Finanšu analītiķa CV | Paraugi un padomi veiksmīgam CV

Gatavojaties rakstīt savu finanšu analītiķa CV? Nepieciešams padoms? Izlasiet šo rakstu, kurā mūsu personālvadības speciālisti ir apkopojuši daudz vērtīgus piemērus un padomus, kas jūsu CV ļaus izcelties starp pārējiem kandidātiem un palīdzēs ātrāk tikt pie sava kārotā darba.

Finanšu analītiķa CV - piemērs

 CV

LIENE OSE
E-pasts:   liene.ose@abc.lv  ,
mob. tel. +371 22720209
Adrese: Brīvības iela 64-2, Rīga, Latvija
Mājaslapa: www. lienesfinanses.com

Finanšu analītiķis ar augstāko izglītību grāmatvedībā un vairāk kā 7 gadu finanšu analītiķa pieredzi Latvijas vadošajā finanšu konsultāciju uzņēmumā, izcilām zināšanām darbā ar MS PowerBI un citām datu apstrādes programmām. Padziļinātām zināšanām nodokļu un finanšu plānošanas jautājumos.

PRASMES:

 •  augstākā izglītība grāmatvedībā
 •  vairāk nekā 7 gadu pieredze finanšu jomā (grāmatvedība, finanšu analītika)
 •  labas zināšanas darbā ar MS PowerBI
 •  teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas kā mutvārdos, tā rakstos

DARBA PIEREDZE:

SIA “FINConsulting” |vecākais finanšu analītiķis
2017-2022

Finanšu atskaišu sagatavošana biznesa lēmumu pieņemšanai saskaņā ar klientu vajadzībām, dalība iekšējās kontroles mehānismu izstrādē un ieviešanā, auditu un  iekšējās kontroles darbību veikšana un ziņojumu sagatavošana vadībai, dalība finanšu un biznesa procesu optimizācijā, prezentāciju un datu vizuālu apkopojumu sagatavošana pēc klientu pieprasījuma, dalība klientu projektu realizācijā.

Nozares: skaistumkopšanas, tūrisma, loģistikas, ēdināšanas, finanšu un būvniecības

SIA “HUG” | finanšu analītiķis

2015-2017

Konsultēt uzņēmuma vadītājus par finanšu stāvokli, sagatavot dažādus finanšu pārskatus, sagatavot prezentācijas un vizuālizācijas uzņēmuma vadītāju vajadzībām savas kompetences ietvaros, izstrādāt riska kontroles procedūras un pilnveidot tās, vadīt finanšu plānošanas un analīzes darbu, sadarboties ar grāmatvežiem datu analīzes vajadzībām, pilnveidot, attīstīt un ieviest uzņēmuma esošo analīzes rīkus un metodes

SIA “MONEY” | vecākais grāmatvedis

2014-2015

Ikdienas grāmatvedības uzskaites nodrošināšana dažādu nozaru uzņēmumiem, konsultācijas par finanšu vadības un nodokļu jautājumiem uzņēmumu vadībai, gada pārskata sagatavošana, nodokļu un finanšu atskaišu sagatavošana, darba samaksas un ar to saistīto nodokļu aprēķinu veikšana

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte,
2005-2010
Ekonomikas un vadības fakultāte, Sociālo zinātņu bakalaura grāds
grāmatvedībā un nodokļos

PAPILDU IZGLĪTĪBA UN SERTIFIKĀTI:
MS PowerBI padziļinātais kuss 2015
Finanšu datu analīzes modeļi 2014
Sertifikāts par Horizon 2021 lietošanu 2013
PVN piemērošanas praktikums 2013

ATSAUKSMES:  

Liene Ozoliņa  
SIA “Finsonsulting” valdes priekšsēdētāja
Tel. +371 20123012
lieneozolina@finconsulting.com


Ilze Eglīte

SIA “HUG” valdes priekšsēdētāja  
Tel. +371 29217676
ilze@hug.com

Finanšu analītiķi ir vajadzīgi ikvienam uzņēmumam, jo tieši šie cilvēki palīdz uzņēmumiem pieņemt svarīgus biznesa lēmumus – lēmumus, kas var maksāt tūkstošus vai pat miljonus. Līdz ar to pieprasījums pēc šāda veida speciālistiem ir liels, turklāt tam ir tendence palielināties. Saskaņā ar ASV darbaspēka statistikas biroja datiem laikā no 2021. gadam līdz 2031. gadam pieprasījums pēc finanšu analītiķiem pieaugs par 9%.

Ja esat ieguvis grāmatveža vai finansista izglītību vai vēlaties par tādu kļūt, jums noteikti ir plašas karjeras iespējas - jūs varat strādāt gan konkrētā uzņēmumā, gan konsultāciju aģentūrā, kas apkalpo vairākus uzņēmumus vienlaikus. Finanšu analītiķa karjera nešaubīgi ir laba izvēle, jo īpaši, ja jums ir tuvi skaitļi, tabulas un aprēķini, taču, lai atrastu labu darbu, svarīgs būs kvalitatīvs finanšu analītiķa CV .

Finanšu analītiķa likmes un algas Latvijā un Eiropā

Finanšu analītiķa alga būs atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, personas pieredzes, specializācijas, kvalifikācijas līmeņa un uzņēmuma atalgojuma politikas. Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada augusta datiem, vidējā galvenā finanšu analītiķa algas likme valstī bija 16.55 eiro, kas nozīmē, ka bruto alga mēnesī svārstījās ap 2800.00 eiro. Savukārt finanšu tirgus analītiķa vidējā stundas likme bija 18.86 eiro, bet naudas plūsmas analītiķa - 17.31 eiro.

Arī citviet Eiropā arī šajā profesijā vērojams salīdzinoši augsts atalgojums. Pēc jaunākajiem Glassdoor datiem vidējā finanšu analītiķa vidējā gada alga Vācijā ir 65511 eiro gadā, Zviedrijā - 7141 eiro mēnesī, Polijā - 2729 eiro mēnesī. Jāņem gan vērā, ka šajā aprēķinā iekļautas dalībvalstis ar ievērojami augstāku dzīves un atalgojuma līmeni.

Finanšu analītiķa CV – svarīgi padomi

Ja nekad neesat rakstījis finanšu analītiļa CV vai vēlaties, lai jūsu CV būtu veiksmīgāks un labāk izceltos starp citiem, tā sagatavošanu nedrīkst uztvert pavirši. Nezināt, kam pievērst uzmanību? Lūk, 8 padomi veiksmīgam finanšu analītiķa CV !

 • Vienmēr pielāgojiet savu finanšu analītiķa CV konkrētam darba sludinājumam un tajā iekļautajām prasībām – lai arī visur tiek meklēts finanšu analītiķis, katram uzņēmumam ir sava izpratne un prasības finanšu analītiķa amatam
 • Lietojiet profesionālu finanšu nozares terminoloģiju
 • Dāciet ar svarīgākajām lietām, piemēram, savām stiprākajām pusēm
 • CV ir jūsu vizītkarte, tāpēc tam jābūt perfektam – izlabojiet visas pārrakstīšanās un stila kļūdas
 • Lietojiet salasāmu burtu izmēru – 10 vai 12 un viegli saprotamu burtu fontu
 • Centieties CV sagatavot uz vienas lapas un neiekļaujiet tajā lieku informāciju
 • Par labu speciālistu liecina, ne tikai pieredze, bet arī sasniegumi, tāpēc neaizmirstiet izcelt savus sasniegumus iepriekšējās darba vietās
 • Izkārtojiet tekstu tā, lai jūsu CV būtu viegli saprotams un uztverams - tam lieliski palīdzēs mūsu sagatavotie finanšu analītiķa CV pi emēri

Finanšu analītiķa CV sadaļas

Ja gatavojaties rakstīt finanšu analītiķa CV, vispirms jāsaprot, kādas sadaļas tajā jāiekļauj. Finanšu analītiķa CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība un sertifikāti
 • prasmes
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Un tagad atcerieties šo vienu bezgala vērtīgo padomu – CV veiksmi nenosaka tikai informācija, kas tajā ir iekļauta . Vienlīdz svarīgi, ja ne pat svarīgāk ir veids, kādā veidā šī informācija CV ir iekļauta un izkārtota!

Standarta izkārtojums jau sen vairs nav tikai viens. Mūsdienās CV dizains ir izkāpis no ierastajiem rāmjiem – proti, tajā ir iespējamas visdažādākās variācijas - gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās. Atšķirīga dizaina CV izmantošana ļaus gūt 2 svarīgas priekšrocības – pirmkārt, jūs varēsiet vizuāli izcelt svarīgākās stiprās puses, otrkārt, tas palīdzēs jums izcelties starp “pelēko CV masu”.

Dizains un maketēšana nav gluži jūsu lieta? Nesatraucieties! Mūsu mājaslapā jūs varat lejupielādēt finanšu analītiķa cv – jums tikai jāsavada dati, par pārējo parūpēsimies mēs. Vai nav lieliski?.

finansu analitika cv

CV formāts un struktūra

Kad esat sapratis, kādas ir CV sadaļas, jāpārdomā labākais veids, kā tās strukturēt savā CV. Informācijas izkārtošanas veids vissvarīgākais ir darba pieredzes sadaļai. Pastāv trīs galvenie informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais:

 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu svarīgākajiem prasmju blokiem;
 • kombinētajā CV vienlaikus tiek izmantotas abas šīs pieejas.

Zināmākais un biežāk izmantotais ir hronoloģiskais izkārtojums, kas ir viegli uztverams arī lasītājam no malas, piemēram, personāla atlases speciālistam. Tas ātri sniedz priekšstatu par jūsu darba pieredzi, tās ilgumu un periodu. Taču, ja jums vēl nav bijusi finanšu analītiķa karjera vai pieredze ir neliela, iesakām izvēlēties funkcionālā izkārtojuma CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”, mazāk fokusējoties uz neesošo darba pieredzi.

Meklējiet idejas finanšu analītiķa CV? Dažādas finanšu analītiķa CV veidnes lejupielādei pieejamas te !

Finanšu analītiķa CV - kontaktinformācijas sadaļa

Finanšu analītiķa CV kontaktinformācijas sadaļa vienmēr ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Atcerieties – šī ir obligāta sadaļa visiem CV. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Ilze B. (pk. 0101010-0000)

Telefons: 27684561

Adrese: Olu iela 15a-2

Facebook konts: facebook_ilziiiite22

Skype: ilziiiite22


Šajā piemērā nav norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā un valstī potenciālais darbinieks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook lapas nosaukumu un Skype vārdu. Tāpat CV nav nepieciešams norādīt personas kodu, jo tā ir sensitīva informācijas un darba devējam nesniedz pievienoto vērtību.

Pareizi
ILZE BĒRZIŅA
Telefons: +371 27684561

E-pasts: ilze.berzina@pasts.lv

Adrese: Olu iela 15a-2, Liepāja, LV-1001, Latvija

Mājaslapa: www. ilzesfinanses.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem un izcelts, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese (tai skaitā, valsts) un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus. Telefons ir papildināts ar starptautisko kodu, kas ir noderīgi, ja jūsu darba devējs atrodas ārpus Latvijas.

Padoms : Divas vai, labāk, trīs reizes pārbaudiet, vai te norādītā informācija ir precīza! Ja jūs nevarēs sazvanīt vai e-pasts netiks aizsūtīts, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Svarīgi – foto finanšu analītiķa CV nav jāpievieno obligāti. Ja tomēr izlemsiet pievienot fotogrāfiju, tai jābūt kvalitatīvai fotogrāfijai, kurā jūs izskatāties pēc jomas speociālista. Nekādu pašfoto vai ballīšu foto!

finansu analitika cv

Finanšu analītiķa pieredze – kā to norādīt CV (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Šī ir viena no svarīgākajām CV sadaļām, jo tajā jūs parādat savu profesionālo pieredzi – darba vietas, amatus, galvenos pienākumus un darba pieredzes ilgumu. Tā kā finanšu analītikai dažādu nozaru uzņēmumos ir zināmas atšķirības, CV vērts norādīt arī nozares, ar kurām esat strādājis. Un...neaizmirstiet par saviem sasniegumiem un atcerieties, ka skaitļiem ir spēks! Izsakiet tos kvantitatīvi!

PIEMĒRS – hronoloģiskais CV:

SIA “FinConsulting ABC” | finanšu analītiķis
2019-2022

Galvenie pienākumi: finanšu atskaišu sagatavošanu biznesa lēmumu pieņemšanai saskaņā ar klientu vajadzībām, dalība iekšējās kontroles mehānismu izstrādē un ieviešanā, auditu un  iekšējās kontroles darbību veikšana un ziņojumu sagatavošana vadībai, piedalīties finanšu un biznesa procesu optimizācijā, sagatavot prezentācijas un datu vizuālu apkopojumu pēc klientu pieprasījuma, piedalīties klientu projektu realizācijā

Nozares: loģistikas, tūrisma, finanšu un būvniecības

Grāmatvedības un datu apstrādes programmas: Zalktis, Horizon, Excel (Power Pivot), MS PowerBI

SIA “Ozola nams” | jaunākais finanšu analītiķis
2015-2020

Galvenie pienākumi: finanšu modelēšana, jaunu investīciju iespēju izvērtēšana,finanšu  datu analīze, prezentāciju un vizualizāciju sagatavošana, naudas plūsmas prognožu sagatavošana, finanšu atskaišu sagatavošanu biznesa lēmumu pieņemšanai

Sasniegumi: uzņēmums samazinājis administratīvās izmaksas par 15%, palielināta efektivitāte par 25%, ieviesta iekšējās kontroles sistēma un par 10% samazināti zaudējumi


Ko darīt ja jums nav pieredzes? Vispirms padomājiet, vai tā tiešām ir. Finanšu analītiķa amatā svarīgas ir matemātiskās prasmes, datu apstrādes prasmes, spēja interpretēt iegūtos rezultātus, darbs ar lieliem datiem un skaitļiem un aprēķiniem. Varbūt esat esat guvis jebkuru citu pieredzi, kas jums palīdzējusi attīstīt šīs nepieciešamās prasmes - piemēram, esat palīdzējis rakstīt finanšu atskaites kādam projektam vai esat rūpējies par kāda pasākuma finanšu plānošanu? Būtībā der jebkas, kur esat strādājis ar skaitļiem, finanšu rādītājiem, atskaitēm, nodokļiem un finanšu dokumentiem. Visu pārējo var iemācīties!

Finašu analītiķa CV - kā iekļaut informāciju par izglītību

Finanšu analītiķa amatam parasti ir nepieciešama augstākā izglītība vai profesionālā izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā, taču tas nenozīmē, ka šajā profesijā nevar strādāt cilvēks, kas ieguvis piemēram, bakalaura grādu matemātikā, statistikā vai biznesa vadībā. Svarīgākais ir jūsu interese par šo darba veidu un prasmes, kas jums piemīt.

Norādot izglītību varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. piemērus). Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī studiju darbu tēmas, vērtējumus un citus sasniegumus.

1. PIEMĒRS:

Latvijas Universitāte

Ekonomikas un vadības fakultāte, maģistra grāds finanšu vadībā

2005-2009


2. PIEMĒRS:


Profesionālais bakalaura grāds grāmatvedībā un finansēs

Latvijas Universitāte (ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “Iekšējās kontroles sistēmas

uzlabošanas iespējas SIA “Mak”)

2005-2009


finansu analitika cv

Finanšu analītiķa CV – prasmju sadaļa

Labiem finanšu analītiķiem jāpiemīt visdažādākajām prasmēm – sākot no specifiskām finanšu nianšu zināšanām, beidzot līdz datu analīzes un vizualizācijas prasmēm. Taču arī tad, ja jums piemīt viss, kas nepieciešams izcilam finanšu analītiķim, diemžēl nebūs pietiekami, ja par to zināsiet tikai jūs pats. Neaizmirstiet savas prasmes izcelt savā finanšu analītiķa CV, jo tās ir jūsu galvenais ierocis cīņā ar konkurentiem.

Iedvesmai esam apkopojuši svarīgākās tehniskās un personīgās prasmes, ko darba devēji meklē finanšu analītiķa CV!

Tehniskās prasmes:

 • augstākā izglītība grāmatvedības un finanšu jomā
 • izpratne par uzņēmuma grāmatvedības pamatprocesiem un grāmatvedības principiem
 • pieredze finanšu analīzē/ kontrolē,
 • labas iemaņas darbā ar Excel un lielu datu apjomu
 • pieredze darbā datu apstrādes programmām - Power BI, PowerQuery un citām
 • pieredze budžeta plānošanā un kontrolē
 • labas angļu valodas zināšanas - mutiski un rakstos
 • pieredze prezentāciju gatavošanā un datu vizualizācijā
Personīgās prasmes

 • augsta precizitāte
 • stratēģiska un analītiska domāšana
 • augsta atbildības sajūta
 • kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • kritiskā domāšana
 • izcilas saskarsmes un pārliecināšanas prasmes
 • spēja motivēt, pārliecināt un sasniegt izvirzītos mērķus
 • augsta stresa noturība

Finanšu analītiķa CV - profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss jūsu profesionālais apraksts jeb anotācija, kurā 3-4 teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses un kas palīdz jūsu CV lasītājam ātri gūt priekšstatu par jums.

Lai labāk saprastu, kāpēc tas ir tik svarīgs, iedomājieties, ka esat personāla atlases speciālists, kam jāizlasa vairāki desmiti vai pat simti finanšu analītiķa CV. Visdrīzāk vairumam CV vienkārši uzmetīsiet aci, lai saprastu, vai persona kopumā ir atbilstoša jūsu vakancei. Un...iespējams, tieši spēcīgs un pārliecinošs profesionālais kopsavilkums būs tas, kāpēc jūsu CV nonāks veiksmīgo CV kaudzītē!

Pareizi
Kvalificēts finanšu analītiķis ar augstāko izglītību grāmatvedībā un vairāk kā 7 gadu finanšu analītiķa pieredzi Latvijas vadošajā finanšu konsultāciju uzņēmumā, izcilām prasmēm darbā ar MS PowerBI, PowerQuery un citām datu apstrādes programmām un padziļinātām zināšanām nodokļu un finanšu plānošanas jautājumos.

Šajā piemērā ir izcelts (tai skaitā vizuāli) pieredzes ilgums, specifiskās IT programmu zināšanas un citas finanšu jomas zināšanas. Tāpat ir lietoti īpašības vārdi, kas rada pārliecinošu priekšstatu “kvalificēts”, “izcilas”, “padziļinātas”.

Nepareizi
Finanšu analītiķis meklē jaunu amatu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība, prasmes darbā ar grāmatvedības programmām un analītiskās spējas. B kategorijas vadītāja apliecība.

Otrā piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība un ar kādām grāmatvedības programmām kandidāts prot strādāt. Lai arī teikums nepasaka neko nepareizu, tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un nepievērš uzmanību. Informācija par B kategorijas apliecību šajā vietā ir lieka!

finansu analitika cv

Finanšu analītiķa CV - papildu sadaļas

Ja vēlaties varat papildināt savu finanšu analītiķa CV ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru, piemēram, par valodu prasmēm, iegūtajiem, sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem. Valodu prasmes īpaši svarīgi norādīt tad, ja plānojat pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā.

Svarīgi ! Šajās sadaļās lieku informāciju, jo tā neefektīvi aizņems tik vērtīgo vietu jūsu CV un nedos pievienoto vērtību jūsu CV. Atcerieties – uzņēmums meklē “finanšu guru”, un CV papildu sadaļām jāparāda, ka esat labākais pretendents tieši šim amatam. Tātad nekādi makšķerēšanas sertifikāti vai floristikas kursi!

Kā sagatavot finanšu analītiķa CV, kas izcelsies starp citiem

Mūsu personāla atlases speciālisti savā darbā ir pārliecinājušies, ka viens no pārbaudītiem veidiem, kas palīdzēs jums izcelties starp citiem kandidātiem, ir atšķirīga dizaina CV .

Mēs zinām, ka visi nav dzimuši maketētāji vai mākslinieki, tāpēc kopā ar mūsu personāla atlases profesionāļiem esam sagatavojuši dažādas finanšu analītiķa CV veidnes ? Jums atliks tikai izvēlēties dizainu un savadīt informāciju. Par pārējo parūpēsimies mēs.

Kopsavilkums: uzrakstiet izcilu finanšu analītiķa CV

Ja vēlaties dabūt labāko darbu, jums jāsagatavo labākais finanšu analītiķa CV! Tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti. Lūk, vēl daži svarīgi padomi:

 • Neizmantojiet standarta CV! Rūpīgi izanalizējiet, kāda veida cilvēku uzņēmums meklē un parādiet, ka varat to piedāvāt (jā, tas var nozīmēt arī to, ka jums jāpārraksta savs CV).
 • Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet savu svarīgākos “pārdošanas punktu” – ilgo pieredzi, specifiskas zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (noteikti arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku finanšu nozares terminoloģiju.
 • CV dizainā īpaši izceliet to informāciju, kas lasītājam obligāti jāpamana, piemēram, ar ikoniņām, izcēlumiem, rāmīšiem.
 • Ja iespējams, miniet konkrētus sasniegumus un izsakiet tos ar skaitļiem – piemēram, optimizētas uzņēmuma administratīvās izmaksas par 15%, izveidota uzņēmuma kontroles un risku sistēma.

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Motivācijas vēstule tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīt savas īpašās prasmes.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Izmantojot mūsu finanšu analītiķa CV piemērus , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Padoms : Motivācijas vēstule nav CV dublikāts, tas nozīmē, ka tajā nav nepieciešams atkārtot CV sniegto informāciju. Izmantojiet vēstuli, kā vēl vienu iespēju paust savu motivāciju un gatavību strādāt konkrētajā uzņēmumā, kā arī parādiet, kāpēc esat labākais kandidāts.

Finanšu analītiķa CV - biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot finanšu analītiķa CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir viena un tā paša CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī visi uzņēmumi meklē finanšu analītiķi, katrā uzņēmumā tas var nozīmēt ko citu un jūsu CV komplektā ar motivācijas vēstuli (kas arī nedrīkst būt standartizēta) jāparāda, ka tieši jūs ar tiešu jums piemītošajām prasmēm spēsiet uzņēmumam nodrošināt to, ko tas meklē.

Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādīti tikai uzņēmumi un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem un šajās darba vietās gūtajiem sasniegumiem. Finanšu analītiķis tiek pieņemts darbā, lai risinātu problēmas, novērstu riskus un tiktu galā ar izaicinājumiem. Parādiet, ka esat ar to veiksmīgi ticis galā iepriekšējās darba vietās!

Kā sagatavot finanšu analītiķa CV, kas atšķirsies no citiem?

Izmantojiet unikālu un atšķirīgu CV dizainu! Jā, tieši tik vienkārši. Tam ir vairākas priekšrocības – tas izcels jūs starp simtiem citiem garlaicīgiem standarta CV, palīdzēs vizuāli izcelt svarīgākās jūsu prasmes, kā arī radīs par jums profesionālu iespaidu. Ja neesat dzimis mākslinieks, savadiet savus datus un lejupielādējiet finanšu analītiķa cv mūsu mājaslapā!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos