Stjuartes CV piemēri un padomi

Pasaulei kļūstot arvien globālākai, par avionozares attīstību un kvalificēta apkalpojošā personāla pieprasījumu neviens nešaubās. Un visiem tiem, kas vēlas šajā profesijā atrast labu darbu, agrāk vai vēlāk būs nepieciešams labs CV. Lai jums palīdzētu, esam sagatavojuši dažādus stjuartes CV piemērus!

Stjuartes CV piemērs

 CV

IEVA LAPIŅA
E-pasts:   ieva.lapina@pasts.lv  
Mob. tel. + 371 26551202
Adrese: Lapu iela 34-2a, Rīga, Latvija

Stjuarte ar 7 gadu pieredzi un četrām svešvalodu zināšanām. Pieredze vecākā stjuarta amatā uz Boeing 737m Bombardier Q400 un Airbus A220 modeļa lidmašīnām. Pieredze stjuartu komandas vadībā un apmācībā.

PRASMES:

 •  Augstāka izglītība psiholoģijā
 •  Izcilas latviešu, angļu, vācu, franču un krievu valodas valodas zināšanas
 •  Sertifikācija darba ar Boeing 737m Bombardier Q400 un Airbus A220 modeļa lidmašīnām
 •  Teicamas saskarsmes prasmes ar klientiem

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “AirTravel” | stjuarts  
  2019-2022  
  Nodrošināt lidojuma un pasažieru drošību, saglabājot augstus darba ētikas standartus, veikt pārdošanu lidojuma laikā, sagaidīt pasažierus un palīdzēt viņiem lidojuma laikā, nodrošināt gaisa kuģa tīrību, sagatavot atskaites.  
 • SIA “AIRcraft” | jaunākais stjuarts  
  2016-2019  
  Nodrošināt pasažieru un lidmašīnas drošību, sniegt izcilu klientu servisu un palīdzību uz lidmašīnas klāja, palīdzēt pasažieriem, kuriem ir nepieciešama īpaša uzmanība/palīdzība, veikt pārdošanu uz lidmašīnas klāja, nodrošināt produktu prezentāciju un maksājumu apstrādāšanu, uzturēt gaisa kuģi tīru un kārtīgu lidojuma laikā, veikt visus pienākumus ievērojot augstākos ētikas standartus.  

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte,
2005-2010
Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte, psiholoģijas bakalaura grāds

SERTIFIKĀTI:
Darbs ar Bombardier Q400 un Airbus A220 modeļa lidmašīnām  2015
Pirmās palīdzības sertifikāts  2014
Ugunsdzēsības apmācība 2012
Atbalsts pasažieriem ar invaliditāti 2012

ATSAUKSMES:
Liene Ozoliņa
 “AirTravel” vadītāja
Tel. 20887012
liene@travel.com  

Ilze Eglīte  
SIA “AIRcraft” vecākā stjuarte
Tel. 29208181
ilze@air.com

Sakaņā ar c onsultancy.eu datiem komerciālā flote, kas pašlaik visā pasaulē ir gandrīz 28 000 gaisa kuģu, nākamo desmit gadu laikā pieaugs par vairāk nekā 21000 jauniem gaisa kuģiem, no kuriem puse būs novecojošu lidmašīnu nomaiņa. Tādējādi pasaules flotē līdz 2030. gadam jābūt aptuveni 40 000 gaisa kuģiem, turklāt vairums no tām būs tieši pasažieru lidmašīnas. Tas nozīmē, ka arvien pieaugs arī nepieciešamība pēc stjuartiem, kapteiņiem un cita apkalpojošā personāla.

Ja arī jūs esat cilvēks, kam patīk citi cilvēki, nav iebildumu katru dienu strādāt citā vietā un vienmēr būt kustībā, iespējams, ka tieši stjuarta darbs ir labākā izvēle. Taču aviācijas nozare ir pieprasīta, īpaši starp jauniešiem, un darba tirgū valda liela konkurence. Kā izcelties starp citiem un atrastu savu sapņu darbu?

Atbilde ir vienkārša – sagatavojiet izcilu stjuarta vai stjuartes CV! Nezināt, kā? Izlasiet šo rakstu, kurā mūsu personāla atlases speciālisti ir apkopojuši nozīmākās lietas, kas jāņem vērā, gatavojot CV! Bet, ja vēlaties atrast dažādas stjuartes CV veidnes un lejuplādēt stjuartes CV, apskatiet mūsu lapu !

Vēlaties rakstīt stjuartes CV, bet trūkst ideju? Atrodiet iedvesmojošus piemērus starp mūsu pieredzējušo speciālistu sagatavotajiem CV!

Stjuartu darba likmes un algas Latvijā un Eiropā

Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada augusta datiem, vidējā gaisa kuģa stjuarta algas likme valstī bija 7.47 eiro/h, kas nozīmē, ka bruto alga mēnesī svārstījās ap 1250.00 eiro. Atšķirīgs ir stjuartu talgojums citviet Eiropā, piemēram, pēc GLASSDOOR datiem Vācijā ir 3800 eiro mēnesī, Francijā 3921 eiro mēnesī, bet Itālijā - 51640 USD gadā.

Taču jāatceras, ka stjuarta algu ietekmē ļoti dažādi faktori, piemēram, tas, kāda līmeņa stjuarts jūs esat – piemēram, vecākie stjuarti noteikti saņems augstāku atalgojumu. Tāpat svarīgs ir darba stāžs un gaisa kuģu veidi, uz kuriem stjuarts ir sertificēts strādāt. Tāpat nereti stjuartiem ir arī mainīgā atalgojuma daļa, ko veido noteikts procents no pārdotā.

Stjuartes CV piemērs – svarīgi padomi

Kā jau minēts iepriekš, stjuarts nereti ir daudzu jauniešu sapņu darbs, tāpēc uz pieejamajām vakancēm ir liels konkurss. Stjuartu atlase bieži notiek vairākās kārtās, taču CV vienmēr būs pirmais solis. Un tas nozīmē, ka CV rakstīšana ir jāuztver ļoti nopietni – jā, sākot no satura līdz pat CV dizainam !

Kā sagatavot CV, kas izcelsies starp citiem? Ja nekad neesat rakstījis stjuarta vai stjuartes CV vai vēlaties, lai jūsu CV būtu veiksmīgāks, profesionālāks un labāk izceltos starp citiem, ir daži vienkārši pamatprincipi, kas jāievēro, lai jūsu CV izceltos starp simtiem citu kanditātu. Mūsu padomi var palīdzēt tam nonākt “veiksmīgo CV kaudzītē”:

 • iekļaujiet informāciju par prasmēm, kas padara jūs par lielisku stjuartu vai stjuarti (un jums tādas noteikti ir arī tad, ja nekad neesat strādājis šajā profesijā!)
 • nelietojiet standarta stjuartes CV visās situācijās, pielāgojiet to konkrētam darba sludinājumam un tajā iekļautajām prasībām
 • lietojiet atslēgvārdus, kas izmantoti darba sludinājumā (tas palīdzēs, ja CV atlase tiks automatizēta)
 • lietojiet profesionālu un gramatiski pareizu valodu atbilstoši aviācijas nozares specifikai
 • izmantojiet atšķirīgu CV dizainu, kas atšķirsies no citiem un vizuāli izcels jūsu spēcīgākās puses – lejupielādēt stjuartes CV varat mūsu lapā !

Stjuartes CV piemērs - sadaļas

Stjuartes CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība (tai skaitā, sertifikāti)
 • profesionālās un personīgās prasmes
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Taču viss nav tik vienkārši! Viens ir zināt, kādu informāciju iekļaut, otrs – to izdarīt! Mūsdienās CV dizains nešaubīgi ir izkāpis no ierastajiem rāmjiem – proti, tajā ir iespējamas visdažādākās variācijas - gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās. Meklējiet interesantas CV dizaina idejas? Apskatiet mūsu stjuartes CV v eidnes !

Stjuartes CV informāciju var izkārtot ļoti dažādos veidos, taču jāatceras, ka lasītājam informācijai CV jābūt ērti pārskatāmai un, kas ir vēl svarīgāk, jāpalīdz izcelt jūsu spēcīgās puses. Tas savukārt nozīmē, ka CV - vienalga vai rakstāt cv stjuartei ar pieredzi vai CV stjuartei bez pieredzes - jāizvēlas tāds teksta izkārtojums, kas jums to var palīdzēt izdarīt.

☝️Padoms: iekļaujiet CV apakšsadaļu nosaukumus, jo tas palīdzēs lasītājam ātri atrast nepieciešamo informāciju!

stjuartes cv piemers

Stjuartes CV piemērs - formāts un struktūra

Stjuartes CV, līdzīgi kā citos CV, pastāv trīs galveni informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais , funkcionālais un kombinētais . Jau pēc nosaukuma var nojaust, ka hronoloģiskajā CV jūs norādīsiet savas darba vietas hronoloģiskā secībā, funkcionālajā CV – vairāk fokusēties uz savām prasmēm, bet kombinētajā – apvienosiet abas šīs pieejas.

Kuru risinājumu izvēlēties? Nav viena pareizā risinājuma – jāizvēlas struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izceļ jūsu prasmes un piemērotību vēlamajam amatam. Piemēram, ja esat aviācijas profesionālis ar daudzu gadu pieredzi, izvēlieties hronoloģisko CV, jo tas sniegs informāciju par jūsu plašo darba pieredzi, kas, iespējams, ir jūsu galvenais “pārdošanas punkts”, bet ja nekad neesat strādājis šajā amatā, lietojiet funkcionālo CV, parādot prasmes, kas var noderēt stjuarta darbā.

Meklējiet lieliskas idejas stjuartes CV? Dažādi stjuarte CV piemēri lejupielādei pieejami te !

Stjuartes CV piemērs - kontaktinformācijas sadaļa

Stjuartes CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Šī ir obligāta sadaļa visiem CV, un visai tajā sniegtajai informācijai jābūt precīzai. Ja nokavēsiet darba interviju, tikai tāpēc, ka bijāt norādījis nepareizu e-pastu vai aizmirsis vienu ciparu telefona numurā, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot un (kā neveidot) stjuartes CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Ieva B. (pk. 0101010-0000)

Telefons: 22033561

Adrese: Upes iela 151-21

Facebook konts: facebook_ievinaa2012


Šajā piemērā kontaktinformācijas sadaļa nav sagatavota pilnīgi – proti, piemērā nav norādīts kandidāta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā un valstī cilvēks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook konta nosaukumu un personas kodu.

Pareizi
IEVA BĒRZIŅA
Telefons: +371 22033561

E-pasts: ieva.berzina@pasts.lv

Adrese: Upes iela 151-21, Liepāja, LV-1001, Latvija


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts un uzrakstīts lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese un telefons ir papildināts ar valsts kodu (kas ir nozīmīgi, ja piesakāties straptautiskā kompānijā, kur personālatlases speciālisti neatrodas Latvijā).

! Svarīgi – foto nav jāpievieno obligāti, ja vien tas nav īpaši noteikts darba sludinājumā. Ja tomēr izlemsiet pievienot fotogrāfiju, tai jābūt kvalitatīvai fotogrāfijai, kurā jūs izskatāties pēc jomas speociālista. Nekādu pašfoto vai ballīšu portretu!

! Svarīgi – aviokompānijām reizēm ir specifiski noteikumi, piemēram, cilvēkiem nedrīkst būt redzamu tetovējumu vai pīrsingu! Respektējiet to!

Stjuartes CV piemērs - kā CV norādīt pieredzi (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Uzskaitot konkrētas darba vietas, noteikti norādiet uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, savu amatu un darba periodu. Zemāk ir divi piemēri, kā norādīt darba pieredzi cilvēkam, kas nav guvis pieredzi darbā kā pārdevējs, taču aktīvi darbojies klientu apkalpošanas jomā.

Ko darīt ja jums nav pieredzes? Nesatraucieties! Lai arī pieredzes sadaļa ir svarīga stjuartes CV sadaļa, atcerieties - veiksmīgu stjuartes CV noteikti iespējams sagatavot arī tad, ja šajā profesijā neesat strādājis. Stjuarta darbs bieži vien ir jauniešu pirmā darba vieta, un darba devēji to zina, tāpēc apmācību nodrošina darba vietā, ja vien...ja vien jūsu personiskās prasmes atbilst stjuartam nepieciešamajam prasmju kopumam.

Šajā gadījumā, gatavojot CV, iekļaujiet un izceliet jums piemītošās prasmes vai pieredzi, kas varētu noderē stjuarta darbā – piemēram, pieredzi klientu apkalpošanas jomā.

stjuartes cv piemers

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Labā ziņa ir tāda, ka ka stjuarta darbam nav nepieciešama noteikta izglītība, taču tas nenozīmē, ka varat šo CV šo informāciju izlaist.

Varat nenorādīt pamatskolu un pat vidusskolu, bet augstāko izglītību (arī, ja šobrīd to apgūstat), jānorāda obligāti!

Skolotāja CV, norādot izglītību, jūs varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. abus piemērus). Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī pedagoģijas studiju darbu tēmas un citus nozīmīgus sasniegumus.

1. PIEMĒRS:

Latvijas Universitāte ,

Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte, maģistra grāds pedagoģijā

2005-2009


2. PIEMĒRS:


Profesionālais bakalaura grāds pedagoģijā

Latvijas Universitāte (ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “Vides izglītības jaunie standarti – izaicinājumi un iespējas”)

2005-2009


Stjuartes CV piemērs – prasmju sadaļa

Lai strādātu par stjuartu, jums nebūs nepieciešama īpaša izglītība, jo visbiežāk darba devēji šim amatam meklē piemērotu “personību”. Kāpēc? Stjuarta darbs ir saistīts ar cilvēkiem (ļoti dažādiem cilvēkiem!), un tam nepieciešamas īpašas rakstura iezīmes.

Un, lai jūs parādītu sevi kā personību, svarīgi ir CV iekļaut informāciju par jums piemītošajām prasmēm, kuras parasti tiek iedalītas divos lielos blokos – profesionālās un personīgās prasmes.

Zemāk esam apkopojuši svarīgākās prasmes, ko darba devēji meklē stjuarta vai stjuartes CV un kas jums nepieciešamas, lai kļūtu par izcilu savas jomas speciālistu.

Tehniskās prasmes:

 • Augstāka izglītība angļu filoloģijā
 • Izcilas latviešu, angļu, vācu, franču un krievu valodas valodas zināšanas
 • Sertifikācija darba ar Boeing 737m Bombardier Q400 un Airbus A220 modeļa lidmašīnām
 • Teicamas saskarsmes prasmes ar klientiem
 • Pieredze stjuartu komandas vadīšanā
 • Pieredze stjuartu komandas mācību vadīšanā
 • Laba fiziskā forma
 • Izcilas peldēšanas prasmes
Personīgās prasmes

 • augsta precizitāte
 • spēja ātri apgūt jaunas lietas
 • līdera dotības un spēja organizēt cilvēkus
 • stratēģiska un analītiska domāšana
 • spēja izprast klienta vēlmes un atrast tām piemērotu risinājumu
 • psiholoģiskā noturība
 • prasme strādāt komandā
 • spēja spēja patstāvīgi plānot darbu un pieņemt lēmumus
stjuartes cv piemers

Profesionālais kopsavilkums

Iedomājieties, ka esat personālatlases speciālists, kam jāizlasa vairāki desmiti vai pat simti CV. Visdrīzāk vairumam CV vienkārši uzmetīsiet aci, lai saprastu, vai persona kopumā ir atbilstoša jūsu vakancei. Un....tieši tā notiek arī dzīvē! Vidēji CV izskatīšanai tiek veltītas pāris sekundes.

Profesionālais kopsavilkums jeb īss jūsu profesionālais apraksts jeb anotācija (gluži kā filmām vai grāmatām), kurā dažos teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses, palīdz jūsu CV lasītājam ātri gūt priekšstatu par jums, tāpēc izmantojiet šo iespēju!

Kas šajā sadaļā jāiekļauj? Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, kvalifikācija, sertifikāti, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot stjuartes CV:

Pareizi
Stjuarte ar 7 gadu pieredzi un četrām svešvalodu zināšanām. Pieredze vecākā stjuarta amatā uz Boeing 737m Bombardier Q400 un Airbus A220 modeļa lidmašīnām. Pieredze stjuartu komandas vadībā un apmācībā.

Šajā piemērā izcelta kanditāta ilgstošā pieredze, kā arī specifiskās tehniskās prasmes (piemēram, zināšanas par darbu ar specifiskiem gaisa kuģiem). Kandidātu starp citiem noteikti izcels 4 svešvalodu zināšanas un pieredze citu stjuartu vadībā.

Nepareizi
Stjuarte meklē jaunu amatu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība, B kategorijas vadītāja apliecība un angļu valodas zināšanas.

Otrā piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir kandidāta darba pieredze aviācijā un vai kandidātam ir kādas specifiskas tehniskās prasmes saistībā ar aviāciju. Norādītā informācija ir uzskatāma par nebūtisku – B kategorijas vadītāja apliecība bez šaubām ir svarīga, taču, iespējams, tas nav tik būtiski stjuarta amatā. Lai arī te nav nekā nepareiza, vienlaikus tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un visdrīzāk šāds CV tālāk nemaz netiks izskatīts.

Stjuartes CV - papildu sadaļas

Ja vēlaties varat papildināt savu skolotāja CV ar papildu informāciju, kas sniegt papildu informāciju vai raksturot jūs kā personību. Tajās parasti norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem, sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem (jo īpaši saistībā ar aviācijas nozari vai klientu apkalpošanu). CV noslēgumā varat iekļaut arī iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, kas var sniegt rekomendācijas.

Padoms : izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam un obligāti norādiet šo personu telefona numurus un/vai e-pastus.

Kā sagatavot stjuartes CV, kas izcelsies starp citiem

Mūsdienu konkurences pilnajā pasaulē nešaubīga veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem. Mūsu personāla atlases speciālisti savā darbā ir pārliecinājušies, ka viens no pārbaudītiem veidiem, kas palīdzēs jums izcelties starp citiem kandidātiem, ir atšķirīga dizaina CV .

Mēs zinām, ka visi nav dzimuši maketētāji vai mākslinieki, tāpēc kopā ar mūsu personāla atlases profesionāļiem esam sagatavojuši dažādus stjuartes CV veidnes ? Jums atliks tikai izvēlēties dizainu un savadīt informāciju. Par pārējo parūpēsimies mēs.

Kopsavilkums: uzrakstiet izcilu stjuartes CV

Iespējams, jūs esat pats labākais stjuarts vai labākā stjuarte savā pilsētā vai pat valstī, taču, ja to nemācēsiet parādiet savā CV, neviens to nekad neuzzinās. CV ir jūsu galvenais ierocis ceļā uz labu darbu - izmantojiet to!

Lūk, 10 zelta padomi, kas jums ļaus atrast savu sapņu darbu.

 • Ja vēlaties izmantot standarta CV, nedariet to !
 • Pārliecinieties, ka CV ir atjaunots – aktualizējiet to ar pēdējiem apmeklētajiem kursiem vai darba pieredzi.
 • Lietojiet īstos atslēgas vārdus (īpaši tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku IT nozares terminoloģiju.
 • Sagatavojiet spēcīgu profesionālo kopsavilkumu, iekļaujot tajā savu svarīgāko “stjuarta pārdošanas punktu” – pieredzi vai specifiskas zināšanas.
 • Ja iespējams, savus sasniegumus izsakiet ar skaitļiem – piemēram, kopā ar komandu palielinājāt pārdošanas apjomu lidmašīnā par 20%.
 • Īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar krāsām, ikonām, izceltu tekstu vai rāmīšiem.
 • CV nav bezizmēra –neiekļaujiet tajā nebūtisku informāciju !
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem.
 • Pārlasiet CV un izlabojiet visas gramatikas un stila kļūdas
 • Un visbeidzot, atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte, tāpēc tam jābūt perfektam – gan saturiski, gan dizainiski, Jā, tieši tik vienkārši!
stjuartes cv piemers

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis savu stjuartes CV un esat gatava to nosūtīt nākamajam darba devējam? Ne tik ātri. Ar CV viss nebeidzas. Lai tas būtu pilnīgs, tam obligāti jāpievieno motivācijas vēstule. Nezināt, kā to sagatavot?

Lūk, 7 padomi izcilai motivācijas vēstulei:

 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV.
 • Fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā izglītības iestādē vai uzņēmumā.
 • Aprakstiet svarīgākos iemeslus, kāpēc esat labākais kandidāts konkrētajai vakancei, piemēram, savas prasmes, pieredzi vai specifiskas zināšanas.
 • Formatējiet un strukturējiet tekstu tā, lai lasītājam to būtu vieglāk uztvert, piemēram, pasvītrojiet tekstu, lietojiet izcēlumus un rindkopas.
 • Sāciet ar svarīgāko un atkārtojiet to pašu ideju arī vēstules beigās.
 • Nekad neizmantojiet standarta motivācijas vēstules.
 • Pielāgojiet to saturu konkrētajai vakancei, jo tikai tā jūs izrādīsiet patiesu vēlmi un to sajūtīs arī cilvēks, kas vēstuli lasīs.

Kur atrast stjuartes motivācijas vēstules paraugus? Izmantojiet mūsu stjuartes CV paraugus un saņemiet piekļuvi mūsu ekspertu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem!

Stjuartes CV - biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot stjuartes CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Darba devējs to pamanīs, lai arī jums varētu šķist, ka tas nav pamanāms. Un tieciet mums – tas par jums neatstās profesionālu iespaidu. Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādīti tikai uzņēmumi un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem. Trešā kļūda – CV nav iekļauts profesionālais kopsavilkums vai tas ir sagatavots vispārīgi un pavirši.

Kā sagatavot stjuartes CV, kas atšķirsies no citiem?

Mums ir viens ļoti vienkāršs, bet vērtīgs padoms! Izmantojiet unikālu un atšķirīgu CV dizainu! Tam ir vairākas priekšrocības – tas izcels jūs starp simtiem citiem garlaicīgiem standarta CV, palīdzēs vizuāli izcelt svarīgākās jūsu prasmes, kā arī tas radīs profesionālu iespaidu!

Ja neprotat veidot dizainu pats, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem autovadītāja CV paraugiem ! Jums būs tikai jāsavada informācija par sevi, savu pieredzi, prasmēm, sertifikātiem un izglītību, un mēs parūpēsimies par visu pārējo. Vai nav lieliski?

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos