Veterinārārsta CV - piemēri, resursi un paraugi

Ja jūsu dzīves moto ir palīdzēt citiem, jums patīk dzīvnieki un esat ieguvis medicīnisko izglītību, visdrīzāk, ka jau pavisam drīz vēlēsieties atrast darbu savā nozarē un jums būs nepieciešams profesionāli sagatavots veterinārārsta CV.

Veterinārārsta CV piemērs

CV

LIENE OZOLIŅA
E-pasts: liene.ozolina@inbox.lv
Mob. tel. + 371 21236673
Adrese: Brieža iela 1-13, Ogre, Latvija

Veterinārārste ar 9 gadu pieredzi dažādās medicīnas iestādēs. Plašas zināšanas par eksotisko dzīvnieku ārstēšanu, specializācija dzīvnieku rehabilitācijā pēc traumām un lieliska spēja saprasties ar dzīvniekiem. Veterinārārstu asociācijas “Gada veterinārārsts” apbalvojuma saņēmēja 2021. un 2022. gadā.

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “ZOO” | veterinārārsts
  2015-līdz šim brīdim
  Veterinārā darba organizēšana, zāļu aprites nodrošināšana, darba vides sagatavošana, manipulāciju veikšana dzīvniekiem, veterinārās drošības nodrošināšana, saziņa ar dzīvnieku īpašniekiem, dokumentācijas sagatavošana, telpu sagatavošana, instrumentu apkope, dzīvnieku sagatavošana manipulāciju veikšanai, analīžu noņemšana, konsultēšana par dzīvnieku rehabilitācijas pasākumiem un tās monitorēšana

 • SIA “Vesels PLUS” | veterinārārsta palīgs
  2013-2015
  Saziņa ar klientu, saņemot un nododot pacientu, dokumentāciju un datubāzes uzturēšana,ievēro veterinārās prakses regulējošos normatīvos aktu ievērošana, konsultēšana par ārstniecisko barību, zāļu aprites dokumentācija sagatavošana, telpu sagatavošana, instrumentu apkope, dzīvnieku sagatavošana manipulāciju veikšanai, asistēšana veterinārstam operāciju un manipulāciju laikā, analīžu noņemšana

IZGLĪTĪBA:
Rīgas Stradiņa Universitāte,
2007-2013
RSU medicīnas un veselības fakultāte, veterinārmedicīna

SERTIFIKĀTI:
Suņu iekšķīgās slimības 2015
Anestēzijas veikšana lauksaimniecības dzīvniekiem 2014
Klīniskās procedūras 2011
Mazo dzīvnieku manipulācijas 2010

VALODU ZINĀŠANAS:

  Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 4 4 4
Angļu 4 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Liene Upīte
SIA “
ZOO” vadītāja
Tel. 2971236
liene@inbox.lv

Zaiga Ozoliņa
SIA “Vesels PLUS” veterinārārste
Tel. 25569895
zaiga@veselsplus.lv

Veterinārārsti ir sena profesija, kuras nozīmība, līdzīgi kā cilvēku ārstiem, nemazināsies arī pasaulei digitalizējoties, jo ārsta darbu nekad nespēs aizvietot arī pats labākais robots, iekārta vai inovatīvākās zāles. Un kas vēl - dzīvnieki ir daļa no mūsu dzīves, un viņiem gluši tāpat kā cilvēkiem, ir nepieciešams labs un uzticams ārsts.

Nepieciešama palīdzība, lai sagatavotu jūsu pirmo (vai varbūt arī ne gluži pirmo) veterinārsārsta CV? Mēs palīdzēsim! Šajā rakstā esam apkopojuši svarīgāko informāciju par to, kā sagatavot konkurētspējīgu veterinārārsta CV un piedāvājam arī dažādus veterinārārsta CV paraugus , ko izstrādājuši profesionāli dizaineri sadarbībā ar personālvadības ekspertiem.

Zemāk esam sagatavojuši veterinārārsta CV piemēru Lienei.

Darba algas veterinārārstiem

Veterinārārstu alga Latvijā ir atkarīga no medicīnas nozares, iestādes atalgojuma politikas, kā arī no ārstam nepieciešamās kvalifikācijas un specifiskajām zināšanām. Tā, piemēram, pēc jaunākajiem Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta statitiskas datiem vidējā alga Latvijā veterinārārstiem 2022. gada augustā bija 9.73 eiro, kas mēnesī attiecīgi ir no 1634.00 eiro

Pēc SalaryExplorer datiem Vācijā veterinārārsts 2022. gadā pelna vidēji 4230.00 eiro, bet Polijā – 1835.00 eiro mēnesī. Šīs gan ir tikai vidējās algas, kas ietver dažādas pieredzes un līmeņa speciālistus. Šajā nozarē alga vidēji ir augstāka, palielinoties darba stāžam.

Kā uzrakstīt labu veterinārārsta CV no nulles

Vēlaties kļūt par veterinārārstu, bet nekad neesat pieteicies nevienam darba sludinājumam? Jūsu pirmais mājasdarbs ir CV! Ar ko sākt?

 • Vispirms atrodiet piemērotu darba sludinājumu
 • Pārliecinieties, ka esat ieguvis atbilstošu izglītību vai sertifikāciju (attiecībā uz medicīnas darbinieku izglītību – atkāpju nav!)
 • Iepazīstieties ar pārējām darba devēja prasībām un plānotajiem darba pienākumiem
 • Sarakstiet uz lapas visas jums piemītošās zināšanas un prasmes un pieredzes, kas padara jūs par labāko kanditātu tieši šim darba sludinājumam.
 • Izceliet šīs prasmes savā CV!
📌Padoms: Ja nezināt, kā noformēt savu CV, apskatiet mūsu veterinārārstu CV veidnes ! Jums būs tikai jāsavada prasītā informācija, jo par CV dizainu un noformējumu parūpēsimies mēs.

Veterinārārsta CV sadaļas un izkārtojums

Veterinārārsta CV parasti iekļauj vairākas pamata sadaļas:

 • kontaktinformāciju
 • profesionālo kopsavilkums
 • darba pieredzi
 • izglītību,
 • papildu izglītību un iegūtos sertifikātus
 • valodu zināšanas un cita prasmes
 • citu konkrētā amata specifikai būtisku informāciju, piemēram, atsauksmes, publikācijas

Kā šo informāciju izkārtot, lai darba devējs pamanītu to, kas viņam obligāti jāpamana? Veterinārārsta CV informāciju var izkārtot dažādos veidos – rindās, kolonnās, izceltos rāmīšos vai dažādu krāsu blokos. Tā, piemēram, ja uzskatāt, ka darba iegūt jums varētu palīdzēt jūsu īpašā specializācija, novietojiet šo informāciju CV augšpusē īpaši izceltā krāsu blokā vai rāmītī.

Jūs labi saprotaties ar dzīvniekiem, bet dizains nav gluži jūsu lieta? Mūsu mājaslapā ir pieejami neskaitāmi daudz veterinārārsta CV paraugi, ko izstrādājuši labākie dizaineri sadarbībā ar labākājiem personāla atlases speciālistiem. Te jūs noteikti atradīsiet savai situācijai piemērotāko CV dizainu.

veterinārārsta cv veidnes

Formāts un struktūra

Veterinārārsta CV informāciju var izkārtot trīs dažādos veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas.
Atcerieties – nav viena pareizā risinājuma. Jums jāizvēlas tāda CV struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izceļ jūsu prasmes un piemērotību vēlamajam amatam.

Padoms: ja esat medicīnas jomas profesionālis ar daudzu gadu pieredzi, izvēlieties hronoloģisko CV, kurā darba vietas uzskaitiet sākot ar pēdējo.

Veterinārārsta CV: kontaktinformācijas sadaļa

CV sākumā tiek norādīta svarīgākā informācija – jūsu kontaktinformācija! Tajā parasti norāda pamata datus par pretendentu un vismaz divus veidus, kā sazināties, piemēram, telefonu un e-pastu. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot veterinārārsta CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Liene B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_liguciitis21

Skype: liene_2002

Darba t. 67345123

Kļavu iela 15


Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt, pretendents nav norādījis pilnu uzvārdu un adresi (tas nozīmē, ka darba devējs nevarēs jums sagatavot oficiālu vēstuli, kā arī nav zināms, kurā pilsētā jūs atrodaties), nav norādījis e-pastu, iekļāvis lieku informāciju par Facebook un Skype kontu, kā arī norādījis darba stacionārā telefona numuru, kurā iespējams nav sazvanāms ārpus darba laika. Tāpat šajā sadaļā nav jāiekļauj personas kods, jo tā ir sensitīva informāciju.

Pareizi
LIENE BĒRZIŅA
Mob.telefons: + 371 28266620

E-pasts: liene.berzina@pasts.lv

Adrese: Kļavu iela 15, Ogre, LV-1011, Latvija


Šajā piemērā ir korekti norādīts pilns vārds un uzvārds, kas turklāt izcelts ar lielākiem burtiem, mobilais telefons, kā arī e-pasts un pilna adrese.

📌 Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, jo darba devējam kandidāts jāizvēlas atbilstoši viņa prasmēm. Priekšrocību došana kandidātam ar labāku fotogrāfiju Latvijā tiek uzskatīta par diskrimējoša attieksmi. Ja esat nolēmis CV pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tā ir profesionāla, gaiša, asa, bez citiem cilvēkiem un tajā labi redzama jūsu seja.

📌Padoms : šajā sadaļā vēlams norādīt tikai tādus saziņas kanālus ko izmantojat regulāri – piemēram, e-pastu vai mobilo telefonu!

veterinārārsta cv veidnes

Pieredze (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Šī ir viena no svarīgākajām CV sadaļām, jo tajā jūs parādat savu profesionālo pieredzi. Norādot pieredzi, sniedziet vismaz šādu minimālo informāciju par savām iepriekšējām darba vietām - uzņēmums, amats, galvenie pienākumi un darba pieredzes ilgums. Ja esat strādājis ļoti daudzās vietās, varat norādīt tikai svarīgākās darba vietas vai vietas, kur esat strādājis ilgāko laiku.

Kā uzrakstīt cv veterinārārstam bez pieredzes? Atcerieties, ka arī tad, ja jums nav ilglaicīgas pieredzes, jūs varat uzrakstīt labu CV. Jo CV nav tikai par jūsu pieredzi, CV ir par jums – par jums kā personību. Ja esat nolēmis pieteikties darbā par veterinārstu, tad visdrīzāk tam ir iemesli – piemēram, jums ir iegūta specifiska medicīnas izglītība un esat nolēmis savu profesionālo karjeru saistīt ar dzīvnieku aprūpēšanu un jums piemīt prasmes, kas nepieciešamas labam ārstam.

Padoms : ja neesat strādājis kā veterinārārsts, noteikti norādiet citu pieredzi, kur esat sevi attīstījis darbam medicīnas jomā vai darbā ar dzīvniekiem, piemēram, esat strādājis kā brīvprātīgais dzīvnieku patversmē vai zoodārzā vai palīdzējis apkopt dzīvniekus savās lauku mājās.

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Meklējot veterinārārsta darbu, izglītības sadaļa ir ļoti svarīga, jo šajā profesijā bez atbilstošas izglītības Latvijā, līdzīgi kā citās valstīs, nav iespējams strādāt. Tas arī nozīmē, ka ikviens darba devējs, izvērtējot pretendentu CV, noteikti apskatīs šo sadaļu. Ko tur būtu jānorāda?

Šajā sadaļā svarīgākais ir norādīt izglītības iestādi, iegūto specializāciju un izglītības iegūšanas laiku. Tāpat šo sadaļu var papildināt ar sasniegumiem, piemēram, veiksmīgi izstrādāta un augsti novērtēta bakalaura darba tēmu vai kādiem citiem būtiskiem sasniegumiem. Norādot izglītību, varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. piemērus).

1.piemērs:


Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas un veselības fakultāte

2005-2009


Profesionālais bakalaura grāds veterinārmedicīnā

(specializācija: iekšķīgās un infekciju slimības)


2.piemērs:


Profesionālais bakalaura grāds veterinārmedicīnā

2005-2009 Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas un veselības fakultāte

(ar izcilību aizstāvēts bakalaura darbs “Suņu iekšķīgo slimību ārstēšana”)


veterinārārsta cv veidnes

Veterinārārsta CV prasmju sadaļa

Ārsta darbā nepieciešama ne tikai specifiska izglītība, bet arī prasmes. Tas nozīmē, ka, rakstot veterinārārsta CV, nedrīkst aizmirst iekļaut informāciju par jums piemītošajām prasmēm. Prasmes parasti iedala divos lielos blokos - profesionālās un personīgās prasmes, un tās var norādīt gan profesionālajā kopsavilkumā, gan arī atsevišķā CV sadaļā vai motivācijas vēstulē.

Zemāk esam sagatavojuši profesionālo un personīgo prasmju piemērus, kuras varat izmantot iedvesmai!

Profesionālās prasmes

 • augstākā profesionālā izglītība veterinārmedicīnā
 • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
 • sertifikāts specialitātē
 • praktiskā darba pieredze stacionārā ārstniecības iestādē
 • zināšanas par pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principiem
 • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām
 • specializācija suņu un kaķu iekšķīgo slimību ārstēšanā un parazitoloģijā
 • zināšanas par dzīvnieku mākslīgo apsēklošanu
Personīgās prasmes

 • teicamas saskarsmes prasmes ar dzīvniekiem
 • iejūtība un pacietība
 • spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi
 • spēja reaģēt krīzes un nestandarta, stresa situācijās
 • psiholoģiskā noturība
 • konfliktu risināšanas prasmes
 • augsta atbildības sajūta
 • mīlestība pret dzīvniekiem
veterinārārsta cv veidnes

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums ir īss jūsu prasmju un pieredzes apraksts jeb anotācija (gluži kā filmām vai grāmatām), kurā dažos teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses. Tas palīdz jūsu CV lasītājam ātri gūt priekšstatu par jums.

Kas šajā sadaļā jāiekļauj? Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidātiem, piemēram, jūsu gūto pieredzi, kvalifikāciju, sertifikātiem, spēcīgākajām prasmēm vai svarīgiem profesinoālajiem sasniegumiem. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot, rakstot veterinārārsta CV.

Atcerieties – profesionālais kopsavilkums ir vieta, laiks un iespēja, kad sevi ir jāpaslavē! Izmantojiet to gudri!

Lūk, divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, kas palīdzēs saprast biežāk pieļautās kļūdas, veidojot šo CV sadaļu.

Pareizi
Veterinārārste ar 9 gadu pieredzi dažādās medicīnas iestādēs. Plašas zināšanas par eksotisko dzīvnieku ārstēšanu, specializācija dzīvnieku rehabilitācijā pēc traumām un lieliska spēja saprasties ar dzīvniekiem. Veterinārārstu asociācijas “ Gada veterinārārsts ” apbalvojuma saņēmēja 2021. un 2022. gadā. Lieliskas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Šajā piemērā ir pretendents ir izcēlis savas svarīgākās īpašības – ilgo darba pieredzi veterinārmedicīnā, specializācijas jomas, valodu prasmes, kā arī nozīmīgus apbalvojumus šajā profesijā. Turklāt svarīgākā informācija ir izcelta treknrakstā, kas to padara vieglāk uztveramu lasītājiem.

Nepareizi
Meklēju veterinārārsta darbu. Augstākā izglītība medicīnā un augsta motivācija. B kategorijas vadītāja apliecība un labas krievu un latviešu valodas zināšanas.

Šajā piemērā pretendents vēlreiz norādījis meklēto darbu, taču tā ir lieka informācija, jo darba devējs zina, kādam darbam jūs piesakāties, ir nepilnīgi norādīta izglītība, jo medicīna ir ļoti plašs jēdziens, un nešaubīgi - B kategorijas vadītāja apliecība un labas krievu un latviešu valodas zināšanas ir būtiskas prasmes, bet vai tās tiešām jūs izcels starp desmitiem citiem amata kandidātiem?

CV papildu sadaļas

Bez darba pieredzes un izglītības, veterinārārsta CV var papildināt ar papildu informāciju, kas jums var palīdzēt nākamajam darba devējam parādīt jūsu spēcīgās puses un raksturot jūs kā personību.

Papildu sadaļās visbiežāk norāda informāciju par valodu prasmēm, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un iegūtajiem sertifikātiem. Ja esat gatavojis zinātniskās publikācijas, tad šajā sadaļās var minēt arī tās, jo tās parādīsies jūsu izpratni par jomu un specializāciju publikāciju tēmās.

Tāpat šajās sadaļās bieži iekļauj iepriekšējo darba devēju kontaktus, kas var sniegt par jums atsauksmes, kā arī jūsu intereses.

Sertifikāti

Papildu obligātajai izglītībai veterinārāsti, līdzīgi kā citi ārsti, savas prasmju un zināšanas var papildināt, iegūstot papildu sertifikātus noteiktās specializācijas jomās. Piemēram, ja esat apguvis kursus darba arī īpašām dzīvnieku grupām, slimībām vai kādu manipulāciju veikšanu, piemēram, mākslīgo apaugļošanu vai analīžu ņemšanu, noteikti norādiet to CV.

Padoms : sertifikātus parasti CV nepievieno, jo tas padara dokumentu parāk garu un “smagu”, taču CV varat norādīt apgūtā kursa nosaukumu, kursu nodrošinātāju, kursa laiku un iegūtā sertifikāta numuru.

Valodu prasmes

Valodu zināšanu sadaļu parasti norāda veterinārārsta CV beigās, un visbiežāk tās tiek izkārtotas tabulā, jo tādā veidā tās ir ērtāk pārskatāmas.

Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

veterinārārsta cv veidnes

Kā uzrakstīt izcilu veterinārārsta CV

Atcerieties, ka personāla atlases speciālisti katru dienu lasa neskaitāmus CV. Un viņi arī ir tikai cilvēki, kas nogurst un steidzas, tāpēc jums viņiem ir jāpalīdz. Ir pierādīts, ka CV izskatīšanai vidēji tiek veltītas 6 sekundes, tas nozīmē, ka šajā laikā CV lasītājam ir jāierauga svarīgākais, ko vēlaties pateikt.

Mūsdienu pasaulē nešaubīga veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem. Un tieši šis ir uzdevums, kas jāpaveic jūsu veterinārārsta CV. Bet kā atšķirties no citiem tikpat labiem kanditātiem? Ar kvaliatīvi sagatavotu CV!

Lūk, daži padomi!

 • Centieties ar savu CV atbildēt uz darba devēja jautājumu “kāpēc tieši jūs esat labākais kandidāts, kas mums būtu jāpieņem”
 • Sagatavojiet 100% pārliecinošu profesionālo kopsavilkumu – iespējams tā būs vienīgā CV daļa, ko darba devējs izlasīs.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (jā, arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku medicīnas nozares terminoloģiju.
 • Parādiet ne tikai savu pieredzi, bet arī savu personību – papildu savai darba pieredzei norādiet arī savas personīgās prasmes!
 • Pārliecinieties, ka CV nav pārāk garš (vēlams 1-1.5 lapas) un ka tajā nav gramatikas un stila kļūdu.
 • Palīdziet ieraudzīt svarīgāko, izmantojot dizaina iespējas – īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar izceltu tekstu, rāmīšiem, krāsu blokiem vai īpašu novietojumu.
 • Un visbeidzot – neesiet garlaicīgs! Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem. Jā, tieši tik vienkārši!

Vēlaties apskatīt desmitiem profesionāli sagatavotus CV un izvēlēties sev piemērotāko? Lejupielādējiet veterinārārsta CV mūsu mājaslapā! Ticiet mums – tā būs jūsu ceļazīme uz sapņu darbu!

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis savu veterinārārsta CV un esat gatavs to nosūtīt nākamajam darba devējam? Ne tik ātri! Ar CV viss nebeidzas. Lai tas būtu pilnīgs, tam obligāti jāpievieno motivācijas jeb pieteikuma vēstule (to var darīt arī tad, ja tas nav īpaši uzsvērts darba sludinājumā). Nezināt, kā to sagatavot? Lūk, 5 padomi izcilai motivācijas vēstulei:

 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV.
 • Fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā medicīnas iestādē.
 • Aprakstiet svarīgākos iemeslus , kāpēc esat labākais kandidāts konkrētajai vakancei, piemēram, savas prasmes, pieredzi vai specifiskas zināšanas.
 • Formatējiet un strukturējiet vēstules tekstu tā, lai lasītājam to būtu vieglāk uztvert, piemēram, pasvītrojiet tekstu, lietojiet izcēlumus un rindkopas.
 • Nekad neizmantojiet standarta motivācijas vēstules.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Lejupielādējot veterinārārsta CV veidni , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot veterinārārsta CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta veterinārārsta CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī varētu šķist, ka veterinārārsti visur veic vienu un to pašu darbu, tā gluži nav. Ja tiek meklēts veterinārāsts darbam ar lauksaimniecības dzīvniekiem, tad jums noteikti jāuzsver sava pieredze vai vismaz motivācija tieši šajā jomā, taču ja uzņēmumam nepieciešams veterinārārsts, kas zooveikalā var konsultēt par medicīnas precēm, jāparāda ne tikai savas medicīnas prasmes, bet arī klientu apkalpošanas un prezentēšanas prasmes, kas noderētu šajā amatā.

Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādīti tikai uzņēmumi un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem.

Kādi ir galvenie soļi, rakstot veterinārārsta CV?

Pirmkārt , uz atsevišķas lapas sarakstiet visas savas stiprās puses, tai skaitā, izglītību, darba pieredzi, tehniskās prasmes un sasniegumus, kas jūs padara par konkurētspējīgu veterinārāstu, otrkārt , izvēlieties svarīgākās lietas, ko izcelsiet savā CV (rūpīgi izlasiet darba sludinājumu – tur minētās prasības jums jāizceļ savā CV) un atrodiet piemērotāko veterinārāsta CV dizainu. Treškārt , savadiet tajā informāciju, un mūsu programma jūsu CV dizainu izveidos pati. Jums atliks to tikai izdrukāt vai saglabāt datorā. Vai nav lieliski?

Kā sagatavot veterinārārsta CV, kas atšķirsies no citiem?

Izvēloties darbiniekus, darba devējs noteikti pievērsīs uzmanību kanditāta izglītībai un iepriekšējai darba pieredzei, taču jūsu rokās ir vēl viens ierocis - jūs varat izcelties starp citiem līdzīgiem kandidātiem ar atšķirīgu CV dizainu.

Mūsdienās ir pieejami simtiem dažādi CV dizaini, kas ļaus jums vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja neprotat veidot dizainu pats, apskatiet mūsu veterinārārsta CV paraugus !

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos