Sociālo mediju vadītāja CV - piemēri, resursi un padomi

Esat sociālo mediju vadītājs un meklējat jaunu darbu? Jūs esat izdarījis divas pareizas izvēles – esat izvēlējies mūsdienu pasaulē ļoti pieprasītu profesiju un esat nonācis īstajā vietā, kur gūt informāciju par veiksmīga sociālo mediju vadītāja CV uzrakstīšanu. Bet par visu pēc kārtas!

Sociālo mediju vadītāja CV piemērs

CV

IEVA JOMA
E-pasts: ievajoma@inbox.lv, mob. tel. + 371 20023492
Adrese: Ošu iela 6-2a, Liepāja, Latvia
Mājaslapa: www.ieva-mediji.lv

Pieredzējis sociālo mediju vadītājs ar augstāko izglītību mārketingā, 10 gadu pieredzi darbā ar dažādu jomu klientiem, zināšanām par SEO, pieredzi darbā ar Google produktiem un e-pasta mārketingu. Izcilas zināšanas un pieredze darbā ar Canva, Adobe LightRoom un lieliskas angļu un vācu valodas zināšanas.

PRASMES:

 • izcilas rakstīšanas un radošās domāšanas prasmes
 • augsta atbildības sajūta
 • zināšanas par tendencēm un aktualitātēm digitālā un multimediju satura jautājumos Latvijā un pasaulē
 • zināšanas par SEO, SEM, SMO, WEB analītiskajām programmām,
 • ļoti labas angļu un vācu valodas zināšanas

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “Digi aģentūra” | sociālo mediju projektu vadītājs
  2017-2022
  Dažādu jomu uzņēmumuSociālo mediju komunikācijas vadība, stratēģijas izveide, aktivitāšu monitorings, reklāmas materiālu sagatavošana un noformēšana (dažādās valodās), komunikācija ar esošajiem un jauniem klientiem, sadarbības partneriem sociālo tīklu platformās,produktu un pakalpojumu aprakstu sagatavošana, pilnveidošana, tulkošana un noformēšana ievietošanai sociālajos tīklos, vizuālo materiālu sagatavošana, kampaņu datu analīze, tirgus situācijas un konkurentu monitorings.
  Jomas: ēdināšana, atpūta, IT, tūrisms, pārtikas ražošana, transports, finanses

 • SIA “ABS” | jaunākais sociālo mediju vadītājs
  2013-2017
  Sociālo tīklu kontu izveide un administrēšana, satura plānošana un izveide un izvietošana dažādās sociālo tīklu platformās, rezultātu novērtēšana, atskaišu veidošana, vizuālo materiālu sagatavošana, mārketinga ideju ģenerēšana, izpēte un dažādu radošo projektu īstenošana, sadarbības veidošana ar dažādiem digitālo mediju satura veidotājiem
  Jomas: būvniecība un inženierija

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte,
2012-2016
Ekonomikas fakultāte, reklāma un mārketings

SERTIFIKĀTI:
Digitālā mārketinga aktualitātes 2015
Sociāli tīklu datu analītika 2013
SEO efektivizācijas rīki 2013
Radošo tekstu rakstīšana 2012

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Vācu 5 4 4
Angļu 5 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Linda Oliņa
SIA “DIGI aģentūra” vadītāja
Tel. + 371 25057620
E-pasts: linda.olina@digi.com

Ilze Jansone
SIA “ABS” valdes priekšsēdētāja
Tel. + 371 29564512
E-pasts: ilze@abs.com

Zīmoli ļoti labi zina, ka sociālo mediju mārketings var virzīt pārdošanu, attīstīt klientu attiecības un celt zīmola atpazīstamību. Saskaņā ar Forbes datiem sociālo mediju izmantošana ir viena no populārākajām tiešsaistes aktivitātēm. 2021. gadā vairāk nekā 4,26 miljardi cilvēku lietoja sociālos plašsaziņas līdzekļus visā pasaulē, un tiek prognozēts, ka 2027. gadā to skaits palielināsies līdz gandrīz sešiem miljardiem. Tāpat 2020. gadā zīmoli sociālo mediju reklāmai iztērēja aptuveni 132 miljardus ASV dolāru, un ir paredzams, ka šis skaitlis tikai palielināsies.

Tāpēc nav brīnums, ka uzņēmumi dara visu, lai piesaistīttu labākos sociālo mediju vadītājus. Saskaņā ar ASV Nodarbinātības statistikas biroja datiem no 2020. līdz 2030. gadam sociālo mediju vadītāja loma pieaugs vismaz par 10%.

Gatavojaties pieteikties savam sapņu darbam? Izlasiet šo rakstu un ieskatieties mūsu mājaslapā, kur pieejami dažādi sociālo mediju vadītāja CV paraugi !

Darba likmes un algas sociālo mediju vadītājiem

Sociālo mediju vadītāja alga Latvijā ir atkarīga no nozares, iestādes atalgojuma politikas, veicamajiem pienākumiem, kā arī no nepieciešamās kvalifikācijas un specifiskajām zināšanām. Tā, piemēram, pēc jaunākajiem Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta statitiskas datiem vidējā alga Latvijā šiem speciālistiem 2022. gada augustā variēja no aptuveni 8.00-11.00 eiro stundā.

Piemēram, vidējā likme sociālo mediju speciālistam bija 8.16 eiro, bet reklāmas speciālistam - 11.18 eiro stundā. Taču, ņemot vērā šī amata specifiku, vidējā alga ir grūti nosakāma pēc vienotā profesiju standarta, jo nereti uzņēmumos šie cilvēki pilda vairākus amatus, piemēram, vienlaikus ir atbildīgi par reklāmu, sabiedriskajām attiecībām, klientu atbalstu, klientu attiecībām, vizuālo tēlu un reizēm arī pasākumu organizēšanu.

Sociālo mediju vadītāja CV: svarīgi padomi

Ja vēlaties, lai jūsu CV būtu veiksmīgāks un labāk izceltos starp citiem kandidātiem, tā sagatavošanu nedrīkst uztvert pavirši. Nezināt, kam pievērst uzmanību? Lūk, 7 zelta padomi veiksmīgam CV!

 • vienmēr pielāgojiet savu CV konkrētam darba sludinājumam un tajā iekļautajām prasībām – lai arī visur tiek meklēts veterinārārsts, dažādās vietās šai personai var būt dažādi pienākumi
 • lietojiet profesionālu medicīnas nozares terminoloģiju un atslēgvārdus (jo īpaši tos, kas minēti sludinājumā)
 • neaizņemiet svarīgo CV vietu ar nebūtisku informāciju, jo lielajā informācija sapjomā var pazust jūsu svarīgākie “pārdošanas punkti”
 • lietojiet salasāmu burtu izmēru – 10 vai 12 un viegli saprotamu burtu fontu
 • CV jābūt perfektam – izlabojiet visas pārrakstīšanās un stila kļūdas
 • centieties CV sagatavot uz vienas lapas un neiekļaujiet tajā lieku informāciju
 • izkārtojiet tekstu tā, lai jūsu CV būtu viegli uztverams - tam lieliski palīdzēs mūsu ekspertu sagatavotās sociālo mediju vadītāja CV veidnes

Izkārtojums

Informācijas izkārtojumam un CV dizainam ir ļoti liela nozīme. Sociālo mediju vadītāja CV informāciju var izkārtot dažādos veidos – rindās, kolonnās, izceltos rāmīšos vai dažādu krāsu blokos. Veidojot CV dizainu, esiet radošs un nebaidieties atšķirties no citiem. Jūs pretendējat uz darbu ļoti radošā profesijā, parādiet savu radošumu jau CV.

Tā, piemēram, ja meklējat darbu kā sociālo mediju vadītājs un jūsu spēcīgākā puse ir Google un Adobe Ilustrator kursos iegūtie sertifikāti un izcilas zināšanas par SEO principiem, neaizmirstiet šo informāciju izcelt vai novietot CV sākumā, jo iespējams tieši tas izcels jūs starp pārējiem kandidātiem (jā, arī tad, ja jums nebūs darba pieredzes).

Izklausās labi, bet neesat dzimis dizaineris? Nesatraucieties! Izmantojiet mūsu sociālo mediju vadītāju CV veidnes - jums būs tikai jāsavada informācija, bet par CV dizainu parūpēsimies mēs. Lieliski, vai ne?

Formāts un struktūra

Gatavojot sociālo mediju vadītāja CV, svarīga ir ne tikai tajā iekļautā informācija, bet arī veids, kā tā tiek izkārtota. Sociālo mediju vadītāja CV ir trīs galvenie informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais, ko savā starpā atšķir informācijas strukturēšanas veidi:

 • hronoloģiskajā CV pieredze tiek norādīta hronoloģiskā secībā;
 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu prasmēm;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas šīs pieejas.

Meklējat funkcionālā vai hronoloģiskā CV dizaina idejas? Dažādi sociālo mediju vadītāja CV paraugi pieejami te . Jums būs tikai jāsavada informācija – par pārējo parūpēsimies mēs!

socialo mediju vaditajs cv

Sociālo mediju vadītāja CV: kontaktinformācijas sadaļa

CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jāiekļauj tavs vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

!Atceries – šī ir obligāta sadaļa visiem CV.

Nepareizi

Juris B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_juris2021

Darba tel. 21232910

Lapu iela 15


Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt, pretendents nav norādījis pilnu uzvārdu un adresi (tas nozīmē, ka darba devējs nevarēs jums sagatavot oficiālu vēstuli) un nezinās, kurā pilsētā jūs atrodaties, otrkārt, nav norādīts e-pasts un ir treškārt, ir sniegta lieka informāciju par Facebook kontu un visbeidzot – CV ir norādīts darba stacionārā telefona numurs, kurā iespējams nav sazvanāms ārpus darba laika un kas nav ētiski pret esošo darba devēju.

Pareizi

JĀNIS BĒRZIŅŠ

Telefons: + 371 21232910

E-pasts: janis@pasts.lv

Adrese: Lapu iela 15, Rīga, LV-1022, Latvija

Mājaslapa: www.juris-arste.lv


Šajā piemērā ir korekti norādīts pilns vārds un uzvārds, mobilais telefons, kā arī e-pasts un pilna adrese. Tāpat informācija papildināta ar mājaslapu, kas kalpo kā pretendenta portfolio.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, ja vien tas kāda specifiska iemesla dēļ nav noteikts darba sludinājumā, jo darba devējs sociālo mediju vadītāja profesionalitāti nedrīkst vērtēt pēc izskata. Ja tomēr to vēlaties pievienot, izvēlieties apmēram pases izmēra sejas fotogrāfiju, ko pievienojiet CV augšējā kreisajā stūrī.

Sociālo mediju vadītāja CV: pieredzes sadaļa (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Veidojot pieredzes sadaļu CV, par katru darba vietu noteikti jāmin šāda minimālā informācija:

 • darba devējs (uzņēmums, iestāde, organizācija)
 • amats
 • galvenie amata pienākumi
 • darba attiecību ilgums

Ja vēlaties varat papildināt šo sadaļu ar informāciju par jomām, kurās uzņēmums darbojas, jūsu sasniegumiem. Tāpat var minēt valsti, kā arī darba attiecību veidu (piemēram, eksperts, ārštata darbinieks, pilna laika darbinieks, prakse, rezidentūra, brīvprātīgais darbs).

Lai arī neapšaubāmi pieredzes sadaļa ir ikviena CV svarīga sastāvdaļa, atcerieties - veiksmīgu sociālo mediju vadītāja CV var sagatavot arī bez pieredzes. Šajā gadījumā, gatavojot CV, iesakām izmantot funkcionālā izkārtojuma CV un izcelt darbam nepieciešamās prasmes, kā arī norādīt mācību prakses vietas, dalību dažādos projektos vai būtībā – jebkuru pieredzi, kas jūs attīstījusi kā personību darbam ar sociālajiem tīkliem.

Darba devēji šāda veida amatiem nereti meklē personības, kam interesē konkrētā sociālie mediji un digitālā vide. Un savu interesi var pierādīt ne tikai ar darba pieredzi. Piemēram, ja meklē darbu digitālajā mārketingā, būs pilnīgi pietiekami, ja savā CV parādīsi savu aizraušanos ar sociālajiem tīkliem un to, ka tev piemīt radošuma, analītikas prasmes, kā arī pārzini jaunākās sociālo tīklu tendences!

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Lai arī sociālo mediju vadītājam nav nepieciešama īpaša izglītība – proti, šajā jomā varēsi izmantot dažādu studiju virzienu prasmes – izglītības sadaļa ir svarīga jebkurā CV, jo tā nākamajam darba devējam parāda tavas akadēmiskās zināšanas. Un, noteikti iekļauj to sadaļu arī tad, ja izglītība nav saistīta ar darbu, ko meklē. Tā parāda to, ka esi ieguvis vai šobrīd esi ceļā uz bakalaura vai maģistra grādu un parāda tavu interesi noteiktajā jomā.

CV norādot izglītību, var sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu. Tāpat var droši norādīt arī šobrīd procesā esošas studijas.

1.piemērs:

Latvijas universitāte ekonomikas un vadības fakultāte

2018-līdz šim

Profesionālais bakalaura grāds mazā biznesa vadībā

(specializācija: mārketings un reklāma)


2.piemērs:


Profesionālais bakalaura grāds mārketingā

2018-2020

Latvijas universitātes ekonomikas un vadības fakultāte

Profesionālā bakalaura studiju programma "Reklāma un mārketings”


socialo mediju vaditajs cv

Sociālo mediju vadītāja CV: prasmju sadaļa

Labiem sociālo mediju vadītājiem jāpiemīt veselam prasmju komplektam – sākot ar spēju radīt kvalitatīvu tekstu un vizuālos materiālus, līdz reklāmas kampaņu datu analīzes prasmēm un SEO principu pārzināšanu. Taču, arī tad, ja jums piemīt visas labam sociālo mediju vadītājam vajadzīgās prasmes un uzskatāt, ka esat labākais speciālists pilsētā, novadā vai pat valstī, neviens to nezinās, ja tas netiks atbilstoši izcelts jūsu CV.

Padoms : ja vēlies, lai tavs CV izskatītos profesionāli un to pamanītu, pirms CV sagatavošanas veiciet nelielu izpēti. Interneta avotos atrodami dažādi bloga raksti, ekspertu viedokļi un pētījumi, kuros var uzzināt katram amatam pieprasītākās prasmes. Atrodiet tās un iekļauj tās savā CV un motivācijas vēstulē!

Šajā piemērā esam apkopojuši prasmes, kas bieži tiek meklētas Latvijā publicētajos sociālo mediju vadītāja vakanču sludinājumos amatam:

Profesionālās prasmes

 • augstākā izglītība reklāmas un mārketinga jomā
 • zināšanas par sociālo tīklu kampaņu veidošanu un analīzi
 • pieredze satura mārketingā
 • pieredze darbā ar Google Ads
 • pieredze darbā ar vizuālās apstrādes programmām
 • zināšanas par SEO analītiskajām programmām
 • zināšanas par tendencēm un aktualitātēm digitālā un multimediju satura jautājumiem Latvijā un pasaulē
 • pamata video montāžas prasmes
Personīgās prasmes

 • spēja jebkuru tekstu (arī garlaicīgu) padarīt “garšīgu” un uzrunājošu
 • prezentācijas prasmes
 • līdera dotības un spēja organizēt cilvēkus,
 • enerģiskums un jaunu ideju ģenerēšana
 • spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu
 • radošās domāšanas prasmes
 • uz rezultātu orientēta personība
 • augsta atbildības sajūta
socialo mediju vaditajs cv

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums ir īss apraksts (parasti 3-6 rindiņas), kurā īsi un kodolīgi izceltas tavas spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta sociālo mediju vadītāja CV augšpusē un visdrīzāk būs pirmā lieta, ko darba devējs par jums izlasīs. Tieši tāpēc tai jābūt uzrakstītai izcili!

Tajā var iekļaut informāciju par tavu izglītību, pabeigtajiem projektiem, spēcīgākajām profesionālajām prasmēm vai citi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi studentam, kas meklē darbu mārketinga jomā:

👍 Pareizi
Pieredzējis un kvalificēts sociālo mediju vadītājs ar augstāko izglītību mārketingā, 12 gadu pieredzi darbā ar dažādu jomu klientiem, izcilām zināšanām par SEO, plašu pieredzi darbā ar Google produktiem un e-pasta mārketingu. Padziļinātas zināšanas par sociālo tīklu satura stratēģijām un reklāmguvumu palielināšanu , praktiskā pieredze darbā ar Canva, Adobe LightRoom un lieliskas angļu un vācu valodas zināšanas.

Šajā piemērā ir izcelts pretendenta pieredzes ilgums un specializācijas jomas un īpašas profesionālās zināšanas un valodu prasmes. Tāpat ir lietoti īpašības vārdi, kas rada pārliecinošu priekšstatu “kvalificēts”, “izcilas”, “padziļinātas”.

🛑 Nepareizi

Trešā kursa mārketinga students meklē jebkāda veida darbu, kas saistīts ar sociālajiem tīkliem. Iegūta pieredze mājaslapu izstrādē. Patīk darbs ar sociālajiem tīkliem.


Šis profesionālais kopsavilkums ir sagatavots ļoti vāji, un būtībā jūsu CV varēja arī nebūt. Tas ir vispārīgs, neizceļ jūs kā “īpašu kandidātu”, nesatur informāciju par jūsu pieredzi vai specifiskām zināšanām un nerada nekāda veida pievienoto vērtību. Turklāt tas sagatavots stilistiski sliktā valodā, kas neliecina, ka esat “īsts rakstīšanas guru”, kas parasti ir viena no prasmēm, ko darba devēji meklē sociālo tīklu vadītājos.

Sociālo mediju vadītāja CV: papildu sadaļas

Sociālo mediju vadītāja CV var iekļaut arī papildu sadaļas, kurās parasti norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un publikācijām.

Ja CV norādat intereses, iekļaujiet tikai tās, kas var vēl palīdzēt parādīt jūsu piemērotību amatam. Piemēram, ja esat slavens TikTok influenceris sociālajos tīklos vai uzturat savu YouTube kanālu, darba devējs redzēs, ka jūs visdrīzāk ļoti labi pārzināt jaunākās Facebook, Twitter, Instagram un citu sociālo tīklu tendences, kas savukārt var būt ļoti noderīgi jebkuram digitālā mārketinga jomas amatam.

Datorprasmes

Sociālo mediju vadītājam jāprot ne tikai labi rakstīt, bet arī uzrakstīto veiksmīgi “pārdot” visās sociālo mediju platformās. Tas nozīmē, ka veiksmīgai darba pienākumu pildīšanai nepieciešamas labas datorprasmes, kas reizēm var būt svarīgākas pat par gūto darba pieredzi. Piemēram, ja lieliski orientējaties Adobe Ilustrator maketēšanas programmās vai brīvi pārvaldiet Google Ads taktikas un SEO līkločus un būsiet to pietiekami labi izcēlis savā CV, iespējams tieši tā būs jūsu laimīgā loze, kas ļaus iegūt sapņu darbu.

Nezināt, kā CV dizainā labāk iekļaut informāciju par savām datorprasmēm? Izmantojiet mūsu sociālo mediju vadītāja CV piemērus , ko radījuši profesionāli dizaineri sadarbībā ar personālatlases ekspertiem!

Valodu prasmes

Valodu zināšanu sadaļu parasti norāda CV beigās, un tā ir svarīga sadaļa, īpaši, ja darbs saistīts ar kādas konkrētas valodas pārzināšanu vai plāno pieteikties starptautiskā uzņēmumā.

Norādot valodu zināšanas, vēlams novērtēt savu spēju sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai izmantojot skalnu no “ļoti slikti” līdz “ļoti labi”. Ja esi kārtojis starptautiskos valodas eksāmenus, noteikti norādi tajos iegūto līmeni.

Kā uzrakstīt izcilu sociālo mediju vadītāja CV

Kvalitatīva un konkurētspējīga sociālo mediju CV sagatavošana nav viegls uzdevums, taču, ņemot vērā šos 5 padomus un mūsu sociālo mediju CV piemērus , mēs ticam, ka jums tas izdosies!

 • Veiciet nelielu izpēti interneta avotos un noskaidrojiet, kuras ir pieprasītākās sociālo mediju vadītāja prasmes un izceliet tās savā CV (protams, ja jums tādas piemīt).
 • Izmantojiet vieglu uztveramu CV dizainu , kas atšķirsies no citiem un pievērsīs uzmanību. Jūsu pirmais un galvenais uzdevums ir tikt līdz intervijai, un CV ir tava vienīgā ceļazīme uz to.
 • Parādiet CV un motivācijas vēstulē savu personību , un CV dizains ir viens no veidiem, kā to izdarīt – proti, radošs un atšķirīgs CV parādīs jūsu radošo pieeju lietām, ko noteikti augstu novērtēs ikviens darba devējs, kas meklē sociālo mediju vadītāju.
 • Izceliet svarīgākos “ pārdošanas punktus ” – specifiskās zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Neatstāstiet pieredzi, runājiet par sasniegumiem! Ja iespējams, miniet konkrētus sasniegumus un izsakiet tos ar skaitļiem – piemēram, jūs esat palīdzējis uzņēmumam palielināt reklāmguvumus par 15%, jūsu sociālo tīklu kampaņa palīdzēja par 25% palielināt jauno klientu skaitu.
socialo mediju vaditajs cv

Neaizmirstiet par motivācijas vēstuli

Nekad nenovērtējiet par zemu motivācijas vēstuli, jo tā nav tikai papīra gabaliņš, kas pievienots jūsu CV. Tā palīdz personāldaļas cilvēkiem, kas lasa jūsu CV, izprast jūsu motivāciju strādāt uzņēmumā, turklāt tajā jūs varat vairāk aprakstīt savas prasmes un ieguldījumu uzņēmuma attīstībā, kas ir īpaši svarīgi, ja jums nav ilgas darba pieredzes.

☝️ Atcerieties : motivācijas vēstule nav CV dublikāts, tāpēc tajā nav nepieciešams atkārtot CV sniegto informāciju, fokusējieties uz savu motivāciju strādāt konkrētajā uzņēmumā un savu atbilstību konkrētajai vakancei.

Izmantojot mūsu sociālo mediju vadītāja CV paraugus , jūs saņemsiet piekļuvi mūsu ekspertu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai var uzrakstīt labu sociālo mediju vadītāja CV, ja man nav darba pieredzes?

Jā! CV nav tikai darba pieredzes kopsavilkums, bet gan veids, kā pastāstīt par sevi kā personību. Padomājiet, kuras no jūsu prasmēm varētu noderēt šajā amatā un kur esat tās attīstījis. Piemēram, varbūt esat attīstījis savas rakstīšanas prasmes, strādājot universitātes avīzē, vai palīdzējis vecāku uzņēmumam veidot mājaslapas saturu. Varbūt prakses laikā est veidojis vizuālos materiālus reklāmas uzņēmumam vai palīdzējiis ar video apstrādi kādā mūzikas projektā. Tas viss skaitās un var noderēt, bet...ar nosacījumu, ka parādāt to savā CV. Tam var palīdzēt dažādi sociālo mediju vadītāja CV dizaina piemēri , kuros informāciju var izkārtot un izcelt dažādos veidos.

Vai varu konkurēt ar pieredzējušu sociālo mediju vadītāju, ja vēl studēju?

Noteikti jā. Mūsdienās ir daudzi darba devēji, kuru darbinieku politika īpaši paredz darbu ar studentiem, jo tieši studenti ir apguvuši digitālās nozares aktualitātes, kā arī ātri apgūst jaunas lietas un viņiem ir liels potenciāls palīdzēt uzņēmumam attīstīties.

Pieņemot darbā studentu, darba devēji apzinās, ka šim darbiniekam var nebūt lielas pieredzes, tāpēc šim aspektam pievērsīs mazāku uzmanību, vairāk fokusējoties uz prasmēm un studenta spēju parādīt savas stiprās puses darba intervijā.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos