Baristas CV – ieteikumi un CV paraugs

Barista ir profesija, kas specializējas kafijas dzērienu pagatavošanas mākslā. Ņemot vērā, cik daudzi cilvēki nemaz nespēj iedomāties savu rītu bez gardas kafijas krūzes, skaidrs ir viens – barista vienmēr būs aizraujoša un pieprasīta profesija.

Baristas CV piemērs

CV

KĀRLIS MANTA
E-pasts: karlis.manta@inbox.lv
Mob. tel. +37128859934
Adrese: Karonas iela 25-13, Rīga

Barista ar piecu gadu pieredzi darbā 3+ lielākajās Eiropas pilsētās. Specializējies Latte Art kafijas mākslā, jaunu kafijas dzērienu recepšu izstrādē, kafijas ieguves un grauzdēšanas procesa pārzināšanā, kā arī darbā ar profesionālām kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtām. Ar aizrautību uzturu pozitīvu komunikāciju ar klientu, nemitīgi pilnveidoju savas zināšanas baristas kursos, atbildu uz klienta jautājumiem par kafijas šķirnēm, dzērienu pagatavošanu, tehnikas izmantošanu.

PRASMES:

 • Kafijas dzērienu pagatavošana – espresso, Cafe Latte, Cappuccino, Flat White, Mochachino, Americano u.c.
 • Latte Art māksla
 • Darbs ar kases aparātu
 • Darbs ar kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtām
 • Lieliskas klausīšanās prasmes
 • Laba fiziskā izturība
 • Izcilas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas

DARBA PIEREDZE:

SARL “The Frog at Bercy Village” | Barista
Parīze, Francija
2019-2022

Vairāk nekā 100 klientu apkalpošana dienā, gatavojot un pasniedzot 8+ kafijas veidus. Jaunu kafijas dzērienu recepšu izveide, darbs ar profesionālām kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtām, Latte Art mākslas praktizēšana, kafijas dzērienu raksturošana.

LLP “Brown Cat” | Barista
Londona, Apvienotā Karaliste
2018-2019

Darbs ar klientiem. Pārvaldīju un plānoju kafijas pupiņu, kafijas dzērienu, kafijas pagatavošanas iekārtu piegādes. Darījumu noslēgšana ar piegādātājiem, samazinot iepriekšējās restorāna karsto dzērienu izmaksas par 10%.

SIA “Melnais Bruņinieks” | Barista
Rīga, Latvija
2017-2018

Darbs ar klientiem. Vairāku kafijas zīmolu produktu pārdošana, kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtu sagatavošana un uzstādīšana, karsto dzērienu servēšana 200+ cilvēku banketos. Uzturēti 95% pozitīvi klientu vērtējumi.

IZGLĪTĪBA:

Universita del Caffe, starptautisks mācību centrs
2017
Kvalifikācija “Barista”

Latvijas Universitāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
2013-2017
Sociālo zinātņu bakalaura grāds biznesa vadībā

SERTIFIKĀTI:

 • ‘’Coffee Expert’’, Kaffo apmācību skola 2016
 • ‘’Bāra dzērienu eksperts’’, Bārmeņu skola 2016
 • ‘’Kafijas akadēmiķis’’, Bārmeņu skola 2017

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 5 5 5

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Rūdolfs Pilzarājs
SIA “Bārmeņu skola” īpašnieks
Tel. +37127568083

Yacine Bureaau
SARL “The Frog at Bercy Village” direktors
Tel. +4623756864

Ja esat atradis ideālo kafejnīcu, restorānu vai bāru, kurā izpaust savu baristas mākslu, jums lieti noderēs padomi ideālam baristas CV!

Baristas pienākumi nav viegli – viņš pārzina visu kafijas pupiņu sortimentu, strādā ar modernām kafijas dzērienu gatavošanas iekārtām, veido Latte Art zīmējumus un komunicē ar klientiem. Acīmredzams, ka barista ir profesija, kurā var strādāt tikai tad, ja patiesi mīli savu nodarbošanos!

Turpinājumā sagatavotie baristas CV padomi un paraugi palīdzēs jums izcelt savu profesionālo vērtību, kā arī paaugstinās izredzes tikt uzaicinātam uz interviju un pretendēt uz augstāku darba atalgojumu ! Turpiniet lasīt un obligāti ieskatieties mājaslapā, lai iepazītos ar profesionāliem CV paraugiem katrai nozarei !

Nezināt, kā sagatavot tādu baristas CV, kas potenciālajam darba devējam paliks atmiņā? Izmantojiet zemāk atrodamo baristas CV paraugu, ko ir sagatavojuši pieredzējuši personāla atlases speciālisti!

📌Padoms : Kafijas dzērienus bauda arī ar acīm, tādēļ jūs varat papildināt savu baristas CV ar portfolio – kafijas dzērienu mākslas foto vai unikālām, paša izgudrotām kafijas dzērienu receptēm

Baristas darba likmes un algas

Baristas alga ir atkarīga no vairākiem faktoriem – piemēram, darba vietas. Barista var strādāt kā telpās, tā ārā, piemēram, vasaras kafejnīcās vai izbraukuma banketā. Tāpat liela nozīme tam, vai tiek strādāts pilna laika vai maiņas darbs vēlu vakaros un brīvdienās. Papildus tam, katra ēdināšanas uzņēmuma (kafejnīcas, bāra, restorāna) atalgojuma politika ir atšķirīga.

Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienest par 2022. gadu datos redzams, ka baristas vidējā alga mēnesī sastāda 900 EUR pirms nodokļu nomaksas. Protams, tas atkarīgs no katra atsevišķa uzņēmuma. Savukārt saskaņā ar datiem, kas atrodami Glassdor vietnē , baristas atalgojums citās Eiropas valstīs ir aptuveni 11-13 EUR stundā.

Taču svarīgi atcerēties, ka barista bieži vien var strādāt izbraukumos, piemēram, banketos, kuros iespējams noteikt atalgojumu pašam (ja barista strādā kā, teiksim, pašnodarbināta persona).

Kā izveidot baristas CV – vērtīgi padomi

Pat ja esat pasaulē labākais barista, tam nav lielas nozīmes, ja nemākat sevi prezentēt ar perfektu CV! Vēlaties uzzināt, kā vispareizāk sagatavot efektīvu baristas CV? Lūk, daži vērtīgi padomi:

 • Atcerieties, ka CV jābūt īsam un kodolīgam – maksimums 1-2 lappuses
 • Neaizmirstiet par profesionālo kopsavilkumu CV augšdaļā, kas uzsver jūsu stiprās puses
 • Noformējiet savu CV saturu stratēģiski pareizi un viegli pārskatāmi izmantojot rindkopas, ‘’bullet points’’, tekstu izcelšanu
 • Izvēlieties oriģinālu CV dizainu, kas paliks atmiņā
 • Sūtot CV, pielāgojiet to katram darba sludinājumam atsevišķi
 • Nepieļaujiet rupjas gramatikas un stilistikas kļūdas
 • Rakstiet tikai patiesību – meli agri vai vēlu tiek atklāti
📌Padoms : Vienlaikus oriģināls un profesionāls CV dizains var šķist sarežģīti, ja neesat dzimis grafiskais dizaineris. Par laimi, varat vienkārši apskatīt un izvēlēties kādu no jau gatavajām baristas CV veidnēm ! Vienkārši ievadiet savu informāciju un gatavs!

Baristas CV Izkārtojums

CV izkārtojums ir kā jūsu darba vieta – tam ir jābūt ideālā kārtībā! Neticami, bet tieši izkārtojums var palīdzēt jums iegūt kāroto uzaicinājumu uz interviju, jo tas atbild par stratēģisku informācijas bloku izvietojumu.

Plānojot CV izkārtojumu, svarīgi domāt par to, kas ir pirmais, ko jūsu potenciālajam darba devējam vajadzētu pamanīt. Vienlaikus jāatceras, ka kopējam tēlam jābūt viegli pārskatāmam un CV nedrīkst izskatīties pārblīvēts.

Lūk, kādas sadaļas iekļaut un izkārtot baristas CV:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • prasmes
 • darba pieredze
 • izglītība
 • iegūtie sertifikāti
 • valodu zināšanas
 • papildu sadaļas (piemēram, atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem)

Svarīgākais, ka veiksmīgu CV sadaļu izkārtojumam jābūt ērtam un vienkārši pārskatāmam. Mūsdienās CV dizainu iespējas ir ļoti dažādas. Esat pieradis pie klasiska informācijas izkārtojuma rindās? Ir laiks pamēģināt ko citu! Mūsu gatavajos friziera CV piemēros jūs noteikti atradīsiet savai profesionālajai situācijai piemērotāko dizainu un izkārtojumu!


Formāts un struktūra

Baristas CV informācijas blokus varat izkārtot 3 veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā . Lūk, ko nozīmē katrs no tiem:

 • Hronoloģiskais CV – darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā, tātad, vienu pēc otras
 • Funkcionālais CV – uzsvars uz prasmju blokiem, nevis darba vietām
 • Kombinētais CV – abu augstāk minēto pieeju apvienošana

Nevari izvēlēties, kurš formāts jums būs atbilstošākais? Ieskatieties mūsu mājaslapā, kur pieredzējuši personāla vadības speciālisti sadarbībā ar izciliem dizaineriem sagatavojuši dažādas baristas CV veidnes . Kā tās izmantot? Vienkārši ievadiet savu informāciju – par pārējo parūpēsimies mēs!

✒️ ️Papildu piezīme: Populārākais ir hronoloģiskais CV izkārtojums, kas liek akcentu uz jūsu darba vietām un darba attiecību ilgumu.

📌Padoms: Ja jums ārkārtīgi garšo kafija, protat Latte Art un mīlat komunicēt ar klientiem taču nav iepriekšējas baristas darba pieredzes – veidojiet savu CV funkcionālā izkārtojumā! Tas ļauj akcentēt tieši prasmes un izglītību, mazāk fokusējoties uz trūkstošo darba pieredzi.

CV kontaktinformācijas sadaļa

CV kontaktinformācijas sadaļa tiek izstādīta CV sākuma daļā – tajā jāiekļauj vārds un uzvārds, kā arī galvenie veidi, kā ar jums var sazināties. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot un kā labāk neveidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

NEPAREIZI
Karlix M
110389-24357
Darba t. 67123456
Rīga

Šajā piemērā redzamas galvenās kļūdas. Piemēram, pat, ja noteiktās aprindās jūs vislabāk atpazīst pēc profesionālā pseidonīma, savā CV norādiet pilnu uzvārdu un uzvārdu. Tas šajā piemērā nav ievērots un rada neprofesionālu iespaidu. Papildus tam, nav skaidrs, kurā Latvijas pilsētā barista dzīvo un kā ar viņu sazināties – norādīts tikai darba telefons, kas nozīmē, ka potenciālais darbinieks var nebūt pieejams komunikācijai. Vislielākā kļūda – ir sniegta lieka, sensitīva informācija jeb personas kods. Tā vietā būtu jānorāda e-pasts.

PAREIZI
KĀRLIS MANTA
E-pasts: karlis.manta@inbox.lv
Mob. tel. +37128859934
Adrese: Karonas iela 25-13, Rīga

Šajā piemērā izcili ir norādīts gan pilnais vārds un uzvārds, gan adrese. Tāpat ir ievērots profesionālais tonis, norādot savu e-pastu un mobilo tālruni, kā arī pilnu adresi.

⚠️Svarīgi - CV nekad neiekļaujiet tādu sensitīvu informāciju kā personas kods. Tas ir lieki, jo potenciālajam darba devējam ir svarīgi tikai tas, lai var ar jums sazināties.

📌Padoms: Kontaktinformācijas sadaļā varat norādīt profesionālos sociālos tīklus, piemēram, Instagram kontu ar baristas kafijas darbu piemēriem. Taču nekādā gadījumā nenorādiet personīgos kontus, jo tas nesniedz nekādu profesionālo vērtību.

baristas cv

Pieredze (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Ņem vērā, ka labu baristas CV var uzrakstīt kā tie, kam ir gadiem ilga pieredze, tā arī tie, kam vēl nav plašas pieredzes, bet kas ir ieguvuši šajā profesijā nozīmīgās prasmes citā ceļā.

Varētu šķist, ka pirmajā gadījumā uzrakstīt labu CV ir vieglāk. Taču arī tad, ja jūs esat ieguvis vajadzīgās zināšanas un pieredzi citā veidā – piemēram, vasarā esi piestrādājis aiz bāra letes vai strādājis kā viesmīlis – un efektīvi parādījis to savā CV, tas būs tikpat konkurētspējīgs.

Zemāk ir piemēri, kā vari norādīt darba pieredzi abos gadījumos – gan tad, kad uzkrāta plaša pieredze, gan tad, kad iegūtas vajadzīgās prasmes, bet vēl nav atradies to pielietojums baristas amatā. Citas CV veidnes baristai bez pieredzes aplūko mūsu mājaslapā!

1.piemērs ar pieredzi:

SARL “The Frog at Bercy Village” | Barista
Parīze, Francija
2019-2022
Vairāk nekā 100 klientu apkalpošana dienā, gatavojot un pasniedzot 8+ kafijas veidus. Jaunu kafijas dzērienu recepšu izveide, darbs ar profesionālām kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtām, Latte Art mākslas praktizēšana, kafijas dzērienu raksturošana.

2.piemērs bez pieredzes:

Darbs ar kases aparātu un klientu apkalpošanu:

 • SIA ‘’Hotel Amen’’ – prakse aiz bāra letes, bārmeņa palīgs. Pasūtījumu pieņemšana un norēķinu veikšana.
 • Viesmīlis restorāna ‘’Calev’’ izbraukuma banketā. Klientu apkalpošana un dzērienu servēšana.

Izglītība: kā iekļaut baristas CV akadēmisko izglītību

Lai gan baristas amatā var veiksmīgi strādāt ar praktiski jebkuru izglītību, jo svarīgas ir reālas prasmes, tas nenozīmē, ka izglītības sadaļa nav jāiekļauj savā CV.

Izglītības sadaļa, neatkarīgi no tā, kādā jomā tā ir iegūta, nākamajam darba devējam norāda uz jūs uzņēmību un apņēmību, kā arī vēlmi pilnveidoties. Norādot izglītību, sāciet ar izglītības iestādes nosaukumu, grādu, gadu, kā arī varat iekļaut nozīmīgus sasniegumus studiju procesa laikā.

1.piemērs:

Latvijas Universitāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
2013-2017
Sociālo zinātņu bakalaura grāds biznesa vadībā

2.piemērs:

Bakalaura grāds biznesa vadībā
2013-2017
Latvijas Universitāte, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
Ar izcilību aizstāvēts bakalaura darbs ‘’Viesmīlības uzņēmējdarbības izaicinājumi Latvijā’’


baristas cv

Baristas CV prasmju sadaļa

Baristas darbs ir saistīts ne tikai ar kafijas dzērienu pārzināšanu un gatavošanu, bet gan arī nemitīgu komunikāciju, kas prasa atbilstīgas rakstura iezīmes. Kā jūs varat izmantot šo faktu savā labā, gatavojot baristas CV?

Pirmkārt, apzinieties kā tehniskās, tā personīgās prasmes, kas jums piemīt. Otrkārt, jāspēj veiksmīgi tās izcelt gan savā CV, gan darba intervijā. Lūk, piemērs, kā izcelt savu prasmju kopumu baristas CV:

Profesionālās prasmes

 • Augstākā izglītība biznesa vadībā
 • Viesmīlības un klientu apkalpošanas standartu zināšanas
 • Pieredze 3+ lielākajās Eiropas pilsētās, starptautiskos ēdināšanas un viesmīlības uzņēmumos
 • Pieredze darbā ar kases aparātu un norēķinu veikšanu
 • Zināšanas un prasmes kafijas dzērienu pagatavošanā – espresso, Cafe Latte, Cappuccino, Flat White, Mochachino, Americano u.c.
 • Latte Art mākslas iemaņas
 • Pieredze darbā ar kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtām
 • B kategorijas autovadītāja apliecība
 • 3+ valodu zināšanas

Personīgās prasmes

 • Teicamas saskarsmes prasmes ar klientiem
 • Izcilas pārliecināšanas, prezentācijas un konsultēšanas prasmes
 • Spēja izprast klienta vēlmes un atrast tām piemērotu risinājumu
 • Psiholoģiskā un fiziskā noturība
 • Prasme strādāt komandā
 • Konfliktu risināšanas prasmes
 • Augsta atbildības sajūta un precizitāte
 • 3+ valodu zināšanas

Profesionālais kopsavilkums

Ne katrs zina, kas ir profesionālais kopsavilkums un kāpēc arī baristas CV tas ir svarīgs. Profesionālais kopsavilkums ir īss jūsu profesionālais apraksts, kurā izceltas jūsu spēcīgākās puses – zināšanas, iemaņas, pieredze un prasmes. Tā noteikti ir pirmā lieta, ko par jums izlasīs personalā atlases speciālists, tādēļ sagatavojiet to 100% perfektu un pārliecinošu!

Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko izmantot un neizmantot baristas CV:

PAREIZI
Barista ar piecu gadu pieredzi darbā 3+ lielākajās Eiropas pilsētās. Specializējies Latte Art kafijas mākslā, jaunu kafijas dzērienu recepšu izstrādē, kafijas ieguves un grauzdēšanas procesa pārzināšanā, kā arī darbā ar profesionālām kafijas dzērienu pagatavošanas iekārtām. Ar aizrautību uzturu pozitīvu komunikāciju ar klientu, nemitīgi pilnveidoju savas zināšanas baristas kursos, atbildu uz klienta jautājumiem par kafijas šķirnēm, dzērienu pagatavošanu, tehnikas izmantošanu.

NEPAREIZI
Ir augstākā izglītība un augsta atbildības sajūta, meklēju baristas darbu, protu gatavot kafiju. Esmu atvērts visiem piedāvājumiem!

Zemākā piemēra trūkums ir pārāk vispārīgs un neko neizsakošs saturs – nav norādīta ne darba pieredze, ne augstākās izglītības jomes, nedz arī unikāli ‘’pārdošanas punkti’’, kas varētu palikt atmiņā potenciālajam darba devējam. Visparīgi, tas rada nepārliecinošu pirmo iespaidu.

Baristas CV papildu sadaļas

Bez standarta CV sadaļām, baristas CV var papildināt ar informāciju, kas var jums palīdzēt paaugstināt izredzes tikt uzaicinātam uz interviju. Papildu sadaļās var tikt norādīta informācija par valodu prasmēm, datorprasmēm, iegūtajiem sertifikātiem un izietajiem kursiem, kā arī atsauksmēm.

baristas cv

Iegūtie sertifikāti

Ja esat ieguvis kādu baristas darbā noderīgu tehnisko sertifikātu, piemēram, par kursu iziešanu darbā ar kases aparātu, norādiet tas atsevišķā CV sadaļā. Protams, jānorāda arī tieši ar baristas profesiju iegūtie sertifikāti, ja tādi ir.

📌Padoms: Norādiet tikai baristas darbā noderīgos sertifikātus, piemēram, izietos kursus par kafijas šķirnēm, vīnziņa kursus, klientu apkalpošanas kursus u.tml. Savukārt makšķerēšanas vai adīšanas kursus labāk atstājiet citām situācijām.

Valodu prasmes

Baristas darbs iekļauj ikdienas komunikāciju ar cilvēkiem, turklāt ļoti daudziem un dažādiem, jo seviški tad, ja strādājat iestādē, kur jāapkalpo daudz tūristu. Tas nozīmē to, ka labs baristas CV ietver informāciju par jūsu valodu prasmēm.

📌Padoms: Ja esat ieguvis starptautiski atzītus valodu sertifikātus, piemēram, IELTS vai TOEFL, noteikti norādiet tos CV valodu prasmju sadaļā. Baristas darbā valodu zināšanas ir ļoti vērtīga prasme, ko potenciālais darba devējs noteikti novērtēs.

Atsauksmes

Baristas profesija un viesmīlības, kā arī ēdināšanas nozares ir cieši saistītas ar komunikāciju, tādēļ atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem var būt vērtīgs instruments! Noteikti parūpējieties par to, lai sagatavotu šādu papildu sadaļu baristas CV, ja tas ir iespējams.

Ceļvedis uz ideālu baristas CV

Personāla atlases speciālisti un uzņēmuma vadītāji CV izskata ļoti ātri. Tas, vai jūsu CV tiks uzskatīts par ievērības cienīgu, ir atkarīgs no mazām, bet svarīgām detaļām. Tādēļ jums var šķist noderīgi sekojošie padomi:

 • Pārlasiet katru darba sludinājumu rūpīgi un centieties izprast, kāda veida baristu uzņēmums meklē – mazāk vai vairāk komunikablu, kāda ir karsto dzērienu karte u.tml.
 • Lietojiet atslēgvārdus un nozares terminoloģiju, lai atstātu zinoša un profesionāla baristas iespaidu
 • Vairāk ir mazāk – veidojiet CV uz maksimums 1-2 lapām, neatkārtojot informāciju un izslēdzot visu lieko
 • Izvēlieties oriģinālu CV dizainu, kas ļaus jums izcelties citu konkurentu vidū un palīdzēs darba devējam saskatīt būtisko informāciju
 • Pārliecinieties, ka jūsu CV nav gramatikas kļūdu – tas var radīt neprofesionālu iespaidu
 • Centieties CV atspoguļot ne tikai jūsu karjeras dokumentāciju, bet gan arī unikālās rakstura iezīmes, kas noderēs baristas amata pienākumu pildīšanā
 • Neizlaidiet profesionālo kopsavilkumu CV augšdaļā – izceliet tajā savas spēcīgākās puses, kas liks vēlēties personāla atlases darbiniekam turpināt lasīt
📌Padoms : Labākais veids, kā izveidot savu perfekto CV, ir izskatīt veiksmīgu CV paraugus un pielāgot savu CV atbilstoši. Apskatiet mūsu lapā pieejamos baristas CV paraugus , kas paaugstinās jūsu izredzes īsā laiķā saņemt uzaicinājumu uz darba interviju!

baristas cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis izcilāko baristas CV un vēlaties sūtīt pieteikumu potenciālajam darba devējam? Mirklīti pacietības. Ar CV vēl viss nebeidzas – lai pieteikums būtu pilnīgs, tas jāpapildina ar motivācijas vēstuli! Motivācijas vēstule ir iespēja plašāk pastāstīt par sevi, kā arī iemesliem, kādēļ tieši jūs būtu piemērotākais darbinieks šajā uzņēmumā.

Nezināt, kā uzsākt rakstīt motivācijas vēstuli? Bez uztraukuma! Mūsu mājaslapā atrodamās baristas CV veidnes nāk komplektā ar gataviem motivācijas vēstuļu šabloniem . Vienkārši ievadiet relevanto informāciju un ideāla motivācijas vēstule ir gatava!

Biežāk uzdotie jautājumi

Ko personāla atlases speciālisti vērtē Tavā CV?

Izskatot baristas CV, personāla atlases speciālisti vērtē tādus faktorus kā: satura vērtīgums un izkārtojums, CV noformējums un dizains, jūsu spēcīgās puses un prasme prezentēt sevi, iegūtā izglītība un pieredze, kā arī piemērotība konkrētajam uzņēmumam. Tādēļ veidojot baristas CV, esat gatavs tam, ka vajadzēs koncentrēties ne tikai uz savu profesionālismu un pieredzes uzskaitīšanu, bet gan arī veikt izpēti par uzņēmumu un pielāgot savu CV katram atsevišķam sludinājumam.

Kā izmantot CV veidnes?

Mūsu profesionālie dizaineri kopā ar pieredzējušiem personāla atlases speciālistiem ir sagatavojuši desmitiem dažādās CV veidnes katrai nozarei. Šīs veidnes ir spējīgas padarīt jebkuru baristas CV par veiksmīgu CV! Vienīgais, kas jums ir jādara – jāizvēlas sev tīkamākais dizains un jāpapildina ar personīgo informāciju! Tieši tik vienkārši.

Kāpēc ir svarīgi izveidot labu baristas CV?

Digitalizācijas laikmets ir padarījis CV tik nozīmīgu kā vēl nekad. CV izveide nav tikai kārtējā formalitāte, bet gan arī instruments, kas palīdz ‘’pārdot’’ jūsu kandidatūru un nereti – labāk iepazīt pašam sevi. Nosūtot potenciālajam darba devējam rūpīgi izstrādātu CV, jūs signalizējat, ka esat veltījis savu vērtīgo laiku, lai veiktu izpēti un pielāgotu savu piedāvājumu konkrētā uzņēmuma vai darba devēja vajadzībām. Tieši to meklē katrs darba devējs!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos