Reģistratores CV - piemēri, resursi un paraugi

Vēlaties strādāt par reģistratori viesnīcā, atpūtas kompleksā, medicīnas iestādē vai lielā starptautiskā uzņēmumā? Tā ir lieliska izvēle, jo, pirmkārt, reģistratori ir nepieciešami visdažādākajās klientu apkalpošanas sfērās, un, otrkārt, tā ir lieliska iespēja iegūt savu pirmo darba pieredzi un iepazīt dažāda veida uzņēmumu darbu.

Reģistratores CV piemērs

CV

INTA ZARIŅA

E-pasts: inta-zarina@inbox.lv

Mob. tel. 29226767

Adrese: Oliņu iela 1-3, Rīga

Reģistratore ar 3 gadu pieredzi darbā starptautiskā viesnīcu ķēdē. Zināšanas par viesnīcu reģistrācijas sistēmām, darbu ar kases aparātu, klientu CRM sistēmām un klientu apkalpošanu. Ļoti labas latviešu, vācu, krievu un angļu zināšanas.

PRASMES:

 • Izcilas sadarbības prasmes ar klientiem un lieliskas pārliecināšanas prasmes
 • Labas latviešu, vācu, angļu un krievu valodas zināšanas
 • Pieredze darbā ar kases aparātu, klientu CRM un klientu reģistrācijas sistēmām
 • Augsta noturība stresa situācijās

SERTIFIKĀTI:

Darbs ar viesnīcas klientu sistēmām
2015

Klientu atbalsta speciālistu izcilības akadēmija
2014

Klientu attiecību vadība
2011

DARBA PIEREDZE:

SIA “HotelSun” | klientu reģistratore

2017-2022

 • organizēt kvalitatīvu viesu apkalpošanu
 • uzņemt viesus, pieņemt pasūtījumus
 • palīdzēt risināt radušās problēmas
 • organizēt telpu un galdu sakārtošanu atbilstoši apkalpošanas veidam
 • noformēt dokumentus atbilstoši normatīvajiem dokumentiem
 • veikt norēķinus

SIA “Clinic1” | reģistratore

2012-2017

 • konsultēt un apkalpot pacientus;
 • veikt pacientu pierakstu un reģistrāciju telefoniski un klātienē reģistratūrā
 • koordinēt ienākošos/izejošos telefona zvanus un e-pasta plūsmu
 • organizēt pacientu plūsmu konsultāciju laikā un sniegt atbalstu ārstiem ikdienas darbā
 • pieņemt pacienta maksājumus

IZGLĪTĪBA :

Latvijas Universitāte,

2009-2014

LU Biznesa vadības un ekonomikas fakultāte, uzņēmējdarbība un mārketings

VALODU ZINĀŠANAS:

Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 5 4 4
Vācu 5 4 4
Angļu 5 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Jānis Ozoliņš

SIA “ HotelSun ” vadītājs

Tel. 23126300


Ilze Odiņa

SIA “ Clinic1 ” vadītāja

Tel. 23452121

Reģistratore nav tikai persona, kas viesnīcā vai citviet reģistrē viesus. Bieži šī persona pilda dažādus citus ar klientu atbalstu saistītus pienākumus, turklāt nereti reģistratores darbs saistīts ar starptautiskiem klientiem, tāpēc tas ļaus papildināt arī valodas zināšanas. Ja esat nolēmusi savu karjeru veidot šajā nozarē, jums būs nepieciešams efektīvs reģistratores CV

Nepieciešama palīdzība vai padoms? Jūs esat nonācis īstajā vietā! Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus vērtīgus padomus, kas ļaus sagatavot konkurētspējīgu reģistratores CV. Tāpat piedāvājam dažādus reģistratores CV paraugus .

Gatavojot reģistratores CV un jums nepieciešama iedvesma? Lūk, piedāvājam apskatīt reģistratores CV piemēru Intai, kas meklē darbu kā reģistratore viesnīcā.

Darba algas reģistratoriem

Reģistratoru vidējais atalgojums ir atkarīgs no nozares, kā arī no konkrētā amata specifikas, jo reizēm reģistrators papildu klientu reģistrēšanai veic arī citus pienākumus, piemēram, informē par uzņēmuma pakalpojumiem vai sagatavo specifiskus dokumentus.

Tā, piemēram, pēc jaunākajiem Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada jūlija statitiskas datiem vidējā stundas likme ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoram bija 8.09 eiro, savukārt viesnīcas klientu reģistratoram - 5.26 eiro, cita veida reģistratoriem – 7.15 eiro.

Kā uzrakstīt labu reģistratora CV no nulles

Ja šis būs jūsu pirmais reģistratores CV, vispirms rūpīgi pārdomājiet, kādas prasmes un pieredze jums ir un kā tā var noderēt nākamajā darba vietā. Ar ko sākt?

Apskatiet reģistratores darba sludinājumu un izdomājiet, kā vislabāk parādīt, ka esat tam atbilstošākais kanditāts. Un atcerieties – to var izdarīt arī tad, ja jums nav ilgas darba pieredzes. Klientu reģistratoram vairāk par pieredzi ir svarīga personība. Parādiet to! Un pats labākais - mūsu CV paraugos jums tikai jāsavada prasītā informācija, jo par noformējumu parūpēsimies mēs.

Lai jūsu CV izceltos starp vairākiem simtiem citu CV (jā, jā - reģistratoru amati mēdz būt ļoti pieprasīti), ievērojiet šos vienkāršos pamatprincipus, un jūsu CV nonāks “veiksmīgo CV kaudzītē” un jums būs lielākas cerības saņemt uzaicinājumu uz interviju:

 • izceliet savas “reģistratora” svarīgās personīgās prasmes – ticiet mums: šim amatam tas ir īpaši svarīgi!
 • iekļaujiet informāciju par tehniskajām prasmēm, kas padara jūs par lielisku reģistratori jebkurā nozarē
 • lietojiet profesionālu un gramatiski pareizu valodu atbilstoši darba vai jomas specifikai
 • sagatavojiet CV ar skaistu un profesionāli sagatavotu dizainu - tam lieliski palīdzēs mūsu reģistratores CV veidnes

Izkārtojums

Informācijas izkārtojumam un CV noformējumam ir ļoti liela nozīme. Reģistratores CV informāciju var izkārtot dažādos veidos – rindās, kolonnās, izceltos rāmīšos vai dažādu krāsu blokos. Bet vienmēr atcerieties, ka jūsu CV jāizvēlas tāds izkārtojums, kas izceļ tavas specīgākas puses un kas ir ērti pārskatāms cilvēkam no malas.

Tā, piemēram, ja jūsu spēcīgākā puse ir zināšanas ar specifiskām klientu vadības IT sistēmām sertifikāti, neaizmirstiet šo informāciju izcelt vai novietot CV sākumā, jo iespējams tieši tas izcels tevi starp pārējiem pretendentiem.

Maketēšana nav gluži jūsu lieta? Nesatraucieties! Izmantojiet mūsu reģistratores CV piemēr us! No jums būs nepieciešama tikai informācija, jo par CV dizainu parūpēsimies mēs.

Formāts un struktūra

Reģistratores CV informāciju var izkārtot trīs veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā galvenokārt atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas.

Ja vēl neesat ieguvuši lielu darba pieredzi, iesakām izvēlēties funkcionālo CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”, mazāk fokusējoties uz neesošo darba pieredzi.

Meklējiet funkcionālā CV dizaina idejas? Dažādi CV paraugi pieejami te !

lejupielādēt studenta cv

CV kontaktinformācijas sadaļa

CV kontaktinformācijas sadaļa tiek izvietota CV sākuma daļā, un tajā jāiekļauj jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākie veidi, kā ar jums sazināties, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Linda B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_lindina21

67358078

Liepu iela 25


Šajā piemērā nav norādīts darba meklētāja pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilnīga adrese (proti, nav skaidrs, kurā pilsētā potenciālais darbinieks dzīvo), un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook nosaukumu. Un kas vēl – ir norādīts darba telefons, kas nav ētiski pret esošo darba devēju un var traucēt ar jums sazināties ārpus darba laika.

Pareizi

LINDA BĒRZIŅA

Telefons: 21232910 (rezerves nr. 28787191)

E-pasts: liene@pasts.lv

Adrese: Liepu iela 15, Liepāja, LV-1021


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese, kā arī katram gadījumam norādīti divi telefona numuri.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, ja vien tas kāda specifiska iemesla dēļ nav noteikts darba sludinājumā. Ja tomēr esat nolēmis pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tajā ir labi redzama jūsu seja. Tātad nekādi brīvdienu foto un pašfoto!

Pieredze (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Ja jums nav pieredzes, pirmais, kas jums jāatceras - labu CV var uzrakstīt arī cilvēki bez pieredzes. Lai arī pieredzes sadaļa ir ikviena CV svarīga sastāvdaļa, veiksmīgu un konkurētspējīgu reģistratores CV var sagatavot arī tad, ja jums nav lielas pieredzes tieši reģistratūrā, bet esat guvis citu pieredzi, kas jūs attīstījusi kā “klientu atbalsta cilvēku”.

Tā, piemēram, reģistratoram svarīgas īpašības ir spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, izprast klientu vajadzības un atrast tām risinājumu, kā ar vienlaikus daŗit vairākas lietas. Varbūt jūs šīs īpašības esat attīstījis citur? Varbūt vasarā esat strādājis tūrisma centrā par konsultantu, lielveikalā par pārdevēju vai noliktavā par preču uzskaitītāju? Būtībā der jebkas, kur esat strādājis ar klientiem.

Uzskaitot konkrētas darba vietas, noteikti norādiet uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, savu amatu un darba periodu. Zemāk ir divi piemēri, kā norādīt darba pieredzi cilvēkam, kas nav guvis pieredzi darbā kā reģistrators, taču bijis iesaistīts darbā ar klientiem citās jomās.

1.piemērs

Valmieras pašvaldība | tūrisma centra konsultants

2020-2022

Informēt apmeklētājus par Siguldas novada tūrisma produktiem un pakalpojumiem, piedalīties informatīvās bāzes sagatavošanā un vietnes tourism.sigulda.lv uzturēšanā, plānot apmeklētāju maršrutus Siguldā un Gaujas Nacionālajā parka, darbs ar kases aparātu un dokumentu apstrāde.

2.piemērs

SIA “Flīžu salons” | pārdevējs-konsultants

2018-2022

Klientu uzņemšana salonā, darbs ar preču uzskaites sistēmu, klientu konsultēšana, līgumu sagatavošana, datu apkopošana, ievadīšana, inventarizācijas veikšana

lejupielādēt studenta cv

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Izglītības sadaļa ir svarīga jebkurā CV, jo tā nākamajam darba devējam parāda jūsu akadēmiskās zināšanas. Norādot izglītību, vari sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu. Tāpat vari norādīt arī šobrīd procesā esošas studijas. Un labā ziņa - reģistratores amatā veiksmīgi var strādāt ar jebkura veida izglītību.

1.piemērs:

Latvijas Universitāte, Biznesa un vadības fakultāte

2007-līdz

šim brīdimBakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā

(specializācija: starptautiskās attiecības)


2.piemērs:

Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā

2005-2007

Latvijas Universitātes biznesa un vadības fakultāte

(aktīva dalība konferencēs, studentu pašpārvaldē un universitātes atbalsta biedrībā)


Padoms : Noteikti iekļaujiet šo sadaļu arī tad, ja izglītība nav saistīta ar darbu, ko meklējat, vai arī tā vēl nav pabeigta. Tas parāda to, ka esat ieguvis vai šobrīd esat ceļā uz bakalaura vai maģistra grādu un parāda jūsu interesi noteiktajā jomā.

Reģistratores CV prasmju sadaļa

Viens ir skaidrs- reģistratora darbs vienmēr ir saistīts ar cilvēkiem un tieši tāpēc to nevar darīt ikviens. Ko tas nozīmē jums? Tas nozīmē, ka visbiežāk darba devēj šim amatam meklē “personību” nevis kandidātu ar noteiktu kvalifikāciju vai pieredzi.

Tāpēc, gatavojot reģistratores CV, noteikti izvēlieties dizainu, kurā varat labo izcelt sev piemītošās prasmes. Lūk, daži profesionālo un personīgo prasmju piemēri, ko varat norādīt CV, ja meklējat darbu kā reģistratore:

Profesionālās prasmes

 • augstākā izglītība ekonomikā
 • zināšanas par klientu reģistrācijas un vadības IT sistēmām
 • pieredze darbā ar klientiem
 • pieredze līgumu sagatavošanā
 • zināšanas par darbu ar kases aparātu
 • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām
 • labas datorprasmes
 • angļu, vācu un krievu valodas zināšanas – mutvārdos un rakstiski
Personīgās prasmes

 • lieliskas saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes ar dažāda vecuma, nacionalitātes un sociālo grupu klientiem
 • teicamas pārliecināšanas, prezentācijas un konsultēšanas prasmes
 • spēja izprast klienta vēlmes un atrast tām piemērotu risinājumu
 • psiholoģiskā noturība
 • spēja spēja patstāvīgi plānot darbu un pieņemt lēmumus
 • konfliktu risināšanas prasmes
 • spēja strādāt ar lielu informācijas daudzumu, pildīt vairākus uzdevumus vienlaicīgi,
 • spēja ātri reaģēt nestandarta un stresa situācijās
registratores cv

Profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss jūsu apraksts, kurā pāris teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta reģistratoras CV sākumā un visdrīzāk būs pirmā lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists.

Padoms : šai sadaļai jābūt perfektai un uzmanību piesaistošai, jo nereti CV izlasīšanai tiek veltītas vidēji 6 sekundes.

Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, specializācija, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot reģistratores CV:

Pareizi
Reģistratore ar 3 gadu pieredzi darbā starptautiskā viesnīcu ķēdē un augstāko izglītību psiholoģijā. Plašas zināšanas par viesnīcu reģistrācijas sistēmām, darbu ar kases aparātu, klientu CRM sistēmām un klientu apkalpošanu. Ļoti labas latviešu, vācu, krievu un angļu zināšanas.

Šajā piemērā ir izcelts pretendenta pieredzes ilgums un darba specializācijas joma, norādīta iegūtā izglītība, kas ir saistīta un var noderēt darbā ar klientiem, kā arī specifiskās zināšanas par klientu vadības IT sistēmām, kā arī valodu zināšanas.

Nepareizi
Meklēju klientu reģistratores darbu jebkurā nozarē. Esmu bijusi pārdevēja veikalā. Piemīt augsta atbildība un precizitāte.

Šī piemēra galvenais trūkums ir tā pārāk vispārīgais saturs, kas gluži neatbilst vārdam “profesionālais kopsavilkums”. Lai arī teikums nepasaka neko nepareizu, tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un nepievērš uzmanību.

CV papildu sadaļas

Ja vēlaties, varat papildināt savu reģistratores CV ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru, piemēram, norādot informāciju par valodu prasmēm (īpaši svarīgi norādīt tad, ja plānojat pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā vai viesnīcā), kā arī iegūtajiem sertifikātiem un izietajiem kursiem (īpaši klientu apkalpošanas jomā).

Padoms : Nenorādiet šajās sadaļās lieku informāciju, jo tā neefektīvi aizņems tik vērtīgo vietu jūsu CV un nedos pievienoto vērtību. Atcerieties – uzņēmums meklē reģistratori un CV papildu sadaļām jāparāda, ka esat labākais pretendents tieši šim amatam!

Datorprasmes un sertifikāti

Ja jums ir kādu specifisku datorprasmju zināšanas – piemēram, labi pārzināt kādu īpašu klientu vadības programmu, esat excel guru vai lieliski orientējaties darbā ar lielām datubāzēm, norādiet tās atsevišķā CV sadaļā.

📌 Padoms : Ja esat izgājis kursus par klientu apkalpošanas standartiem vai pārdošanas stratēģijām, tos noteikti vērts iekļaut reģistratores CV, taču foto un šūšanas kursus labāk atstājiet citām situācijām. Atceries – mazāk ir vairāk. Iekļaujiet tikai svarīgo!

Valodu prasmes

Klientu reģistratoru ikdienas darba pienākumi iekļauj sarunas ar cilvēkiem – ļoti daudziem un ļoti dažādiem, līdz ar to svarīgi CV parādīt jūsu valodu prasmes. Tas ir īpaši nozīmīgi, ja piesakāties darbā viesnīcā vai starptautiskā uzņēmumā.

Šīs prasmes parasti tiek norādītas CV beigu sadaļā un tiek izkārtotas tabulā. Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

Kā uzrakstīt izcilu reģistratores CV

Neatkarīgi, vai esat daudzus gadus strādājies kā klientu reģistratore un vēlaties mainīt darbu vai arī tas būs tikai jūsu pirmais darbs, veiksmīgai darba atrašanai jūsu CV jābūt sagatavotam izcili. Un te mēs tiešām domājam – IZCILI!

Personāla atlases speciālisti CV izskata ļoti ātri, un bieži viņu uzmanību var pievērst ar svarīgām detaļām, kuras bieži var izrādīties izšķiroši svarīgas. Lūk, daži padomi!

 • Neizmantojiet vienu un to pašu CV – no malas tas ir redzams, un jūsu CV netiks uztverts nopietni!
 • Sagatavojiet 100% pārliecinošu profesionālo kopsavilkumu – iespējams, tā būs vienīgā CV daļa, ko darba devējs izlasīs.
 • Pārlasiet CV un izlabojiet visas kļūdas
 • Cv dizainā īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana.
 • CV nav bezizmēra – neatkārtojieties un neiekļaujiet nebūtisku informāciju !
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem. Jā, tieši tik vienkārši!
 • Iesniedziet savu CV darba devējam sludinājumā norādītajā termiņā , jo kavēšanās neradīs iespaidu, ka esat precīzs un punktuāls cilvēks.

Vēlaties apskatīt desmitiem profesionāli sagatavotus CV un izvēlēties sev piemērotāko? Apskatiet mūsu lapā pieejamos ārsta rezidenta CV paraugus ! Un ticiet mums – tā būs jūsu ceļazīme uz sapņu darbu!

lejupielādēt studenta cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Nenovērtējiet par zemu motivācijas vēstuli! Tā nav tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīts savas īpašās prasmes.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši.

Izmantojot mūsu reģistratores CV piemērus , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Padoms : Motivācijas vēstule nav CV dublikāts, tas nozīmē, ka tajā nav nepieciešams atkārtot CV sniegto informāciju. Izmantojiet vēstuli, kā vēl vienu iespēju paust savu motivāciju un gatavību strādāt konkrētajā uzņēmumā, kā arī parādiet, kāpēc esat labākais kandidāts.

Padoms : Rakstot motivācijas vēstuli, vienmēr palīdziet lasītājam ieraudzīt svarīgāko - izmantojiet rindkopas, pasvītrojiet vai citādi izceliet nozīmīgākās teksta daļas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu atrast citu darbu, ja man ir tikai reģistratores CV?

Jā! Reģistratora darbs nav tikai datu ievadīšana sistēmās. Tas iekļauj darbu ar klientiem, un šīs prasmes savukārt ir nepieciešamas arī daudz citos amatos. Ja būsiet strādājusi kā reģistratore, droši varat meklēt darbu arī citās ar klientu apkalpošanu saistītās jomās, piemēram, klientu konsultēšanas un atbalsta vai arī pārdošanas jomā. Un, lai turpinātu karjeras izaugsmi un pieteiktos šāda veida vakancēm, jums noteikti noderēs labi sagatavots reģistratores CV.

Reģistratoru vakances ir ļoti pieprasītas. Kā sagatavot reģistratores CV, kas atšķirsies no citiem?

Izvēloties nākamo darbinieku, darba devējs noteikti pievērsīs uzmanību kanditāta izglītībai un iepriekšējai darba pieredzei, taču, jūs varat izcelties starp citiem līdzīgiem kandidātiem ar atšķirīgu CV dizainu.

Mūsdienās CV vairs nav tikai balta lapa ar klasiski izvietotu melnu tekstu. Profesionāli dizaineri kopā ar personāla atlases speciālistiem ir izstrādājuši simtiem dažādus CV dizainus, kas ļaus jums vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja neprotat veidot dizainu pats, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem reģistratores CV paraugiem ! Jums tikai jāsavada infromācija, mēs sagatavosim CV, kas atšķirsies no citiem!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos