CV juristam | Paraugi un padomi veiksmīgam CV

Mūsdienās juristi ir vajadzīgi gan uzņēmumiem, lai risinātu dažādus uzņēmējdarbības jautājumus, gan valsts iestādēm dažādu dokumentu izstrādāšanai, gan individuāliem cilvēkiem, kam nepieciešama jurista palīdzība, sagatavojot īres līgumu vai prasību tiesai.

CV juristam – piemērs

CV

LĪGA OSĪTE
E-pasts: liga.osite@pasts.lv,
mob. tel. 26027732
Adrese: Rīgas iela 164-2, Rīga

PRASMES:

 • Augstākā izglītība tiesību zinātnēs
 • Izcilas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
 • Specializācijas jomas: nekustamais īpašums, nodokļi, civiltiesības

DARBA PIEREDZE:

 • SIA “Consulting” | jurists
  2017-2022
  Sagatavot juridiskos dokumentus (tai skaitā vēstules, līgumus, u.c.) atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, sekot līdzi LR normatīvo aktu izmaiņām un sniegt informāciju uzņēmuma vadībai, sagatavot prasības pieteikumus tiesai, nodrošināt juridiskas konsultācijas normatīvo aktu piemērošanā, veikt dokumentu juridisko analīzi

 • SIA “LAW” | jurista palīgs
  2015-2017
  Sagatavot juridiska satura dokumentus civiltiesību, komerctiesību un administratīvo tiesību nozarēs, sniegt konsultācijas uzņēmuma darbiniekiem, piedalīties darījumu sagatavošanā, izpildes kontrolē un noslēgšanā, nodrošināt atbalstu vecākajam juristam

IZGLĪTĪBA:

Latvijas Universitāte,
2005-2010
Juridiskā fakultāte, Sociālo zinātņu bakalaura grāds tiesību zinātnē

KURSI

Personas datu aizsardzība                                                                                         2010
Izmaiņas komerclikumā                                                                                              2009
Aktualitātes darba tiesību jautājumos                                                                        2009

ATSAUKSMES:

Liene Krūmiņa
SIA “Consulting” valdes priekšsēdētāja
Tel. 29208782

 Ilze Ore
SIA “LAW” valdes priekšsēdētāja
Tel. 28763415

Tāpēc, ja esat ieguvis juridisko izglītību, jums noteikti ir plašas karjeras iespējas - jūs varat strādāt gan vienā konkrētā uzņēmumā, gan juridisko konsultāciju aģentūrā, kas apkalpo vairākus uzņēmumus vienlaikus, gan arī būt pašnodarbināts jurists.

Nesen veiktā pētījumā (Thomson Reuters Legal Executive Institute, 2020) secināts, ka nākotnē juristiem būs jāspēj mainīties un pielāgoties jaunām klientu prasībām, proti nozarei būs jāspēj klientiem sniegt “integrētus risinājumu modeļus”, tostarp juridiskās konsultācijas. Taču, neskatoties uz pārmaiņām, kas skars ikvienu profesiju, juristi būs nepieciešami visdažādākajās jomās.

Ja jums ir juridiskā izglītība, patīk risināt sarežģītas situācijas, palīdzēt cilvēkiem un vienlaikus spējat atcerēties visas smalkās likumu nianses, jurista karjera ir loģisks turpinājums! Taču, lai atrastu labu jurista darbu, svarīgs būs kvalitatīvs jurista CV . Arī, ja šis ir jūsu pirmais CV, nav pamata satraukumam. Šajā rakstā mūsu eksperti ar gadu desmitiem lielu pieredzi personāla atlasē, ir atklājuši vairākus noslēpumus un snieguši vērtīgu padomus visiem, kas gatavo CV jurista vakancēm. Bet, ja vēlaties iedvesmoties un atrast jurista CV lejupielādei, apskatiet mūsu lapu !

Jurisprudence ir jūsu aicinājums un esat nolēmis kļūt par juristu? Esat jauna jurista darba meklējumos? Nezināt, ar ko sākt? Pirmais solis pretim veiksmīga darba atrašanai ir izcili sagatavots jurista CV. Iedvesmai apskatiet mūsu pieredzējušo speciālistu sagatavoto jurista CV piemēru.

Juristu darba likmes un algas Latvijā un Eiropā

Jurista alga būs atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, jūsu pieredzes, kvalifikācijas līmeņa un uzņēmuma atalgojuma politikas. Tāpat tā atšķirsies vietāja un starptautiska līmeņa uzņēmumos. Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada maija datiem, vidējā galvenā jurista algas likme valstī bija 13.73 eiro, kas nozīmē, ka bruto alga mēnesī svārstījās ap 2300.00 eiro. Taču darba piedāvājumos jurista alga nereti pārsniedz šo summu, jo īpaši, ja juristus meklē lieli uzņēmumi vai nepieciešami juristi ar šauru specializāciju.

Vidēji ES juristu algas ir augstākas, kas varētu būt interesanti, ja vēlaties strādāt starptautiskā uzņēmumā vai citā valstī. Piemēram, pēc Glassdoor datiem vidējā jurista gada alga Vācijā gadā ir 94580 eiro jeb aptuveni 7800.00 eiro mēnesī, savukārt Polijā, kurā ir Latvijai līdzīgāks algu līmenis – jurist vidēji saņem 3900.00 eiro.

Jurista CV – svarīgi padomi

Atcerieties – neatkarīgi no jomas, kurā vēlaties strādāt kā jurists, pats svarīgākais ir uzrakstīt tādu CV, kas izceļas starp simtiem citiem CV.

Ja nekad neesat rakstījis jurista CV vai vēlaties, lai jūsu CV būtu veiksmīgāks un labāk izceltos starp citiem, tā sagatavošanu nedrīkst uztvert pavirši. Nezināt, kam pievērst uzmanību? Lūk, 10 padomi veiksmīgam jurista CV!

 • Vienmēr pielāgojiet CV konkrētam darba sludinājumam
 • Lietojiet profesionālu juridiskās nozares terminoloģiju
 • Izmantojiet darba sludinājumā izmantotos atslēgas vārdus
 • Sāciet ar svarīgākajām lietām, piemēram, savām stiprākajām pusēm
 • Lietojiet salasāmu burtu izmēru – 10 vai 12 un viegli saprotamu burtu fontu
 • Centieties CV sagatavot uz vienas lapas
 • Izkārtojiet tekstu tā, lai jūsu CV būtu viegli saprotams un uztverams - tam lieliski palīdzēs dažādi jurista CV paraugi
 • Pārbaudiet gramatikas un stila kļūdas
 • Un visbeidzot – neaizmirstiet izcelt sasniegumus , piemēram, pabeigtus projektus, sasniegtus rādītājus, saņemtos apbalvojumus vai jebko citu, kas palīdzēs izcelties starp citiem un raksturos jūs kā labāko juristu.

Jurista CV izkārtojums

Jurista CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • prasmes
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība
 • iegūtie sertifikāti
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Taču viss nav tik vienkārši! Vienlīdz svarīgi ar šajās sadaļās sniegto informāciju ir veids, kā sadaļas un tajās iekļautā informācija tiek izkārtotas. Mūsdienās CV dizains nešaubīgi ir izkāpis no ierastajiem rāmjiem – proti, tajā ir iespējamas visdažādākās variācijas - gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās.

Piemēram, ja īpaši vēlaties izcelt savu darba pieredzi, izvēlieties CV formātu, kur sadaļa par darba pieredzi ir vizuāli visvairāk izcelta – vai nu ar burtu dizainu vai krāsām. Plašās dizaina iespējas ļauj izvēlēties tieši jums piemērotāko CV un esat drošs – ar mūsu CV jūs noteikti izcelsieties starp citiem kandidātiem. Protams - ir patiesi svarīgi būt labam speciālistam savā jomā, tomēr, iespējams, tieši jūsu CV dizains būs tas, ko atcerēsies personāldaļas vadītājs.

Neprotat izveidot jums nepieciešamo CV dizainu? Izmēģiniet kādu no mūsu piedāvātajiem jurista CV paraugiem !

cv jurists

CV formāts un struktūra

Jurista CV ir trīs galveni informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais:

 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā (šis ir biežāk izmantotais izkārtojuma veids);
 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu svarīgākajiem prasmju blokiem;
 • kombinētajā CV vienlaikus tiek izmantotas abas šīs pieejas.

Atcerieties – nav viena pareizā risinājuma. Jums jāizvēlas tāda CV struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izceļ jūsu prasmes un piemērotību vēlamajam amatam.

Padoms : Ja jūsu jurista pieredze ir neliela, iesakām izvēlēties funkcionālā izkārtojuma CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”, mazāk fokusējoties uz neesošo darba pieredzi.

Meklējiet idejas jurista CV? Dažādi juristu CV paraugi lejupielādei pieejami te !

CV juristam - kontaktinformācijas sadaļa

Jurista CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts.

Atcerieties – šī ir obligāta sadaļa visiem CV un visai tajā sniegtajai informācijai jābūt precīzai. Ja nokavēsiet darba iinterviju, tikai tāpēc, ka būsiet norādījis nepareizu e-pastu, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot jurista CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Ilze B. (pk. 010188-00000)

Telefons: 2712356

Adrese: Piena iela 25a-2

Facebook konts: facebook_ilziite22


Šajā piemērā nav norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā potenciālais darbinieks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook nosaukumu. Un kas vēl - izskatās, ka telefona numurā trūkst viena cipara!

Pareizi

ILZE BĒRZIŅA

Telefons: 27123561

E-pasts: ilze.berzina@pasts.lv

Adrese: Piena iela 25a-2, Liepāja, LV-1001

Mājaslapa: www. juridiskaskonsultacijas.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, jo darba devējam kandidāts jāizvēlas atbilstoši viņa prasmēm. Ja tomēr esat nolēmis CV pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tā ir profesionāla, gaiša, asa, bez citiem cilvēkiem un tajā labi redzama jūsu seja.

📌Padoms : šajā sadaļā vēlams norādīt tikai tādus saziņas kanālus ko izmantojat regulāri – piemēram, e-pastu vai mobilo telefonu!

Jurista pieredze – kā to norādīt CV (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Šī ir viena no svarīgākajām CV sadaļām, jo tajā jūs parādat savu profesionālo pieredzi – darba vietas, amatus, galvenos pienākumus un darba pieredzes ilgumu. Ja esat strādājis neskaitāmos uzņēmumos, varat norādīt tikai tās darba vietas, ar kurām visvairāk lepojaties, vai kurās esat guvis vērtīgāko un nozīmīgāko darba pieredzi. Lūk, piemēri, kā pieredzi norādīt hronoloģiskajā CV.

Padoms : Tā kā jurisprudence ir ļoti plaša un daudzšķautņaina joma, CV ir vērts norādīt arī savu specializāciju.

PIEMĒRS – hronoloģiskais jurista CV:

SIA “TopLawyer” | vecākais jurists
2019-2022

Galvenie pienākumi: sagatavot juridiskos dokumentus (tai skaitā vēstules, līgumus, u.c.) atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, sekot līdzi LR normatīvo aktu izmaiņām un sniegt informāciju uzņēmumu vadībai, sagatavot prasības pieteikumus tiesai, nodrošināt juridiskas konsultācijas normatīvo aktu piemērošanā, veikt dokumentu juridisko analīzi, pārstāvēt uzņēmuma intereses tiesās, valsts un pašvaldību institūcijās

Specializācija: civiltiesības, komerctiesības, darba tiesības, personas datu aizsardzība, starptautiskās tiesības

SIA “SIA ORO” | jurista palīgs
2017-2019

Galvenie pienākumi: sagatavot juridiska satura dokumentus civiltiesību, komerctiesību un administratīvo tiesību nozarēs, sniegt konsultācijas uzņēmuma darbiniekiem, piedalīties darījumu sagatavošanā, izpildes kontrolē un noslēgšanā, nodrošināt atbalstu vecākajam juristam

Ko darīt ja jums nav pieredzes? Atcerieties – darba devēji meklē personības, visu pārējo var iemācīties! Izrādiet savu interesi par jomu, izceliet izglītību un padomājiet – varbūt esat esat guvis jebkuru citu pieredzi, kas jums palīdzējusi attīstīt juristam nepieciešamās prasmes – piemēram, esat palīdzējis sagtavot līgumus, palīdzējis izprast kāda likuma normas vai sagatavojis oficiālu atbildi uz pretenziju? Parādiet to savā CV!


cv jurists

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Juristu amatiem parasti ir nepieciešama augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs, taču tas nenozīmē, ka par juristu nevar kļūt cilvēks, kas ieguvis piemēram, bakalaura grādu mazā biznesa vadībā. Svarīgākais ir jūsu interese par šo jomu un jūsu prasmes.

Šajā CV sadaļā svarīgākais ir norādīt izglītību, kas saistīta ar juridiskās jomas studijām, jo darba devējam noteikti neinteresēs jūsu apmeklētā pamatskola. Norādot izglītību, varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. piemērus). Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī studiju darbu tēmas, vērtējumus un citus sasniegumus.

 1. PIEMĒRS:
 • Latvijas Universitāte ,

  Juridiskā fakultāte, maģistra grāds tiesību zinātnēs

  2005-2009

  Specializācija: starptautiskās tiesības

 1. PIEMĒRS:
 • Profesionālais bakalaura grāds tiesību zinātnēs

  Latvijas Universitāte (ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs

  2005-2009

  “Personas datu aizsardzības tiesiskie un ētiskie aspekti)


Jurista CV – prasmju sadaļa

Ir nešaubīgi skaidrs, ka labiem juristiem jāpiemīt veselam prasmju kopumam – sākot no specifiskām juridisko nianšu zināšanām un spējas sagatavot juridiski precīzus dokumentus līdz lieliskām argumentācijas un prezentēšanas prasmēm.

Jums piemīt šīs un vēl citas prasmes? Lieliski! Taču, lai par jūsu “lielisko prasmju komplektu” uzzinātu arī nākamais darba devējs, neaizmirstiet tās izcelt savā CV! Iedvesmai esam apkopojuši dažādu prasmju piemērus, ko varat iekļaut savā jurista CV vai motivācijas vēstulē.

Tehniskās prasmes:

 • augstākā izglītība tiesību zinātņu jomā
 • trīs gadu praktiskā pieredze jurista amatā
 • specializācija komerctiesībās un darba tiesībās
 • labas iemaņas darbā ar lielu datu apjomu
 • spējas analizēt un interpretēt nacionālos un starptautiskos normatīvos aktus
 • pieredze darbā ar starptautiskajiem tiesību jautājumiem
 • fizisko personu datu aizsardzības speciālista sertifikāts
 • profesionāla rakstiska un mutiska juridiskā komunikācija latviešu un angļu valodā
Personīgās prasmes

 • augsta precizitāte
 • atbildības sajūta
 • līdera dotības un spēja organizēt cilvēkus,
 • stratēģiska un analītiska domāšana
 • augsta atbildības sajūta
 • kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • izcilas argumentācijas prasmes
 • kritiskā domāšana
cv jurists

Profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss jūsu apraksts, kurā pāris teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta jurista CV sākumā un visdrīzāk būs pirmā lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists. Tai jābūt perfektai un uzmanību piesaistošai, jo nereti CV izlasīšanai tiek veltītas vidēji 6 sekundes.

Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, specializācija, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot jurista CV:

Pareizi
Jurists ar 15 gadu pieredzi Latvijas vadošajos juridisko konsultāciju uzņēmumos, plašām zināšanām un pieredzi civiltiesību, komerctiesību, darba tiesību un personas datu aizsardzības tiesību jomā un izcilām spējām analizēt un interpretēt normatīvos aktus .

Šajā piemērā ir izcelts pieredzes ilgums un jurista specializācijas jomas, kas ir īpaši būtiski, jo ja uzņēmums meklē juristu komerctiesību jautājumu risināšanai, tad viņam neinteresēs kandidāti, kas nespecializējas šajā jomā

Nepareizi
Pieredzējis jurists meklē jaunu amatu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība, prasmes darbā ar cilvēkiem un labas problēmrisināšanas prasmes.

Šī piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība un kādās jomās šis jurists ir specializējies (tas ir ļoti svarīgi, jo jurisprudence ir ļoti plaša un daudzšķautņaina nozare). Lai arī teikums nepasaka neko nepareizu, tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un nepievērš uzmanību.

CV juristam - papildu sadaļas

Ja vēlaties, varat papildināt savu jurista CV ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru, piemēram, norādot informāciju par valodu prasmēm (īpaši svarīgi norādīt tad, ja plānojat pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā), kā arī iegūtajiem sertifikātiem un izietajiem kursiem (īpaši juridiskajā jomā).

Padoms : Nenorādiet šajās sadaļās lieku informāciju, jo tā neefektīvi aizņems tik vērtīgo vietu jūsu CV un nesniegs pievienoto vērtību. Atcerieties – uzņēmums meklē juristu un CV papildu sadaļām jāparāda, ka esat labākais pretendents tieši šim amatam!

Padoms : šajā sadaļā, parasti CV beigās, varat iekļaut arī iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, kas var sniegt rekomendācijas. Izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši strādājis kopā un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam. Neaizmirstiet norādīt šo personu kontaktinformāciju.

cv jurists

Kā sagatavot jurista CV, kas izcelsies starp citiem

Personāla atlases speciālisti katru dienu lasa neskaitāmus CV. Un viņi arī ir tikai cilvēki, kas nogurst un steidzas, tāpēc jums viņiem ir jāpalīdz. Atcerieties – ir pierādīts, ka CV izskatīšanai vidēji tiek veltītas 6 sekundes, tas nozīmē, ka, šajā laikā, apskatot jūsu CV, lasītājam ir jāierauga svarīgākais.

Mūsdienu pasaulē nešaubīga veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem. Un tieši šis ir uzdevums, kas jāpaveic jūsu grāmatveža CV. Viens no veidiem, kā izcelties starp citiem kandidātiem, ir atšķirīga dizaina CV. Mēs zinām, ka visi nav dzimuši maketētāji vai mākslinieki, tāpēc kopā ar mūsu personāla atlases profesionāļiem esam sagatavojuši dažādus juristu CV paraugus ? Jums atliks tikai izvēlēties.

Kopsavilkums: 10 padomi, kā uzrakstīt izcilu jurista CV

Ja vēlaties dabūt labāko jurista darbu, jums jāsagatavo labākais jurista CV! Tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti. Personāla atlases speciālisti CV izskata ļoti ātri, un bieži viņu uzmanību var pievērst ar svarīgām detaļām, kuras bieži var izrādīties izšķiroši svarīgas.

Lūk, 10 “zelta padomi” izcilam CV, kas nepazudīs parējo CV kaudzē:

 • Izlasiet darba sludinājumu , vēlams divas reizes, un centieties izprast, kāda veida profesionāli uzņēmums meklē.
 • Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet savu svarīgāko “jurista pārdošanas punktu” – pieredzi, specifiskas zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (jā, arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku juridiskās nozares terminoloģiju.
 • Neizmantojiet standarta CV !
 • Īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar ikoniņām, izceltu tekstu, rāmīšiem.
 • CV nav bezizmēra – neatkārtojieties un neiekļaujiet nebūtisku informāciju !
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem. Jā, tieši tik vienkārši!
 • Pārlasiet CV un izlabojiet visas kļūdas
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte – tam jābūt perfektam!
 • Un visbeidzot - iesniedziet savu CV darba devējam sludinājumā norādītajā termiņā, jo kavēšanās dēļ varat zaudēt šo iespēju vai atstāt sliktu iespaidu.

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis savu jurista CV? Ļoti labi, bet tas vēl nav viss. Lai CV būtu pilnīgs, tam jāpievieno motivācijas vēstule. Nezināt, kā to sagatavot? Te aprakstīsim 5 svarīgākos principus, kas jāņem vērā, rakstot motivācijas vēstuli.

 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV – fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā uzņēmumā.
 • Nelietojiet vispārīgas un neko neizsakošanas frāzes - aprakstiet svarīgākos iemeslus, kāpēc tieši jūs esat piemērotākais kandidāts konkrētajam amatam.
 • Palīdziet lasītājam ieraudzīt svarīgāko - izmantojiet rindkopas, pasvītrojiet vai citādi izceliet nozīmīgākās teksta daļas.
 • Un svarīgākais – vienmēr pielāgojiet vēstules saturu konkrētajai vakancei, jo tas parādīs, ka jums šis darbs ir patiešām svarīgs.
 • Padoms – sāciet ar svarīgāko vēstījumu un nedaudz citiem vārdiem atkārtojiet to pašu arī vēstules beigās.

Ja nezināt, kā sagatavot motivācijas vēstuli, izmantojiet mūsu jurista CV veidnes un saņemiet piekļuvi motivācijas vēstuļu paraugiem !

cv jurists

CV juristam - biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot jurista CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta jurista CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī varētu šķist, ka juristi visur veic vienu un to pašu darbu, tā gluži nav. Ja tiek meklēts jurists nekustamo īpašumu jautājumus vai jurists ar specializāciju nodokļu jautājumus, tad noteikti jāuzsver sava pieredze vai zināšanas tieši šajā jomā. Ja neizmantosiet šos specifiskos atslēgvārdus, iespējams, jūsu CV netiks cauri pat pirmajai atlasei, kas bieži ir automatizēta un kurā CV vērtē sistēma pēc noteiktiem atslēgvārdiem.

Kā sagatavot jurista CV, kas atšķirsies no citiem?

Izvēloties nākamo darbinieku, darba devējs noteikti pievērsīs uzmanību kanditāta izglītībai un iepriekšējai darba pieredzei, taču, jūs varat izcelties starp citiem līdzīgiem kandidātiem ar atšķirīgu CV dizainu.

Ir svarīgi atcerēties, ka mūsdienās CV vairs nav tikai balta lapa ar klasiskās rindās izvietotu melnu tekstu. Ir pieejami simtiem dažādi CV dizaini, kas ļaus jums ar krāsām, tekstu fontiem un formatējumu vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja ar dizaina darbiem esay uz “jūs”, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem jurista CV paraugiem ! Jums būs tikai jāsavada informācija par sevi, savu pieredzi, prasmēm un izglītību, un mēs parūpēsimies par visu pārējo! Vai nav lieliski?

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos