Datu analītiķa CV | Paraugi un padomi veiksmīgam CV

Gatavojaties rakstīt savu datu analītiķa CV? Izklausās vienkārši, bet nezināt, ar ko sākt? Nepieciešams eksperta padoms? Šajā rakstā esam apkopojuši svarīgus ieteikumus visiem, kas vēlas sagatavot profesionālu CV datu analītiķa amatiem.

Datu analītiķa CV - piemērs

CV

JĀNIS OZOLS
E-pasts: janis.ozols@datamaster.lv,
mob. tel. +371 22097576
Adrese: Brīvības iela 98-2, Liepāja, Latvija
Mājaslapa: www.datamaster.com

Datu analītiķis ar augstāko izglītību matemātikā un vairāk kā 10 gadu datu analītiķa pieredzi dažādos Latvijas un starptautiskos uzņēmumos, izcilām zināšanām darbā ar darbā ar Tableau, SQ MS PowerBI un citām datu apstrādes programmām. Padziļinātas zināšanas prognozēšanas modelēšanas procesos un pamata zināšanas programmēšanā. Izcilas angļu un vācu valodas zināšanas.

DARBA PIEREDZE:

SIA “BESTconsulting” |vecākais datu analītiķis
2021-līdz šim
apstrādāt, analizēt iekšējos un ārējos uzņēmuma datus, sniegt datos balstītus ieteikumus vadībai, ieviest un uzturēt atskaites un datu modeļus, analizēt galvenos darbības rādītājus, piedalīties rezultātu analizēšanā, procesu automatizācijā un citos uzņēmuma projektos, sniegt atskaites citām uzņēmuma nodaļām, veikt dažādus uzdevumus sadarbībā ar biznesa analītiķiem un citām uzņēmuma nodaļām, piedalīties prezentācijās

Nozares: IT, tūrisma, loģistikas, ēdināšanas, personālvadības, ražošanas

SIA “HG” | datu analītiķis
2015-2021
apkopot, pētīt un analizēt datus, sekot līdzi galvenajiem uzņēmuma finanšu un biznesa rādītājiem, sagatavot dažāda veida atskaites un interpretēt to rādītājus, nodrošināt analītisku un profesionālu atbalstu projektu vadītājam, vadīt analītiskus projektus, piedalīties biznesa lēmumu pieņemšanā

SIA “Data master” | jaunākais datu analītiķis
2012-2015
datu analīze, datu pārskatu apkopošana un izveide, programātisko kampaņu izveide, ikdienas komunikācija un sadarbība ar komandām, citu vecākā datu analītiķa uzdevumu veikšana, prezentāciju sagatavošana

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte, 2005-2010
Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultāte,
Dabaszinātņu maģistra grāds matemātikā

SERTIFIKĀTI:

 • Tableau izmantošana datu vizualizācijā
  2015

 • Datu analīzes modeļi
  2014

 • Lielo datu iegūšanas metodes
  2013

 • Power BI funkciju praktikums
  2013

 • Daudzvariāciju statistiskās analīzes modeļi
  2012

ATSAUKSMES:

Liene Bansone
SIA “HG” valdes priekšsēdētāja
Tel. +371 20126587
lienebansone@hg.com

Inga Eglīte
SIA “BESTconsulting” valdes priekšsēdētāja
Tel. +371 29212323
inga@bestconsulting.com

Uzņēmumi arvien vairāk sāk domāt par savu datu analīzi, jo tas palīdz pieņemt uz datiem balstītus lēmumus biznesa attīstībai. Un datu analītiķi ir tie nozīmīgie darbinieki, kas spēj vienkāršā veidā “pārtulkot” secinājumus, kas iegūti sarežģītas datu apstrādes rezultātā, ko uzņēmuma vadība var izmantot, pieņemot lēmumus par dažādiem uzņēmējdarbības aspektiem – sākot no personāla vadības līdz pat ražošanas izejvielu apjoma noteikšanai.

Tiek prognozēts, ka lielo datu un biznesa datu tirgus, kas 2020 gadā bija 198 miljardu vērts, līdz 2030. gadam pieaugs līdz 648 miljardiem USD. Uzņēmumu transformācijas procesi nav iedomājami bez datu analītiķa, līdz ar to paredzams, ka būtiski pieaugs pieprasījums pēc šāda veida speciālistiem.

Ja jums patīk analizēt datus, ieraudzīt kopsakarības un veikt secinājumus un esat ieguvis atbilstošu izglītību datu analītiķa karjera nešaubīgi ir laba izvēle, taču, lai atrastu labu darbu, svarīgs būs kvalitatīvs datu analītiķa CV .

Gatavojaties rakstīt datu analītiķa CV? Iedvesmai apskatīt mūsu speciālistu sagatavoto datu analītiķa CV piemēru.

Datu analītiķa likmes un algas Latvijā un Eiropā

Datu analītiķa alga būs atkarīga no dažādiem faktoriem, piemēram, personas pieredzes, specializācijas, kvalifikācijas līmeņa un uzņēmuma atalgojuma politikas. Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada augusta datiem, vidējā datu analītiķa algas likme valstī bija 13.91 eiro, kas nozīmē, ka bruto alga mēnesī svārstījās ap 2300.00 eiro.

Arī Eiropā šajā profesijā vērojams salīdzinoši augsts atalgojums. Pēc Glassdoor datiem vidējā datu analītiķa vidējā gada alga Vācijā ir 58,215 eiro gadā, Polijā - 2,771.54 eiro mēnesī, Igaunijā - 4,121 eiro mēnesī. Jāņem gan vērā, ka šajā aprēķinā iekļautas dalībvalstis ar ievērojami augstāku dzīves un atalgojuma līmeni.

Datu analītiķa CV – svarīgi padomi

Pirms sākat rakstīt CV, paņemiet baltu lapu un sarakstiet 10 iemeslus, kāpēc jūs esat labākais datu analītiķis. Un tad - VIENMĒR atcerieties tos, rakstot savu CV, jo, ja arī jūs esat valsts labākais datu analītiķis, neviens to neuzzinās, ja nepratīsiet to parādīt savā CV.

Kā panākt, ka jūsu CV izceļas starp desmitiem citu CV? Tā sagatavošanu nedrīkst uztvert pavirši. Lūk, 5 vērtīgi padomi veiksmīgam datu analītiķa CV!

 • Vienmēr pielāgojiet savu datu analītiķa CV konkrētam darba sludinājumam un tajā iekļautajām prasībām – cik dažādi uzņēmumi, tik dažādi ir to dati un tik atšķirīgi var būt nepieciešamie datu analītiķi!
 • CV ir fomāls dokuments – lietojiet formālu valodu, profesionālu finanšu nozares terminoloģiju un izvairieties no jebkāda veida kļūdām.
 • Centieties CV sagatavot uz vienas lapas un neiekļaujiet tajā lieku informāciju – iekļaujiet tikai svarīgāko saistībā ar vēlamo amatu un savām spēcīgākajām pusēm (atcerieties savu balto lapu ar 10 iemesliem)
 • Par labu analītikas speciālistu liecina, ne tikai pieredze, bet arī sasniegumi, tāpēc neaizmirstiet izcelt savus sasniegumus iepriekšējās darba vietās
 • Sagatavojiet atšķirīga dizaina CV, kurā informācija ir viegli saprotama un uztverama - tam lieliski palīdzēs mūsu sagatavotie datu analītiķa CV pi emēri!

Datu analītiķa CV sadaļas

Kādas sadaļas jāiekļauj datu analītiķa CV? Šis CV parasti sastāv no šādām apakšsadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība un sertifikāti
 • prasmes
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Kuru informācijas izkārtojumu izvēlēties? Nav viena pareizā risinājuma – jāizvēlas tāda CV struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izceļ jūsu prasmes un piemērotību amatam. Visbiežāk tiek izmantota hronoloģiskā pieeja, bet, ja jums nav darba pieredzes, iesakām izmantot funkcionālo CV, kurā uzsvars ir uz jūsu prasmēm.

Mūsu mājaslapā pieejamas dažādas profesionāļu izstrādātas datu analītiķa CV veidnes – te varēsiet lejupielādēt CV datu analītiķiem ar un bez pieredzes.


datu analitikis cv

CV formāts un struktūra

Kad esat sapratis, kādas ir CV sadaļas, jāpārdomā labākais veids, kā tās strukturēt savā CV. Informācijas izkārtošanas veids vissvarīgākais ir darba pieredzes sadaļai. Datu analītiķa CV informāciju par pieredzi var izkārtot trīs veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā galvenokārt atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas šīs pieejas.
Padoms : Ja vēl neesat ieguvuši lielu darba pieredzi datu analītikas jomā, iesakām izvēlēties funkcionālo CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”, mazāk fokusējoties uz neesošo darba pieredzi.

Meklējiet idejas datu analītiķa CV? Dažādas datu analītiķa CV veidnes lejupielādei pieejamas te !

Datu analītiķa CV - kontaktinformācijas sadaļa

CV līdzīgi kā grāmata sākas ar tā autoru. Kontaktinformācijas sadaļa ir vieta, kur norādat pamata informāciju par sevi un galvenos saziņas kanālus. Te kā minimums jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Pārējo informāciju varat pievienot pēc saviem ieskatiem, bet atcerieties – neko lieku!

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot (un kā neveidot) CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Ilze K. (pk. 0101010-0000)

Telefons: 27684561

Adrese: Palmu iela 15a-2

Facebook konts: facebook_ilziiiite22

Skype: ilziiiite22


Šajā piemērā nav norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā un valstī potenciālais darbinieks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook lapas nosaukumu un Skype vārdu. Tāpat CV nav nepieciešams norādīt personas kodu, jo tā ir sensitīva informācijas un darba devējam nesniedz pievienoto vērtību.

Padoms : pārbaudiet kontaktinformācijas sadaļu divas vai, labāk, trīs reizes. Ja jūs nevarēs sazvanīt vai e-pasts netiks aizsūtīts, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Pareizi
ILZE KRŪMIŅA
Telefons: +371 27684561

E-pasts: ilze.krumina@pasts.lv

Adrese: Palmu iela 15a-2, Kuldīga, LV-1001, Latvija

Mājaslapa: www. datukonsultacijas.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem un izcelts, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese (tai skaitā, valsts) un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus. Telefons ir papildināts ar starptautisko kodu, kas ir noderīgi, ja jūsu darba devējs atrodas ārpus Latvijas.

Svarīgi – foto datu analītiķa CV nav jāpievieno obligāti. Ja tomēr izlemsiet to pievienot, atcerieties, ka fotogrāfijai jābūt kvalitatīvai un jāparāda jūs kā jomas speciālists. Nekādu pašfoto vai ballīšu foto!


datu analitikis cv

Datu analītiķa pieredze – kā to norādīt CV (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Šī ir viena no svarīgākajām CV sadaļām, jo tajā jūs parādāt savu profesionālo pieredzi, kas vibiežāk būtu jūsu galvenais ierocis cīņā ar konkurentiem. Lai atspoguļotu savu pieredzi, šajā sadaļā kā minimums norādiet uzņēmuma nosaukumu (vēlams norādīt arī nozari), atrašanās vietu, savu amatu un darba periodu.

Tāpat bieži te norāda galvenos veiktos darba pienākumus (datu analītiķa amatā tas ir īpaši svarīgi, jo pienākumi dažādos uzņēmumos var būt ļoti atšķirīgi). Un kas vēl – lab speciālistu raksturo sasniegumi. Tos var minēt motivācijas vēstulē vai CV pieredzes sadaļā. Atcerieties, ka skaitļiem ir spēks! Izsakiet savus sasniegumus kvantitatīvi – piemēram, uzņēmums samazinājis administratīvās izmaksas par 15%, palielināta efektivitāte par 25%, par 10% samazināti zaudējumi.

Ko darīt, ja jums nav pieredzes? Datu analītiķa amatā svarīgas ir analītiskās, matemātiskās prasmes, datu apstrādes prasmes, spēja interpretēt iegūtos rezultātus, darbs ar lieliem datiem un aprēķiniem. Šīs prasmes iespējams esat attīstījis mācību vai prakses laikā. Jā, tas arī skaitās. Ja jums piemīt lielisks prasmju koums, bet neesat guvis darba pieredzi, izvēlieties funkcionālā CV dizainu. Vairākus datu analītiķa CV piemērus atradīsi mūsu mājaslapā!

Datu analītiķa CV - kā iekļaut informāciju par izglītību

Datu analītiķa amatam darba devēji parasti pieprasa augstāko izglītību statistikā, augstākajā matemātikā, ekonometrijā, statistikā vai ekonomikā, taču tas nenozīmē, ka par datu analītiķi nevar kļūt cilvēks, kas ieguvis piemēram, bakalaura grādu IT jomā vai biznesa vadībā. Svarīgākais ir jūsu interese par šo darba veidu un prasmes, kas jums piemīt.

Norādot izglītību varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. piemērus). Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī studiju darbu tēmas, vērtējumus un citus sasniegumus.

1. PIEMĒRS:

Latvijas Universitāte ,

Ekonomikas un vadības fakultāte, maģistra grāds ekonomikā

2005-2009


2. PIEMĒRS:


Profesionālais bakalaura grāds matemātikā

Latvijas Universitāte

2005-2009

(ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “Datu analītikas risinājumi SIA “Mak”)


Datu analītiķa CV – prasmju sadaļa

Katru reizi, kad mēs veicam pirkumu, izmantojam pakalpojumu, pārlūkojam sociālos medijus, apskatām uzņēmuma mājaslapu uzrakstām klientu atbalsta dienestam, mēs veidojam datus. Iedomājieties, cik daudz datu katru dienu rada miljardiem cilvēku. Un tagad iedomājieties, cik prasmīgam jābūt cilvēkam, kas spēj apstrādāt šos datus un iegūt nozīmīgu informāciju, kas uzņēmumam var palīdzēt pieņemt dažādus lēmumu.

Ar savām prasmēm ir jālepojas, jo īpaši, rakstot datu analītiķa CV. Tās var minēt gan CV, gan motivācijas vēstulē, un parasti tās iedala divās lielās grupās: tehniskās un personīgās prasmes. Kādas tad varētu būt datu analītiķa prasmes, ko meklē darba devēji? Lūk, neliels saraksts iedvesmai!

Tehniskās prasmes:

 • augstākā izglītība finanšu, uzņēmējdarbības, matemātikas vai saistītā jomā
 • labas zināšanas par Power BI un MS Excel (Vlookup, Pivot table), PowerQuery un MySQL
 • zināšanas un pieredze par dažādiem datu analīzes modeļiem’
 • pieredze statistiskajā modelēšanā
 • zināšanas par informācijas paneļu un dažādu atskaišu izveidi
 • iemaņas darbā ar apjomīgiem datiem
 • pieredze darbā ar datu vizualizāciju
 • pieredze prezentāciju gatavošanā
Personīgās prasmes

 • augsta precizitāte
 • stratēģiska un analītiska domāšana
 • augsta atbildības sajūta
 • kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • kritiskā domāšana
 • spēja ieraudzīt tendences, likumsakarības un izdarīt secinājumus
 • spēja motivēt, pārliecināt un sasniegt izvirzītos mērķus
 • augsta stresa noturība
datu analitikis cv

Datu analītiķa CV - profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss jūsu profesionālais apraksts jeb anotācija, kurā 3-4 teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses un kas palīdz jūsu CV lasītājam ātri gūt priekšstatu par jums.

Nereti CV lasīšanai tiek veltītas pāris sekundes un, pavisam iespējams, tieši spēcīgs un pārliecinošs profesionālo kopsavilkums būs tas, kāpēc jūsu CV nonāks veiksmīgo CV kaudzītē!

Lūk, divi piemēri, kā rakstīt (un kā nerakstīt) profesionālo kopsavilkumu datu analītiķa CV:

Pareizi

Datu analītiķis ar augstāko izglītību matemātikā un vairāk kā 10 gadu pieredzi dažādos Latvijas un starptautiskos uzņēmumos, izcilām zināšanām darbā ar darbā ar Tableau , SQ MS PowerBI un citām datu apstrādes programmām. Padziļinātas zināšanas prognozēšanas modelēšanas procesos un pamata zināšanas programmēšanā . Izcilas angļu un vācu valodas zināšanas.


Šis kopsavilkums liecina par augstu profesionālitāti, ir pārliecinošs, pievērš uzmanību un rada vēlmi izlasīt tālāko CV. Šajā piemērā ir izcelts (tai skaitā vizuāli) pieredzes ilgums, specifiskās datorprogrammu zināšanas un citas finanšu jomas zināšanas. Tāpat ir lietoti īpašības vārdi, kas rada pārliecinošu priekšstatu “kvalificēts”, “izcilas”, “padziļinātas”.

Nepareizi
Zinošs datu analītiķis meklē jaunu amatu. Augstākā izglītība, prasmes darbā ar datu programmām un analītiskās spējas. B kategorijas vadītāja apliecība.

Otrā piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība un ar kādām datu programmām kandidāts prot strādāt. Lai arī šis kopsavilkums nepasaka neko nepareizu, tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un nepievērš uzmanību. Informācija par B kategorijas apliecību šajā vietā ir lieka.

Datu analītiķa CV - papildu sadaļas

Datu analītiķa CV var pievienot arī citu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru, piemēram, informāciju par valodu prasmēm (īpaši svarīgi norādīt tad, ja plānojat pieteikties darbā starptautiskā uzņēmumā), kā arī iegūtajiem sertifikātiem un izietajiem kursiem.

Tāpat šajā sadaļā, parasti CV beigās, var iekļaut arī iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, kas var sniegt rekomendācijas. Izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam. Neaizmirstiet norādīt šo personu kontaktinformāciju.

Datorprasmes un sertifikāti

Šajā sadaļā varat detalizētāk norādīt savas specifiskās IT zināšanas, jo datu apstrāde jau sen varis nenotiiek tikai excel tabulās. Varbūt jūs lieliski pārzināt datubāžu progammu MySQL, lieliski orientējaties datu vizualizācijas programmā Tableau vai arī esat īsts Excel guru? Šī ir vieta, kur par to pastāstīt!

Tāpat šajā sadaļā var norādīt specifiskus kursus, kur esat papildinājis savas IT zināšanas.

Padoms : šī sadaļa ir īpaši svarīga tiem cilvēkiem, kas nav guvuši lielu darba pieredzi datu analītikas jomā, taču lepojas ar plašām IT zināšanām.

Valodu prasmes

Lai arī var šķist, ka datu analīķis visu savu laiku vienatnē pavada pie datora ekrāna, iegrimis dažādās tabulās, tā gluži nav. Mūsdienās datu analītiķi ir tie cilvēki, kas piedalās dažādās prezentācijās, sanāksmēs ar klientiem vai pat vada uzņēmuma projektus un šie pienākumi iekļauj sarunas ar cilvēkiem – daudziem un dažādiem, līdz ar to svarīgi CV parādīt jūsu valodu prasmes.

Valodu prasmes parasti tiek norādītas CV beigu sadaļā un labākai pārskatāmībai tiek izkārtotas tabulā. Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

datu analitikis cv

Kopsavilkums: kā uzrakstīt izcilu datu analītiķa CV

Ja vēlaties dabūt labāko darbu, jums jāsagatavo labākais datu analītiķa CV! Jā, tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti. Mūsu personālvadības speciālisti, kuri ik dienas redz desmitiem CV ir apkopojuši vērtīgus padomus, kas jums var palīdzēt uzrakstiet labāko CV un tikt līdz darba intervijai un iespējams arī jūsu sapņu darbam!

 • Neizmantojiet standarta CV! Rūpīgi izanalizējiet, kāda veida datu analītiķi uzņēmums meklē un parādiet, ka varat to piedāvāt.
 • Lietojiet darba sludinājumā minētos atslēgas vārdus un specifisku nozares terminoloģiju – tas liecina par jūsu ekspertīzi un radīs profesionālu iespaidu.
 • Ieguldiet laiku un interneta avotos sameklējiet aktuālākās un pieprasītākās datu analītiķu prasmes un iekļaujiet tās CV (protams, ja jums tādas piemīt).
 • Ja iespējams, miniet konkrētus sasniegumus iepriekšējās darbavietās un izsakiet tos ar skaitļiem .
 • Izvairieties no liekvārdības – datu analītiķa darbs ir par precizitāti un fokusētu informāciju, tieši tādam jābūt arī jūsu CV.
 • Pārbaudiet, vai CV nav kļūdu – gan stila, gan gramatikas.
 • Pārsteidziet darba devēju ar atšķirīgu CV dizainu - esam sagatavojuši dažādas datu analītiķa CV veidnes , kuras var lejupielādēt mūsu mājaslapā.

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis lielisku CV un esat gatavs to nosūtīt? Atcerieties, ka ar labu CV viss nebeidzas. Jums ir dota vēl viena iespēja parādīt sevi – un tā ir motivācijas vēstule. Vai tas ir obligāti? Ja tas ir prasīts darba sludinājumā, tad - jā. Ja nav, tad tas paliek jūsu ziņā, bet iesakām to pievienot. Kāpēc?

Tā nav tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur jūs varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīt savas īpašās “datu analītiķa” prasmes. Izmantojiet šo iespēju!

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Izmantojot mūsu datu analītiķa CV paraugus , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Datu analītiķa CV - biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot datu analītiķa CV?

Savā ilglaicīgajā pieredzē personāla atlasē esam novērojuši, ka viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir viena un tā paša CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī visi uzņēmumi meklē datu analītiķi, katrā uzņēmumā tas var nozīmēt ko citu un jūsu CV uzdevums ir parādīt, ka tieši ar jums piemītošajām prasmēm uzņēmums iegūs labāko datu cilvēku.

Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējās darba vietās gūtajiem sasniegumiem . Datu analītiķis tiek pieņemts darbā, lai proaktīvi risinātu problēmas un tiktu galā ar izaicinājumiem. Parādiet, kā ar to esat ticis galā iepriekš. Iespējams, tieši šī sadaļa izcels jūs starp desmitiem līdzīgiem CV.

Ko es vēl varu darīt, lai mans CV atšķirtos no konkurentiem?

Mums ir viens mazs, bet ļoti vērtīgs padoms. Izmantojiet dizaina spēku - unikāla un atšķirīga dizaina ir vairākas priekšrocības. Tas izcels jūs starp simtiem citiem garlaicīgiem standarta CV, palīdzēs vizuāli izcelt svarīgākās jūsu prasmes, kā arī radīs par jums profesionālu iespaidu. Un mūsu mājaslapā jūs atradīsies neskaitāmas dizaina idejas un varēsiet lejupielādēt datu analītiķa cv . Gatavu un skaistu!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos