Skolotāja CV | Paraugi un padomi veiksmīgam CV

Skolotāja profesija ir bijusi un būs aktuāla vienmēr – vienalga, vai esat skolotājs bērnudārzā vai pasniedzējs universitātē. Un visiem tiem, kas vēlas šajā profesijā atrast labu darbu, agrāk vai vēlāk būs nepieciešams labs skolotāja CV. Saskaņā ar UNESCO Statistikas institūta veikto pētījumu līdz 2030. gadam būs nepieciešami aptuveni 69 miljoni jaunu pedagogu, lai apmierinātu pasaules izglītības vajadzības.

Vēlaties rakstīt skolotāja CV, bet trūkst ideju? Atrodiet iedvesmojošus piemērus starp mūsu pieredzējušo speciālistu sagatavotajiem CV!

Skolotāja CV piemērs

IEVA ZARIŅA
E-pasts: ieva.zarina@pasts.lv,
mob. tel. 22321202
Adrese: Rīgas iela 34-2a, Rīga

PRASMES:

 • Augstāka izglītība pedagoģijā
 • Izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas
 • Nometņu vadītāja sertifikāts
 • Teicamas prasmes darbā ar Word, Excel, Canva un PowerPoint

DARBA PIEREDZE:

 • 28. vidusskola | sākumskolas skolotājs
  2017-2022
  Mācību stundu sagatavošana, rakstu darbu labošana, individuālais  darbs, metodiskais darbs, klases audzināšana
 • SIA “ABC” | skolotāja palīgs
  2015-2017
  Atbalsts pirmsskolas izglītības skolotājam pedagoģiskajā un audzināšanas procesā – nodarbību sagatavošanā un organizēšanā, bērnu pieskatīšanā, audzināšanā un mācīšanā visas darba dienas garumā, asistenta pienākumi bērniem ar speciālām vajadzībām, rūpēšanās par grupas telpu, inventāra tīrību un kārtību, bērnu ēdināšanu grupā organizēšana, bērna iemaņu attīstīšana, asistēšana skolotājām
 • SIA “Bērnu sala” | nometņu vadītājs (brīvprātīgais darbs)
  2016-2019
  Nometņu vadīšana pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, pasākumu organizēšana, sadarbība ar vecākiem, nometnes dokumentācijas kārtošana, vides izglītības nodarbību vadīšana, atskaišu sagatavošana, nodarbību materiālu izstrāde

IZGLĪTĪBA:

Latvijas Universitāte,
2005-2010
Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte, pedagoģijas bakalaura grāds

SERTIFIKĀTI:

Sertifikāts par auklīšu kursu beigšanu
2010

Nometņu vadītāja sertifikāts
2009

ATSAUKSMES:

Liene Ozoliņa
28. vidusskolas direktore
Tel. 20887012

Ilze Eglīte
SIA “Bērnu sala” valdes priekšsēdētāja
Tel. 29208181

Skolotāja karjera nešaubīgi ir laba izvēle, jo īpaši, ja jums patīk bērni vai esat īpaši talantīgs kādā no mācību priekšmetiem un vēlaties dalīties ar savām zināšanām, taču, lai atrastu labu darbu, svarīgs būs kvalitatīvs skolotāja CV . Ja nezināt, kā uzrakstīt CV skolotājai ar pieredzi vai jaunam skolotājam, izlasiet šo rakstu! Te pieredzējuši dažādu jomu personāla atlases speciālisti ir apkopojuši svarīgus padomus visiem, kas gatavo CV skolotāju vakancēm. Bet, ja vēlaties atrast skolotāja CV piemērus un skolotāja CV pdf veidni lejupielādei, apskatiet mūsu lapu !

Vēlaties rakstīt skolotāja CV, bet trūkst ideju? Atrodiet iedvesmojošus piemērus starp mūsu pieredzējušo speciālistu sagatavotajiem CV!

Skolotāja darba likmes un algas Latvijā un Eiropā

Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada aprīļa datiem, vidējā profesionālās izglītības skolotāja algas likme valstī bija 10.17 eiro/h, kas nozīmē, ka bruto alga mēnesī svārstījās ap 1600.00 eiro, bet speciālās izglītības skolotāja likme bija 9.38 eiro/h jeb 1500.00 eiro mēnesī. Taču jāatceras, ka skolotāja algu ietekmē ļoti dažādi faktori, piemēram, tas, vai skolotājam ir audzināmā klase, kāda veida izlītības iestādē skolotājs strādā un kādu kvalifikāciju ir ieguvis.

Atšķirīgas ir skolotāju atalgojums tepat kaimiņvalstīs, piemēram, pēc STATISTA datiem Lietuvā skolotāju alga ir 29 332 eiro gadā un Igaunijā - 24 730 eiro gadā. Vairumā ES valstu skolotāju vidējais atalgojums ir vēl augstāks, un, ja esat ieguvis pedagoģisko izglītību un labi pārvaldāt dažādas valodas, iespējams, ka reiz kļūsiet par skolotāju Dānijā vai Itālijā.

Skolotāja CV – svarīgi padomi

Ja nekad neesat rakstījis skolotāja CV vai vēlaties, lai jūsu CV būtu veiksmīgāks, profesionālāks un labāk izceltos starp citiem, tā sagatavošana jāuztver ļoti nopietni. Īsti nezināt, kam pievērst uzmanību? Atcerieties – skolotāja CV sagatavošanā ir daži vienkārši pamatprincipi, kas jāievēro, lai jūsu CV izceltos starp simtiem citu kanditātu. Mūsu padomi var palīdzēt tam nonākt “veiksmīgo CV kaudzītē”:

 • iekļaujiet informāciju par prasmēm, kas padara jūs par lielisku skolotāju
 • nelietojiet vienādu grāmatveža CV visās situācijās, pielāgojiet to konkrētam darba sludinājumam un tajā iekļautajām prasībām
 • izparādiet interesi un zināšanas par jomu, kurā meklējat darbu
 • lietojiet profesionālu un gramatiski pareizu valodu atbilstoši darba vai jomas specifika
 • centieties CV sagatavot uz vienas lapas
 • sāciet ar svarīgākajām lietām, piemēram, savām stiprākajām pusēm
 • lietojiet salasāmu burtu izmēru – 10 vai 12 un viegli saprotamu burtu fontu
 • un - neatstāstiet atbildības, izceliet sasniegumus , piemēram, pabeigtus projektus, saņemtos apbalvojumus vai jebko citu, kas palīdzēs izcelties starp citiem un raksturos jūs kā labāko skolotāju jūsu izvēlētajā jomā

Skolotāja CV sadaļas

Skolotāja CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība
 • profesionālās un personīgās prasmes
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Svarīgi ir ne tikai iekļaut pareizo informāciju, bet arī rūpīgi pārdomāt tās izkārtojumu. Skolotāja CV jau sen vairs nav balta lapa, kurā ar melniem burtiem teksts izkārtots glīti vienādās rindās. CV ir kļuvuši daudz radošāki un tā izskatā ir iespējamas visdažādākās variācijas - gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās. Svarīgi, lai darba devējam informācija būtu ērti lasāma un palīdzētu izcelt jūsu stiprās puses. Neprotat izveidot jums nepieciešamo CV dizainu? Izmēģiniet kādu no mūsu piedāvātajiem skolotāja CV paraugiem !

Skolotāja CV informāciju var izkārtot ļoti dažādos veidos, taču jāatceras, ka jūsu nākamajam darba devējam informācijai CV jābūt ērti pārskatāmai un, kas ir vēl svarīgāk, palīdzētu izcelt jūsu spēcīgās puses jeb “īpašās skolotāja” prasmes. Un tas savukārt nozīmē, ka CV - vienalga vai rakstāt CV skolotājam ar pieredzi vai CV skolotājam bez pieredzes - jāizvēlas tāds teksta izkārtojums, kas jums to var palīdzēt izdarīt.

CV formāts un struktūra

Jebkuram skolotāja CV ir trīs galveni informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais:

 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu svarīgākajiem prasmju blokiem;

Populārākais ir hronoloģiskais izkārtojums, kas ir viegli lasāms un saprotams arī lasītājam no malas, piemēram, personāla atlases speciālistam. Tāpat tas ātri sniedz priekšstatu par jūsu skolotāja darba pieredzi, tās ilgumu un periodu. Taču ņemiet vērā - ja jums vēl nav bijusi skolotāja karjera vai pieredze ir neliela, iesakām izvēlēties funkcionālo izkārtojum, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts” un attiecīgi mazāk uzsvērt savu neesošo via neilgo darba pieredzi.

Meklējiet idejas skolotāja CV? Dažādi skolotāju CV piemēri lejupielādei pieejami te !

skolotaja

Skolotāja CV - kontaktinformācijas sadaļa

Grāmatveža CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Atcerieties – šī ir obligāta sadaļa visiem CV. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

! Svarīgi – foto nav jāpievieno obligāti, ja vien tas nav īpaši noteikts darba sludinājumā, turklāt atcerieties, ka darba devēji nedrīkst pieņemt darbinieku pēc viņu izskata, dzimuma, tautības, utt. Tā uzskatāma par diskriminējošu attieksmi. Ja tomēr izlemsiet pievienot fotogrāfiju, tai jābūt kvalitatīvai fotogrāfijai, kurā jūs izskatāties pēc jomas speociālista. Nekādu pašfoto vai ballīšu portretu!

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot grāmatveža CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Ilona B. (pk. 0101010-0000)

Telefons: 22033561

Adrese: Papīra iela 151a-2

Facebook konts: facebook_ilonina22


Šajā piemērā kontaktinformācijas sadaļa nav sagatavota pilnīgi – proti, piemērā nav norādīts kandidāta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā cilvēks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook konta nosaukumu un personas kodu.

Pareizi
ILONA BĒRZIŅA

Telefons: 22033561

E-pasts: ilona.berzina@pasts.lv

Adrese: Papīra iela 151a-2, Liepāja, LV-1001

Mājaslapa: www.ilonaskolo.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts un uzrakstīts lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus.

Padoms: Veidojiet šo sadaļu iespējami īsu – tas nozīmē, ka tajā nedrīkst iekļaut lieku informāciju! Šī ir pirmā sadaļa, ko ieraudzīs jebkurš jūsu CV lasītājs, tāpēc parūpējieties, lai tā būtu perfekta.

Skolotāja pieredze – kā to norādīt CV (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Tas nu ir skaidrs - pieredzes sadaļa ir svarīga skolotāja CV sadaļa, taču atcerieties - veiksmīgu skolotāja CV noteikti iespējams sagatavot arī tad, ja neesat pedagogs ar 10 gadu pieredzi. Šajā gadījumā, gatavojot CV, jāprot izcelt skolotāja darbam nepieciešamās prasmes, kā arī norādīt mācību prakses vietas, dalību dažādos projektos vai būtībā – jebkuru pieredzi, kas jūs attīstījusi kā personību darbam ar bērniem vai pusaudžiem

Atcerieties: Latvijā ir noteikumi par skolotājiem nepieciešamo izglītību! Ja tev nav pieredzes, jau CV sākumā norādi, ka tev ir ar likumu noteiktā izglītība, lai kļūtu par pedagogu.

Zemāk piemērā esam parādījuši, kā norādīt darba pieredzi 2. kursa pedagoģijas studentam, kas nav guvis pieredzi darbā kā skolotājs, taču ir strādājis kā brīvprātīgais nometnēs un pasniedzis privātstundas.

Pašnodarbinātais | privātskolotājs

2019-2022

Privātstundu vadīšana 5.-7.klases skolēniem matemātikā, bioloģijā, ķīmijā un fizikā, atbalsts mājasdarbu sagatavošanā, gatavošana olimpiādēm


SIA “Bērnu sala” | nometņu vadītājs (brīvprātīgais darbs)

2016-2019

Nometņu vadīšana pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, pasākumu organizēšana, sadarbība ar vecākiem, nometnes dokumentācijas kārtošana, vides izglītības nodarbību vadīšana, atskaišu sagatavošana, nodarbību materiālu izstrāde

Ko darīt ja jums nav pieredzes? Vispirms padomājiet, vai tā tiešām ir. Skolotāja amatā svarīgas ir zināšanas par jūsu pasniedzamo priekšmetu, izpratne un zināšanas par darbu ar bērniem un pusaudžiem, prezentēšanas un skaidrošanas prasmes, analītiskās spējas, precizitāte un radošums. Varbūt esat guvis kādu no šīm prasmēm citos projektos vai aktivitātēs - piemēram, esat palīdzējis vadīt pasākumu bērniem vai piedalījies kādā izglītības jomas projektā? Patiesībā der jebkas, kur esat attīstījis sevi kā pedagogu. Visu pārējo var iemācīties!

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Latvijas likumdošana nosaka, ka skolotāja amatam ir nepieciešama noteikta izglītība vai specifiski kursi, tāpēc šī informācija obligāti jāiekļauj skolotāja CV.

CV izglītības sadaļā galvenais ir norādīt izglītību, kas saistīta ar pedagoģijas studijām, jo darba devējam noteikti neinteresēs jūsu pamatskola vai vidusskola.

Skolotāja CV, norādot izglītību, jūs varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. abus piemērus). Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī pedagoģijas studiju darbu tēmas un citus nozīmīgus sasniegumus.

Latvijas Universitāte ,

Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte, maģistra grāds pedagoģijā

2005-2009
Profesionālais bakalaura grāds pedagoģijā

Latvijas Universitāte (ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “Vides izglītības jaunie standarti – izaicinājumi un iespējas”)

2005-2009


skolotaja

Skolotāja CV – prasmju sadaļa

Ir skaidrs, ka daži jau piedzimst kā skolotāji, taču vairums cilvēku šīs prasmes apgūst dzīves laikā. Ja jau skolas laikā skaidri zināt, ka vēlaties kļūt par skolotāju, varat apzināti pilnveidot tieši tās prasmes, kas nepieciešamas šajā amatā vai iesaistīties projektos un citās aktivitātēs, kur būtu iespēja gūt vēlāk karjeras veidošanā nepieciešamo pieredzi. Tā, piemēram, jūs varat iesaistīties dažādos izglītības projektos, brīvprātīgi vadīt kursus par kādu jums zināmu tēmu vai strādāt brīvprātīgo darbu ar bērniem un jauniešiem.

Iedvesmai esam apkopojuši svarīgākās prasmes, ko darba devēji meklē skolotāja CV un kas jums nepieciešamas, lai kļūtu par izcilu savas jomas speciālistu.

Tehniskās prasmes:
 • augstākā izglītība pedagoģijā
 • zināšanas darbā ar datoru
 • ārpusstundu aktivitāšu organizēšanas pieredze
 • zināšanas par modernām izglītības metodēm
 • digitālo izglītības lietotņu pārzināšana
 • pieredze darbā ar bērniem ar speciālām vajadzībām
 • B kategorijas vadītāja apliecība
 • pieredze skolotāja amatā
Personīgās prasmes
 • augsta precizitāte
 • empātijas prasmes
 • līdera dotības un spēja organizēt cilvēkus
 • stratēģiska un analītiska domāšana
 • augsta atbildības sajūta
 • kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • komunikācijas prasmes
 • kritiskā domāšana

Profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss jūsu apraksts jeb anotācija (gluži kā filmām vai grāmatām), kurā dažos teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta skolotāja CV augšējā daļā, un tā visdrīzāk būs pirmā lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists. Tai jābūt perfektai, jo nereti CV apskatīšanai tiek veltītas aptuveni 6 sekundes.

Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, kvalifikācija, sertifikāti, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot skolotāja CV:

Pareizi

Dabaszinātņu skolotājs ar augstāko izglītību pedagoģijā un 10 gadu pieredzi dažādās izglītības iestādēs, padziļinātām zināšanām par mūsdienu vides izglītības metodēm, darbu ar bērniem ar mācīšanās grūtībām un izcilām komunikācijas prasmēm. Prasmes vadīt stundas gan latviešu, gan angļu valodā.


Šajā piemērā izcelta kanditāta ilgstošā pieredze, kā arī specifiskās tehniskās prasmes (piemēram, zināšanas par darbu ar specifiskām bērnu grupām un dažas personīgās prasmes).

Nepareizi

Skolotājs meklē jaunu amatu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība, prasmes darbā ar 5.-7. klases bērniem.


Otrā piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir kandidāta darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība un kāda priekšmeta skolotājs šī persona ir. Lai arī te nav nekā nepareiza, vienlaikus tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un visdrīzāk šāds CV tālāk nemaz netiks izskatīts.

Skolotāja CV - papildu sadaļas

Ja vēlaties varat papildināt savu skolotāja CV ar papildu informāciju, kas sniegt papildu informāciju vai raksturot jūs kā personību. Papildu sadaļās bieži norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem, sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un publikācijām.

Ja vēlaties, savā skolotāja CV varat iekļaut arī iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, kas var sniegt rekomendācijas. Izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam. Norādiet šo personu telefona numurus un/vai e-pastus.

Padoms: Nenorādiet šajās sadaļās lieku informāciju, jo tā neefektīvi aizņems tik vērtīgo vietu jūsu CV un nedos pievienoto vērtību jūsu CV. Atcerieties – informācijai CV papildu sadaļās jāparāda, ka esat labākais pretendents skolotāja amatam. Tātad nekādi dārzkopības kursi!

Kā sagatavot skolotāja CV, kas izcelsies starp citiem

Mūsdienu konkurences pilnajā pasaulē nešaubīga veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem. Iedomājieties skolas direktoru, kas meklē matemātikas skolotāju un kam uz galda stāv 100 dažādu matemātikas skolotāju CV. Ir vēla piektdienas pēcpusdiena, un viņš jau ir noguris, jo ir izlasījis pusi no tiem. Jūsu CV ir jāpievērš šī cilvēka uzmanība! Jā, pat vēlā piektdienas pēcpusdienā. Ir pierādīts, ka CV izskatīšanai vidēji tiek veltītas 6 sekundes, tas nozīmē, ka, šajā laikā apskatot jūsu CV, lasītājam ir jāierauga svarīgākais.

Mūsu personāla atlases speciālisti savā darbā ir pārliecinājušies, ka viens no pārbaudītiem veidiem, kas palīdzēs jums izcelties starp citiem kandidātiem, ir atšķirīga dizaina CV. Mēs zinām, ka visi nav dzimuši maketētāji vai mākslinieki, tāpēc kopā ar mūsu personāla atlases profesionāļiem esam sagatavojuši dažādus skolotāja CV paraugus ? Jums atliks tikai izvēlēties.

skolotaja

Kopsavilkums: uzrakstiet izcilu skolotāja CV

Ja vēlaties dabūt labāko darbu, jums jāsagatavo labākais skolotāja CV! Tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti. Lūk, vēl daži svarīgi padomi, kas ļaus uzrakstīt 100% efektīvu CV, kas pārliecinās personāla atlases speciālistus un jūsu nākamo darba devēju:

 • Neizmantojiet standarta CV! Rūpīgi izanalizējiet, kas prasīts konkrētajā darba sludinājumā un parādiet, ka varat to piedāvāt (jā, tas var nozīmēt arī to, ka jums jāpārraksta savs CV).
 • Vispirms saprotiet, kāpēc esat labākais kandidāts konkrētajai skolotāja vakancei un uzskatāmi parādiet to savā CV
 • Profesionālajā kopsavilkumā obligāti iekļaujiet svarīgāko “skolotāja pārdošanas punktu” – pieredzi, specifiskas zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar ikoniņām, izceltu tekstu, rāmīšiem.
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku nozares terminoloģiju.
 • CV nav bezizmēra! Neaizņemiet jums pieejamo vietu ar konkrētajam amatam nebūtisku informāciju.
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte – tam jābūt perfektam!

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis savu skolotāja CV un esat gatavs to nosūtīt nākmajam darba devējam? Ne tik ātri. Ar CV viss nebeidzas. Lai tas būtu pilnīgs, tam obligāti jāpievieno motivācijas vēstule. Nezināt, kā to sagatavot? Lūk, 7 padomi izcilai motivācijas vēstulei:

 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV.
 • Fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā izglītības iestādē vai uzņēmumā.
 • Aprakstiet svarīgākos iemeslus, kāpēc esat labākais kandidāts konkrētajai vakancei, piemēram, savas prasmes, pieredzi vai specifiskas zināšanas.
 • Formatējiet un strukturējiet tekstu tā, lai lasītājam to būtu vieglāk uztvert, piemēram, pasvītrojiet tekstu, lietojiet izcēlumus un rindkopas.
 • Sāciet ar svarīgāko un atkārtojiet to pašu ideju arī vēstules beigās.
 • Nekad neizmantojiet standarta motivācijas vēstules.
 • Pielāgojiet to saturu konkrētajai vakancei, jo tikai tā jūs izrādīsiet patiesu vēlmi un to sajūtīs arī cilvēks, kas vēstuli lasīs.

Kur atrast jaunieša motivācijas vēstules paraugus? Izmanto mūsu CV paraugus skolotājiem un saņem piekļuvi mūsu ekspertu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem!

skolotaja

Skolotāja CV - biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot skolotāja CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta skolotāja CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Darba devējs to pamanīs, lai arī jums varētu šķist, ka tas nav pamanāms. Un tieciet mums – tas par jums neatstās profesionālu iespaidu. Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādīti tikai uzņēmumi un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem.

Kā sagatavot skolotāja CV, kas atšķirsies no citiem?

Ir svarīgi atcerēties, ka mūsdienu digitālajā pasaulē CV vairs nav tikai balta lapa ar klasiskās rindās izvietotu melnu tekstu. Ir pieejami simtiem dažādi CV dizaini, kas ļaus jums vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja neprotat veidot dizainu pats, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem skolotāja CV paraugiem ! Jums būs tikai jāsavada informācija par sevi, savu pieredzi, prasmēm un izglītību, un mēs parūpēsimies par visu pārējo.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos