Grafikas dizainers – labākais CV piemērs latviešu valodā

Mūsdienās neviens uzņēmums vairs nevar iedomāties savu darbību bez mājaslapas vai sociālajiem tīkliem, kas ar pievilcīga satura palīdzību piesaista klientus. Pieaugot vizuālās komunikācijas nozīmei, pieprasījums pēc grafiskajiem dizaineriem ir milzīgs. Vai esi viens no viņiem? Tad šis raksts ir domāts tieši Tev!

Grafikas dizainers: CV paraugs

CV

KĀRLIS STARS
E-pasts: karlis.stars@gmail.com
Tālrunis: +3712884496
Adrese: Anduru iela 52, Dobele
LinkedIn: @karlis.stars
Portfolio: www.karlisstars.lv

Augsti kvalificēts un novatorisks grafiskais dizaineris ar bakalauru vizuālajā komunikācijā un 5+ gadu pieredzi valdzinošu grafikas dizainu izstrādē. Ir pieredze darbā ar starptautiskiem uzņēmumiem – pēdējā darba vietā izstrādāju mārketinga dizaina materiālus (brošūras, infografikas, sociālo mediju attēlus), kas veicināja pārdošanas pieaugumu par 30%. Piemīt angļu, latviešu & krievu valodas zināšanas, prasmes tādās programmās kā Figma, Canva un Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects). Papildu prasmes ietver WEB un UI/UX dizainu, tipogrāfiju un ilustrācijas.

PRASMES:

 • Bakalaurs vizuālajā komunikācijā (Latvijas Mākslas Akadēmija)
 • 5+ gadu pieredze vietējos un starptautiskajos uzņēmumos
 • Latviešu, angļu, krievu valodu zināšanas
 • Pieredze dažādu vizuālo materiālu izstrādē: brošūras, logo, infografikas, sociālo mediju attēli, plakāti, reklāmas vizuālie materiāli
 • Iemaņas darbā ar tādām programmām kā Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Canva, Figma u.c.
 • Pieredze WEB un UI/UX dizainā, tipogrāfijā, ilustrāciju veidošanā
 • Fotoattēlu rediģēšana un apstrāde
 • Video vai animāciju montēšana, izveide, rediģēšana un apstrāde
 • Projektu menedžēšanas prasmes
 • Spēja strādāt pastāvīgi un komandā
 • Lieliskas laika un darba plānošanas prasmes
 • Izcilas komunikācijas prasmes
 • Radošums un inovācija
 • Problēmu risināšana

DARBA PIEREDZE:

 • Pašnodarbināta persona | grafikas dizainers
  2020-2023
  Grafiskā dizainera pienākumu veikšana sadarbībā ar 50+ klientiem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Iemaņas projektu vadīšanā un klientu attiecību veidošanā. Darbs ar zīmolu vizuālās identitātes izstrādi (logo, brandbook u.c.), printēšanas materiālu izveidē (brošūras, flajeri, ielūgumi), kā arī digitālo materiālu izstrādē (mājaslapu dizains, sociālo mediju vizuālā identitāte).
 • Euronics Latvia | vecākais grafiskais dizaineris
  2018-2020
  Darbs ar Adobe Illustrator, Photoshop un inDesign elektronikas veikala digitālo un printējamo vizuālo materiālu izstrādei. Produktu un dzīvesstila fotoattēlu rediģēšana un apstrāde. Video un animāciju izstrāde uzņēmuma vajadzībām. Mārketinga materiālu (katalogi, plakāti, interneta baneri) izveide, noformēšana un gatavošana drukai. Uzņēmuma vizuālās identitātes izstrāde sociālajiem tīkliem un mājaslapai.
 • Maraprint | grafiskais dizaineris-praktikants
  2017-2018
  Reklāmas konceptu izstrāde, reklāmas materiālu dizaina izveide un sagatave drukai, uzņēmumu korporatīvās identitātes izstrāde, produktu iepakojumu dizaina izveide. Darbs ar Adobe Illustrator, Adobe indesign, Adobe Photoshop.

IZGLĪTĪBA:

 • Latvijas Mākslas akadēmija, audio-vizuālās mediju mākslas nodaļa
  Profesionālais bakalaura grāds vizuālajā komunikācijā, audio-vizuālā mediju mākslinieka kvalifikācijā.
  2013-2017
  Apguvu teorētiskās zināšanas un ieguvu praktiskas iemaņas darbam gan ar tradicionālajiem, gan digitālās vizuālās komunikācijas līdzekļiem. Studijās apguvu foto un video, darbu digitālajā vidē, tipogrāfiju, datortehnoloģijas, iespiedgrafiku.

SERTIFIKĀTI:

 • Riga Coding School
  WEB dizains (UI/UX)
  2017
 • Udemy
  Graphic Design Certification
  2016

VALODU ZINĀŠANAS:

 • Latviešu valoda: C2
 • Angļu valoda: C1
 • Krievu valoda: B1

REKOMENDĀCIJAS UN ATSAUKSMES:
Arnis Brikte
Maraprint uzņēmuma vadītājs
Tālruņa nr.: +646128405

Balstoties uz Colorlib datiem , 80% mazo uzņēmumu apgalvo, ka viņu zīmola/mārketinga materiālu dizains ir svarīgs. Arī 50,5% mārketinga speciālistu uzskata, ka vizuālais saturs ir nozīmīgs aspekts. Tas nozīmē tikai vienu – grafiskā dizainera profesija ir un būs pieprasīta vēl labu laiku! Ja esi grafikas dizaineris un vēlies atrast iespējami labāko darba vietu, Tev būs nepieciešams ideāls CV, kas pārliecinās potenciālo darba devēju! Kur tādu dabūt?

Šajā rakstā piedāvājam apūkot profesionālu grafikas dizainera CV, kā arī vairākus padomus, kas palīdzēs Tev sagatavot biļeti uz Tavu sapņu darbu ! Atceries, ka vairāk informācijas vari smelties arī citos mūsu nodrošinātājos grafikas dizainera CV paraugos !

Darba atalgojums un stundas likmes

Vai zināji, ka balstoties uz Colorlib datiem , 90% grafisko dizaineru ir pašnodarbinātas personas jeb frīlanseri? Tas nozīmē to, ka darba likmes un mēneša atalgojums ir atkarīgs no klientiem, ar kuriem sadarbojies (ārzemju vai vietējiem). Vidēji freelance grafiskais dizaineris saņem 24$ atalgojumu stundā, kas varētu būt aptuveni 3500-4000 EUR mēnesī bruto par 8h darba dienu.

Runājot par patstāvīgu darbu kādā no uzņēmumiem, Latvijā situācija ir sekojoša: balstoties uz Valsts Ieņēmumu Dienesta (VID) datiem, grafikas un multimediju dizaineru darba alga svārstās no 677 – 1350 EUR brutto mēnesī. Alga atkarīga no konkrētā uzņēmuma politikas un pat pilsētas (piemēram, Rīgā atalgojums ir būtiski augstāks).

Grafikas dizainers CV

Ieteikumi grafikas dizainera CV rakstīšanai – liec aiz auss!

Tā kā daudzi talantīgi dizaineri sacenšas par vienu un to pašu darba pozīciju, Tev ir svarīgi izveidot tādu CV, kas būs labāks par 99% citiem iesniegtajiem variantiem! Lūk, daži padomi, ko ievērot, rakstot grafiskā dizainera CV:

 • Savā CV piemini savu unikālo pārdošanas piedāvājumu (USP) – tas palīdzēs izcelties starp citiem grafiskajiem dizaineriem.

 • Parādi savus labākos darbus, pievienojot savam CV saiti uz portfolio ar iepriekšējiem grafiskā dizaina darbiem.

 • Pielāgo savu CV katram konkrētajam darba pieteikumam , saskaņojot savas prasmes un pieredzi ar darba devēja prasībām.

 • Norādi savus sasniegumus ar skaitļiem un metriku , lai parādītu savu dizainu reālo ietekmi uz uzņēmuma rezultātiem un attīstību.

 • Lai gan grafiskais dizains ir tehniks darbs, neaizmirsti uzvērt vērtīgas personīgās prasmes , piemēram, komunikāciju, komandas darbu, problēmu risināšanu un radošumu.

 • Vienmēr norādi saņemtos sertifikātus un kursus – tas pierādīs darba devējam, ka Tu seko līdzi jaunākajām nozares tendencēm.
📌Padoms : Kā grafiskais dizaineris, Tu jau zini, cik svarīgi ir profesionāli un uzrunājoši noformēt savu CV. Mēs zinām, ka Tu vari veltīt savu laiku daudz vērtīgākām lietām kā personīgā CV dizaina izstrāde, tādēļ esam paveikuši šo uzdevumu Tavā vietā – vienkārši izvēlies vienu vai vairākas no jau gatavajām grafiskā dizainera CV veidnēm !

CV izkārtojums

Runājot par grafiskā dizainera CV izkārtojumu, ir svarīgi atrast līdzsvaru starp radošumu un profesionalitāti. Kā uz vizuāli orientētam profesionālim, arī Tavam CV ir vizuāli jāatspoguļo Tavas dizaina prasmes un estētiskās iemaņas.

Apsver iespēju izmantot minimālistisku, bet vienlaikus modernu CV dizaina izkārtojumu – tas nodrošinās ērtu navigāciju un lasāmību. Savu trako radošo pusi tomēr labāk atstāt portfolio sadaļā!

Turpinot par CV izkārtojumu, stratēģiski izmanto tādus elementus kā tipogrāfija, krāsas un baltā telpa, lai izveidotu vizuāli pievilcīgu kompozīciju. Izmanto virsrakstus, apakšvirsrakstus un ‘’bullet points’’, lai efektīvi sakārtotu informāciju un padarītu to viegli skenējamu darba devējiem.

Lieliska ideja ir iekļaut minimālistiskus vizuālos elementus – piemēram, ikonas vai grafiskus akcentus, kas ir daļa no Tava personīgā zīmola.

Atcerieties – ideāla CV dizans un izkārtojums uzlabo Tavu CV saturu, nevis novērš uzmanību no tā!

CV struktūra un formāts

Strukturējot un formatējot grafiskā dizainera CV, Tev ir jāņem vērā vairākas formāta opcijas: hronoloģiskais, funkcionālais vai kombinētais.

Hronoloģiskajā CV formātā izcel savu darba pieredzi apgrieztā hronoloģiskā secībā, sākot ar savu pēdējo pozīciju. Šis formāts ir ideāls, ja Tev ir spēcīga un konsekventa darba vēsture, kas parāda karjeras attīstību un izaugsmi laika gaitā.

Alternatīvi, funkcionāls formāts koncentrējas uz Tavām prasmēm un spējām, nevis uz darba vēstures izklāstu. Šis formāts ir noderīgs, ja Tavā nodarbinātības vēsturē ir nepilnības vai vēlies uzsvērt konkrētas prasmes, kas ir saistītas ar darbu, uz kuru piesakies.

Kombinētais formāts apvieno gan hronoloģiskā, gan funkcionālā CV formāta elementus. Tas ļauj izcelt savas prasmes un kvalifikāciju, nelaupot iespēju izklāstīt arī savu darba vēsturi. Šis formāts sniedz visaptverošu pārskatu par Tavām spējām, vienlaikus demonstrējot Tavas karjeras attīstību.

Galu galā, labākā grafiskā dizainera CV struktūra un formāts būs atkarīgs no Tavas unikālās situācijas un konkrētā darba, uz kuru piesakies.

Grafikas dizainers CV

Kontaktu sadaļa

Nekad nenovērtē kontaktinformācijas sadaļu par zemu – tā ir vienīgā informācija par to, kā ar Tevi var sazināties, tādēļ pievērs tai pienācīgo uzmanību! Turpinājumā divi piemēri:

NEPAREIZI

Karlis stars

Tālrunis: +3712884496

Grafiskais dizaineris


Šeit pirmā kļūda ir nepareiza vārda un uzvārda norādīšana – padomā, ko par Tevi kā grafisko dizaineri pasaka tas, ka Tu izlaid garumzīmes un neraksti personvārdu ar lielo burtu? Tā ir tieša neuzmanība pret detaļām. Nākošais – šajā sadaļā nav jānorāda, ka esat grafiskais dizaineris. Pārējās kļūdas attiecas uz to, ka nav norādīta pietiekama informācija – jāpievieno arī adrese (vismaz valsts un pilsēta), kā arī ieteicams pievienot saiti uz portfolio.

PAREIZI

KĀRLIS STARS

E-pasts: karlis.stars@gmail.com

Tālrunis: +3712884496

Adrese: Anduru iela 52, Dobele, Latvija

LinkedIn: @karlis.stars

Portfolio: www.karlisstars.lv


Šeit uzskatāmi vari redzēt, kā tiek lieliski izmantotas grafiskā dizainera prasmes – pretendenta vārds un uzvārds ir izcelts ar lielajiem burtiem un iezīmējumu, lai acumirklīgi pievērstu uzmanību. Ir norādīta adrese un valsts (ja nu gadījumā strādāsi ar ārvalstu klientiem), kontaktinformācija, kā arī saite uz portfolio un pat profesionālo sociālo tīklu konts.

Kā iekļaut grafikas dizainera pieredzi savā CV?

Iekļaujot savā CV grafiskā dizainera pieredzi, ir ļoti svarīgi izcelt savus galvenos pienākumus, sasniegumus un sava darba ietekmi. Nav nozīmes tam, cik ilga ir Tava pieredze un vai tāda vispār bijusi – svarīgākais ir prast parādīt savas prasmes! Turpinājumā divi uzskatāmi piemēri – pirmajā piemērā vari aplūkot, ko rakstīt tad, ja esi freelance jeb pašnodarbinātais grafikas dizaineris. Savukārt otrajā piemērā aplūko, kā ar skaitļu palīdzību ir izcelti sasniegumi.

1.piemērs

Pašnodarbināta persona | grafikas dizainers

2020-2023

Grafiskā dizainera pienākumu veikšana sadarbībā ar 50+ klientiem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Iemaņas projektu vadīšanā un klientu attiecību veidošanā. Darbs ar zīmolu vizuālās identitātes izstrādi (logo, brandbook u.c.), printēšanas materiālu izveidē (brošūras, flajeri, ielūgumi), kā arī digitālo materiālu izstrādē (mājaslapu dizains, sociālo mediju vizuālā identitāte).


2.piemērs

Euronics Latvia | vecākais grafiskais dizaineris

2018-2020

Darbs ar Adobe Illustrator, Photoshop un inDesign elektronikas veikala digitālo un printējamo vizuālo materiālu izstrādei. Produktu un dzīvesstila fotoattēlu, kā arī video un animāciju rediģēšana un apstrāde. Uzņēmuma vizuālās identitātes izstrāde sociālajiem tīkliem un mājaslapai. Izstrādāju mārketinga dizaina materiālus kampaņai (brošūras, infografikas, sociālo mediju attēlus), kas veicināja pārdošanas pieaugumu par 30%.


Ko rakstīt CV, ja nav plašas pieredzes grafiskajā dizainā?

Esi vēl svaigs grafiskais dizaineris, kas mācās skolā, prakses vietā vai patstāvīgi, taču vēlies atrast darbu? Mēs saprotam! Lūk, ko rakstīt grafiskā dizainera CV pieredzes sadaļā, ja vēl nav pieredzes:

1.piemērs – prakse

Maraprint | grafiskais dizaineris-praktikants

2017-2018

Reklāmas konceptu izstrāde, reklāmas materiālu dizaina izveide un sagatave drukai, uzņēmumu korporatīvās identitātes izstrāde, produktu iepakojumu dizaina izveide. Darbs ar Adobe Illustrator, Adobe indesign, Adobe Photoshop.


2.piemērs – funkcionālais CV izkārtojums

Darbs ar Adobe Illustrator, Adobe indesign, Adobe Photoshop

Personīgo sociālo tīklu kontu izveidei esmu izveidojis grafiskā dizaina materiālus, kas guvuši lielu rezonansi auditorijas vidū – lai to panāktu, izmantoju Adobe Illustrator, Adobe indesign, Adobe Photoshop programmas, ar kuru palīdzību izveidoju iespaidīgus vizuālos efektus un animācijas.


📌Padoms: Kad Tev vēl nav grafiskā dizainera pieredzes konkrētās darba vietās, mēs iesakām izmēģināt noformēt savu CV funkcionālā veidā – tādējādi varēsi fokusēties uz savām prasmēm un zināšanām, nevis neesošo pieredzi.

Grafikas dizainers CV

Izglītības sadaļa: grafikas dizaineris

Parādot savu izglītību, Tu parādīsi sevi kā vispusīgu dizaineru ar stabilu izpratni par dizaina principiem un aizraušanos ar nepārtrauktu mācīšanos. Ļauj izglītības sadaļai kļūt par apliecinājumu Tavai centībai! Tā ir tiesa, ka grafiskajam dizainerim nav obligāta augstākā izglītība, taču Tu tāpat vari iekļaut, piemēram, nepabeigtu augstāko izglītību – galvenais, aprakstā piemini izietos kursus, sasniegumus un citu vērtīgu informāciju.

1.piemērs

Latvijas Mākslas akadēmija, audio-vizuālās mediju mākslas nodaļa

Profesionālais bakalaura grāds vizuālajā komunikācijā, audio-vizuālā mediju mākslinieka kvalifikācijā.

2013-2017

Apguvu teorētiskās zināšanas un ieguvu praktiskas iemaņas darbam gan ar tradicionālajiem, gan digitālās vizuālās komunikācijas līdzekļiem. Studijās apguvu foto un video, darbu digitālajā vidē, tipogrāfiju, datortehnoloģijas, iespiedgrafiku.


📌Padoms: Vienmēr aprakstā iekļauj arī izietos kursus vai apgūtās prasmes, kas darba devējam dos labāku ieskatu Tavā ekspertumā.

Ko var iekļaut grafikas dizainera CV prasmju sadaļā?

Grafiskā dizainera CV prasmju sadaļa ir gluži kā saīsināts portfolio, kas vienlaikus izceļ Tavas radošās un tehniskās prasmes. Šī ir vienreizēja iespēja radīt ideālu pirmo iespaidu ar savām zināšanām un tehniskajām iemaņām, kas padara Tevi par izcilu dizaineru.

Lūk, daži prasmju piemēri, ko iekļaut grafiskā dizainera CV prasmju sadaļā:

Hard skills:

 • Bakalaurs vizuālajā komunikācijā (Latvijas Mākslas Akadēmija)
 • 5+ gadu pieredze vietējos un starptautiskajos uzņēmumos
 • Latviešu, angļu, krievu valodu zināšanas
 • Pieredze dažādu vizuālo materiālu izstrādē: brošūras, logo, infografikas, sociālo mediju attēli, plakāti, reklāmas vizuālie materiāli
 • Iemaņas darbā ar tādām programmām kā Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe After Effects, Canva, Figma u.c.
 • Pieredze WEB un UI/UX dizainā, tipogrāfijā, ilustrāciju veidošanā
 • Fotoattēlu rediģēšana un apstrāde
 • Video vai animāciju montēšana, izveide, rediģēšana un apstrāde
 • Projektu menedžēšanas prasmes

Soft skills jeb personīgās prasmes:

 • Spēja strādāt pastāvīgi un komandā
 • Lieliskas laika un darba plānošanas prasmes
 • Izcilas komunikācijas prasmes gan teorijā, gan praksē
 • Radošums un inovācija, kas palīdzēs īstenot jebkuras vīzijas
 • Problēmu risināšanas prasmes
 • Entuziasms par savu darbu
 • Spēja pielāgoties jebkurām vēlmēm un vajadzībām
📌Padoms: Atceries – labi izstrādāta (un noformēta!) prasmju sadaļa ir slepenā sastāvdaļa, kas piesaista darba devēju uzmanību un attēlo Tevi kā daudzpusīgu un novatorisku dizaineri, kas ir gatavs īstenot trakākās vīzijas.

Profesionālais kopsavilkums Tavā grafikas dizainera CV

Profesionālais kopsavilkums ir gluži kā grafiskā dizainera CV vāks, piedāvājot īsu ieskatu Tavā radošajā spējā un potenciālā. Tā galvenā ‘’odziņa’’ – kodolīgums un kompaktums, jo profesionālais kopsavilkums nav garāks par dažiem teikumiem. 1000 vārdu apraksta vietā, mēs gluži vienkārši Tev parādisim 2 piemērus – kā veidot un kā neveidot savu profesionālo kopsavilkumu!

PAREIZI
Grafiskais dizaineris ar inovatīvām idejām, bakalauru vizuālajā komunikācijā un 5+ gadu pieredzi valdzinošu grafikas dizainu izstrādē. Ir pieredze darbā ar starptautiskiem uzņēmumiem – pēdējā darba vietā izstrādāju mārketinga dizaina materiālus (brošūras, infografikas, sociālo mediju attēlus), kas veicināja pārdošanas pieaugumu par 30%. Prasmes tādās programmās kā Figma, Canva, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects.

Šajā profesionālajā kopsavilkumā ir pareizi uzsvērtas visas kandidāta priekšrocības – sākot ar radošumu, līdz pat tehniskajai pusei, proti, izglītībai, darba pieredzei, kā arī konkrētiem rīkiem. Ļoti pareizi ir norādīt un, ja iespējams, izteikt skaitliski savus sasniegumus un citus datus.

NEPAREIZI
Grafiskais dizaineris labprāt izveidos jums flajerus, sociālo tīklu attēlus un citus materiālus ar fotošopa palīdzību.

Šajā piemērā galvenā problēma ir vispārīgums – labi, ka ir norādīti konkrēti darbu veidi, taču padomājiet, kā šis teikums palīdzētu izcelties uz konkurentu fona? Pilnīgi nekā. Visticamāk, tieši šis pats apgalvojums jau tāpat būs norādīts darba sludinājuma prasību aprakstā.

Grafikas dizainers CV

Grafiskā dizainera CV: papildu sadaļas

Grafiskajam dizainerim noteikti jāizmanto iespēja pievienot savam CV papildu sadaļas, kas palīdzēs padarīt pieteikumu unikālāku un uzsvērt savas priekšrocības. Turpinājumā daži piemēri.

Sertifikāti

Sertifikāti grafiskā dizainera CV ir īpaši nozīmīga sadaļa. Visticamāk, Tu esi izgājis vismaz vienu kursu vai ieguvis vismaz vienu sertifikātu, tādēļ izmanto iespēju un norādi to savā CV. Šī sadaļa ir obligāta gadījumā, ja Tev nav daudz ko rakstīt akadēmiskās izglītības lauciņā.

Valodu prasmes

Lai gan varētu šķist, ka grafiskā dizainera darbs pilnīgi nekā nav saistīts ar valodu, tas ir mīts. Pirmkārt, dizanerim jākomunicē ar klientiem vai darba devēju. Otrkārt, lielākoties materiālos tiek iekļauts teksts – to jāspēj pareizi uzrakstīt un norādīt uz iespējamajām kļūdām. Norādi šajā sadaļā, kādas valodas pārvaldi un kādā līmenī.

Rekomendācijas

Rekomendācijas ir vienreizēja iespēja padarīt savu CV vērtīgāku nekā pārējiem kandidātiem. Ja Tev ir šāda iespēja, pievieno to personu kontaktus, kas varētu sniegt atsauksmes par Tavu darbu.

Grafikas dizainers CV: rezumējums

Nav noslēpums, ka tik konkurētspējīgajā nozarē ir svarīgi izcelties un atstāt paliekošu iespaidu uz potenciālajiem darba devējiem. Tieši tādēļ Tev ir nepieciešams apgūt profesionāla CV izveides mākslu. Lai apkopotu šajā rakstā sniegtos padomus, turpini lasīt:

 • Atbrīvo savu radošumu: iekļauj savā CV vizuāli pievilcīgus elementus un dizaina estētiku, kas atspoguļo Tavu personīgo zīmolu.

 • Rādi, nevis tikai pastāsti: grafiskā dizanera CV ir vairāk par attēlošanu nekā par rakstīšanu. Iekļauj CV savu portfolio un parādi savas dizaina prasmes ar profesionāli noformētu darba pieteikumu.

 • Izcel savas tehniskās prasmes: izcel prasmes darbā jebkuriem rīkiem vai tehnoloģijām, kas attiecas uz Tavu jomu. Norādi konkrētu programmatūru, kuru pārvaldi, jo, visticamāk, tieši tie būs darba sludinājumā iekļautie atslēgvārdi.
 • Esi informēts par nozares tendencēm: dizaina ainava nepārtraukti attīstās, tāpēc ir ļoti svarīgi sekot līdzi jaunākajām tendencēm, rīkiem un metodēm. Vienmēr iekļauj savā CV svarīgākos apmeklētos seminārus, konferences un tiešsaistes kursus.

 • Uzmanība detaļām: grafiskajam dizainerim ir ļoti svarīgi pievērst uzmanību detaļām. Pārliecinieties, ka Tavs CV ir vizuāli pievilcīgs, bez kļūdām un viegli pārlasāms. Pievērs īpašu uzmanību tipogrāfijai, atstarpēm un konsekvencei, lai radītu izsmalcinātu un profesionālu iespaidu.

 • Esi īss un kodolīgs: lai gan ir svarīgi sniegt atbilstošu informāciju, pieturies pie īsa un kodolīga informācijas izklāsta savā CV. Izmanto ‘’bullet points’’, skaidru valodu un skaitļus, lai efektīvi nodotu ziņu par savām prasmēm un pieredzi.
📌Padoms: Ja esi kā ‘’kurpnieks bez kurpēm’’ un Tev nav laika izvedot profesionālu dizainu savam CV, nesatraucies! Mēs esam nodrošinājuši jau gatavus grafiskā dizainera CV šablonus ar skaidru struktūru un lielisku dizainu!

Papildini grafikas dizainera CV ar motivācijas vēstuli

Grafiskā dizaina pasaulē, kur dominē radošums un vizuālais stāstījums, motivācijas vēstules pievienošana CV var būt slepenā sastāvdaļa, kas izcels Tevi no konkurentu pūļa.

Motivācijas vēstule ir Tava iespēja aizraut darba devējus ar savu unikālo balsi un personīgo stāstu. Izmanto šo iespēju, lai parādītu savu dziļo izpratni par dizaina principiem, mīlestību pret problēmu risināšanu un spēju pārveidot idejas valdzinošos vizuālos stāstos. Dalies ar anekdotēm, kas ilustrē Tavu dizaina ceļu, pārvarētos izaicinājumus un Tavu darbu ietekmi. Ļauj saviem vārdiem zīmēt spilgtu priekšstatu par Tavu māksliniecisko redzējumu un vērtību.

Pievienojot savam CV labi izstrādātu motivācijas vēstuli, Tu demonstrēsi savu uzmanību detaļām un apņemšanos izveidot labas attiecības ar potenciālajiem darba devējiem. Tāpēc nekad nepalaid garām šo jaudīgo rīku!

📌Padoms: Nav laika rakstīt motivācijas vēstuli? Nekādu problēmu! Izmantojot mūsu sagatavotās grafiskā dizainera CV veidnes, Tu automātiski iegūsi piekļuvi arī motivācijas vēstuļu šabloniem . Tev atliks vien ievadīt personīgo informāciju!

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai man vajadzētu iekļaut rekomendācijas savā grafiskā dizainera CV?

Nav tāda ‘’likuma’’, kas nosaka obligātu rekomendāciju iekļaušanu grafiskā dizainera CV. Tomēr ņem vērā, ka atsauksmes no klientiem un iepriekšējām darba vietām kalpo kā ļoti labs rīks, kas var būtiski palielināt Tavas izredzes iegūt sapņu darbu. Tādēļ, ja Tev ir šāda iespēja, nelaid to garām!

Vai savā grafiskā dizainera CV varu iekļaut ar dizainu nesaistītu darba pieredzi?

Pilnīgi noteikti! Ar grafisko dizainu nesaistītas darba pieredzes iekļaušana grafiskā dizaina CV var parādīt Tavu daudzpusīgo personību un atklāt citas nozīmīgas prasmes, zināšanas un iemaņas.

Piemēram, klientu apkalpošanas lomas var izcelt Tavas komunikācijas un problēmu risināšanas spējas. Taču atceries, ka CV nedrīkstētu būt garāks par 1-2 lappusēm, tādēļ esi kodolīgs. Ja meklē strukturētu CV paraugu, tad neaizmirsti ieskatīties mūsu sagatavotajās grafiskā dizainera CV veidnēs !

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos