Grāmatveža asistenta CV

Šajā finansiāli dinamiskajā gadsimtā labiem grāmatvežiem ir lielāka nozīme nekā jebkad. Savukārt labiem gāmatvežiem vajadzīgi labi palīgi, un tās ir labas ziņas jums, ja pretendējat uz gramatveža asistenta amatu!

Grāmatveža asistenta CV piemērs

CV

ASTRĪDA LEJA
E-pasts: astrida.leja@inbox.lv
Mob. tel. +37128476663  (rezerves nr. 28787191)
Adrese: Rabarberu iela 7-23, Dobele

Grāmatveža asistents ar augstāko izglītību ekonomikā un 4 gadu pieredzi Latvijas vadošajos finanšu konsultāciju uzņēmumos, kā arī valsts iestādēs. Izcilas analītiskās prasmes, padziļinātas zināšanas nodokļu un finanšu plānošanas jautājumos, kā arī pieredze darbā ar Latvijas un Eiropas grāmatvedības programmām. ‘’Lietišķās etiķetes līderis’’ apbalvojuma saņēmējs 2021. gadā.

PRASMES:

 • Augstākā izglītība ekonomikā
 • Izcilas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
 • Latvijas Republikas nodokļu likumdošanas un nodokļu sistēmas pamatzināšanas
 • Teicamas prasmes darbā ar Horizon, 1C, Zalktis, Tildes Jumis
 • Praktiskā darba pieredze privātos uzņēmumos un valsts iestādēs
 • Labas datora un biroja tehnikas prasmes (Ms Office, Excel utt.)
 • Izcilas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskas prasmes

DARBA PIEREDZE:

SIA ‘’Karters & CO’’ | grāmatveža palīgs
2018-2020
Lietvedības procesu organizēšana, darbs ar debitoriem un kreditoriem, avansa norēķiniem, pamatlīdzekļiem un faktoringa atskaitēm, autotransporta degvielas uzskaite, asistēšana pie gada pārskata un bilanses sagatavošanas, atbalsts galvenajam grāmatvedim dažādos grāmatvedības procesos
Nozares: finanses, būvniecība, loģistika, ēdināšana

Dobeles novada pašvaldība | grāmatveža asistents finanšu pārvaldības nodaļā
2020-pašlaik
Asistēšana algu aprēķinā Dobeles novada pašvaldības administrācijas darbiniekiem, uzņēmumu līgumu samaksas aprēķins fiziskām personām, darbs ar avansa norēķiniem un atskaišu sagatavošanu EDS (Elektroniskā Deklarēšanas Sistēma), dalība grāmatvedības uzskaites, organizācijas dokumentu izstrādē un gada pārskata sastādīšanā.
Nozares: finanses, darba algas

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte, Ekonomikas un vadības fakultāte
2014-2018
Sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā
Ar izcilību aizstāvēts bakalaura darbs “Grāmatvedības uzlabošanas iespējas SIA “Astrīdas viesu nams”

SERTIFIKĀTI:

 • Profesionālie RIMC kursi ‘’Finanšu grāmatvedība’’
  2020
 • Profesionālie RIMC kursi ‘’Vadības grāmatvedība’’
  2020
 • Profesionālie VID kursi ‘’Latvijas Republikas nodokļu sistēma’’
  2020

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 5 5 5

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:
Karlīna Krūma
SIA “Karters & Co” vecākā grāmatvede
Tel. 2973446

Karolīna Kortāne
Dobeles novada pašvaldības vecākā grāmatvede finanšu pārvaldības nodaļā
Tel. 25569895

2021 gada ACCA finanšu un grāmatvedības darbinieku aptaujā noskaidrots, ka 24% respondentu savā pašreizējā amatā atrodas mazāk par gadu. Savukārt 22% respondentu darba lomā ir 1-2 gadus. Tas liecina par ātru amatu rotāciju un lielu izaugsmes potenciālu gan grāmatvežu palīgiem, gan pašiem grāmatvežiem.

Ja pašlaik meklējat grāmatveža palīga pozīciju, tad ziniet, ka pareizi sagatavots grāmatveža asistenta CV ir jūsu zelta biļete un sapņu darba interviju ! Turpinājumā aplūkojiet perfektu grāmatveža asistenta CV un uzziniet visus noslēpumus, kā izveidot šādu CV pastāvīgi! Tāpat ieskatieties mūsu mājaslapā, lai aplūkotu citus grāmatvedības CV paraugus !

Esat gatavs spert soli pretī savam sapņu darbam, taču nezināt, kā sagatavot labu grāmatveža asistenta CV? Aplūkojiet mūsu personāla atlases speciālistu sagatavoto grāmatveža asistenta paraugu zemāk:

CV

Grāmatvežu palīgu darba likmes un algas

Grāmatveža palīga alga Latvijā ir atkarīga no tā, vai plānojat strādāt privātā uzņēmumā vai valsts iestādē. Tomēr algas apmēru lielā mērā ietekmē arī veicamo pienākumu saraksts un uzņēmuma iekšējā politika atalgojuma jautājumos, kas katrā darba vietā var būt citādāki.

Aplūkojot datus no Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta par 2022.gadu, secinām, ka vidējā darba samaksa Latvijā grāmatvežu asistentiem variē no 600-1200 EUR mēnesī. Taču jāņem vērā, ka Latvijā publicētajos darba sludinājumos, grāmatveža asistenta alga mēdz būt arī augstāka atsevišķos uzņēmumos.

Savukārt saskaņā ar datiem, kas atrodami Glassdor vietnē , grāmatveža asistenta atalgojums citās Eiropas valstīs ir aptuveni 3500 EUR mēnesī.

Kā izveidot grāmatveža palīga CV – svarīgi padomi

Grāmatveža asistenta CV sagatavošana allaž sagādā grūtības, jo nezināt, kam pievērst uzmanību? Vēlaties, lai jūsu CV izceltos citu kandidātu vidū? Tādā gadījumā, esiet gatavi uztvert grāmatveža asistenta CV izveidi nopietni! Lūk, daži zelta padomi veiksmīgam grāmatveža palīga CV:

 • Nesteidzieties un esiet gatavs rūpīgi pastrādāt pie sava CV izveides. Jau vien šāda apņemšanās nostādīs jūs labākā pozīcijā, salīdzinot ar citiem kandidātiem!
 • Nekādā gadījumā nepārspīlējiet ar CV garumu – tam nevajadzētu būt garākam par 2 lappusēm. Ideāli, ja ir tikai 1!
 • Sāciet ar svarīgāko jeb ievieto profesionālo kopsavilkumu pašā CV sākumā. Ietveriet informāciju par savu pieredzi, prasmēm un stiprajām pusēm, tādējādi uzsverot, kādēļ darba devējam būtu jāizvēlas tieši jūsu kandidatūra.
 • Atklājiet savu profesionalitāti, lietojot precīzu terminoloģiju un nepieļaujot gramatikas kļūdas
 • Katru CV pielāgo katram darba sludinājumam atsevišķi – nekas nevar būt ļaunāks par vienādiem, šablonveidīgiem CV
 • Izcelieties citu kandidātu vidū, noformējot savu CV glīti, taču ātri un viegli pārskatāmi.
 • Lietojiet standarta burtu fontu un lielumu (10-12)
📌Padoms : Skaists un profesionāls CV dizains nav sarežģīts – vienkārši apskatiet un izvēlieties kādu no mūsu sagatavotajām grāmatvežu asistentu CV veidnēm ! Atliek tikai ievadīt savu informāciju, jo par izcilu noformējumu jau ir padomāts.

Izkārtojums

Grāmatveža asistenta CV vēlams iekļaut sekojošas sadaļas:

 • Profesionālais kopsavilkums
 • Kontaktinformācija
 • Izglītība
 • Darba pieredze
 • Prasmes
 • Papildu izglītība (sertifikāti)
 • Atsauksmes

Daudziem grāmatvežu asistentiem sagādā grūtības tieši šo sadaļu izkārtojums. Par laimi, viens ideālais standarts nepastāv – mūsdienās jūs varat izpausties pēc sirds patikas gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās, ievērojot tikai vispārējas vadlīnijas.

Vienīgā lieta, kas jāpatur prātā – CV sadaļu izkārtojumam jabūt ātri, ērti un vienkārši pārskatāmam. Ticiet mums – jūsu potenciālais darba devējs to novērtēs ļoti augstu, jo nevienam nepatīk lieki tērēt laiku. Ja nezināt, kā izskatās ideāls CV sadaļu izkārtojums, aplūkojiet kādu no mūsu piedāvātajiem grāmatveža asistenta CV paraugiem !

Ieturot profesionālu toni, varat izmantot dizainu, burtu fontu un izmēru, kā arī krāsas, lai labāk izceltu galvenās CV sadaļas. Piemēram, ja uzskatāt, ka jūsu stiprā puse ir darba pieredze, centieties šo sadaļu noformēt vizuāli pievilcīgi. To var izdarīt ar krāsu palīdzību vai stratēģisku izvietojumu CV priekšplānā. Iespējams, tieši jūsu radošums palīdzēs jums sarunāt nākošo interviju!

Protams, svarīgāk par visu ir būt patiešām prasmīgam grāmatveža asistentam, taču nedrīkst noliegt, ka rūpīgi un pat oriģināli izveidots CV ir spējīgs pārliecināt vai vismaz uzrunāt daudzus darba devējus.

gramatveza asistenta cv

Formāts un struktūra

Grāmatveža asistenta CV rakstīto informāciju varat izkārtot 3 veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā. Lūk, ko nozīmē katrs no tiem:

 • Hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā
 • Funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu prasmju blokiem
 • Kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas

Veicot izvēli starp šiem 3 struktūras veidiem, padomājiet, kā tas izskatās no personāla atlases speciālista skatu punkta.

✒️Papildu piezīme : Pazīstamākais ir hronoloģiskais izkārtojums, kas sniedz acumirklīgu priekšstatu par jūsu darba pieredzi un ilgumu.

📌Padoms : Ja vēl tikai uzsākat darbu šajā profesijā, jums varētu šķist pievilcīgāks funkcionālā izkārtojuma CV, kas ļauj akcentēt tieši prasmes un izglītību, mazāk fokusējoties uz trūkstošo darba pieredzi.

Grāmatveža asistenta CV: kontaktinformācijas sadaļa

Grāmatveža asistenta CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, tādēļ sekojiet līdzi tam, lai nepieļautu būtiskas kļūdas jau pašā sākumā. CV kontaktinformācijas sadaļā norādiet savu vārdu un uzvārdu, kā arī saziņas veidus. Zemāk ir divi piemēri, kā pareizi izveidot šo obligāto CV sadaļu!

NEPAREIZI
Astrīda L.
Facebook konts: @astrida_kas
Darba t. 67123456
Rabarberu iela

Šajā piemērā nav pareizi norādīts pats būtiskākais – pilns vārds un uzvārds, kā arī adrese. Šādi rīkojoties, potenciālais darba devējs vienkārši nespēs ar jums sazināties oficiāli. Otrkārt, norādīt personīgos sociālos tīklus nav nekādas nepieciešamības. Tā vietā jānorāda e-pasta adrese. Un treškārt – vēlams norādīt tālruni, kurā jūs esat sazvanāms arī ārpus darba laika.

PAREIZI
ASTRĪDA LEJA
E-pasts: astrida.leja@inbox.lv
Mob. tel. +37128476663 (rezerves nr. 28787191)
Adrese: Rabarberu iela 7-23, Dobele

Šajā piemērā ir norādīts gan pilns vārds un uzvārds, gan adrese. Tāpat ir ievērots profesionālais tonis, norādot savu e-pastu un mobilo tālruni, kā arī pievienojot rezerves numuru katram gadījumam. Izcili!

📌Padoms : Tieši kontaktinformācija ir pirmais, ko ierauga darba devējs, tādēļ pārliecinieties, ka pievēršat īpašu uzmanību šai sadaļai, izveidojot to profesionālā tonī.

Grāmatveža asistenta pieredze – kā to norādīt savā CV

Bez šaubām, grāmatveža asistentam pieredzes sadaļa ir viena no svarīgākajām, jo tā ļauj jums uzsvērt savas priekšrocības – ieņemtos amatus, darba vietas, galvenos pienākumus un darba pieredzes ilgumu. Ja tieši ilgais darba stāžs ir jūsu stiprā puse, izvēlieties noformēt CV hronoloģiskā formātā, sekojot piemēram zemāk:

1.piemērs

SIA ‘’Karters & CO’’ | grāmatveža palīgs
2018-2020
Lietvedības procesu organizēšana, darbs ar debitoriem un kreditoriem, avansa norēķiniem, pamatlīdzekļiem un faktoringa atskaitēm, autotransporta degvielas uzskaite, asistēšana pie gada pārskata un bilanses sagatavošanas, atbalsts galvenajam grāmatvedim dažādos grāmatvedības procesos
Nozares: būvniecība, loģistika, ēdināšana

2.piemērs

Dobeles novada pašvaldība | grāmatveža asistents finanšu pārvaldības nodaļā
2020-pašlaik
Asistēšana algu aprēķinā Dobeles novada pašvaldības administrācijas darbiniekiem, uzņēmumu līgumu samaksas aprēķins fiziskām personām, darbs ar avansa norēķiniem un atskaišu sagatavošanu EDS (Elektroniskā Deklarēšanas Sistēma), dalība grāmatvedības uzskaites, organizācijas dokumentu izstrādē un gada pārskata sastādīšanā.
Nozares: finanses, darba algas


⚠️Kā zināms, grāmatvedības prakse atšķiras dažādās nozarēs. Neaizmirstiet norādīt, kādās nozarēs esiet veicis grāmatvedības pienākumus, jo, iespējams, tieši tas uzrunās potenciālo darba devēju.

gramatveza asistenta cv

Ko darīt, ja jums vēl nav darba pieredzes?

Ko darīt, ja jums vēl nav darba pieredzes? Pirmkārt, neuztraucieties! Aizpildīt CV pieredzes sadaļu var ikviens, ar vai bez darba stāžu. Svarīgākais grāmatveža palīga amatā ir tieši praktiskās spējas. Padomājiet, varbūt esat guvis pieredzi, kas palīdzējusi jums attīstīt, piemēram, analītiskās, matemātiskās un datu atlases prasmes. Der jebkas, kur esat strādājis ar skaitļiem, finanšu atskaitēm un rādītājiem, nodokļiem, finanšu dokumentiem u.c.

Šādā gadījumā, noformējiet CV funkcionālā formātā, akcentējot savas prasmes, nevis pieredzi. Lūk, piemērs, kā to izdarīt:

1.piemērs

Darbs ar grāmatvedības programmām un Excel:

 • Prakse SIA “Astrīdas viesu nams” – grāmatveža palīgs, darbs ar Tildes Jumis un Horizon
 • Izcilas prasmes darbā ar Excel – rakurstabulas, VLOOKUP, grafiku un tabulu sagatavošana

2.piemērs

Uzņēmuma gada pārskatu un finanšu dokumentu sagatavošana:

 • Finanšu atskaišu sagatavošana ES projekta ietvaros (nevalstiskā organizācija ‘’Jumis’’, brīvprātīgais darbs)
 • Pašnodarbinātā gada atskaišu sagatavošana (ēdināšanas nozare)

3.piemērs

Latvijas Republikas nodokļu likumdošanas zināšanas:

 • SIA “Astrīdas viesu nams” algu aprēķins ~50 darbiniekiem
 • Nodokļu atskaišu sagatavošana pašnodarbinātai personai
 • PVN deklarāciju sagatavošana pašnodarbinātai personai

Izglītība: kā iekļaut CV savu akadēmisko izglītību

Lai gan grāmatveža asistentam nav obligāts maģistra grāds grāmatvedībā, nodokļos, finansēs vai ekonomikā, augstākā izglītība ir liela priekšrocība, jo norāda uz jūsu vēlmi attīstīties šajā profesijā. Taču grāmatveža asistentam noteikti ir jābūt grāmatvedības zināšanām vismaz profesionālo kursu līmenī.

Tas gan nenozīmē, ka par grāmatveda asistentu nevarētu kļūt cilvēks, kas ieguvis, piemēram, bakalaura grādu biznesa vadībā. Svarīgas ir jūsu reālās prasmes un interese par šo profesiju!

CV izglītības sadaļā fokusējieties uz augstāko izglītību un profesionālajiem kursiem, jo darba devējam noteikti neinteresēs, kur esat apguvis pamata un vidējo izglītību.

Izglītības sadaļā svarīgi norādīt:

 • Izglītības iestādi
 • Iestāšanās un pabeigšanas gadu
 • Iegūto specializāciju
 • Iegūto grādu

Pēc vēlēšanās, varat papildināt šo sadaļu ar sasniegumiem mācībās, piemēram, augsti novērtētu vai pat apbalvotu bakalaura darba izstrādi.

Lai izveidotu perfektu grāmatveža asistenta CV izglītības sadaļu, aplūkojiet piemērus zemāk:

1.piemērs

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte, Ekonomikas un vadības fakultāte
2014-2018
Sociālo zinātņu bakalaura grāds ekonomikā
Ar izcilību aizstāvēts bakalaura darbs “Grāmatvedības uzlabošanas iespējas SIA “Astrīdas viesu nams”

2.piemērs

SERTIFIKĀTI:

 • Profesionālie RIMC kursi ‘’Finanšu grāmatvedība’’
  2020
 • Profesionālie RIMC kursi ‘’Vadības grāmatvedība’’
  2020
 • Profesionālie VID kursi ‘’Latvijas Republikas nodokļu sistēma’’
  2020

gramatveza asistenta cv

Labākās prasmes, ko iekļaut grāmatveža asistenta CV

Labam grāmatveža asistentam jābūt patiešām prasmīgam – sākot ar datorprasmēm līdz pat vispārinātām un specifisku nozaru grāmatvedības zināšanām, zināšanām par nodokļu sistēmām u.tml. Tomēr lielu lomu spēlē arī personīgās prasmes, piemēram, spēja neapjukt skaitļos un datos, loģiskā domāšana u.tml.

Lai jūsu prasmju komplektu ietērptu darba devējam pievilcīgā noformējumā, aplūkojiet izcilus grāmatveža asistenta CV prasmju sadaļas piemērus zemāk.

Tehniskās prasmes:

 • Augstākā izglītība grāmatvedībā, finansēs, ekonomikā
 • Teicamas prasmes darbā ar grāmatvedības programmām Horizon, 1C, Zalktis, Tildes Jumis
 • Labas datora un biroja tehnikas prasmes (Ms Office, Excel utt.)
 • Latvijas Republikas nodokļu likumdošanas un nodokļu sistēmas pamatzināšanas
 • Pieredze budžeta plānošanā un kontrolē
 • B kategorijas vadītāja apliecība

Personīgās prasmes:

 • Augsta precizitāte
 • Izcilas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskas prasmes
 • Stratēģiska, analītiska un loģiskā domāšana
 • Augsta atbildības sajūta
 • Kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • Kritiskā domāšana

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums ir īss jūsu profesionālās darbības apraksts, kur dažos teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses.

Tas parasti ir izvietots CV augšpusē, tādēļ profesionālais kopsavilkums ir viena no pirmajām (un, iespējams, pat vienīgajām) lietām, ko izlasīs potenciālais darba devējs. Jūsu spēkos ir piesaistīt viņa uzmanību jau no pirmajām sekundēm vai arī to pazaudēt. Protams, ka jūs vēlaties pirmo! Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko izmantot grāmatveža asistenta CV:

PAREIZI

Grāmatveža asistents ar augstāko izglītību ekonomikā un 4 gadu pieredzi Latvijas vadošajos finanšu konsultāciju uzņēmumos, kā arī valsts iestādēs. Izcilas analītiskās prasmes, padziļinātas zināšanas nodokļu un finanšu plānošanas jautājumos, kā arī pieredze darbā ar Latvijas un Eiropas grāmatvedības programmām. ‘’Lietišķās etiķetes līderis’’ apbalvojuma saņēmējs 2021. gadā.


Šajā piemērā varat redzēt, kā pretendents ir pareizi izcēlis grāmatveža asistenta svarīgākos aspektus – augstāko izglītību, pieredzi, stiprās prasmes un pat īpašo apbalvojumu.

NEPAREIZI
Grāmatveža asistents meklē darbu ar iespējām uz izaugsmi. Zvaniet vai rakstiet pa tālruni 2345887! Ir augstākā izglītība.

Otrs piemērs momentā atbaidīs darba devēju, tādēļ, ka par jums kā kandidātu nepastāsta pilnīgi neko. Vienīgais noderīgais teikums ir ‘’augstākā izglītība’’, taču padomājiet – cik daudziem citiem kandidātiem arī ir augstākā izglītība? Tas jums nekā nepalīdz izcelties starp citiem, turklāt šajā piemērā pat nav norādīta nozare, kurā iegūta izglītība.

gramatveza asistenta cv

Papildu sadaļas grāmatveža asistenta CV

Grāmatveža asistents var papildināt savu CV ar papildu informāciju, kas palīdzēs izcelties un piesaistīs darba devēja uzmanību, raksturojot jūs kā mērķtiecīgu un apņēmīgu personību.

Datorprasmes un izietie kursi

👆 Šī sadaļa ir īpaši svarīga, ja jums nav ilgs darba stāžs vai arī iegūtā augstākā izglītība nav saistīta ar ekonomiku, finansēm vai grāmatvedību.

Grāmatveža asistenta darbs ir pamatā saistīts ar darbu datorā, tādēļ norādiet savas datorprasmes un, iespējams, izietos Excel un citu grāmatvedību programmu izietos kursus. Tas ļauj jums vienlīdz labi konkurēt ar cilvēkiem, kam jau ir gadiem ilga pieredze un izglītība tieši grāmatvedībā vai finansēs.

Valodu prasmes

Varētu šķist, ka vienīgā valoda, kurā jārunā grāmatvežiem un asistentiem, ir ‘’Excel’’ vai matemātiskā valoda, taču tā nav tiesa. Ja pretendējat uz darbu starptautiskā uzņēmumā, valodas var izrādīties ļoti būtisks aspekts.

Atsauksmes

Ja vēlaties, papildus varat norādīt atsauksmes no iepriekšējām darba vietām vai pat palūgt izglītības iestādi atsaukties uz jūsu veikumu studiju laikā. Garantējam, ka lielākajai daļai konkurentu nebūs šīs sadaļas, tādēļ tas var palīdzēt izcelties pūļa vidū.

Kopsavilkums: izveidojiet perfektu grāmatveža asistenta CV īsā laikā

Ja patiešām kārojat iegūt grāmatveža asistentu, jums jāsagatvo labākais iespējamais grāmatveža asistenta CV. Mēs zinām, ka tas izklausās vienkārši, taču tajā pašā laikā ir tik sarežģīti. Lūk, vēl daži zelta padomi ideālam grāmatveža asistenta CV:

 • Rakstot CV, izmantojiet mazu viltību – ievietojiet atslēgvārdus, kas minēti darba sludinājumā un ir aktuāli grāmatveža asistenta amatā kopumā.
 • CV nav jūsu autobiogrāfija! Apejieties ar pieejamajām 1-2 lapām apdomīgi un ievietojiet tikai pašu būtiskāko informāciju.
 • Nekad nesūtiet vienu un to pašu CV uz visiem sludinājumiem. Vienmēr pielāgojiet savu CV katram atsevišķam uzņēmumam, izceļot tikai to, kas šim darba devējam būtu aktuālākais.
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirs jūs no konkurentiem! Palieciet potenciālajam darba devējam atmiņā!
 • Izceliet būtiskāko informāciju ar izceltu tekstu, rāmjiem vai ikonām.
 • Domājiet par profesionālo kopsavilkumu kā par savu ‘’pārdošanas punktu’’ jeb mēģiniet pārdot darba devējam savu izcilo grāmatveža asistenta kandidatūru! Tālab norādiet profesionālajā kopsavilkumā tikai pašu galveno – to, kas jūsu darba devējam varētu likt sagribēt ‘’nopirkt’’ jūsu kandidatūru, ja tā būtu produkts.
📌Padoms : Jūsu CV ir jūsu personības atspulgs, tādēļ padariet to īpašu un personalizētu! Lai atrastu savu perfekto CV noformējumu, izskatiet vairākus variantus un sakombinējiet tos vienā, tikai jūsu unikālajā CV! Apskatiet mūsu lapā pieejamos grāmatveža asistenta CV paraugus , kas palīdzēs izveidot jūsu unikālo CV!

gramatveza asistenta cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis grāmatveža asistenta CV? Apsveicam! Bet.. ar to viss vēl nebeidzas. Lai darba pieteikums būtu pilnīgs, tam ir jāpievieno arī motivācijas vēstule. Motivācijas vēstulē jūs varat izvērstāk izstāstīt, kādēļ vēlaties strādāt tieši konkrētajā iestāde vai konkrētā grāmatveža vadībā, kā arī vēlreiz izcelt, kādēļ esat labākais kandidāts šim amatam.

Nezināt, kā sagatavot darba devējam pievilcīgu motivācijas vēstuli? Tikai mieru! Mums ir gatavs risinājums. Izmantojot mūsu grāmatveža asistenta CV veidnes, jūs saņemsiet piekļuvi arī atbilstošu motivācijas vēstuļu paraugiem! Vai nav izcili!?

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā izveidot grāmatveža asistenta CV, kas izcelsies staro citiem?

Arī personāla atlases speciālisti mēdz nogurt, lasot neskaitāmus CV dienā, tādēļ ieprieciniet viņus ar oriģinālu CV! Mūsdienu pasaulē veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem, un tieši tas jums ir jāsasniedz ar savu grāmatveža asistenta CV. Viens no labākajiem veidiem ir izcelties ar oriģinālu CV dizainu. Ja neesat dzimis grafiskais dizaineris, tad jums palīdzēs dažādi mūsu sagatavotie grāmatvežu asistentu CV paraugi !

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot grāmatveža asistenta CV?

Biežāk pieļautā kļūda, rakstot grāmatveža asistenta CV, ir izmantot standarta CV visiem darba sludinājumiem. Lai arī varētu šķist, ka grāmatveža asistentam visur būs vieni un tie paši pienākumi, tas ir mīts. Ja sludinājuma minēts, ka tiek meklēts algu grāmatveža asistents, tad noteikti jāuzsver pieredze algu aprēķināšanā. Taču, ja, piemēram, tiek meklēts asistents nodaļas grāmatvedim, jāparāda ne vien savas analītiskās, bet gan arī organizatoriskās prasmes.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos