CV darba devējam sludinājumā norādītajā termiņā , jo kavēšanās dēļ varat zaudēt šo iespēju vai atstāt sliktu iespaidu.
nav pieredzes cv mārketinga speciālistam

Neaizmirstiet par motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis savu mārketinga speciālista CV? Ar to viss nebeidzas. Lai CV būtu pilnīgs, tam jāpievieno motivācijas vēstule. Nezināt, kā to sagatavot? Te aprakstīsim 5 svarīgākos principus, kas jāņem vērā, rakstot ikvienu motivācijas vēstuli.

 • Un svarīgākais - nekad neizmantojiet standarta motivācijas vēstules. Pielāgojiet to saturu konkrētajai vakancei, jo tikai tā jūs izrādīsiet patiesu vēlmi un to sajūtīs arī cilvēks, kas vēstuli lasīs.
 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV – fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā uzņēmumā.
 • Aprakstiet būtiskākos iemeslus, kāpēc esat piemērots konkrētajai vakancei, piemēram, savas prasmes, pieredzi vai specifiskas zināšanas.
 • Palīdziet lasītājam ieraudzīt svarīgāko – strukturējiet informāciju, izmantojot rindkopas, pasvītrojot vai citādi izceļot svarīgākās teksta daļas.
 • Padoms – sāciet ar svarīgāko un atkārtojiet to pašu ideju arī vēstules beigās.

Izmantojot mūsu mārketinga speciālista CV paraugus , jūs saņemsiet piekļuvi mūsu ekspertu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem,

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu konkurēt ar pieredzējušu mārketinga vadītāju, ja vēl studēju?

Noteikti jā. Protams, jūs, iespējams, nedabūsiet pirmo darbu, iespējams, arī otro un trešo, bet nereti uzņēmumi tieši meklē studentu ar dažādām amatam noderīgām prasmēm (piemēram, IT programmu pārzināšanu vai labu angļu valodu) un ir gatavi amatam nepieciešamās lietas iemācīt. Un arī tad, ja jums nav pieredzes, jums tāpat jāsagatavo spēcīgs mārketinga speciālista CV. Kā? Izceļot savas prasmes! Te jusm var palīdzēs īpašs CV dizains mārketinga speciālistam bez pieredzes.

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, kāpēc CV netiek izlasīts?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir pārāk garš CV, kas satur daudz liekas informācijas . Jātaceras, ka CV lasīšanai bieži tiek veltītas aptuveni 6-10 sekundes, tāpēc, ja šajā laikā lasītājs tajā nevar atrast svarīgāko informāciju, CV netiek uzskatīts par veiksmīgu un tiek atlikts malā.

Otra kļūda ir standartizēta mārketinga speciālista CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī varētu šķist, ka “mārketinga speciālists” visur dara vienu un to pašu, tā gluži nav. Ja tiek meklēts digitālā mārketinga vadītājs, noteikti jāuzsver sava pieredze darbā ar interneta pārdošanas kanāliem, taču ja tiek meklēts mārketinga vadītājs, kura viens no uzdevumiem būs uzņēmuma sabiedrisko attiecību veidošana, uzsveramas būs pilnīgi citas prasmes.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos