Nekustamā īpašuma aģenta CV piemēri, resursi un paraugi

Nekustamā īpašuma aģentiem vienmēr ir bijusi un būs svarīga loma nemitīgi mainīgajā īpašumu tirgū. Tieši šie cilvēli palīdz savest kopā pircējus ar pārdevējiem, būtiski atvieglojot ilgstošo nekustamā īpašuma pārdošanu un pirkšanu, kam daudziem cilvēkiem vienkārši pietrūkst laika, enerģijas un zināšanu.

Nekustamā īpašuma aģenta CV piemērs

CV

JURIS ZARIŅŠ
E-pasts: juris.zarins@inbox.lv
Mob. tel. 22776565
Adrese: Māliņu iela 13-33, Rīga

Nekustamā īpašuma aģents ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi nekustamā īpašuma tirdzniecības un vērtēšanas jomā. Plašas zināšanas par pārdošanas stratēģijām un digitālo mārketingu. Izcilas pārdošanas prasmes un spēja atrast labāko pieeju katram klientam. “SellHome” labākais pārdevējs 2020. un 2021.gadā. Plašas zināšanas un interese par nekustamā īpašuma nozari un tās reglamentējošajiem aktiem Latvijā.

PRASMES:

 • Izcilas sadarbības prasmes ar klientiem un lieliskas pārliecināšanas prasmes
 • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
 • Pieredze darbā ar nekustamā īpašuma novērtēšanu
 • Augsta noturība stresa situācijās
 • Zināšanas un izpratne par nekustamā īpašuma tirgu Latvijā

SERTIFIKĀTI:
Nekustamā īpašuma nodokļu aktualitātes 2015
Pārdevēju izcilības akadēmija (padziļinātais kurss) 2014
Klientu attiecību vadība 2011
Nekustamā īpašuma vērtēšanas metodikas 2010

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “SellHome” | nekustamā īpašuma aģents
  2017-2022
  Jaunu klientu piesaistīšana, īpašumu piemeklēšana un prezentēšana klientiem, darījuma procesu organizēšana, darījumu dokumentācijas sagatavošana,, labu attiecību uzturēšana ar klientiem un sadarbības partneriem, darījumu novešana līdz veiksmīgam iznākumam, atbalsta sniegšana sadarbībā ar bankām.


 • SIA “PropertyA” | jaunākais nekustamo īpašumu mākleris
  2012-2017
  Nekustamo īpašumu pirkšanas un pārdošanas organizēšana savā reģionā, līgumu sagatavošana un noslēgšana, aktīva komunikācija ar esošajiem klientiem, jaunu klientu piesaiste dažādos kanālos, klientu vēlmju izzināšana un konsultēšana, regulāra sekošana nekustamā īpašuma tirgus norisēm, piedāvājumu sagatavošana klientiem, pārdošanas/īres līgumu sastādīšana sadarbībā ar juristu


 • SIA “Ratio” | jaunākais nekustamo īpašumu aģents un vērtētājs
  2011-2012
  Nekustamo īpašumu meklēšana un atlase, jaunu klientu piesaiste, ilgtermiņa sadarbības veidošana, vizītes objektos, fotogrāfēšana, vērtējumam nepieciešamo datu apkopošana un analīze, gala vērtējuma sagatavošana, piedāvājumu sagatavošana un publicēšana, nekustamo īpašumu darījumu procesa vadīšana un kontrole.


IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte,
2009-2014
LU Biznesa vadības un ekonomikas fakultāte, uzņēmējdarbība un mārketings

VALODU ZINĀŠANAS:

  Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 4 4 4
Angļu 4 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Jānis Odiņš
SIA “
SellHome” vadītājs
Tel. +371 23412200

Ilze Jansone
SIA “PropertyA” vadītāja
Tel. +371 23452566

Ja esat izvēlējies darbu šajā nozarē, varat būt drošs neviens diena nelīdzināsies iepriekšējai, turklāt jums nebūs 8 stundas dienā jāsēž birojā. Izklausās lieliski, ne? Taču, lai atrastu savu sapņu darbavietu, jums būs nepieciešams efektīvs nekustamā īpašuma aģenta CV.

Nezināt, kā uzrakstīt labu CV nekustamā īpašuma aģentam? Jūs esat nonācis īstajā vietā! Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus vērtīgus padomus, kas ļaus sagatavot konkurētspējīgu nekustamā īpašuma aģenta CV. Tāpat piedāvājam dažādus nekustamā īpašuma aģenta CV paraugus . Jums tikai jāreģistrējas mūsu mājaslapā!

Darba algas nekustamā īpašuma aģentiem Latvijā un Eiropā

Nekustamā īpašuma aģenta, kas tiek saukti arī par nekustamā īpašuma mākleriem, nekustamā īpašuma pārdevējiem vai pārdošanas starpniekiem, vidējais atalgojums ir atkarīgs no nozares, kā arī no pārdevējam nepieciešamās kvalifikācijas un specifiskajām zināšanām.

Tā, piemēram, pēc jaunākajiem Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta statitiskas datiem vidējā alga Latvijā nekustamā īpašuma aģentam 2022. gada augustā svārstījās no 7.37 līdz 12.34 eiro/stundā, kas mēnesī ir aptuveni 1238-2073 eiro. Citviet Eiropā algas šajā profesijā ir augstākas, piemēram, Vācijā nekustamā īpašuma mākleri gadā pelna vidēji 59 992 eiro.

Svarīgi atcerēties, ka nekustamā īpašuma aģentam visbiežāk ir kombinētais atalgojums, kurā ir fiksētā daļa un mainīgā daļa, līdz ar to atalgojuma apmēru lielā mērā noteiksiet jūs pats. Šajā nozarē mainīgā daļa, ko veido noteikta procentu likme no realizētajiem darījumiem, var būtiski pārsniegt fiksēto daļu.

Kā uzrakstīt labu nekustamā īpašuma aģenta CV no nulles

Nekad neesat meklējis darbu nekustamā īpašuma nozarē un nezināt, kā sagatavot konkurētspējīgu CV? Mēs palīdzēsim!

Ja šis būs jūsu pirmais nekustamā īpašuma aģenta CV, pirmkārt, rūpīgi pārdomājiet, kādas prasmes un pieredze jums ir (gan saistībā ar pārdošanu, gan nekustamā īpašuma jomu) un kā tā var noderēt nākamajā darba vietā. Otrkārt, pēc tam svarīgāko no šīs informācijas ir iekļaujiet savā CV.

Kā to izdarīt ātri un vienkārši! Izmēģiniet mūsu CV paraugus – tajos jums būs tikai jāsavada prasītā informācija, jo par CV dizainu mēs. Jums būs tikai jālejpielādē gatavs nekustamā īpašuma aģenta CV1

Atcerieties – CV sagatavošanā ir vairāki pamatprincipi, kas jāievēro, lai jūsu CV vispār kāds pamanītu. Nekad neaizmirstiet, ka jūsu CV būs viens no vairākiem simtiem, un šie vienkāršie pamatprincipi var palīdzēt tam nonākt “veiksmīgajā kaudzītē”:

 • Neizmantojiet standarta CV – pielāgojiet to konkrētajam darba sludinājumam
 • Nekustamā īpašuma aģenta galvenais uzdevums ir pārdot, tāpēc iekļaujiet informāciju par prasmēm, kas padara jūs par lielisku pārdevēju (arī ja tā, gūta pilnīgi citā nozarē)
 • Parādiet interesi un zināšanas par nekustamā īpašuma tirdzniecības jomu.
 • Lietojiet profesionālu un gramatiski pareizu valodu un atslēgvārdus atbilstoši darba vai jomas specifikai un darba sludinājumam.
 • Sagatavojiet CV ar profesionāli sagatavotu dizainu - tam lieliski palīdzēs mūsu nekustamā īpašuma aģentu CV veidnes

Nekustamā īpašuma aģenta CV sadaļas un izkārtojums

Līdzīgi kā citu jomu CV, arī nekustamā īpašuma aģenta CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • prasmes
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība
 • iegūtie sertifikāti
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Nekustamā īpašuma aģenta CV informāciju var izkārtot ļoti dažādos veidos, piemēram, norādot iepriekšminētās sadaļas secīgi, lietojot sadaļu apakšvirsrakstus, taču informāciju var izkārtot arī radošākā veidā! Tas palīdzēs atšķirties no citiem un izcelt jūsu spēcīgākās puses. Un, ja patiešām vēlaties iegūt šo darbu, tas ir stratēģiski svarīgs uzdevums!

Izklausās labi, bet nezināt, kā to izdarīt? Mūsu piedāvātajos nekustamā īpašuma aģenta CV piemēros jūs noteikti atradīsiet savai situācijai piemērotāko CV dizainu!

Formāts un struktūra

Nekustamā īpašuma aģenta CV informāciju var izkārtot trīs veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas.

Ja jums jau ir ievērojama darba pieredze nekustamā īpašuma jomā, varat izmantot hronoloģisko CV, jo šajā gadījumā ir svarīgi parādīt iepriekšējo darba pieredzi nozarē.Taču, ja vēlaties mainīt jomu, piemēram, no pārtikas tirdzniecības pievērsties nekustamo īpašumu pārdošanai, pārdevēja CV iesakām izvēlēties funkcionālo CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenā sevis “pārdošanas stratēģija”. Meklējiet idejas funkcionālajam CV? Te pieejami cv cilvēkiem ar pieredzi nekustamā īpašuma aģenta darbā un nekustamā īpašuma aģentiem bez pieredzes.

Pārdevēja CV piemēri

CV kontaktinformācijas sadaļa

CV kontaktinformācijas sadaļa gandrīz vienmēr tiek novietota CV sākuma daļā, un tajā jāiekļauj jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākie veidi, kā ar jums sazināties, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Juris B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_juris2021

Darba tel. 21232910

Lapu iela 15


Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt, pretendents nav norādījis pilnu uzvārdu un adresi (tas nozīmē, ka darba devējs nevarēs jums sagatavot oficiālu vēstuli) un nezinās, kurā pilsētā jūs atrodaties, otrkārt, nav norādīts e-pasts un ir treškārt, ir sniegta lieka informāciju par Facebook kontu un visbeidzot – CV ir norādīts darba stacionārā telefona numurs, kurā iespējams nav sazvanāms ārpus darba laika un kas nav ētiski pret esošo darba devēju.

Pareizi

JURIS BĒRZIŅŠ

Telefons: 21232910

E-pasts: juris@pasts.lv

Adrese: Lapu iela 15, Rīga, LV-1021

Mājaslapa: www.juris-estate.lv


Šajā piemērā ir korekti norādīts pilns vārds un uzvārds, mobilais telefons, kā arī e-pasts un pilna adrese. Tāpat informācija papildināta ar mājaslapu, kas kalpo kā pretendenta portfolio.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, ja vien tas kāda specifiska iemesla dēļ nav noteikts darba sludinājumā, jo kandidātu izvēle pēc izskata ir diskriminācija, kas Latvijā ir aizliegta. Ja tomēr pievienojat savam CV fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tā ir kvalitatīva un atstāj par jums profesionālu iespaidu.

Pieredze (un ko darīt, ja jums nav pieredzes nekustamā īpašuma jomā)

Ir dzirdēts, ka labu CV var uzrakstīt tikai tie, kam ir gadiem ilga pieredze nekustamā īpašuma jomā. Taču tā gluži nav. Neapšaubāmi, pieredzes sadaļa ir ikviena CV svarīga sastāvdaļa, taču veiksmīgu nekustamā īpašuma aģenta CV var sagatavot arī tad, ja jums nav lielas šajā jomā, bet esat guvis jebkuru citu pieredzi, kas jūs attīstījusi kā “pārdevēju” - piemēram, vasarā esat piestrādājis par ceļojumu konsultantu-pārdevēju vai palīdzējis veidot digitālo pārdošanas stratēģiju draudzenes mazajam rokdarbu biznesam. Būtībā der jebkas, kur esat strādājis ar pārdošanu.

Uzskaitot konkrētas darba vietas, noteikti norādiet uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, savu amatu un darba periodu. Zemāk ir divi piemēri, kā norādīt darba pieredzi cilvēkam, kas nav guvis pieredzi darbā kā nekustamo īpašuma aģents, taču aktīvi darbojies citās pārdošanas jomās.

1. piemērs


SIA “FOOD” | vairumtirdzniecības pārdevējs

2017-2022

Darbs ar vairumtirdzniecības klientiem, konsultēšana par produktiem, pasūtījumu dokumentācijas sagatavošana un noformēšana, pēcpārdošanas konsultāciju sniegšana, digitālā mārketinga akciju organizēšana, dalība izstādēs un kontaktu biržās, sadarbība ar piegādātājiem, līgumu sagatavošana

2. piemērs


SIA “BestFood” | jaunākais pārdevējs

2012-2017

Asistēšana vecākajam pārdevējam, tirdzniecības zāles iekārtošana, darbs ar klientiem, konsultēšana par produktiem, pasūtījumu dokumentācijas sagatavošana un noformēšana, dalība mārketinga aktivitātēs, darbs ar atgrieztajiem produktiem

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Lai arī par nekustamā īpašuma aģentu var strādāt ar jebkuru izglītību, piemēram, nekustamā īpašuma darbā var būt noderīgs gan cilvēks ar psihologa izglītību, gan cilvēks ar augstāko izglītību fizikā. Arī ja jums liekas, ka jūsu izglītība nav ar jomu saistīta, šī ir obligāta CV sadaļa, jo jo tā veido darba devēja priekšstatu par jums kā par personību.

Šajā sadaļā svarīgākais ir norādīt izglītības iestādi, iegūto specializāciju un izglītības iegūšanas laiku. Tāpat šo sadaļu var papildināt ar specializāciju vai jūsu sasniegumiem izglītības procesa laikā. Norādot izglītību, varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat piemērus).

1. piemērs:

Latvijas Universitāte, Biznesa un vadības fakultāte

2005 - līdz šim

Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā

(specializācija: mazā biznesa vadība un finanses)


2. piemērs:


Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā

2005 - 2009

Latvijas Universitātes biznesa un vadības fakultāte

(ar izcilību aizstāvēts bakalaura darbs “Pārdošanas stratēģijas izstrāde SIA “Build”)


Pārdevēja CV piemēri

Nekustamā īpašuma aģenta CV prasmju sadaļa

Nekustamā īpašuma aģenta darbs ir saistīts ar cilvēkiem (ļoti dažādiem cilvēkiem!) un tam nepieciešamas īpašas rakstura iezīmes. Piemēram, šim cilvēkam jābūt gatavam katru dienu tikties un komunicēt ar jauniem cilvēkiem, jāprot atrast dažādas pieejas atšķirīgām cilvēku personībām, jāspēj motivēt un pārliecināt, un vēl un vēl un vēl!

Tas nozīmē, ka visbiežāk darba devēji pārdevēja amatam meklē piemērotu “personību” nevis kandidātu ar noteiktu kvalifikāciju, izglītību vai pieredzi. Un, lai jūs parādītu sevi kā personību, svarīgi ir CV iekļaut informāciju par jums piemītošajām prasmēm, kuras parasti tiek iedalītas divos lielos blokos – profesionālās un personīgās prasmes.

Padoms: prasmes var iekļaut gan kā atsevišķu sadaļu, gan profesionālajā kopsavikumā vai pat motivācijas vēstulē. Galvenais par tām neaizmirst! Zemāk esam uzskaitījuši prasmes, kas visbiežāk minētas Latvijā publicētajos nekustamā īpašuma aģenta darba sludinājumos.

Profesionālās prasmes

 • augstākā izglītība uzņēmējdarbībā un mārketingā
 • zināšanas par pārdošanas pamatprincipiem un stratēģijām
 • pieredze darbā ar nekustamā īpašuma pārdošanu
 • zināšanas par nekustamā īpašuma vērtēšanu
 • pieredze īres un pārdošanas līgumu sagatavošanā
 • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām
 • labas fotogrāfēšanas prasmes
 • B kategorijas autovadītāja apliecība
Personīgās prasmes

 • teicamas saskarsmes prasmes ar klientiem
 • izcilas pārliecināšanas, prezentācijas un komunikācijas prasmes
 • enerģiskums, ambīcijas, pārliecība par savām spējā un uz biznesu orientēta domāšana;
 • izcilas pārdošanas prasmes
 • spēja spēja patstāvīgi plānot darbu un pieņemt lēmumus
 • spēja vienlaicīgi strādāt ar vairākiem projektiem
 • augsta atbildības sajūta
 • neatlaidība un pacietība

Profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums un kāpēc tāds vajadzīgs? Tas ir īss jūsu apraksts, kurā pāris teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta nekustamā īpašuma aģenta CV augšpusē un visdrīzāk būs pirmā (un iespējams arī vienīgā) lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists. Tai jābūt perfektai, jo nereti CV apskatīšanai tiek veltītas tikai pāris sekundes.

Nereti cilvēki šai sadaļai nepievērš pietiekami daudz uzmanības – vai nu to neiekļaujot CV vispār vai sagatavojot pavirši. Atcerieties – profesionālais kopsavilkums ir vieta, laiks un iespēja, kad sevi ir jāpaslavē! Izmantojiet to.

Kāda informācija jāiekļauj profesionālajā kopsavilkumā? Te jānorāda svarīgākā informācija, ko vēlaties izcelt par sevi un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidtātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, kvalifikācija, sertifikāti, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi pārdošanas jomā. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot nekustamā īpašuma aģenta CV:

Pareizi
Nekustamā īpašuma aģents ar 10 gadu pieredzi nekustamā īpašuma tirdzniecības un vērtēšanas jomā. Plašas zināšanas par pārdošanas stratēģijām un digitālo mārketingu un izcilas pārdošanas prasmes. “SellHome” labākais pārdevējs 2020. un 2021.gadā. Plašas zināšanas un interese par nekustamā īpašuma nozari un tās reglamentējošajiem aktiem Latvijā.

Šis profesionālais kopsavilkums sniedz īsu, bet precīzu un spēcīgu pieteikumu ikvienai nekustamā īpašuma aģenta vakancei. Te pretendents ir izcēlis svarīgākās īpašības nekustamā īpašuma aģenta amatam, tai skaitā norādījis vairākas savas prasmes, un tas rada sajūtu un vēlmi izlasīt arī tālāko CV.

Nepareizi
Meklēju nekustamā īpašuma aģenta darbu. Esmu bijis pārdevējs auto veikalā. Augstākā izglītība ekonomikā. Augsta atbildības sajūta.

Šis profesionālais kopsavilkums ir sagatavots pavirši un ir ļoti vispārīgs. Šādi sagatavots profesionālais kopsavilkums visdrīzāk neizcels jūs starp pārējiem kanditātiem.

Pārdevēja CV piemēri

CV papildu sadaļas

Bez darba pieredzes un izglītības, nekustamā īpašuma aģenta CV var papildināt ar papildu informāciju, kas jums var palīdzēt nākamajam darba devējam parādīt savas spēcīgās puses un raksturot jūs kā personību. Papildu sadaļās visbiežāk norāda informāciju par valodu prasmēm, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un iegūtajiem sertifikātiem.

Un kas ir ļoti svarīgi - šajā sadaļā bieži iekļauj iepriekšējo darba devēju kontaktus, kas var sniegt par jums atsauksmes.

Datorprasmes un sertifikāti

Ja jums ir kādu specifisku datorprasmju zināšanas – piemēram, labi pārzināt kādu īpašu fotogrāfiju apstrādes programmu, ko nekustamā īpašuma aģenta darbā varat izmantot uzņemot dzīvokļu un māju fotogrāfijas, vai jūs esat excel guru, kas palīdzēs jums sagatavot nekustamā īpašuma vērtēšanas analīzi, norādiet tās atsevišķā CV sadaļā. Tāpat svarīgi šo informāciju iekļaut, ja tā ir obligāta darba sludinājumā iekļauta prasība kandidātiem.

📌 Padoms : Ja esat izgājis kursus par pārdošanas stratēģijām vai nekustamā īpašuma vērtēšanas metodikām, tos noteikti vērts iekļaut savā CV, taču makšķerēšanas un robotikas kursus labāk atstājiet citām situācijām. Atcerieties – mazāk ir vairāk. Iekļaujiet tikai svarīgo!

Valodu prasmes

Ja arī plānojat strādāt tikai Latvijā, kur galvenās ir latviešu un krievu valodas, jārēķinās, ka nekustamā īpašuma aģenta darba pienākumi iekļauj sarunas ar cilvēkiem – daudziem un dažādiem (tai skaitā, Latvijā dzīvošiem ārvalstu uzņēmējiem vai tūristiem) līdz ar to svarīgi CV parādīt visas jūsu valodu prasmes.

Šīs prasmes parasti tiek norādītas CV beigu sadaļā un tiek izkārtotas tabulā. Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

Kā uzrakstīt izcilu nekustamā īpašuma aģenta CV

Neatkarīgi, vai esat pieredzējis nekustamā īpašuma pārdošanas “guru” vai tikai vēlaties spert pirmos soļus šajā aizraujošajā nozarē, jūsu CV jābūt uzrakstītam izcili. Iespējams esat labākais nekustamā īpašuma pārdevējs pilsētā vai pat valstī, bet, ja to neparādīsiet CV, neviens to neuzzinās.

Mūsu pieredzējušie personāla atlases speciālisti ir apkopojuši 9 zelta padomus, kas jebkuru “parastu” CV padarīs par “izcilu” CV!

 • Ja vēlaties izmantot standarta CV, nekad nedariet to !
 • Rūpīgi izlasiet darba sludinājumu un centieties izprast, kāda veida nekustamā īpašuma aģentu un ar kādām prasmēm uzņēmums meklē.
 • Lietojiet īstos atslēgvārdus (tai skaitā tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku nozares terminoloģiju.
 • Sagatavojiet spēcīgu profesionālo kopsavilkumu, iekļaujot tajā savus svarīgākos “pārdošanas punktus” – pieredzi, specifiskas zināšanas vai prasmes.
 • Īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar krāsām, ikonām, izceltu tekstu vai rāmīšiem.
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem – dažas
 • Izmantojiet salasāmu burtu fontu un izmēru – vēlams 10-12.
 • CV nav bezizmēra –neiekļaujiet tajā nebūtisku informāciju !
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte un vienīgā ceļazīme uz jūsu sapņu darbu, tāpēc tam jābūt perfektam un jāatšķiras no citiem. Jā, tieši tik vienkārši!
Pārdevēja CV piemēri

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Nekad nenovērtējiet par zemu motivācijas vēstuli! Tā nav tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīts savas īpašās nekustamā īpašuma “pārdevēja” prasmes.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Izmantojot mūsu nekustamā īpašuma aģenta CV veidnes , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem. Tieši tik vienkārši!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai varu atrast labu nekustamā īpašuma aģenta darbu, ja man ir tikai pārdevēja CV?

Nešaubīgi - jā! Nekustamā īpašuma aģenta galvenā misija ir pārdošana. Tas nozīmē, ka parasti šiem amatiem meklē cilvēkus ar noteiktu īpašību kopumu, nevis konkrētu pieredzi un tas savukārt nozīmē, ka iepriekšējo pieredzi jūs varat būt guvis jebkurā nozarē – derēs visu pārdevēju, pārdošanas speciālistu vai konsultantu amati. Līdz ar to – arī tad, ja jums ir pieredze kā datoru pārdevējam, ar labu CV jūs noteikti varēsiet atrast labu darbu arī nekustamā īpašuma jomā. Vienīgais, kas atliks - apgūt konkrētajam darbam nepieciešanās specifiskās zinašanas.

Kā uzrakstīt labu nekustamā īpašuma aģenta CV?

Lai uzrakstītu labu nekustamā īpašuma aģenta jeb māklera CV, nekad neizmantojiet standarta CV. Rūpīgi izlasiet darba sludinājumu un centieties pielāgot savu CV konkrētā sludinājuma prasībām. Piemēram, ja viens no amata pienākumiem ir īres vai pārdošanas līgumu sagatavošana, noteikti norādiet savu pieredzi šajā jomā vai vismaz patiesu vēlmi to apgūt.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos