Virtuālā asistenta CV - piemēri, resursi un paraugi

Asistenti ir un būs vajadzīgi vienmēr un visiem, turklāt mūsdienu digitālā pasaule ļauj šo darbu veikt attālināti no jebkuras vietas pasaulē. Jā, jā - tas nozīmē, ka, sagatavojot labu virtuālā asistenta CV un izturot konkursu, varat kļūt par virtuālo asistentu arī kāda liela Amerikas uzņēmuma vadītājam!

Pēdējais atjauninājums:
6/5/2024

Visi šajā rokasgrāmatā iekļautie CV piemēri

No items found.
Resume 1
Resume 1
Resume 2
Resume 3
Budapest Thumbnail
Budapest
Perth Thumbnail
Perth
Rotterdam Thumbnail
Rotterdam
Chicago Thumbnail
Chicago

Virtuālā asistenta CV piemērs

CV

IEVA ZARIŅA
E-pasts: ieva.zarina@inbox.lv
Mob. tel. +371 29123767
Adrese: Ozolu iela 19-23, Rīga

Sekretāre/asistente ar 5 gadu pieredzi starptautiskos finanšu jomas uzņēmumos. Zināšanas un prasmes ar dažādām lietvedības sistēmām, klientu CRM sistēmām, e-pasta mārketinga programmām un dokumentu vadību. Ļoti labas latviešu, vācu, krievu un angļu zināšanas.

PRASMES:

 • Spēja veikt daudz uzdevumus vienlaicīgi un ātri apgūt jaunas prasmes
 • Labas latviešu, vācu, angļu un krievu valodas zināšanas
 • Pieredze darbā lietvedības sistēmu un klientu reģistrācijas sistēmām
 • Zināšanas par darbu ar e-pasta mārketinga programmām Mailchimp, Omisend, SendPulse

SERTIFIKĀTI:
Darbs ar lietvedības sistēmu 2016
Dokumentu noformēšanas pamatprincipi 2015
Darbs ar Excel datubāzēm 2014

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “Audit” | sekretāre
  2019-2022
  Biroja darba organizēšana, ienākošo un izejošo dokumentu apstrāde, biroja materiālu pasūtīšana, rēķinu izrakstīšana, saziņa ar klientiem, audita pārbaužu un cita veida dokumentācijas noformēšana un saskaņošana ar klientu, dalība inventarizācijas procesos un cita veida revīzijās, audita vizīšu tehniskā organizēšana, datu ievade kvalitātes un klientu vadības sistēmas, vēstuļu un prezentāciju sagatavošana

 • SIA “Finance” | sekretāre, direktora asistente
  2017-2018
  Sniegt organizatorisko atbalstu un asistēt uzņēmuma direktoram ikdienas darbā, sagatavot informāciju uzņēmuma mājaslapai, nodrošināt  darbinieku komandējumu plānošanu un apkalpošanu, sagatavot atskaites, organizēt un protokolēt uzņēmuma sapulču norisi, gatavot dokumentu norakstus, izrakstus, kopijas, piedalīties pasākumu organizēšanā, sagatavot materiāltehniskos resursus biroja darbam

 • SIA “Doktorāts” | reģistratore (prakse)
  2016-2017
  Konsultēt un apkalpot pacientusm veikt pacientu pierakstu un reģistrāciju telefoniski un klātienē reģistratūrā, koordinēt ienākošos/izejošos telefona zvanus un e-pasta plūsmu, organizēt pacientu plūsmu konsultāciju laikā un sniegt atbalstu ārstiem ikdienas darbā, pieņemt pacienta maksājumus

IZGLĪTĪBA:

 • Latvijas Universitāte
  2019 – pašlaik
  Ekonomikas un biznesa fakultāte, mazā un vidējā biznesa vadība

 • Latvijas tālmācības centrs
  2011 – 2014
  Otrais profesionālās kvalifikācijas līmenis – lietvedis

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 4 4
Vācu 5 4 4
Angļu 5 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Jānis Ozoliņš
SIA “Audit” vadītājs
Tel. 23165500

Liene Oliņa
SIA “Finance” vadītāja
Tel. 23445621

Dažādas sadaļas

Turklāt tā ir lieliska iespēja iegūt savu pirmo darba pieredzi un iepazīt dažāda veida uzņēmumu darbu, kas lieliski noderēs, veidojot nākotnes karjeru.

Virtuālais asistents nav tikai persona, kas veic garlaicīgus administratīva rakstura darbus. Mūsdienās virtuālie asistenti var pildīt gan digitālā mārketinga uzdevumus, gan nodarboties ar dažāda veida vēstuļu gatavošanu, personāla vadības jautājumiem vai pat veikt biznesa aprēķinus. Būtībā – viss atkarīgs no jūsu spējām un motivācijas! Turklāt darbs nereti saistīts arī ar starptautiskiem klientiem, kas ļaus papildināt arī valodas zināšanas.

Vēlaties kļūt par virtuālo asistentu un gatavojat savu pirmo virtuālā asistenta CV? Tad esat nonācis īstajā vietā. Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus vērtīgus padomus, kas ļaus sagatavot konkurētspējīgu virtuālā asistenta CV. Tāpat piedāvājam dažādus virtuālā asistenta CV paraugus . Bet par visu pēc kārtas!

Gatavojat virtuālā asistenta CV un jums nepieciešama iedvesma? Lūk, piedāvājam apskatīt virtuālā asistenta CV piemēru Ievai, kas meklē savu pirmo virtuālā asistenta darbu. Līdz šim Ieva guvusi pieredzi kā sekretāre finanšu jomas uzņēmumā, bet tagad vēlas strādāt attālināti.

Darba algas virtuālajiem asistentiem

Virtuālo asistentu vidējais atalgojums ir atkarīgs no nozares, kā arī no konkrētā amata specifikas, jo virtuālie asistenti var veikt visdažādākos darbus – piemēram, administratīva rakstura pienākumus, klientu konsultēšanu, dokumentu gatavošanu, pasākumu organizēšanu, informēšanu par uzņēmuma pakalpojumiem vai biroja ikdienas dzīves vadīšanu.

Vidējā darba alga nosakāma, pielīdzinot vituālo asistenta amatu dažādiem biroja administratīvā darba vadītāju amatiem. Tā, piemēram, pēc jaunākajiem Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada statistikas datiem vidējā stundas likme biroja adminstratoram bija 8.35 eiro, vecākajam lietvedim - 8.40 eiro, lietvedim - 6.91 eiro, bet biroja vadītājam - 10.10 eiro.

Kā uzrakstīt labu virtuālā asistenta CV no nulles

Ja šis būs jūsu pirmais virtuālā asistenta CV, vispirms rūpīgi pārdomājiet, kādas prasmes un pieredze jums ir un kā tā var noderēt nākamajā darba vietā. Asistenta galvenais uzdevums ir palīdzēt. Un palīdzēt jūs varat ar visdažādākajām prasmēm. Ar ko sākt?

Pirmkārt , lai saprastu, kāda veida asistentu uzņēmums meklē, rūpīgi izlasiet darba sludinājumu un izpētiet uzņēmuma darbības jomu. Otrkārt , izdomājiet, kā vislabāk parādīt, ka esat šiem pienākumiem atbilstošākais kanditāts. Un atcerieties – to var izdarīt arī tad, ja jums nav ilgas darba pieredzes. Treškārt , iekļaujiet šo informāciju savā virtuālā asistenta CV. Izmantojot mūsu CV paraugus , jums būs tikai jāsavada prasītā informācija, jo par CV dizainu parūpēsimies mēs.

Lai jūsu CV izceltos starp vairākiem simtiem citu CV (virtuālo asistentu amati mēdz būt ļoti populāri), ievērojiet šos vienkāršos pamatprincipus, un jums būs lielākas cerības saņemt uzaicinājumu uz interviju un iegūt savu sapņu darbu:

 • izceliet svarīgākās profesionālās un personīgās prasmes
 • ja jums nav pieredzes šāda veida amatā, norādiet vietas, kur esat guvis pieredzi, kas būt noderīga asistenta amatā – piemēram, prakses vietas, personīgos projektus
 • neaizņemiet CV ar lieku un darba sludinājumam nebūtisku informāciju
 • lietojiet profesionālu un gramatiski pareizu valodu
 • sagatavojiet CV ar skaistu un profesionāli sagatavotu dizainu - tam lieliski palīdzēs mūsu virtuālā asistenta CV veidnes

Izkārtojums

Virtuālā asistenta CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • prasmes
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība un iegūtie sertifikāti
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Taču viss nav tik vienkārši! Vienlīdz svarīgi ar šajās sadaļās sniegto informāciju ir veids, kā sadaļas un tajās iekļautā informācija tiek izkārtotas. Jūs vienmēr varat izvēlēties standarta CV – melnus burtus uz baltas lapas un tradicionālo CV izkārtojumu, bet tas ir garlaicīgi un jūsu CV “noslīks” pārējo vidū.

Mūsdienās CV dizains ir izkāpis no ierastajiem rāmjiem – proti, tajā ir iespējamas visdažādākās variācijas - gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās. Jaunās CV dizaina iespējas ļauj efektīvi izcelt jūsu spēcīgākas puses (vienlaikus novēršot uzmanību no trūkumiem, piemēram, neesošās darba pieredzes).

Tā, piemēram, ja jūsu spēcīgākā puse ir zināšanas ar specifiskām klientu vadības IT sistēmām, sertifikāti lietvedībā vai dažādu valodu zināšanas, neaizmirstiet šo informāciju izcelt vai novietot CV sākumā, jo iespējams tieši tas izcels jūs starp pārējiem pretendentiem.

Maketēšana nav gluži jūsu lieta? Neprotat izveidot jums nepieciešamo CV dizainu? Izmēģiniet kādu no mūsu piedāvātajiem virtuālā asistenta CV paraugiem !


virtuala asistenta cv

Formāts un struktūra

Vai ir kāds īpašs veids, kā informācija CV būtu jāizkārto? Virtuālā asistenta CV informāciju var izkārtot trīs veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā galvenokārt atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas.

Ja vēl neesat ieguvuši lielu darba pieredzi, iesakām izvēlēties funkcionālo CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”, mazāk fokusējoties uz neesošo darba pieredzi.

Meklējiet funkcionālā CV dizaina idejas? Apskatiet mūsu mājaslapu, kurā pieejami dažādi virtuālā asistenta CV paraugi lejupielādei !

Virtuālā asistenta CV kontaktinformācijas sadaļa

Virtuālā asistenta CV kontaktinformācijas sadaļa vienmēr ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts.

Atcerieties - šī ir obligāta sadaļa visiem CV, un visai tajā sniegtajai informācijai jābūt 100% precīzai . Ja nokavēsiet sava sapņu darba interviju, tikai tāpēc, ka bijāt norādījis nepareizu e-pastu vai nesaņemsiet vēstuli, jo būsiet sajaucis dzīvokļa numuru adresē, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Nepareizi
Ieva B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_ieva2021

Darba tel. 21286810

Ošu iela 115

Skype: Ievina_1983

Dzimums: sieviete

Vecums: 35

Laulības statuss: neprecējusies


Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt , nav norādīts pilns uzvārds un adrese, otrkārt , nav norādīts e-pasts un, treškārt, ir sniegta lieka informāciju par Facebook kontu, dzimumu, vecumu un attiecību statusu (jūsu attiecības darba devējam nav jāzina, jo tas nekādā veidā nedrīkst ietekmēt viņa lēmumu par jūsu pieņemšanu darbā) un visbeidzot – CV ir norādīts darba stacionārā telefona numurs, kurā iespējams nav sazvanāms ārpus darba laika.

Pareizi
IEVA BĒRZIŅA

Telefons: + 371 26559898

E-pasts:

ieva.berzina@pasts.lv Adrese: Ošu iela 115, Rīga, LV-1022, Latvija

Šajā piemērā ir korekti norādīts pilns vārds un uzvārds, mobilais telefons, kā arī e-pasts un pilna adrese. Tāpat informācija papildināta ar mājaslapu, kas kalpo kā pretendenta portfolio. Telefona numurs papildināts ar valsts kodu, kas noder situācijās, ja piesakāties darbā starptautiskā uzņēmumā, kura birojs var atrasties ārpus Latvijas.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, bet ja tomēr to vēlaties pievienot, izvēlieties apmēram pases izmēra sejas fotogrāfiju un pievienojiet to CV augšējā kreisajā stūrī. Tai jābūt labas kvalitātes fotogrāfijai - nekādi pašfoto un bildes no ballītes!


virtuala asistenta cv

Pieredze (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Mēs esam pārliecināti, ka labu virtuālā asistenta CV var uzrakstīt arī cilvēki bez pieredzes. Asistentiem mēdz uzticēt visdažādākos uzdevumus – sākot no dokumentu reģistrēšanas un sagatavošanas, līdz pasākumu tehnisko materiālu sagādei un komunikācijas materiālu tulkošanai. Tas var būt tiešām jebkas!

Uzskaitot konkrētas darba vietas, noteikti norādiet uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, savu amatu, galvenos darba pienākumus un darba periodu.

Zemāk ir divi piemēri, kā norādīt darba pieredzi cilvēkam, kas nav guvis pieredzi darbā kā virtuālais asistents, taču attīstījis šim darbam nepieciešamās prasmes dažādās citās darba vietās.

1.piemērs

Tūrisma centrs | sekretārs

2020-2022

Informēt apmeklētājus par tūrisma produktiem un pakalpojumiem, piedalīties informatīvās bāzes sagatavošanā un mājaslapas aktualizēšanā, darbs ar kases aparātu un dokumentu apstrāde, ienākošo un izejošo dokumentu sagatavošana, prezentāciju sagatavošana


2.piemērs


SIA “Sun” | jaunākais sociālo tīklu vadītājs

2018-2022

Sociālo tīklu kontu izveide un administrēšana, satura plānošana un izveide un izvietošana dažādās sociālo tīklu platformās, rezultātu novērtēšana, atskaišu veidošana, vizuālo materiālu sagatavošana, mārketinga ideju ģenerēšana, izpēte un dažādu radošo projektu īstenošana, sadarbības veidošana ar dažādiem digitālo mediju satura veidotājiem

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Lai arī par virtuālo asistentu var strādāt ar jebkuru izglītību, šī sadaļa noteikti jāiekļauj CV, jo tā parāda jūsu specializāciju un akadēmiskās zināšanas. Šī sadaļa noteikti jāiekļauj arī tad, ja izglītība nav saistīta ar darbu, ko meklējat vai ja šobrīd vēl neesat ieguvis bakalaura vai citu grādu.

Norādot izglītību, varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu. Tāpat varat norādīt šobrīd procesā esošas studijas.

1.piemērs:

Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa un vadības fakultāte

2007-līdz šim brīdim

Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā

(specializācija: mazā un vidējā biznesa vadība)


2.piemērs:


Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā

2005-2007

Rīgas Tehniskās universitātes biznesa un vadības fakultāte

(aktīva dalība studentu pašpārvaldē un universitātes atbalsta biedrībā)virtuala asistenta cv

Virtuālā asistenta CV prasmju sadaļa

Arī tad, ja jums nav darba pieredzes, jo virtuālā asistenta darbs bieži mēdz būt viena no pirmajām darba vietām, jums noteikti ir prasmes, ko parādīt un izcelt. Šī ir īstā vieta un laiks to darīt!

Lūk, daži profesionālo un personīgo prasmju piemēri, ko varat norādīt CV, ja meklējat darbu kā virtuālais asistents:

Profesionālās prasmes

 • profesionālā izglītība lietvedībā
 • zināšanas par klientu reģistrācijas, dokumentu vadības un e-pasta mārketinga IT sistēmām
 • pieredze darbā ar dažādām lietvedības sistēmām
 • pieredze līgumu, vēstuļu un protokolu sagatavošanā
 • zināšanas par darbu Excel un dažādām datubāzēm
 • valsts valodas prasmes atbilstoši augstākās pakāpes prasībām
 • pieredze darbā ar starptautisku klientu atbalstu un konsultēšanu
 • angļu, vācu un krievu valodas zināšanas – mutvārdos un rakstiski
Personīgās prasmes

 • spēja strādāt ar lielu informācijas daudzumu, pildīt vairākus uzdevumus vienlaicīgi spēja atrī pielāgoties jauniem apstākļiem
 • lieliskas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes ar dažāda vecuma, nacionalitātes un sociālo grupu klientiem
 • prasme apkopot, sistematizēt un analizēt informāciju, sagatavot un noformēt dažādus dokumentus
 • precizitāte, augsta atbildības sajūta un labas komunikācijas prasmes
 • teicamas pārliecināšanas, prezentācijas un konsultēšanas prasmes
 • konfliktu risināšanas prasmes
 • psiholoģiskā noturība

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums ir īss apraksts (parasti 3-6 rindiņas), kurā īsi apkopotas kandidāta spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta virtuālā asistenta CV augšpusē un visdrīzāk būs pirmā lieta, ko darba devējs par jums izlasīs. Tieši tāpēc tai jābūt uzrakstītai 100% perfekti un, galvenais, pārliecinoši!

Tajā var iekļaut informāciju par izglītību, pabeigtajiem projektiem, spēcīgākajām profesionālajām prasmēm vai citiem sasniegumiem. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi studentam, kas meklē darbu virtuālā asistenta amatā!

Padoms : šai sadaļai jābūt perfektai un uzmanību piesaistošai, jo nereti CV izlasīšanai tiek veltītas vidēji 6 sekundes.

Pareizi
Sekretāre/asistente ar 5 gadu pieredzi starptautiskos finanšu jomas uzņēmumos. Zināšanas un prasmes ar dažādām lietvedības sistēmām, klientu CRM sistēmām, e-pasta mārketinga programmām un dokumentu vadību. Ļoti labas latviešu, vācu, krievu un angļu zināšanas. Augstākā izglītība psiholoģijā.

Šajā piemērā ir izcelts pretendenta pieredzes ilgums un darba specializācijas joma, norādīta iegūtā izglītība, kas ir saistīta un var noderēt darbā ar klientiem, kā arī specifiskās zināšanas par dažādām IT sistēmām, kā arī valodu zināšanas.

Nepareizi
Meklēju asistenta darbu jebkurā nozarē. B kategorijas vadītāja apliecība. Piemīt augsta atbildība un precizitāte.

Šis profesionālais kopsavilkums ir pārāk vispārīgs, un tas gluži neatbilst vārdam “ profesionālais kopsavilkums. Lai arī tas nepasaka neko nepareizu, tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un nepievērš uzmanību. Tā, piemēram, darba devējs jau zina, ka jūs meklējat darbu asistenta amatā, jo citādi nebūtu pieteicies šai vakancei, tāpēc šī informācija ir pilnībā lieka.

virtuala asistenta cv

CV papildu sadaļas

Virtuālā asistenta CV noteikti ir vērts papildināt ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru, piemēram, jūsu valodu prasmes (īpaši svarīgi norādīt tad, ja plānojat pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā), kā arī iegūtajiem sertifikātiem un izietajiem kursiem.

Padoms : ja virtuālā asistenta CV iekļaujat iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, kas var sniegt rekomendācijas, izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam. Noteikti rādiet šo personu telefona numurus un/vai e-pastus.

Datorprasmes un sertifikāti

Ja jums ir kādu specifisku datorprasmju zināšanas – piemēram, labi pārzināt kādu īpašu lietvedības programmu, esat excel guru vai lieliski orientējaties darbā ar lielām datubāzēm vai foto rediģēšanas programmā, norādiet tās atsevišķā CV sadaļā un atbilstoši izceliet CV dizainā.

📌 Padoms : atcerieties – mazāk ir vairāk. Iekļaujiet tikai svarīgāko informāciju, kas varētu būt interesanta jūsu nākamajam darba devējam!

Valodu prasmes

Viena no virtuālo asistentu darba priekšrocībām, ir iespēja strādāt jebkurā vietā pasaulē, sēžot pie savas mājas rakstāmgalda. Taču šī priekšrocība nāko komplektā ar vienu svarīgu prasību – izcilām svešvalodu prasmēm (gan mutiski, gan rakstiski), līdz ar to ļoti svarīgi virtuālā asistenta CV ir valodu prasmju sadaļa.

Šīs prasmes parasti tiek norādītas CV beigu sadaļā un tiek izkārtotas tabulā. Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

Padoms : ja esat kārtojis starptautiskos valodas eksāmenus, piemēram, IELTS vai TOEFL, noteikti norādiet tajos iegūto līmeni.

virtuala asistenta cv

Kā uzrakstīt izcilu virtuālā asistenta CV

Ja zināt, ka esat labākais virtuālais asistents atrastajam darba sludinājumam, jums ir atlicis tikai viens svarīgs uzdevums - jums jāsagatavo labākais virtuālā asistenta CV! Tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti. Lūk, 7 zelta padomi “zelta” CV sagatavošanai, kas izcelsies starp citiem!

 • Neizmantojiet vienu un to pašu CV – no malas tas ir redzams, un jūsu CV netiks uztverts nopietni un jūs, iespējams, jau pirmajās sekundēs zaudēsiet iespēju dabūt šo darbu.
 • Sagatavojiet 100% pārliecinošu profesionālo kopsavilkumu – iespējams, tā būs vienīgā CV daļa, ko darba devējs izlasīs un kas pārliecinās, ka jūs esat “īstais un labākais asistents”, kas viņam nepieciešams.

Izmantojiet unikālu un pārsteidzošu CV dizainu – tam ir divi mērķi: izcelties starp citiem un izcelt jūsu spēcīgās puses

 • Pārlasiet CV un izlabojiet visas kļūdas – virtuālie asistenti bieži strādā ar dažādiem teksti, parādiet, ka darāt to perfekti!

CV mēģiniet sagatavot uz 1 A4 lapas – neatkārtojieties un neiekļaujiet nebūtisku informāciju !

Izceliet svarīgākos “asistenta pārdošanas punktus” – specifiskās zināšanas vai īpašus sasniegumus.

Iesniedziet savu CV darba devējam sludinājumā norādītajā termiņā - kavēšanās neradīs iespaidu, ka esat precīzs un punktuāls cilvēks.

Kvalitatīva un konkurētspējīga virtuālā asistenta CV sagatavošana nav viegls uzdevums, bet mēs varam jums palīdzēt. Mūsu profesionāļu komanda ir sagatavojusi desmitiem virtuālo asistentu CV piemērus , no kuriem varat izvēlēties sev piemērotāko. Mēs ticam, ka jums izdosies!

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Motivācijas vēstule ir vēl viena jūsu iespēja atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīt savas īpašās prasmes. Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši.

Izmantojot mūsu virtuālā asistenta CV veidnes , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

 • Pielāgojiet vēstules saturu konkrētajai vakancei, jo tikai tā jūs izrādīsiet patiesu vēlmi un to sajūtīs arī cilvēks, kas vēstuli lasīs.
 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV.
 • Aprakstiet svarīgākos iemeslus, kāpēc esat labākais virtuālais asistents, piemēram, savas prasmes, pieredzi vai specifiskās zināšanas.
 • Formatējiet vēstules tekstu tā, lai lasītājam to būtu vieglāk uztvert, piemēram, pasvītrojiet tekstu, lietojiet izcēlumus un rindkopas.
 • Sāciet ar svarīgāko un atkārtojiet to pašu ideju arī vēstules beigās.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā ātri sagatavot virtuālā asistenta CV, kas atšķirsies no citiem?

Vispirms sarakstiet uz lapas visas savas stiprās puses, tai skaitā, izglītību, darba pieredzi, tehniskās prasmes un sasniegumus, kas jūs padara par konkurētspējīgu asistentu. Pēc tam izvēlieties svarīgākās lietas, ko izcelsiet savā CV (rūpīgi izlasiet darba sludinājumu – tur minētās prasības jums jāizceļ savā CV). Un tad vienkārši atrodiet piemērotāko virtuālā asistenta CV dizainu un savadiet tajā informāciju. Mūsu unikālā programma jūsu CV dizainu pāris sekundēs izveidos pati. Jums tas būs tikai jāsaglabā datorā vai jāizdrukā. Vai nav lieliski?

Vai varu atrast citu darbu, ja man ir tikai virtuālā asistenta CV?

Noteikti! Virtuālā asistenta darbs nav tikai garlaicīgi administratīvie uzdevumi. Virtuālajiem asistentiem bieži jābūt “cilvēkiem – orķestriem”, jo darba pienākumi var iekļaut darbu ar klientiem, ar dažāda veida dokumentiem, pasākumu plānošanu, iepirkumiem un vēl un vēl, un tas viss jūs attīstīs kā personību un darba tirgum vērtīgu cilvēku. Turklāt šis darbs ir lieliska iespēja iepazīt konkrēto uzņēmumu un iespējams saņemt augstāka amata piedāvājumu.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos