Aktiera CV | Padomi CV izveidē un aktiera CV paraugs

Nav melots, ja sakām, ka aktiera profesija ir paredzēta izredzētajiem – patiešām, aktiera darba ikdienu grūti nosaukt par standarta. Šīs profesijas pārstāvim jāprot pielāgoties neparedzētiem apstākļiem un režisoru prasībām, nemaz jau nerunājot par pašu aktiermāklsu – spēju atdarināt un iejusties lomā, būt empātiskam, prast novērot u.tml.

Pēdējais atjauninājums:
7/22/2024

Visi šajā rokasgrāmatā iekļautie CV piemēri

No items found.
Resume 1
Resume 1
Resume 2
Resume 3
Budapest Thumbnail
Budapest
Perth Thumbnail
Perth
Rotterdam Thumbnail
Rotterdam
Chicago Thumbnail
Chicago

Aktiera CV piemērs

CV

KARLOS STRAUTS
E-pasts: karlos.strauts@inbox.lv
Mob. tel. +37125475729
Adrese: Kastaņu prospekts 22-3, Lielvārde

Aktieris ar 5 gadu pieredzi nacionālā un reģionālā mēroga teātros, tostarp, 2 profesionālajos valsts teātros. Papildus dzīvajai aktiermākslai, ir pieredze reklāmu ierunāšanā, pasākumu vadīšanā, kā arī ņemta dalība latviešu kino projektos. Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, kā arī padziļinātas zināšanas literāro darbu analizēšanā. Latvijas Kultūras akadēmijas ‘’Gada atklātākais skatuves mākslinieks’’ saņēmējs  ‘’Zelta muša 2022’’ nominācijas ietvaros.

PRASMES:

 • Augstākā izglītība dramatiskā teātra aktiera mākslā
 • Praktiska aktiermākslas pieredze divos valsts teātros
 • Pieredze izrāžu, koncertu un citu skatuves māksas veidu iestudēšanā
 • Lugu un scenāriju analīze
 • Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
 • Pieredze pieredze reklāmu ierunāšanā un pasākumu vadīšanā

SERTIFIKĀTI:

 • ‘’Audiovizuālā māksla’’ 2016
 • ‘’Kultūras socioloģija un menedžments’’ 2016

DARBA PIEREDZE:

Valmieras Drāmas teātris | aktieris
2016-2019
Dalība izrāžu un koncertu iestudēšanā un izrādīšanā, sadarbība ar režisoru, horeogrāfu un scenogrāfiju, lomu atveidošana, vokālu uzdevumu izpildīšana, dalība izrāžu prezentācijā, darbs individuāli un komandā.

Daugavpils teātris | aktieris
2019-pašlaik
Lugu un scenāriju analīze, kā arī dalība teātra izrāžu iestudēšanā un izrādīšanā, ciešā sadarbībā ar kolēģiem. Papildus tam, veikta katras izrādes līmeņa un kvalitātes regulāra uzraudzīšana, rūpējoties par teātra reputāciju un prestižu sabiedrībā. Lomu atveidošanas ietvaros strādāts ar vokālo mākslu.

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Kultūras Akadēmija,
2012-2016
Humanitāro zinātņu bakalaurs mākslās
‘’Dramatiskā teātra aktiera māksla’’

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 5 4
Angļu 5 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:
Kairs Viesturšs
Valmieras Drāmas teātra režisors
Tel. 29734464

Arina Meldere
Daugavpils teātra režisore
Tel. 28895532

Dažādas sadaļas

Neskatoties uz svārstīgo darba tirgu šajā nozarē, aktiera profesijas vilinājums un prestižs ir augsts arī mūsdienās – saskaņā ar ASV datiem , tiek prognozēts, ka aktieru nodarbinātība līdz 2031. gadam pieaugs par 8 procentiem, kas ir straujāk nekā vidēji visās profesijās.

Taču ir viena lieta, ko nedrīkst aizmirst – lai atrastu labu darbu teātrī vai citur, svarīgs ir kvalitatīvs aktiera CV . Nezināt, kā to sagatavot? Tikai mieru! Šajā rakstā mūsu pieredzējušie personāla atlases speciālisti dalās ar labākajiem padomiem visiem, kas gatavo CV aktiera vakancēm. Ja vēlaties gūt iedvesmu izcilam CV jau tūlīt, apskatieties mūsu mājaslapu – tur atradīsiet jau gatavas CV veidnes aktieriem.

Vēlaties ātrāk iegūt kāroto lomu? Sāciet ar ideāla aktiera CV izveidi! Mēs palīdzēsim jums sagatavot tādu aktiera CV, kas momentāli palīdzēs izcelties citu kandidātu vidū.

Aktieru darba likmes un algas Latvijā un Eiropā

Aktieru alga ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, darba vietas, līguma, darba apjoma un biežuma. Protams, liela nozīme arī aktiera darba pieredzei un profesionalitātei. Oficiālais aktieru darba laiks teātrī ir sešu darba dienu nedēļa, par ko aktieris saņem apmēram 600 līdz 1000 EUR mēnesī, balstoties uz Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada datiem. Alga tiek dalīta divās daļās – nemainīga pamatalga un mainīgā daļa, kas ir atkarīga no izrāžu skaita un spēlētajām lomām.

Lūkojoties uz aktieru atalgojumu citur pasaulē, tas ir ievērojami augstāks – pēc Glassdor vietnes datiem , aktieri ASV saņem līdz pat 3000 EUR mēnesī.

Kā izveidot izcilu aktiera CV no nulles

CV veidošanas process ir līdzīgs gatavošanās posmam izrādei – respektīvi, jums ir jāsagatavojas, lai pierādītu, ka esat labākais kandidāts! Ja vēlaties, lai jūsu aktiera CV būtu par 90% labāks nekā citiem kandidātiem, jums ir jāiepazīstas ar tā rakstīšanas pamatprincipiem. Lūk, 10 padomi izcilam aktiera CV!

 • Rakstot CV, vienmēr izcieliet savu specialitāti jeb žanru , kurā esat izcils aktieris
 • Neaizmirstiet pielāgot CV katram atsevišķam sludinājumam , uz kuru sūtat pieteikumu
 • Vienmēr iekļaujiet profesionālo kopsavilkumu , izceļot savus galvenos pārdošanas punktus jeb stiprākās puses
 • Nerakstiet pārāk garu CV – centieties iekļauties 1-2 lappusēs
 • Ja esat strādājis ārštata projektos, apkopojiet šo pieredzi, izceļot sasniegumus, nevis uzskaitot iestādes un projektus
 • Aktiera darbs prasa daudz radošuma – parādiet to ar oriģināla dizaina CV ! Nezināt, kā tādu izveidot? Šeit pieejami dažādi unikāli aktiera CV piemēri !
 • Lietojiet viegli lasāmu burtu fontu un izmēru (10 vai 12)
 • Parādiet sevi kā īstu speciālistu, lietojot profesionālus atslēgas vārdus un nozares terminoloģiju
 • Vienmēr pārbaudiet gramatikas un stilistikas kļūdas , jo labam aktierim ir svarīgi lietot labu valodu!
 • Neaizmirstiet izcelt savus sasniegumus – saņemtos apbalvojumus, izaicinošus projektus, sasniegtos mērķus un jebko citu, kas palīdzēs jūs raksturot kā izcilu aktieri
📌Padoms : Aktieris ir ļoti radoša profesija, tādēļ parādiet savu radošumu ar unikāli, taču vienlaikus profesionāli noformētu CV. Nezināt, kā to panākt? Apskatiet mūsu sagatavotās aktieru CV veidnes ! Jums atliek tikai ievadīt informāciju par sevi, jo par visu pārējo jau esam parūpējušies mēs!

aktiera cv

Izkārtojums

Aktiera CV izkārtojums balstās uz sekojošām sadaļām:

 • Kontaktinformācija
 • Profesionālais kopsavilkums
 • Prasmes
 • Darba pieredze
 • Izglītība
 • Papildu izglītība un iegūtie sertifikāti
 • Atsauksmes no iepriekšējām darba vietām

Taču viss nav tik vienkārši, kā varētu šķist – nepietiek ar to, ka zināt sadaļu nosaukumus. Ir jāsaprot arī tas, ka labāk sniegt informāciju šajās sadaļās, lai jūsu aktiera CV patiešām būtu vērtīgs. Mūsdienīgs aktiera CV lieliski apvieno abus – gan radošu dizainu, krāsas un informācijas pasniegšanas veidu, gan profesionāla pirmā iespaida atstāšanu.

Svarīgākais, par ko domāt, veidojot aktiera CV dizainu, ir informācijas izkārtojums – svarīgi, lai lasītājs varētu ērti pārskatīt sarakstīto. Taču tas vēl nav viss. Lasītājam momentāli jāvar nolasīt jūsu stiprās un spēcīgās puses. Tas savukārt nozīmē, ka CV jāizvēlas tāds izkārtojums, kas to palīdzēs izdarīt. To var palīdzēt izdarīt dažādi informācijas izkārtojuma grafiskie risinājumi – rindas, kolonnas, tabulas vai dažādi krāsu bloki.

Informācijas izkārtojums zobārsta asistenta CV ir ārkārtīgi svarīgs, lai darba devēji varētu viegli un ērti pārskatīt jūsu kandidatūru. Tāpat tas palīdz izcelties citu konkurentu vidū!

Mūsu gatavajos aktiera CV piemēros jūs noteikti atradīsiet savai profesionālajai situācijai piemērotāko dizainu un izkārtojumu!

Formāts un struktūra

Aktiera CV varat noformēt un strukturēt 3 dažādos veidos – hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā. Lūk, ko nozīmē katrs no šiem veidiem:

 • Hronoloģiskajā CV iepriekšējās darba vietas norāda hronoloģiskā secībā, tātad, vienu pēc otras (šis ir vispopulārākais CV formāta veids)
 • Funkcionālajā CV tiek likts uzsvars uz galvenajiem prasmju blokiem
 • Kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas

Kurš formāts ir jums piemērotākais? Atcerieties – nav viena pareizā risinājuma! Jums ir jāizvēlas tāds CV formāts, kas ir piemērotākais tieši jūsu personībai, profesionālajai pieredzei, vēlamajam amatam un stiprajām pusēm.

📌Padoms : Ja esat aktieris ar vairāku gadu pieredzi vienā darba vietā, izvēlieties funkcionālā CV formātu, rakstot vairāk par savām prasmēm un pieredzi

Vai meklējat funkcionālā izkārtojuma aktiera CV piemēru? Apskatiet mūsu mājaslapu, kurā pieejami dažādi

aktiera CV paraugi lejupielādei !

aktiera cv

Aktiera CV kontaktinformācijas sadaļa

Aktiera CV kontaktinformācijas sadaļa ir pirmais, ko redzēs potenciālais darba devējs, tādēļ pārliecinieties, ka visa ievadītā informācija ir korekta – no tā atkarīgs tas, vai un kā darba devējs ar jums varēs sazināties.

Svarīgi zināt, ka šī ir obligāta sadaļa visiem CV. Lūk, divi piemēri, kā veidot aktiera CV kontaktinformācijas sadaļu:

NEPAREIZI
K. Strauts
IG: @karlosstrauts
Mājas t. 67123456
Kastaņu prospekts

Šajā piemērā nav norādīts pilns vārds un uzvārds, nav norādīta pilsēta, kurā dzīvo pretendents, kā arī trūkst e-pasta profesionālai saziņai – tas noteikti ir svarīgāks par personīgo Instagram kontu. Papildus tam, mājas telefona norādīšana nav labs tonis – tas nozīmē, ka potenciālais darba devējs nespēs ar jums sazināties, ja atrādīsieties ārpus mājām.

PAREIZI
KARLOS STRAUTS
E-pasts: karlos.strauts@inbox.lv
Mob. tel. +37125475729
Adrese: Kastaņu prospekts 22-3, Lielvārde

Šajā piemērā ir minēts pilns vārds un uzvārds, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem. Ir norādīts e-pasts saziņai un pievienots mobilais tālrunis, kā arī redzama pilna adrese. Lai gan sadaļa nav gara, tā satur visu svarīgāko informāciju, kas ir pats galvenais kontaktinformācijas sadaļai.

📌Padoms : Sūtot pieteikumu aktiera CV var tikt lūgts pievienot savu fotogrāfiju. Šādā gadījumā atcerieties pievienot tikai profesionālu foto portretu – bez citiem cilvēkiem, pietiekami gaišu un ar labi redzamu seju.

Aktiera pieredze – kā to demonstrēt savā CV

Aktiera CV pieredzes sadaļā tiek norādīti svarīgākie profesionālās darbības aspekti – darba pienākumi, amati, darba vietas un pieredzes ilgums. Taču svarīgi zināt to, ka aizpildīt CV pieredzes sadaļu var ikviens aktieris – ar vai bez ilga darba stāža.

Tas, kā noformēt CV pieredzes sadaļu, ir atkarīgs no jūsu unikālajām darba gaitām – ja esat strādājis ārštatā ar daudziem projektiem un darba devējiem, varat apkopot pieredzi lielos tematiskajos blokos vai arī norādīt tikai tos projektus, ar kuriem visvairāk lepojaties un kuros esat guvis vērtīgāko darba pieredzi. Ja esat strādājis tikai vienā darba vietā ilgus gadus, noteikti lieciet akcentu uz pienākumiem un sasniegumiem šajā darba vietā.

📌Padoms : Tā kā aktieri var strādāt daudzos un dažādos žanros, CV pieredzes sadaļā ir vērts norādīt arī specializāciju jeb žanru – teātra māksla, kino (komēdija, drāma, traģēdija) u.tml.

Zemāk esam sagatavojuši divus piemērus, kā norādīt aktiera darba pieredzi.

1.piemērs

Valmieras Drāmas teātris | aktieris
2016-2019
Dalība izrāžu un koncertu iestudēšanā un izrādīšanā, sadarbība ar režisoru, horeogrāfu un scenogrāfiju, lomu atveidošana, vokālu uzdevumu izpildīšana, dalība izrāžu prezentācijā, darbs individuāli un komandā.

2. piemērs

Daugavpils teātris | aktieris
2019-pašlaik
Lugu un scenāriju analīze, kā arī dalība teātra izrāžu iestudēšanā un izrādīšanā, ciešā sadarbībā ar kolēģiem. Papildus tam, veikta katras izrādes līmeņa un kvalitātes regulāra uzraudzīšana, rūpējoties par teātra reputāciju un prestižu sabiedrībā. Lomu atveidošanas ietvaros strādāts ar vokālo mākslu.


Ko darīt, ja jums nav aktiera darba pieredzes?

Aktieris ir tā profesija, kurā iegūt pieredzi iespējams ne tikai strādājot algotu darbu – tie var būt dažādi pasākumi, radošās aktivitātes, prakse u.tml. Meklējot aktieri, darba devējam ir svarīga tieši aktiera personība un tās harizma, kā arī vispārējās zināšanas – viss pārējais tā vai šā būs jāpielāgo konkrētajai lomai!

Tādēļ gadījumā, ja jums nav aktiera darba pieredzes, nesatraucieties – izrādiet savu interesi par vakanci, izceliet iegūto izglītību un apdomājiet, kur esat guvis aktiera darbā noderīgo pieredzi, kas palīdzējusi jums attīstīt aktiera prasmes. Tālāk atliek vien parādīt to savā CV!

📌Padoms : Kad nav oficiālas aktiera darba pieredzes, mēs iesakām noformēt savu CV funkcionālajā izkārtojumā. Tā vietā, lai fokusētos uz darba vietām, tas palīdzēs izcelt aktiera darbam nepieciešamās prasmes, norādīt mācību iestādes un prakses vietas vai dalību dažādos projektos un pasākumos.

aktiera cv

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Labā ziņa ir tajā, ka kļūt par aktieri iespējams ar dažādām izglītībām, visbiežāk tieši radošajās, humanitārajās un sociālajās nozarēs. Protams, izglītība konkrēti aktiermākslā ir liels pluss, taču ikviens, kuram ir interese par teātri vai kino, var kļūt par aktieri – pat tad, ja izglītība savulaik iegūta, teiksim, ekonomikā vai mazā biznesa vadībā. Svarīgākais ir jūsu prasmes un interese par šo profesiju.

Norādot savu izglītību, sāciet ar šiem punktiem:

 • Izglītības iestāde
 • Iegūtā specializācija
 • Izglītības iegūšanas laiks

Papildus tam, varat iekļaut sasniegumus mācībās (piemēram, augsti novērtētu vai pat apbalvotu bakalaura darba izstrādi). Lūk, daži izglītības sadaļas piemēri izcilam aktiera CV:

1.piemērs

Latvijas Kultūras Akadēmija,
2012-2016
Humanitāro zinātņu bakalaurs mākslās
‘’Dramatiskā teātra aktiera māksla’’

2.piemērs

Profesionālais bakalaura grāds komunikāciju zinātnēs
Rīgas Stradiņa universitāte
Ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs ‘’Aktiermākslas aktualitāte 21.gadsimtā’’


Aktiera CV – prasmju sadaļa

Ir skaidrs, ka labam aktierim jāpiemīt veselam kopumam ar aktuālajām prasmēm – sākot ar prasmi atdarināt tēlus, prast izkulties no jebkuras situācijas un pārliecināt citus ar savām oratoriskajām prasmēm, līdz pat spējai novērot un klausīties citos, lai pēc iespējas dabiskāk atainotu savu nākošo lomu.

Ir daudz prasmju, kas jums varētu noderēt aktiera profesijā, taču svarīgi zināt to, kā tās pasniegt. Jūs varat būt talantīgākais aktieris visā pasaulē, taču neviens par to neuzzinās, ja nespēsiet profesionāli uzskaitīt un pamatot savas prasmes aktiera CV! Ieskatieties aktiera prasmju sadaļas piemērā zemāk:

Profesionālās vai tehniskās prasmes (‘’Hard Skills’’)

 • Augstākā izglītība aktiermākslā
 • Iepriekšējā darba pieredze valsts teātrī
 • Spēja orientēties Latvijas un pasaules kultūras notikumos, kā arī analizēt tos
 • Izpratne par teātra vai kino nozares specifiku
 • B kategorijas autovadītāja apliecība
 • Izcilas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes
 • Praktiska pieredze darbā ar Latvijā pazīstamākajiem režisoriem
 • Prasme analizēt lugas, scenārijus un citus tekstus lomas izspēles procesā

Personīgās vai mīkstās prasmes (‘’Soft Skills’’)

 • Izcilas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes
 • Augsta psiholoģiskās un fiziskās izturības pakāpe
 • Empātija un elastība
 • Prasme strādāt kā individuāli, tā komandā
 • Ētikas principu pārzināšana un ievērošana
 • Augsta atbildības sajūta par padarīto
aktiera cv

Profesionālais kopsavilkums

Nezināt, kas ir profesionālais kopsavilkums un kādēļ tāds ir vajadzīgs aktiera CV? Lūk, skaidrojums – profesionālais kopsavilkums ir īss, bet trāpīgs jūsu profesionālā profila apskats. Tas izceļ tikai stiprās puses un pamato, kādēļ darba devējam vajadzētu izvēlēties tieši jūsu kandidatūru. Svarīgi zināt, ka profesionālais kopsavilkums tiek novietots CV augšdaļā.

⚠️Svarīgi – profesionālo kopsavilkumu darba devējs apskata tikai 6-8 sekunžu laikā, un šajā laikā jums ir jārada ideāls pirmais iespaids par sevi!

Profesionālajā kopsavilkumā norādiet tikai pašu svarīgāko par sevi – pieredzi, specializāciju, sasniegumus un citus faktus, kas, jūsuprāt, varētu būt svarīgi potenciālajam darba devējam.

Lūk, daži piemēri, kā noformēt aktiera profesionālo kopsavilkumu:

PAREIZI
Aktieris ar 5 gadu pieredzi nacionālā un reģionālā mēroga teātros, tostarp, 2 profesionālajos valsts teātros. Papildus dzīvajai aktiermākslai, ir pieredze reklāmu ierunāšanā, pasākumu vadīšanā, kā arī ņemta dalība latviešu kino projektos. Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, kā arī padziļinātas zināšanas literāro darbu analizēšanā. Latvijas Kultūras akadēmijas ‘’Gada atklātākais skatuves mākslinieks’’ saņēmējs ‘’Zelta muša 2022’’ nominācijas ietvaros.

Šajā piemērā var redzēt, ka pretendents pārliecinoši prezentē sevi kā aktieri, izceļot svarīgākos faktus no sava profesionālā dzīves gājuma – darba pieredzi, dalību citos aktuālajos projektos, valodu un analizēšanas prasmes, kā arī apbalvojumus par ieguldīto darbu.

NEPAREIZI
Pieredzējis aktieris ir jaunas lomas meklējumos! Iegūta augstākā izglītība, pārzinu dažādas valodas un esmu gatavs strādāt jebkurā projektā.

Kas šajā piemērā nav pareizi? Pirmkārt, nevajag norādīt, ka jūs meklējat aktiera darbu – potenciālais darba devējs to saprot tā vai šā, citādāk kamdēļ gan lai jūs sūtītu pieteikumu? Otrkārt, augstākā izglītība ir lieliski, taču šeit nav norādīta iegūtā specialitāte. Arī valodu zināšanas nav precizētas. Lielākā kļūda – šajā profesionālajā kopsavlikumā nav norādīts neviens fakts (darba pieredzes ilgums, specializācija, apbalvojumi u.tml.), kas palīdzētu kandidātam izcelties citu pretendetu vidū.

Aktiera CV papildu sadaļas

Aktieris var papildināt savu CV ar papildu informāciju, kas palīdzēs izcelties citu kandidātu vidū, piemēram, norādot valodu prasmes, sertifikātus vai izietos kursus. Pēc vēlēšanās var pievienot papildu sadaļu par īpašiem projektiem vai apbalvojumiem, kas uzsvērs jūsu mērķtiecību.

Datorprasmes un sertifikāti

Ja jums ir kādas īpašas prasmes, kas var noderēt izrādēs vai kino uzņemšanā, piemēram, videoklipu montēšana u.tml., varat norādīt tās šajā sadaļā. Tāpat vērts norādīt papildu kursus, kurus esat izgājis, lai apgūtu aktiermākslu.

Valodu prasmes

Valoda ir aktieru galvenais instruments – jo vairāk valodu jūs zināt, jo plašākas ir jūsu darba iespējas kā aktierim, tādēļ noteikti norādiet savas zināšanas aktiera CV. Uzskaitiet prasmes tabulas formātā, izmantojot 1-5 baļļu sistēmu katram valodas lietojuma veidam: rakstiskajam, mutiskajam un klausīšanās.

Kopsavilkums: labākie padomi izcilam aktiera CV

Darba devēji CV izskatīšanai velta ļoti maz laika, kas nozīmē, ka jums ir ierobežots resurss, lai prezentētu sevi labākajā gaismā. Tieši tādēļ ir tik svarīgi apgūt laba CV izveides pamatprincipus – tie palīdzēs jums uzrakstīt tādu CV, kas izceļ tikai svarīgākos faktus par jums, piesaistot darba devēja uzmanību. Lūk, 8 zelta padomi izcilam aktiera CV, kas nepazudīs pārējo papīru kaudzē!

 • Aktiera CV izveidē fokusējieties ne tikai uz sevi kā profesionāli, bet gan arī mēģiniet parādīt savu unikālo personību , norādot unikālus, profesijai komplementējošus faktus par sevi
 • Pārlasiet katru darba sludinājumu atsevišķi un pielāgojiet savu CV tam , kādu kandidātu konkrētā iestāde meklē
 • Neizlaidiet profesionālo kopsavilkumu – iekļaujiet tajā svarīgākos aktiera ‘’pārdošanas punktus’’ jeb pieredzi, zināšanas vai sasniegumus
 • Vienmēr lietojiet profesionālu nozares terminoloģiju , kas prezentēs jūs kā patiesu sava amata lietpratēju
 • Izmantojiet CV dizainu stratēģiski – tā, lai izceltu to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana
 • Nepārspīlējiet ar CV garumu – iekļaujiet tikai pašu svarīgāko 1-2 lappusēs
 • Radošam noformējumam ir liels spēks – izvēlieties unikālu CV dizainu , aplūkojot mūsu sagatavotos aktiera CV paraugus
 • Vienmēr pārlasiet CV pirms iesūtīšanas un izlabojiet visas gramatikas vai stilistikas kļūdas
aktiera cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Ideāls aktiera CV gatavs? Lieliski! Palicis pēdējais štrihs – laba motivācijas vēstule! Nezināt, kā to sagatavot? Lūk, svarīgākais, kas jāņem vērā:

 • Motivācijas vēstulē norādiet savu motivāciju strādāt konkrētajā iestādē vai komandā
 • Pamatojiet, kādēļ tieši jūs esat labākais kandidāts šim amatam
 • Neatkārtojiet to pašu informāciju, kas jau ir iekļauta jūsu CV

Ja motivācijas vēstules izveide sagādā grūtības, neuztraucieties! Mums ir risinājums – izmantojiet mūsu lapā pieejamās aktiera CV veidnes un iegūstiet piekļuvi arī motivācijas vēstuļu paraugiem .

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir galvenie principi, rakstot aktiera CV?

Vispirms, apdomājiet savas darba gaitas un iekļaujiet CV tikai to pieredzi, kas būs aktuāla konkrētajam amatam. Otrkārt, saprotiet, kādas ir jūsu stiprās puses un izceliet tās. Treškārt, vienmēr pielāgojiet savu CV konkrētajam sludinājumam.

Kā sagatavot aktiera CV, kas atšķirsies no citiem?

Aktiermāksla ir radoša nozare, tādēļ centieties būt pārāks ar savu radošumu – darba devējs noteikti to novērtēs! Radošumu savā CV varat izpaust dažādi – piemēram, ar radošu tekstu vai unikālu dizainu. Ja neesat dzimis grafiskais dizaineris, vienkārši izmantojiet mūsu aktiera CV piemērus ar dažādajiem dizainiem – jums atliks tikai izvēlēties sev piemērotāko šablonu un ievadīt informāciju par sevi.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos