Auditora CV | Padomi un CV paraugs

Priekšstats par to, ka auditora profesija ir garlaicīga un neinteresanta, ir ļoti maldīgs. Auditors ir kādas iestādes vai uzņēmuma revidents – tas apkopo informāciju par uzņēmuma vai iestādes darbību, izvērtē iegūto informāciju, pārbauda aprēķinu precizitāti un finanšu stāvokli, lai pēc iepriekš noteiktiem kritērijiem dotu revīzijas atzinumu.

Auditora CV piemērs

CV

MARIJA ĀBOLA
E-pasts: marija.abola@inbox.lv
Mob. tel. +37129496869
Adrese: Mariupoles iela 34-1, Liepāja

Auditors ar augstāko izglītību ekonomikā un vairāk kā 8 gadu pieredzi dažādos Latvijas un starptautiskajos uzņēmumos, kā arī nacionālā mēroga projektu vadībā. Piemīt izcilas zināšas grāmatvedībā, padziļinātas prasmes MS Office, PowerBI un Ms Excel, kā arī attīstītas komunikācijas prasmes. Lieliskas angļu un vācu valodas zināšanas. Padziļināta izpratne par revīziju un starptautisko revīzijas standartu pārzināšana.

PRASMES:

 • augstākā izglītība ekonomikā
 • praktiskā darba pieredze starptautisku un vietējā mēroga projektu vadībā
 • zināšanas par revīziju un starptautiskajiem revīzijas standartiem
 • izcilas komunikācijas prasmes
 • pieredze grāmatvedībā un finanšu kontrolē
 • izcilas angļu un vācu valodas zināšanas
 • padziļinātas prasmes MS Office, PowerBI un Ms Excel
 • audita plānu sagatavošana un īstenošana

SERTIFIKĀTI:

 • Power BI programmatūras pamati 2013
 • Sertificēts iekšējais auditors (Certified Internal Auditor – CIA) – oficiālais IIA sertifikāts) 2013

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “Ernst & Young Baltic” | auditors
  2020-2022
  Audita procesu veikšana un dokumentēšana augsta riska jomās (finanšu instrumenti, ienākuma nodokļi, aktīvu kontu vērtības samazināšanās, uzkrājumi u.c.), finanšu datu un finanšu pārskatu pārbaude, jomu, kurās nepieciešami uzlabojumi biznesa procesos, identificēšana un ieteikumu izstrāde, citu komandas locekļu apmācība.

 • KPMG Baltics | vecākais auditors
  2015-2020
  Vecākais auditors uzņēmumā, kas sniedz revīzijas, nodokļu un konsultāciju pakalpojumus 144 valstīs. Darbs ar dokumentāciju – rakstisks tēmas un problēmu risinājumu izklāsts, gada pārskatu sagatavošana saskaņā ar normatīvajiem aktiem, darbs ar MS Office un PowerBi, komunikācija ar vietējiem un starptautiskajiem klientiem angļu, krievu un vācu valodās.

 • Nodarbinātības valsts aģentūra | revīzijas analītiķis
  2013-2015
  Dalība revīzijas darbā, attiecību uzturēšana ar klientiem, iekšējo auditu veikšana dažādu uzņēmumu darbības jomās, dalība riska vadības komitejā, audita plānu sagatavošana un īstenošana.

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitātes
2008-2013
Ekonomista maģistra grāds

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 5 5 5
Vācu 5 5 5

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:
Arvils Šašaradens
KPMG Baltics, grāmatvedības nodaļas vadītājs
Tel. +37129734465

Zaiga Manna
Nodarbinātības valsts aģentūra, vecākais auditors
Tel. +37125537895

Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroju (BLS), no 2021. līdz 2031. gadam katru gadu tiek prognozēts vidēji aptuveni 136 400 darba vietu auditoriem un grāmatvedības speciālistiem. Paredzams, ka kopumā šīs nozares profesiju nodarbinātības pieaugums būs cieši saistīts ar pasaules ekonomikas veselību. Līdz ar to, nav brīnums, ka ne tikai ASV vai Eiropā, bet gan arī Latvijā pieaug auditora profesijas nozīmīgums un pieprasījums .

Tātad, ja jums patīk analizēt informāciju un veikt secinājumus, kā arī jūs parzināt finanšu, grāmatvedības un uzņēmējdarbības principus, auditorija profesija ir nešaubīgi laba izvēle. Taču – lai atrastu labāko iespējamo darba vietu, svarīgs ir spēcīgs auditora CV. Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet, kā tādu izveidot. Tāpat ieskatieties mūsu mājaslapā, lai aplūkotu citus auditora CV paraugus !

Esat gatavs spert soli pretī savam sapņu darbam, taču nezināt, kā sagatavot iespaidīgu auditora CV? Aplūkojiet mūsu personāla atlases speciālistu sagatavoto auditora CV paraugu zemāk:

Auditora darba likmes un algas

Auditora alga ir atkarīga no dažādiem faktoriem – to, kādā iestādē strādā (valsts vai privātā), kvalifikācijas līmeņa, iepriekšējās pieredzes u.c. Balstoties uz Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022.gad datiem, vidējā auditora alga valstī ir 2100 EUR bruto. Tas ir salīdzinoši augsts atalgojums Latvijas mērogos, taču vērts zināt, ka privātie uzņēmumi mēdz piedāvāt pat divkārši augstākas algas par vidējo.

Auditora profesija ir augsti atalgota arī Eiropā – vadoties pēc Glassdoor datiem , Vācijā vidējā alga auditoram ir 5000 EUR, Itālijā – 2600 EUR, Francijā – 4500 EUR, savukārt Polijā vidēji 2300 EUR.

Kā izveidot izcilu auditora CV no nulles

Ja vēlaties, lai jūsu auditora CV būtu par 90% labāks nekā citiem kandidātiem, jums ir jāmāk izcelt savas stiprās puses. Pirms sākat veidot ideālo CV, apsēdieties un pierakstiet uz baltas lapas 10 iemeslus, kādēļ jūs esat spēcīgākais auditors nozarē. Turpmāk vienmēr iekļaujiet tos sava CV.

Vēlaties uzzināt vēl citus perfekta CV trikus? Lūk, 7 veiksmīga auditora CV principi:

 • Nekad nenovērtējiet par zemu profesionālo kopsavilkumu – vienmēr iekļaujiet šo sadaļu sava CV augšpusē, izceļot savus galvenos ‘’pārdošanas’’ punktus, kas lasītājam liks vēlēties pārskatīt jūsu CV tālāk.

 • Vienmēr pielāgojiet auditora CV katram sludinājumam atsevišķi – pārlasiet sludinājuma prasības un pielāgojiet savu CV atbilstoši sludinājumā atrodamajiem atslēgvārdiem

 • Neaizmirstiet izcelt ne tikai savas darba vietas, bet gan arī tajās veiktos pienākumus un sasniegumus

 • CV ir profesionāls dokuments, tādēļ vienmēr lietojiet lietišķu valodu, profesionālus atslēgas vārdus un nozares terminoloģiju

 • Iekarojiet potenciālā darba devēja uzmanību ar oriģinālu CV dizainu. Apskatiet mūsu mājaslapā atrodamās auditora CV veidnes – jums atliks tik vien kā ievadīt savu personīgo informāciju, jo par profesionālu noformējumu jau ir padomāts!

 • Pārbaudiet gramatikas un stilistikas kļūdas – ideālā CV vienmēr tiek lietota perfekti izkopta valoda!

 • Nepārspīlējiet ar CV garumu – noformējiet to uz 1 vai maksimums 2 lappusēm. Šajā gadījumā mazāk ir vairāk!

Izkārtojums

CV izveidē liela nozīme ir izkārtojumam. Lūk, kādas ir izcila auditora CV sadaļas:

 • Kontaktinformācija
 • Profesionālais kopsavilkums
 • Darba pieredze
 • Izglītība
 • Sertifikāti
 • Prasmes
 • Atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Par sadaļu izkārtojumu jādomā stratēģiski – iztēlojieties sevi darba devēja vietā un padomājiet, kādi ir galvenie informācijas bloki, kuriem jābūt pamanāmiem uzreiz. Padariet tos spilgtus, izmantojot dažādus grafiskā dizaina paņēmienus – noformējumu rindās, kolonnās, tabulās vai krāsu blokos. Iespējams, vēlaties pievērst uzmanību vien dažiem atslēgvārdiem? Iekrāsojiet vai pasvītrojiet tos!

Taču tikpat svarīgi atcerēties, ka nedrīkst pārspīlēt – CV joprojām ir formāls dokuments, tādēļ necentieties to padarīt par krāsojamo grāmatu.

📌Padoms : Ja šaubāties par savām grafiskā dizaina prasmēm, ieskatieties mūsu profesionāļu sagatavotajos auditora CV piemēros – tur noteikti atradīsiet savai profesionālajai situācijai piemērotāko dizainu un izkārtojumu!

auditora cv

Formāts un struktūra

Kad auditora CV saturs gatavs un stiprās puses apzinātas – laiks ķerties pie labākā informācijas formatēšanas veida! Auditora CV varat veidot 3 dažādos veidos:

hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā. Lūk, ko nozīmē katrs no šiem veidiem:
 • Hronoloģiskais – darba vietas norādāt hronoloģiskā secībā, vienu pēc otras
 • Funkcionālais – liekat uzsvaru uz saviem galvenajiem prasmju blokiem, nevis darba vietām un iestādēm, kurās esat strādājuši
 • Kombinētais – izmantotas abas augstāk minētās pieejas
📌Padoms : Ja esat auditors ar daudzu gadu pieredzi nozarē, izvēlieties hronoloģiskā CV formātu.

📌Padoms: Ja vēl nav iegūta plaša darba pieredze, izvēlieties funkcionālā CV formātu – tādējādi varēsiet likt akcentu uz galvenajiem prasmju blokiem, nevis neesošo pieredzi

Auditora CV: kontaktinformācijas sadaļa

Vai zināt, kas ir svarīgākais jūsu CV? Atbilde ir viennozīmīga – tas esat jūs pats! Tādēļ nekad nenovērtējiet par zemu kontaktinformācijas sadaļu. Varētu šķist, ka šeit jau nav kur kļūdīties, taču patiesībā – klupšanas akmeņi ir vairāki. Labā ziņa – ar atbilstošām zināšanām, no šīm kļūdām var viegli izvairīties! Zemāk ir divi piemēri, kā veidot un kā neveidot auditora CV kontaktinformācijas sadaļu!

NEPAREIZI
Marija Ā. (pk. 010102-230455)
IG: @auditorejaukaa
Skype: mazinjaa12235
Latvija

Šajā piemērā nav norādīts auditora pilns vārds un uzvārds, trūkst arī adreses – ar valsts norādīšanu vien nepietiks, pat ja sūtat CV uz starptautisku uzņēmumu. Tāpat nav norādīti saziņas līdzekļi – e-pasts un mobilais tālrunis. Tas, kas šajā piemērā ir pilnīgi lieks – IG un Skype norādīšana, kas nav profesionāls tonis (ja vien sociālie tīkli netiek izmantoti darba vajadzībām), kā arī personas kods, kas vienkārši ir pārlieku sensitīva informācija.

💡 Atcerieties - Vienmēr pārbaudiet, vai esat savā CV pievienojis aktuālus saziņas veidus (e-pasts, tālrunis). Pretējā gadījumā nebrīnieties, ja darba devējs nedod nekādu ziņu (jo gluži vienkārši nespēj atrast veidu, kā ar jums sazināties).

PAREIZI
MARIJA ĀBOLA
E-pasts: marija.abola@inbox.lv
Mob. tel. +37129496869
Adrese: Mariupoles iela 34-1, Liepāja, Latvija

Šajā piemērā ir norādīts gan pilns vārds un uzvārds (turklāt izcelti ar lielajiem burtiem), gan adrese. Tāpat ir ievērots labs profesionālais tonis, norādot savu e-pastu un mobilo tālruni.

📌Padoms : Ja vēlaties, kontaktinformācijas sadaļā varat norādīt profesionālos sociālos tīklus, piemēram, LinkedIn profilu, vai arī savu mājaslapu, ja vien šī informācija sniegs pievienoto vērtību jūsu profesionālajam CV.

auditora cv

Auditora profesionālā pieredze – kā to norādīt savā CV (un ko darīt, ja nav pieredzes)

Pieredzes sadaļa ir viena no svarīgākajām auditora CV – pārliecinieties, ka izmantojat visus līdzekļus, lai noformētu to pēc iespējas profesionālākā manierē! Lūk, daži pieturpunkti:

 • Norādiet darba devēju, uzņēmumu, iestādi organizāciju
 • Norādiet ieņemamo amatu
 • Uzskaitiet galvenos amata pienākumus un sasniegumus
 • Norādiet darba attiecību ilgumu

Papildus tam, varat iekļaut šādu ekstra informāciju (ja tā ir nozīmīga):

 • Nozare, kurā specializējas uzņēmumi, kuros iepriekš esat strādājis
 • Darba vietas lokācija (starptautisks uzņēmums, vietējais uzņēmums)
 • Apbalvojumi

Lai atspoguļotu savu auditora pieredzi, ņemiet piemēru no mūsu personālu atlases speciālistu sagatavotajiem šabloniem:

1. piemērs

SIA “Ernst & Young Baltic” | auditors
2020-2022
Audita procesu veikšana un dokumentēšana augsta riska jomās (finanšu instrumenti, ienākuma nodokļi, aktīvu kontu vērtības samazināšanās, uzkrājumi u.c.), finanšu datu un finanšu pārskatu pārbaude, citu komandas locekļu apmācība. ‘’Gada auditors’’ balvas saņēmējs 2013.gadā

2. piemērs

KPMG Baltics | vecākais auditors
2015-2020
Vecākais auditors uzņēmumā, kas sniedz revīzijas, nodokļu un konsultāciju pakalpojumus 144 valstīs. Darbs ar dokumentāciju – rakstisks tēmas un problēmu risinājumu izklāsts, gada pārskatu sagatavošana saskaņā ar normatīvajiem aktiem, darbs ar MS Office un PowerBi, komunikācija ar vietējiem un starptautiskajiem klientiem angļu, krievu un vācu valodās.

⚠️Auditors var tikt nodarbināts dažādās nozarēs – starptautisko finanšu, grāmatvedības, nodokļu u.c.. Neaizmirstiet norādīt, kādās nozarēs esiet veicis auditora pienākumus, jo, iespējams, tieši tas uzrunās potenciālo darba devēju.

Taču atcerieties – aizpildīt pieredzes sadaļu var ikviens auditors, ar vai bez darba stāžu.

Ko darīt, ja jums nav darba pieredzes?

Svarīgākais auditora amatā ir atbilstoša izglītība, analītiskās prasmes, kā arī atbilstošas zināšanas finanšu, grāmatvedības un ekonomikas nozarēs. Šīs prasmes un zināšanas iespējams iegūt ne tikai darba vietā, bet gan arī prakses vietā vai ārštata projektos. Ja jums piemīt šāds prasmju kopums, bet neesat guvis ilggadēju darba pieredzi uzņēmumos, vienkārši izvēlieties funkcionālā CV dizainu – tas fokusējas uz prasmju bloku, nevis darba vietu, izcelšanu. Šajā situācijā piemērotus auditora CV piemērus atradīsiet mūsu mājaslapā !

Izglītība: kā iekļaut CV savu akadēmisko izglītību

Auditora amatam prakstiski vienmēr nepieciešama augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs. Taču, protams, auditora amatu var ieņemt pretendents arī ar bakalauru vai maģistru IT vai uzņēmējdarbībā. Svarīgākais – patiesa interese par šo profesiju un uzkrātais prasmju kopums!

Izglītības sadaļā svarīgi norādīt:

 • Izglītības iestādi
 • Iegūto specializāciju
 • Izglītības iegūšanas laiku
 • Var papildināt ar sasniegumiem mācībās

1. piemērs

Latvijas Universitāte
Ekonomikas un vadības fakultāte, maģistra grāds ekonomikā
2005-2009

2.piemērs:

Maģistra grāds starptautiskajās finansēs
Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
2005-2009
Ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “Grāmatvedības prakse SIA “Krak”

auditora cv

Labākās prasmes auditora CV

Auditoram jāmāk lepoties ar savām prasmēm – gan ‘’hard’’ jeb profesionālajām, gan ‘’soft’’ jeb personīgajām prasmēm – jo šī profesija prasa patiešām iespaidīgu iemaņu komplektu. Perfekts auditora CV variēs no tādām prasmēm kā gada pārskatu veidošana, līdz pat prasmēm projektu vadībā vai jauno darbinieku apmācībā.

Esat pārliecināts, ka jums piemīt visas atbilstošās auditora prasmes? Tas ir lieliski! Taču – jūs varat būt pat valstī labākais auditors, bet neviens par to neuzzinās, kamēr jūs nespēsiet prezentēt sevi un savas prasmes CV. Ieskatieties prasmju kopumā un to noformējumā auditora amatam zemāk:

Profesionālās prasmes jeb ‘’Hard Skills’’

 • augstākā izglītība finanšu/grāmatvedības/ekonomikas nozarē
 • labas zināšanas par Power BI un MS Office, MS Excel
 • sertifikāts specialitātē
 • praktiskā darba pieredze vietējā mēroga un starptautiskos uzņēmumos
 • zināšanas par revīziju un starptautiskajiem revīzijas standartiem
 • pieredze grāmatvedībā un finanšu kontrolē
 • izcilas angļu un vācu valodas zināšanas
 • audita plānu sagatavošana un īstenošana
 • pieredze projektu vadībā
 • pieredze jauno darbinieku apmācībā

auditora cv

Personīgās prasmes jeb ‘’Soft Skills’’

 • teicamas komunikācijas prasmes ar klientiem un sadarbības partneriem
 • augsta fiziskā un psiholoģiskā izturība
 • stratēģiskā un analītiskā domāšana
 • augsta atbildības sajūta
 • precizitāte

Auditora CV – profesionālais kopsavilkums

Kas tad ir auditora profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss, taču spēcīgs jūsu profesionālā profila apskats. Svarīgākais ir pāris teikumos izcelt jūsu stiprās puses un netieši akcentēt iemeslus, kādēļ potenciālajam darba devējam jāizvēlas tieši jūs starp desmitiem citu kandidātu!

⚠️Svarīgi - profesionālais kopsavilkums nav domraksts. Tie ir burtiski 3-5 teikumi, kas novietoti pašā CV augšpusē ar mērķi radīt ideālu, profesionālu pirmo iespaidu.

Diemžēl daudzi pretendenti nevelta pieteikami daudz uzmanības profesionālajam kopsavilkumam vai arī nesagatavo to vispār – nepieļaujiet šo pašu kļūdu! Profesionālais kopsavilkums ievērojami paaugstina jūsu iespējas tikt uzaicinātam uz darba interviju!

Zemāk aplūkojiet, kā sagatavot ideālu profesionālo kopsavilkumu un no kādām kļūdām izvairīties tā veidošanā:

PAREIZI
Auditors ar augstāko izglītību ekonomikā un vairāk kā 8 gadu pieredzi dažādos Latvijas un starptautiskajos uzņēmumos , kā arī nacionālā mēroga projektu vadībā . Piemīt izcilas zināšas grāmatvedībā , padziļinātas prasmes MS Office, PowerBI un Ms Excel , kā arī attīstītas komunikācijas prasmes. Lieliskas angļu un vācu valodas zināšanas. Padziļināta izpratne par revīziju un starptautisko revīzijas standartu pārzināšana .

Šajā piemērā varat redzēt, kā pretendents ir pareizi izcēlis auditora amata svarīgākos aspektus – ilgu darba pieredzi (arī starptautiskajā vidē), izglītību, iegūtās prasmes un praktisko pieredzi. Svarīgi, ka šeit ir iekļauti nozarē nozīmīgi atslēgvārdi – piemēram, ‘’MS Office, PowerBI un Ms Excel’’, kā arī citi, kas izcelti ar treknu iezīmējumu.

NEPAREIZI
Meklēju auditora darbu, ir iegūta izglītībā. Ir B kategorijas vadītāja apliecība. Motivēts strādāt. Labas zināšanas un ilga pieredze.

Galvenais trūkums šajā piemēra – vispārinātība. Izlasot šādu profesionālo kopsavilkumu, darba devējam neradīsies nekāds unikāls priekšstats par pretendentu. Šeit nav norādīta nedz nozare, kurā iegūta izglītība, nedz konkrētas zināšanas un darba pieredzes ilgums. Tāpat ir iekļauta auditora darbā ne tik būtiska nianse – B kategorijas vadītāja apliecība.

Auditora CV papildu sadaļas

Auditora CV papildu sadaļas var būt kā ķirsītis uz tortes ideālam CV. Šajā sadaļā var pievienot sekundāru informāciju, kas tomēr paaugstina jūsu izredzes tikt pamanītam. Piemēram, var uzskaitīt auditora profesijā svarīgās valodu zināšanas, datorprasmes un sertifikātus, kā arī atsauksmes no iepriekšējām darba vietām.

Datorprasmes un sertifikāti

Auditora profesijā ir svarīgi prast darboties ar dažādām datorprogrammām, tādēļ noteikti norādiet savu lietpratību ar, piemēram, MS Excel, Power BI, MS Office u.c. Tāpāt, ja ir iegūti atbilstoši un nozarē aktuāli sertifikāti, uzskaitiet arī tos.

Valodu prasmes

Auditora darba ikdienā nepieciešams daudz komunicēt, turklāt klienti vai sadarbības partneri var nākt no dažādām pasaules malām. Tas nozīmē, ka ir ļoti svarīgi izcelt savas valodu prasmes – kas to lai zina, varbūt tieši tas būs izšķirošais faktors?

Valodu prasmes parasti norāda CV beigās, tabulas formātā. Lai vieglāk novērtētu savas valodu prasmes, izmantojiet 1-5 baļļu sistēmu vai arī apzīmējumus ‘’labi’’, ‘’ļoti labi’’, ‘’viduvēji’’. Tāpat neazimirstiet pievienot valodas lietošanas veidu, ko novērtējāt: rakstisko, mutisko, klausīšanos.

Atsauksmes

Ja pretendējat uz augstu amatu, kurā ir liela konkurence, katrai detaļai ir nozīmē – atsauksmes var būt tieši tā nianse, kas liks jums būt soli priekšā savam konkruentam.

Kā norādīt atsauksmes savā auditora CV? Norādiet iepriekšējo darba devēju vai iestādi un kontaktinformāciju.

Kopsavilkums: kā uzrakstīt pirmklasīgu auditora CV

Ja vēlaties iegūt labāko amatu, jums ir jāsagatavo labākais auditora CV – tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti! Par laimi, mūsu ilggadējie personālvadības speciālisti var ieteikt jums dažus universālus knifiņus izcila CV sagatavošanā. Tie noteikti palīdzēs jums tikt līdz uzaicinājumam uz interviju un, iespējams, arī sapņu darbam!

 • Rakstot CV, izmantojiet izdevīgus rādītājus – piemēram, procentus un ciparus –, lai parādītu savus sasniegumus un panākumus

 • Rakstot izglītības, pieredzes un prasmju sadaļu, centieties izcelt tikai tās vienības, kas var noderēt konkrētajai pozīcijai (tas var būt atkarīgs, piemēram, no nozares, kurā strādā uzņēmums)

 • Vienmēr izmantojiet profesionālu valodu un rakstīšanas stilu – tā kā auditora darbs lielā mērā sastāv no rakstiskās darbības, ir ļoti vērtīgi būt gramatiski un profesionāli taktiskam

 • Nepārspīlējiet ar CV garumu – savā CV iekļaujiet tikai to informāciju, kas ir aktuāla konkrētajai vakancei. Visu pārējo – ņemiet laukā un atstājiet citiem pieteikumiem, kur tas būs aktuālāk! Optimālais CV garums ir 1-2 lappuses.

 • Parādiet savas auditora stratēģiskās un analītiskās spējas ar spēcīgu CV struktūru un rūpīgi izkārtotiem informācijas blokiem

 • Izmantojiet savu CV, lai uzskaitītu dalību tādos projektos, kas parāda jūsu izpratni par jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm savā nozarē

 • Parādiet savas radošās prasmes ar atšķirīgu CV dizainu – esam sagatvojuši vairākas auditora CV veidnes , kuras var lejupielādēt mūsu mājaslapā

auditora cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Izcils CV gatavs? Lieliski, taču ar to vēl viss nebeidzas. Motivācijas vēstule – tā ir papildu iespēja pierādīt sevi kā labāko kandidātu starp desmitiem citu. Motivācijas vēstulē varat plašāk izklāstīt, kādēļ vēlaties iegūt amatu tieši konkrētajā uzņēmumā vai iestādē, minot faktus, kādēļ jūs esat piemērotākais kandidāts darbam šajā vietā.

Nekad nav nācies rakstīt motivācijas vēstuli? Tikai mieru! Mums ir gatavs, ātrs un vienkāršs risinājums – izmantojot mūsu auditora CV paraugus , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu ekspertu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem. Vienkārši ievadiet jūsu informāciju un gatavs!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot auditora CV?

Visbiežākā kļūda ir vēlēties iekļaut pārāk daudz informācijas par sevi, mazāk fokusējoties uz konkrētā uzņēmuma vai iestādes unikālajām vajadzībām un prasībām. Mēs ticam, ka jums ir ārkārtīgi plašs, interesants un vērtīgs profesionālais dzīves gājums, taču jūs nesūtat CV, lai vienkārši pastāstītu par sevi. Atcerieties – jūs sūtat CV, lai ar savu kandidatūru atrisinātu uzņēmuma problēmas! Vienmēr pielāgojiet savu CV konkrētajai vakancei, iekļaujot tikai tai piemērotu, unikālu informāciju.

Ko vēl es varu darīt, lai izceltos ar savu auditora CV?

Mēs dzīvojam informācijas pārpilnības laikmetā, tādēļ mūsdienās izcelties ir spējīgi tikai tie, kas atrod radošus, bet funkcionālus risinājums ierastajām lietām. Izmantojiet grafiskā dizaina spēku – iespējams, tas jums nav bieži nepieciešams auditora darba ikdienā, taču tas jums var lieliski noderēt, lai vispār iegūtu šo darbu! Unikāls, profesionāls, interesants CV dizains spēs izcelt jūs starp simtiem garlaicīgu dokumetu. Mūsu mājaslapā varat aplūkot neskaitāmas CV dizaina idejas un lejupielādēt piemērotāko auditora CV !

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos