Friziera CV | Paraugi un padomi ideālam CV

Arvien populārāka ir tendence nebaidīties pieņemt drosmīgus lēmumus un darīt to, kas tuvs sirdij. Iespējams, jūsu kvēlākais sapnis ir kļūt par frizieri jeb pieprasītu frizēšanas mākslinieku? Jūs varat mainīt dzīvi ar vienu lēmumu - iegūstiet darbu sapņu salonā vai frizētavā, pateicoties perfektam friziera CV!

Friziera CV piemērs

CV

LIENE LIEPIŅA
E-pasts: liene.liepina@inbox.lv
Mob. tel. +37123453456
Adrese: Brīvības iela 25-11, Rīga

Friziere ar piecu gadu pieredzi darbā ar sieviešu un vīriešu, kā arī bērnu frizūrām. Specializējusies matu griešanā, krāsošanā un sarežģītu frizūru veidošanā, tai skaitā arī kāzu frizūru veidošanā. Ar aizrautību palīdzu klientiem izskatīties un justies vislabāk. Palīdzu izvēlēties visatbilstošāko stilu klientu personībām, kā arī personīgajai gaumei. Pārzinu dažādas matu tekstūras un garuma veidus, kā arī zinu labākos veidus, kā rūpēties par šo matu tekstūru un garumu.

PRASMES:

 • Labi attīstītas radošās spējas
 • Laika plānošanas prasmes
 • Izcilas sadarbības prasmes ar klientiem
 • Lieliskas klausīšanās prasmes
 • Fiziskā izturība
 • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas

DARBA PIEREDZE:

SIA “De Belleza” | Frizieris stilists
2019-2022
Dažādu matu pakalpojumu sniegšana vairāk nekā 150 pastāvīgajiem apmeklētājiem, tostarp matu griešana, krāsošana un sarežģītu frizūru veidošana.
Pārvaldīju un plānoju produktu piegādes, strādāju ar piegādātājiem, lai noslēgtu darījumus, kas samazināja krājumu izmaksas par 10 %.
Pārdevu vairāku zīmolu produktus, tostarp matu kopšanas, ādas kopšanas un kosmētikas produktus.
Katru nedēļu pieņēmu zvanus un plānoju pierakstus.
Uzturēti 95% pozitīvu klientu komentāru vērtējumi.
Vispieprasītākā friziere piecu cilvēku komandā.
Kāzu sezonā veidoju frizūras līgavām.

SKAISTUMA STUDIJA | Frizieris
2017 – 2019
Frizēšanas pakalpojumu sniegšana, tostarp matu griešana, krāsošana un vieglu frizūru veidošana.
Ar atgriezeniskās saites veidošanu un pozitīvām atsauksmēm, izveidoju 30 pastāvīgo klientu sarakstu.
Veidoju kāzu frizūras septiņām līgavām.
Uzturēti 80% pozitīvu klientu komentāru vērtējumi.

IZGLĪTĪBA:

Rīgas Starptautiskais mācību centrs
2017
Kvalifikācija “Frizieris”

Latvijas Universitāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte 2017-2019
Sociālo zinātņu bakalaura grāds biznesa vadībā

SERTIFIKĀTI:

 • Profesionālā skaistuma skola “Vakara frizūru “RIBU” tehnika” 2019
 • Profesionālā skaistuma skola “Matu krāsošanas tehnikas – Ombre, Balayage, Sunrise” 2018
 • Profesionālā skaistuma skola “Aktuāli vīriešu matu griezumi un bārdas modelēšana” 2018

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 5 5 5

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Inese Zariņa
SIA “De Belleza” īpašniece
Tel. 27568091

Lāsma Bērziņa
SKAISTUMA STUDIJA Frizieris stilists
Tel. 23756897


Friziera darbs viennozīmīgi nav viegls - garas darba stundas uz kājām, nemitīga kustība un dažādu krāsu klātbūtne. Taču nostiprinot savu vārdu ar darbiem, panākumi neizpaliks, savukārt iespēja labi nopelnīt nāks kopā ar to!

Šajā rakstā sagatavotie friziera CV padomi un paraugi palīdzēs jums nonākt uz pareizā karjeras ceļa un ne vien iegūt sapņu darbu, bet gan arī pretendēt uz augstāku atalgojumu ! Neaizmirstiet ieskatīties mājaslapā, lai uzzinātu visus noslēpumus par ideālu CV, aplūkojot daudzveidīgus un profesionālus CV paraugus katrai nozarei !

Zemāk esam sagatavojuši friziera CV paraugu, ko varat izmantot, rakstot friziera CV pirmo reizi vai uzlabojot iepriekšējo versiju!

📌Padoms : Friziera darbs ir vizuāli orientēts, tāpēc jūs varat papildināt savu friziera CV ar portfolio, mājaslapu vai saiti uz savu profesionālo sociālo tīklu profilu.

Frizieru darba likmes un algas

Frizieru alga Latvijā ir tiešā mērā atkarīga no tā, kādā salonā strādā frizieris, kā arī no frizieriem nepieciešamās kvalifikācijas un specifiskajām zināšanām. Aplūkojot datus no Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta par 2022.gadu, secinām, ka frizieriem vidējā stundas likme Latvijā bija 4.69 EUR , turpretim frizierim stilistam - 5.12 EUR.

Taču jāņem vērā, ka Latvijā publicētajos darba sludinājumos, frizieru alga mēdz būt arī augstāka atsevišķos salonos.

Tāpat svarīgi atcerēties, ka frizieriem bieži ir kombinētais atalgojums, kurā ir fiksētā daļa un mainīgā daļa, kas atkarīga no matu kopšanas līdzekļu pārdotā apjoma, līdz ar to atalgojuma apmēru lielā mērā noteiksiet jūs pats.

Kā izveidot friziera CV – vērtīgi padomi

Lai nodrošinātu, ka jūsu friziera CV būtu veiksmīgāks par pārējo kandidātu CV, ir ieteicams izmantot standarta struktūru, ar kuru mēs iepazīstinām šajā rakstā! Taču noteikti ņemiet vērā arī friziera profesijas specifiku.

Piemēram, ir vērts noskaidrot informāciju par to, kādā uzņēmumā jūs piesakāties, kā arī cilvēkiem, kuri, iespējams, izskatīs jūsu CV. Nav noslēpums, ka saloni un frizētavas var but kā augstas klases un profesionāli, tā arī ikdienišķāki un paredzēti klientu lokam ar zemākām prasībām. Atkarībā no tā, kāda ir jūsu nomērķētā darba vieta, jāveido arī savs CV.

Lūk, daži zelta vērti padomi patiesi izteiksmīgam CV:

 • Skaidri definēta struktūra ļaus jums izcelt visus iemeslus, kāpēc jūs esat ideāls kandidāts friziera amatam
 • Nekādā gadījumā nepārspīlējiet ar CV garumu – tam nevajadzētu būt garākam par 2 lappusēm. Ideāli, ja ir tikai 1!
 • Lietojiet standarta burtu fontu un lielumu (10-12)
 • Iepazīstiet darba devēju un pielāgojiet savu CV tā, lai tas atbilstu darba devējam un viņa uzņēmuma kultūrai
 • Pārliecinieties, ka jūsu CV ir profesionāls, lietojot precīzu terminoloģiju un nepieļaujot gramatikas kļūdas
 • Nepievienojiet dokumentā neko tādu, kas varētu tikt uzskatīts par pretrunīgu, piemēram, savus reliģiskos vai politiskos uzskatus
 • Pašreizējā amata darba pienākumus rakstiet tagadnes laikā, bet iepriekšējo amatu darba pienākumus - pagātnes laikā
 • Saglabājiet CV PDF formātā, lai to varētu ērti apskatīt no jebkuras ierīces
📌Padoms: Nezināt, kā pievilcīgi un vienlaikus profesionāli noformēt savu CV? Apskatiet mūsu sagatavotās friziera CV veidnes! Jums būs tikai jāievada relevantā informācija, jo par izcilu dizainu un noformējumu jau ir parūpējušies profesionāļi!

Friziera CV Izkārtojums

Informācijas izkārtojums friziera CV ir svarīgs rīks jūsu rokās - ar tā palīdzību jūs varat izcelties citu konkurentu vidū un piesaistīt darba devēja aci jūsu stiprajām pusēm!

Informāciju varat izkārtot dažādos veidos - rindās, kollonās, tabulās vai dažādu krāsu blokos. Svarīgākais domāt par to, kāds noformējums būs visērtāk pārskatāms jūsu nākamajam darba devējam.

Zemāk esam uzskaitījuši populārākās friziera CV sadaļas:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • prasmes
 • darba pieredze
 • izglītība
 • iegūtie sertifikāti
 • valodu zināšanas
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Svarīgākais, ka veiksmīgu CV sadaļu izkārtojumam jābūt ērtam un vienkārši pārskatāmam. Mūsdienās CV dizainu iespējas ir ļoti dažādas. Esat pieradis pie klasiska informācijas izkārtojuma rindās? Ir laiks pamēģināt ko citu! Mūsu gatavajos friziera CV piemēros jūs noteikti atradīsiet savai profesionālajai situācijai piemērotāko dizainu un izkārtojumu!

friziera cv

Formāts un struktūra

Friziera CV rakstīto informāciju varat izkārtot 3 veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā . Lūk, ko nozīmē katrs no tiem:

 • Hronoloģiskajā CV savas darba vietas jūs norādāt hronoloģiskā secībā, tātad, vienu pēc otras
 • Funkcionālajā CV jūs liekat uzsvaru uz saviem galvenajiem prasmju blokiem, nevis iestādēm, kurās esat strādājuši
 • Kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas

Nevari izvēlēties, kurš formāts jums būs atbilstošākais? Ieskatieties mūsu mājaslapā, kur pieredzējuši personāla vadības speciālisti sadarbībā ar izciliem dizaineriem sagatavojuši dažādas friziera CV veidnes . Kā tās izmantot? Jums tikai jāsavada informācija – par pārējo parūpēsimies mēs!

✒️ ️Papildu piezīme: Populārākais ir hronoloģiskais izkārtojums, kas sniedz acumirklīgu priekšstatu par jūsu darba pieredzi un ilgumu.

📌Padoms: Ja vēl tikai uzsākat darbu šajā profesijā, jums varētu šķist efektīvāks funkcionālā izkārtojuma CV, kas ļauj akcentēt tieši prasmes un izglītību, mazāk fokusējoties uz trūkstošo darba pieredzi.

Friziera CV: kontaktinformācijas sadaļa

CV kontaktinformācijas sadaļa ir pirmais, ko redz personāla atlases speciālists. Šī sadaļa ir tik pat svarīga kā pārējais CV. Tajā jāiekļauj jūsu vārds un uzvārds, kā arī kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Zemāk aplūkosim 2 piemērus, kā izveidot izcilu friziera CV kontaktinformācijas sadaļu!

NEPAREIZI
L. Liepiņa
FB: @liepina123
Darba t. 67123456
Brīvības ielā

Ir jau skaidri redzams, ka šajā piemērā nav pareizi norādīts pats svarīgākais – jūsu pilnais vārds un uzvārds, kā arī adrese. Šādi sevi prezentējot, potenciālajam darba devējam nav iespējas ar jums oficiāli sazināties. Otrkārt, norādīt sociālos tīklus frizierim ir pieņemami tikai tad, ja tas ir profesionālais, nevis personīgais konts, kā augstāk minētajā piemērā. Un treškārt – vēlams norādīt tālruni, kurā jūs esat sazvanāms arī ārpus darba laika – savu privāto kontakttālruni.

PAREIZI
LIENE LIEPIŅA
E-pasts: liene.liepina@inbox.lv
Mob. tel. +37123453456
Adrese: Brīvības iela 25-11, Rīga

Šajā piemērā izcili ir norādīts gan jūsu pilnais vārds un uzvārds, gan adrese. Tāpat ir ievērots profesionālais tonis, norādot savu e-pastu un mobilo tālruni.

💡 Atcerieties - CV pievienot savu fotogrāfiju nav obligāti, ja vien tas kāda specifiska iemesla dēļ nav noteikts darba sludinājumā. Tomēr ir jāatceras tas, ka jūsu kandidatūra tiks izvērtēta pēc atbilstošām prasmēm, nevis izskata.

📌Padoms: Ja vēlaties, kontaktinformācijas sadaļā varat norādīt profesionālos sociālos tīklus, piemēram, Instagram kontu ar frizēšanas darbu piemēriem. Taču nekādā gadījumā nenorādiet personīgos kontus, jo tas vienkārši ir lieki un nesniedz nekādu pievienoto vērtību.

friziera cv

Friziera darba pieredze – kā to iekļaut savā CV

Ņemiet vērā to, ka, uzskaitot darba pieredzi, ir ļoti svarīgi izcelt savus panākumus, sasniegumus un stiprās puses – tieši tās ir jūsu priekšrocības, salīdzinot ar citiem kandidātiem. Veidojot pieredzes CV sadaļu, balstieties uz šiem punktiem:

 • Darba devējs
 • Specializācija
 • Galvenie pienākumi
 • Darba attiecību ilgums

Zemāk esam sagatavojuši divus piemērus, kā norādīt friziera darba pieredzi.

1.piemērs

SIA “De Belleza” | Frizieris stilists
2019-2022
Dažādu matu pakalpojumu sniegšana vairāk nekā 150 pastāvīgajiem apmeklētājiem, tostarp matu griešana, krāsošana un sarežģītu frizūru veidošana.
Pārvaldīju un plānoju produktu piegādes, strādāju ar piegādātājiem, lai noslēgtu darījumus, kas samazināja krājumu izmaksas par 10 %.
Pārdevu vairāku zīmolu produktus, tostarp matu kopšanas, ādas kopšanas un kosmētikas produktus.
Katru nedēļu pieņēmu zvanus un plānoju pierakstus.
Uzturēti 95% pozitīvu klientu komentāru vērtējumi.
Vispieprasītākā friziere piecu cilvēku komandā.
Kāzu sezonā veidoju līgavu frizūras.

2.piemērs

SKAISTUMA STUDIJA | Frizieris
2017 – 2019
Frizēšanas pakalpojumu sniegšana, tostarp matu griešana, krāsošana un vieglu frizūru veidošana.
Ar atgriezeniskās saites veidošanu un pozitīvām atsauksmēm, izveidoju 30 pastāvīgo klientu sarakstu.
Veidoju kāzu frizūras septiņām līgavām.
Uzturēti 80% pozitīvu klientu komentāru vērtējumi.

Ko darīt, ja jums vēl nav friziera darba pieredzes?

Ja jums vēl nav friziera darba pieredzes, neuztraucieties! Arī prakse skolā skaitās kā pieredze! Veiksmīgu friziera CV var sagatavot arī bez iepriekšējās darba pieredzes.

📌Padoms: Kā jau minējām, ja nav lielas darba pieredzes, tad mēs iesakām izmantot funkcionālā izkārtojuma CV, kurā varēsiet izcelt darbam nepieciešamās prasmes, kā arī norādīt mācību iestādes un prakses vietas, dalību dažādos projektos un pasākumos, kas iet roku rokā ar jūsu vēlamo vakanci. Tāpat ir vērts pieminēt jebkuru pieredzi, kas jūs attīstījusi, lai varētu strādāt par frizieri, kā, piemēram, darbs ar bērniem u.tml.

Lūk, kā veidot CV pieredzes sadaļu funkcionālā formātā, akcentējot savas prasmes, nevis pieredzi :

1.piemērs

Darbs ar bērniem kā ballīšu animators:

 • Prakse SIA “Ballīšu aģentūra” – animators, bērnu ballīšu programmas vadītāja
 • Izcilas prasmes komunikācijā ar bērniem

2.piemērs

Komunikācija ar klientiem:

 • SIA “Cafe” darbs aiz bāra letes
 • Klientu apkalpošana

Izglītība: kā iekļaut friziera CV akadēmisko izglītību

Friziera karjerā nav obligāts bakalaura vai maģistra grāds universitātē. Visticamāk, tieši iegūtā specializācija būs tas, uz ko skatīsies potenciālais darba devējs. Tomēr, ja iegūta augstākā izglītība, protams, jānorāda arī tā.

Izglītības sadaļā svarīgi norādīt:

 • Izglītības iestādi
 • Iestāšanās un pabeigšanas gadu
 • Iegūto specializāciju
 • Iegūto grādu

Pēc vēlēšanās, varat papildināt šo sadaļu ar sasniegumiem, kuri ir iegūti studiju laikā, piemēram, augsti novērtētu vai pat apbalvotu kvalifikācijas darba izstrādi vai citiem.

Lūk, piemērs, kādā secībā jums savā CV jānorāda katrs izglītības sadaļas punkts. Pirmkārt, tā būs izglītības iestāde, tam seko gads un iegūtais grāds.

1.piemērs

Rīgas Starptautiskais mācību centrs
2017
Kvalifikācija “Frizieris”

2.piemērs

Latvijas Universitāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
2017-2019
Sociālo zinātņu bakalaura grāds biznesa vadībā


friziera cv

Kādas prasmes iekļaut friziera CV

Faktori, kas friziera CV būtu jānorāda vispirms, ir atkarīgi no friziera pieredzes. Panākumus skaistumkopšanas un modes jomā bieži vien vairāk nosaka personas prasmes un zināšanas, nevis izglītība un tehniskā sagatavotība. Tas nenozīmē, ka pēdējiem faktoriem nav nekādas vērtības, bet gan to, ka pirmajiem ir lielāka nozīme.

Jums piemīt visas labākās friziera prasmes? Tagad tās ir jāuzskaita arī savā CV! Prasmes varat norādīt gan profesionālajā kopsavilkumā, gan atsevišķā CV prasmju sadaļā. Lai jūsu prasmes darba devējam liktos pievilcīgas, aplūkojiet izcilus friziera CV prasmju sadaļas piemērus zemāk.

Tehniskās prasmes (Hard skills):

 • iegūta friziera kvalifikācija
 • sertifikāts specialitātē
 • profesionāla klientu apkalpošana
 • praktiskā darba pieredze skaistumkopšanas salonos
 • praktiskā pieredze matu griešanā, krāsošanā un sarežģītu frizūru veidošanā, tai skaitā arī kāzu frizūru veidošanā
 • B kategorijas vadītāja apliecība

Personīgās prasmes (Soft skills):

 • izcilas komunikācijas prasmes ar klientiem
 • teicamas komunikācijas prasmes ar bērniem
 • spēja izprast klienta vēlmes un atrast tām piemērotu risinājumu
 • augsta atbildības sajūta
 • loģiskā domāšana
 • radošums
 • precizitāte
📌Padoms: Vairāk nekā 90% frizētavu nodarbina mazāk nekā desmit cilvēkus, tāpēc pastāv liela konkurence, lai gan friziermāksla ir augoša nozare. Pārliecinieties, ka koncentrējaties uz atbilstošām prasmēm, kas nepieciešamas salonam, kurā piesakāties. Piemēram, vietējā frizētavā no jums prasīs, lai jūs būtu lielisks vispusīgs darbinieks, kas prot draudzīgi un piezemēti strādāt ar cilvēkiem. Tajā pašā laikā augstas klases frizētavā no jums sagaidīs, ka specializēsieties kādā jomā un spēsiet strādāt ar klientiem formālāk.

Friziera profesionālais kopsavilkums

Kas tad ir friziera profesionālais kopsavilkums? Pirmais iespaids, kas rodas darba devējam par jums kā profesionāli! Tas ir īss, taču jaudīgs jūsu profesionālā profila apskats, izceļot stiprās puses un tādējādi akcentējot iemeslu, kādēļ darba devējam jāizvēlas tieši jūs. Profesionālajam kopsavilkumam ir jābūt perfektam un uzmanību piesaistošam, jo nereti CV izlasīšanai personāla atlases speciālisti velta vien 6 sekundes, kuru laikā jāpaspēj piesaistīt uzmanība.

⚠️ Svarīgi - profesionālajam kopsavilkumam jāatrodas CV augšpusē, jo tā mērķis ir radīt izcilu pirmo iespaidu! Izvietojot to citā CV sadaļā, šim pazūdīs nozīme, jo darba devējs būs iepazinies ar citu informāciju, kas, tā kā potenciālajam darba devējam jau būs radies atbilstošs iespaids par jums, kā arī kopsavilkumā minētā informācija nebūs vairs ‘’svaiga un aktuāla’’.

Profesionālajā kopsavilkumā ir jāiekļauj tikai svarīgākā informācija, kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidtātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, kvalifikācija, sertifikāti, spēcīgākās prasmes vai citi svarīgi sasniegumi. Zemāk aplūkojiet, kā sagatavot ideālu profesionālo kopsavilkumu friziera CV un no kādām kļūdām izvairīties tā veidošanā:

PAREIZI

Friziere ar piecu gadu pieredzi darbā ar sieviešu un vīriešu, kā arī bērnu frizūrām. Specializējusies matu griešanā, krāsošanā un sarežģītu frizūru veidošanā, tai skaitā arī kāzu frizūru veidošanā. Ar aizrautību palīdzu klientiem izskatīties un justies vislabāk. Palīdzu izvēlēties visatbilstošāko stilu klientu personībām, kā arī personīgajai gaumei. Pārzinu dažādas matu tekstūras un garuma veidus, kā arī zinu labākos veidus, kā rūpēties par šo matu tekstūru un garumu.


Šajā piemērā varat redzēt, kā pretendents ir pareizi izcēlis friziera pieredzi un citus svarīgākos aspektus, piemēram, iegūto specializāciju, pieredzi un stiprās prasmes.

NEPAREIZI

Meklēju friziera darbu, esmu friziere. Esmu motivēta strādāt un man ir vēlme apgūt jaunas lietas.


Šajā piemērā darba devēja pirmais iespaids būs diezgan slikts. Pieredzes norādīšanas trūkums ir liela kļūda, jo darba devējs automātiski šādu CV var nolikt kaudzītes apakšā. Savukārt motivācija strādāt un vēlme apgūt jaunas lietas, protams, ir ļoti labi, taču tas nepalīdzēs izcelties starp citiem friziera amata kandidātiem.

friziera cv

Papildu sadaļas friziera CV

Pēc darba pieredzes un izglītības, friziera CV var papildināt ar papildu informāciju, kas jums var palīdzēt topošajam darba devējam parādīt savas spēcīgās prasmes, lai būtu redzams skaidrs ieguvums. Papildu sadaļās visbiežāk norāda informāciju par valodu prasmēm, kā arī izietajiem kursiem un iegūtajiem sertifikātiem. Tāpat šajā sadaļā ir vēlams iekļaut iepriekšējo darba devēju kontaktus, kas var sniegt par jums atsauksmes.

Kursi un sertifikāti

Veiksmīgam friziera CV pievienotā vērtība ir iegūtie sertifikāti. Sertifikātu sadaļā svarīgi ir norādīt:

 • Izglītības iestādi
 • Iegūtā sertifikāta nosaukumu
 • Iestāšanās un pabeigšanas gadu

1.piemērs

SERTIFIKĀTI:

 • Profesionālā skaistuma skola “Vakara frizūru “RIBU” tehnika” 2019
 • Profesionālā skaistuma skola “Matu krāsošanas tehnikas – Ombre, Balayage, Sunrise” 2018
 • Profesionālā skaistuma skola “Aktuāli vīriešu matu griezumi un bārdas modelēšana” 2018

Valodu prasmes

Friziera darba ikdiena nav iedomājama bez komunikācijas ar klientiem, kas var būt gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi. Tas nozīmē, ka labs friziera CV noteikti ietvers informāciju par jūsu valodu prasmēm.

Lai vieglāk spētu novērtēt jūsu valodu prasmes, izmantojiet 1-5 baļļu sistēmu vai arī apzīmējumus “ļoti labi”, “labi” un “viduvēji”. Tāpat neaizmirstiet pievienot valodas lietošanas veidu, ko novērtējāt: rakstisko, mutisko, klausīšanos.

Atsauksmes

Ļoti vērtīgi būtu papildus norādīt atsauksmes no iepriekšējām darba vietām vai pat palūgt izglītības iestādi atsaukties uz jūsu veikumu kvalifikācijas iegūšanā. Garantējam, ka lielākajai daļai konkurentu nebūs šīs sadaļas, tādēļ tas var palīdzēt izcelties pūļa vidū.

Kopsavilkums: uzrakstiet perfektu CV

Personāla atlases speciālisti CV izskata pāris sekunžu laikā, un tas, vai jūsu CV tiks izskatīts jau kā potenciālais kandidāts, ir atkarīgs no mazām, bet svarīgām detaļām. Lūk, daži papildu padomi, kā uzrakstīt veiksmīgu friziera CV:

 • Iepazīstaties ar darba sludinājumu un centieties izprast, kas ir tās prasmes un iemaņas, ko konkrētais darba devējs meklē frizierī
 • Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet tikai tās prasmes, specifiskās zināšanas vai īpašus sasniegumus, kas jūs raksturo un atšķir no citiem
 • CV ir jābūt īsam un kodolīgam – neatkārtojieties un neiekļaujiet lieku informāciju
 • Pārbaudiet savu CV divreiz un pārliecinieties ka jūsu CV nav gramatiski vai stilistiski nepareizs.
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte un ceļazīme uz jūsu sapņu darbu – tam jābūt perfektam!
📌Padoms: Jūsu CV ir jūsu personības atspulgs, tādēļ padariet to unikālu! Lai atrastu savu perfekto CV dizainu, izskatiet vairākus variantus un izmantojiet to, kas jums vislabāk piestāv. Atklājiet plašas un daudzveidīgas dizaina un noformējuma iespējas, apskatot mūsu profesionāļu sagatavotos friziera CV paraugus .

friziera cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Vai esat aizdomājies par to, kā motivācijas vēstule varētu jums palīdzēt? Motivācijas vēstulei ir iespēja plašāk dalīties ar savām sajūtām, kāpēc vēlaties strādāt tieši konkrētajā iestādē, kā arī vēlreiz izcelt, kādēļ esat labākais kandidāts.

Nezināt, kā sākt rakstīt motivācijas vēstuli? Par laimi, mums ir jau gatavi risinājumi! Izmantojot mūsu lapā pieejamās friziera CV veidnes, jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem. Vienkārši aizpildiet šablonu un gatavs!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā panākt, ka mans friziera CV izceļas starp citiem?

Uz friziera vakancēm mēdz būt diezgan liela konkurence, tāpēc jūsu veiksmīgais CV ir vienīgais veids, lai izceltos. Efektīvs veids, kā to panākt, ir sagatavot CV ar unikālu, atšķirīgu dizainu. Kur tādus atrast?

Mūsu profesionālie dizaineri kopā ar pieredzējušiem personāla atlases speciālistiem ir izstrādājuši CV dizainus, kas padarīs jūsu CV par visveiksmīgāko. Ja neprotat veidot dizainu pats, izmantojiet kādu no mūsu friziera CV veidnēm pdf formātā !

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot friziera CV?

Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām ir nenorādīt personīgās prasmes un iemaņas, jo profesija ‘’frizieris’’ ir ļoti daudzpusīga - kāds prot labāk strādāt ar bērnu frizūrām, bet citam labāk padodas veidot tieši līgavu matu sakārtojumus!

Nezināt, kā izcelt savas stiprās puses, rakstot CV? Izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem friziera CV paraugiem ! Profesionāli sagatavota CV struktūra un noformējums nozīmē to, ka jums tikai jāievada sava informācija attiecīgajos lauciņos - tieši tik vienkārši un bez uztraukuma, ka pieļausiet rupjas kļūdas!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos