Nekustamā Īpašuma Aģenta CV | Piemēri, Resursi un Paraugi

Vai jūs apsverat karjeru kā nekustamā īpašuma aģents? Vai arī jūs jau esat pieredzējis profesionālis vai tikai sākat savu ceļu šajā nozarē? Nepārspīlēti teikts, ka labi izveidots CV ir būtisks, lai izceltos no konkurences un iegūtu savu sapņu darbu. Tāpēc šajā rakstā mēs ne tikai sniegsim jums piemēru CV nekustamā īpašuma aģentam, bet arī dalīsimies ar vērtīgiem padomiem, kā izveidot ievērojamu CV, kas piesaista uzmanību.

Nekustamā īpašumu aģenta CV paraugs

Jānis Bērziņš
Nekustamā īpašuma aģents
Tālr.: +37129999999
e-pasts: janisberzins@example.com
Rīga, Latvija
Linkedin.com/in/janisberzins

Profesionālais kopsavilkums
Mērķtiecīgs un pieredzējis nekustamo īpašuma aģents ar vairāk nekā 7 gadu darba pieredzi tirgū. Lielas prasmes tirdzniecībā un pārdošanā, izcila pārliecināšanās spēja un izcilas starppersonu prasmes. Spējīgs izveidot un uzturēt labas attiecības ar klientiem, nodrošinot augstu apkalpošanas līmeni un izpildot viņu nekustamā īpašuma vajadzības.

Darba pieredze

Nekustamā īpašuma aģentūra “Mājoklis”
Nekustamā īpašuma aģents
Aprīlis 2017 – tagad

 • Veica nekustamā īpašuma pārdošanu un iznomāšanu, nodrošinot augstu klientu apkalpošanas līmeni un izpildot viņu individuālās vajadzības.
 • Izveidoja un uzturēja aktīvas attiecības ar potenciālajiem klientiem, izmantojot efektīvas mārketinga stratēģijas un rīkus, piemēram, sociālos medijus un nekustamo īpašumu portālus.
 • Veica nekustamā īpašuma tirgus analīzi, novērtēja īpašuma vērtību un izstrādāja pārdošanas plānus.
 • Pavadīja potenciālos pircējus apskatēs, piedāvāja informāciju par īpašumu, pārrunāja cenas un noslēdza līgumus.
 • Veica efektīvu saziņu ar bankām, advokātiem un citiem profesionāļiem, nodrošinot veiksmīgu pārdošanas un pirkšanas procesu

Nekustamā īpašuma aģentūra “Dzīvoklis”
Prakse nekustamā īpašuma aģentūrā
Februāris 2016 – Marts 2017

 • Apkalpoja klientus, nodrošinot informāciju par pieejamiem īpašumiem un palīdzot tiem atrast piemērotus dzīvesvietas risinājumus.
 • Atbalstīja aģentūras darbiniekus, sagatavojot īpašumu sludinājumus, izveidojot fotogrāfijas un sagatavojot dokumentus.
 • Piedalījās klientu apskatēs un pārrunās, palīdzot nodrošināt gludu pirkšanas vai nomas procesu.
 • Veica administratīvas un biroja darbības, ieskaitot telefona atbildēšanu, e-pasta korespondenci un klientu datu uzturēšanu sistēmā.

Izglītība

Nekustamā īpašuma un nekustamā īpašuma pārvaldības sertifikāts
Rīgas Tehniskā universitāte
Jūnijs 2016

Bakalaura grāds Biznesa un ekonomikas jomā
Latvijas Universitāte
Decembris 2015

Papildu prasmes

 • Izcilas pārdošanas un pārliecināšanas prasmes
 • Padziļināta izpratne par nekustamā īpašuma tirgu un tiesību aktiem
 • Lieliska komunikācijas un starppersonu prasmes
 • Spēja strādāt efektīvi un rīkoties arī pieprasītās situācijās
 • Teicama datorprasme, ieskaitot MS Office un nekustamā īpašuma pārvaldības programmatūru
 • Vācu un krievu valodas zināšanas

Papildus aktivitātes

 • Dalībnieks Latvijas Nekustamā īpašuma aģentu biedrībā
 • Aktīvs dalībnieks nekustamā īpašuma semināros un apmācībās

Nekustamā īpašuma nozare ir dinamiska un konkurētspējīga. Lai gan tas var liekami šķist pārliecinoši, tas ir tikai sākums. Lai iegūtu vēlamos darba piedāvājumus, jums būs jāpierāda jūsu prasmes, pieredze un potenciāls kā nekustamā īpašuma aģents. Un tas viss sākas ar labi strukturētu CV.

Šis raksts sniegs jums piemēru CV, kas ir speciāli izstrādāts nekustamā īpašuma aģentam. Tas kalpos kā pamats, lai jūs varētu veidot savu CV, pielāgojot to jūsu konkrētajām vajadzībām un izcelt jūsu stiprās puses. Tāpat mēs dalīsimies ar dažiem padomiem, kas palīdzēs jums izveidot iespaidīgu CV, kas ne tikai piesaista darba devēju uzmanību, bet arī ietekmē pozitīvi izšķirošo interviju saņemšanu.

Nav svarīgi, vai jūs esat jauns nozares darbinieks, kas tikai sāk attīstīt savu karjeru nekustamā īpašuma aģenta jomā, vai jau esat pieredzējis profesionālis ar vairākiem gadiem darba pieredzes. Labi sagatavots CV ir jūsu "izklājlapa", kas atspoguļo jūsu prasmes, spējas un potenciālu darba devējam. Tas ir viens no svarīgākajiem rīkiem, kas palīdzēs jums uzlabot savas izredzes iegūt vēlamo darbu un izcelties no pārējiem pretendentiem.

Turpmākajās sadaļās mēs paskaidrosim, kā veidot visu nepieciešamo informāciju savā CV, lai jūs varētu radīt iespaidot.

Atsauksmes pieejamas pēc pieprasījuma.

Nekustamā Īpašuma Aģenta CV

Kā pareizi veidot nekustamā īpašuma aģenta CV: Struktūra, izkārtojums un formāts

Lai nodrošinātu, ka jūsu nekustamā īpašuma aģenta CV izceļas un ir viegli lasāms, ievērojiet šos formatēšanas pamatnorādījumus:

Izvēlieties profesionālu fontu un saglabājiet vienlīdzīgumu visā dokumentā. Izmantojiet skaidrus sadaļu virsrakstus un punktu sarakstus, lai uzlabotu lasāmību. Saglabājiet CV koncis un fokusētu, ideālā gadījumā ierobežojot to līdz vienai vai divām lapām. Iekļaujiet tukšo vietu, lai uzlabotu vizuālo pievilcību un padarītu dokumentu mazāk noslogotu. Izmantojiet vienādu formātu datumiem, amata nosaukumiem un darba pieredzes aprakstiem. Rūpīgi izlasiet, lai izslēgtu jebkādas rakstības vai gramatikas kļūdas.

Kopsavilkums: Perfekta CV izveide nekustamā īpašuma aģentam

Labiizstrādāts kopsavilkums ir būtisks, lai piesaistītu potenciālo darba devēju uzmanību. Tas sniedz īsu pārskatu par jūsu pieredzi, prasmēm un unikālajām pārdošanas priekšrocībām kā nekustamā īpašuma aģents. Šeit ir pareizi un nepareizi formulēti piemēri CV kopsavilkumam nekustamā īpašuma aģenta CV:

Pareizs piemērs
Uztucams un labu rezultātu vērsts nekustamā īpašuma aģents ar 5 gadu pieredzi nekustamo īpašumu pārdošanā. Pierādīts sekmju gājiens, pārsniedzot pārdošanas mērķus un nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu. Ekspertīze tirgus analīzē, sarunās un līgumu pārvaldībā. Prasmīgi izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai veicinātu veiksmīgus un efektīvus mārketinga centienus. Spēcīgas starppersonu un komunikācijas prasmes.

Nepareizs piemērs
Nekustamā īpašuma aģents ar nedaudz pieredzes meklē izaicinošu pozīciju uzticamā aģentūrā. Es esmu strādīga un draudzīga persona, kas ir gatava mācīties un attīstīties nozarē.

Izglītība: Kā to izcelt savā nekustamā Īpašumu aģenta CV

Uzskaitiet savu izglītības fonu, sākot ar augstāko izglītības līmeni. Iekļaujiet iegūto grādu, universitātes/iestādes nosaukumu un absolvēšanas gadu. Ja esat pabeidzis kādus papildu atbilstošus kursus vai sertifikācijas, miniet tos šeit.

Kādas prasmes iekļaut nekustamā īpašuma aģenta CV

Darba iegūšana ne vienmēr ir viegls uzdevums, tāpēc ir svarīgi izmantot visus pieejamos līdzekļus, lai nodrošinātu savu sapņu darbu. Nepietiekami vien atbilstoša darba pieredze un izglītības kvalifikācijas. Pareizajam kandidātam ir jāparāda ideāls pieredzes, prasmju un izglītības apmācības saskaņojums.

Nekustamā īpašuma aģenta prasmes ļauj jums veikt savas pienākumu funkcijas efektīvi un kvalitatīvi. Tās arī palīdz jūsu CV pārlauzt ATS sistēmas barjeru, jo darba devējiem ir nepieciešamas konkrētas prasmes, pirms tiek atlasīti kandidāti, kas atbilst prasībām.

Nepieciešams atrast pareizo cieto un mīksto prasmju sajaukumu. Cietās prasmes ir konkrētas spējas, kas ir darbam specifiskas un var tikt iemācītas, izmantojot izglītību vai gadu praksi/pieredzi. No otras puses, mīkstās prasmes ir raksturīgas jūsu personībai un parāda, kā jūs mijiedarbojaties ar cilvēkiem sociālā vidē.

Apskatīsim dažas būtiskas prasmes, kas jāiekļauj jūsu CV.

Cietās prasmes
 • Projektu vadība
 • Microsoft Offica
 • Tehniskā atbalsta sniegšana
 • Datu analīze
 • ChemCAD
 • MathLab
 • Operatīvā analīze
 • Procesa projektēšana
Mīkstās prasmes
 • Komunikācijas prasmes
 • Problēmu risināšana
 • Saskarsmes prasmes
 • Lēmumu pieņemšana
 • Organizatoriskās prasmes
 • Kritiskā domāšana
 • Laika plānošana
 • Līdera prasmes
Nekustamā Īpašuma Aģenta CV

Darba pieredze nekustamā īpašuma aģenta CV

Darba pieredzes piemērs iesācēju līmeņa un tikko absolvējušiem nekustamo īpašumu aģentiem:
Uzņēmuma nosaukums: “Rīgas Apartamenti”

Amats: Nekustamā īpašuma stažieris

Datumi: [Sākuma datums] - [Beigu datums]

Palīdzēju vecākajiem aģentiem ar īpašuma izpēti, tirgus analīzi un klientu saziņu. Veicu īpašuma apskates un atvērto durvju pasākumus. Vadīju administratīvos pasākumus, ieskaitot dokumentāciju un pārvaldību.


Darba pieredzes piemērs vidēja līmeņa nekustamo īpašumu aģentiem:
Uzņēmuma nosaukums: “Mājoklis 123”

Amats: Nekustamā īpašuma aģents

Datumi: [Sākuma datums] - [Beigu datums]

Veiksmīgi noslēdzu X skaitu dzīvojamā nekustamā īpašuma pārdošanas, pārsniedzot gada pārdošanas mērķus par X%. Izstrādāju un uzturēspēcīgas attiecības ar klientiem, kas rezultēja augstā klientu atkārtošanās darījumu un atsauksmju īpatsvarā. Veicu pamatīgu tirgus analīzi un īpašuma novērtēšanu, lai sniegtu precīzas cenas ieteikumus. Noslēdzu un pabeidzu līgumus, nodrošinot reibinošus darījumus pircējiem un pārdevējiem.


Darba pieredzes piemērs pieredzējušiem nekustamo īpašumu aģentiem:
Uzņēmuma nosaukums: “Nams123”

Amats: Vecākais nekustamā īpašuma aģents

Datumi: [Sākuma datums] - [Beigu datums]

Vadīju X aģentu komandu, nodrošinot mentorēšanu un vadību, lai sasniegtu pārdošanas mērķus. Izstrādāju un īstenoju stratēģiskus mārketinga plānus, lai veicinātu nekustamā īpašuma piedāvājumu. Sarunāju sarežģītas darījumus, kas ietver luksusa mājas, komerciālos īpašumus un ieguldījumu iespējas. Izveidoju un uzturēju attiecības ar nozīmīgām nozares interesentēm un partneriem.


Ko darīt, ja jums nav pieredzes?

Ja jūs esat iesācēja līmeņa kandidāts vai pārejat no cita lauka uz nekustamo īpašumu, jums, iespējams, nav tiešas nekustamā īpašuma pieredzes. Tomēr jūs joprojām varat izcelt atbilstošas prasmes un sasniegumus, lai uzlabotu savu CV:

 • Uzsveriet pārnesamās prasmes: Izceļiet prasmes, piemēram, klientu apkalpošanu, komunikāciju, sarunu vešanu, pētniecību un problēmu risināšanas spējas, kas ir piemērojamas nekustamā īpašuma nozarei.

 • Norādiet atbilstošu pieredzi: Iekļaujiet jebkādas prakses vietu, brīvprātīgo darbu vai nepilna laika darbus, kas liecina par jūsu spēju strādāt ar klientiem, veikt administratīvos uzdevumus vai iesaistīties pārdošanas saistītajās darbībās.

 • Izceliet izglītības sasniegumus: Uzsvērt kursus vai projektus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu, finansēm, mārketingu vai biznesu. Iekļaujiet jebkādas attiecīgās sertifikācijas vai apmācības programmas, kuras esat pabeidzis.
Nekustamā Īpašuma Aģenta CV

Papildu sadaļas Tavam nekustamā īpašuma aģenta CV

Valodas:

Uzskaitiet visas valodas, kurās jūs esat pietiekami pārzinātājs, īpaši tās, kas ir saistītas ar vietējo tirgu vai klientēli.

 • Latviešu (dzimtā valoda)
 • Angļu (teicami)
 • Krievu (pamatlīmenī)
Publikācijas:

Ja esat rakstījis kādus rakstus vai publikācijas, kas ir saistītas ar nekustamā īpašuma jomu, iekļaujiet tos šeit.

 • "Efektīvas mārketinga stratēģijas nekustamā īpašuma tirgū" - Raksts, kas sniedz padomus par veiksmīgu mārketinga stratēģiju izstrādi nekustamā īpašuma tirgū, publicēts Nekustamā īpašuma Žurnālā, 2019. gads.
 • "Nekustamā īpašuma iegāde kā ilgtermiņa investīcija" - Raksts, kas aplūko, kā nekustamais īpašums var kalpot kā ienesīga un ilgtermiņa investīcija, publicēts Finanšu un investīciju laikrakstā, 2018. gads.
Prasmes un sertifikāti:

Izceliet savas prasmes, piemēram, lieliskas komunikācijas, spēcīgas sarunu prasmes, tirgus analīzes un īpašuma novērtēšanas spējas. Uzskaitiet visas attiecīgās sertifikācijas vai profesionālās attīstības kursus, ko esat pabeidzis.

 • Lieliskas komunikācijas prasmes, kas izpaužas gan rakstiskā, gan mutiskā veidā, nodrošinot efektīvu informācijas nodošanu klientiem, pārdevējiem un citiem iesaistītajiem.
 • Spēcīgas sarunu prasmes, kas ļauj pārliecināt potenciālos pircējus un pārdevējus, veiksmīgi pārrunājot cenas, noslēdzot līgumus un atrisinot iespējamos strīdus.
 • Tirgus analīzes un īpašuma novērtēšanas spējas, kas ļauj noteikt pareizo cenu, novērtēt nekustamā īpašuma vērtību un sniegt klientiem precīzu informāciju par tirgus tendencēm un perspektīvām.
 • Nekustamā īpašuma aģenta sertifikāts, izsniegts Latvijas Nekustamā īpašuma aģentu biedrības, apliecina profesionālismu un atbilstību nozares standartiem.
Atsauces:

Jūs varat iekļaut paziņojumu, ka atsauces ir pieejamas pēc pieprasījuma.

 • Pēteris Bērziņš, Nekustamā īpašuma aģenta biedrības vadītājs - kontakttālrunis: 555-987-654, e-pasts: p eterisberzins@example.com
 • Anna Kalniņa, Nekustamā īpašuma kliente - kontakttālrunis: 555-123-789, e-pasts: annakalnina@example.com

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsauču sadaļā ir norādīti tikai piemēri. Precīzas atsauces var tikt sniegtas pēc pieprasījuma, kas nodroš

Padomi, lai uzlabotu savu CV

Pielāgojiet savu CV katram darba pieteikumam, izcelot vispiemērotākās prasmes un pieredzi. Izmantojiet darbības vārdus, lai aprakstītu savus sasniegumus un atbildības. Kvantificējiet savus sasniegumus, ja vien iespējams, piemēram, pārdoto īpašumu skaits vai noslēgto darījumu vērtība. Uzsvērt jebkādu specializētu zināšanu vai nišas tirgu, kurā jūs esat specializējies. Iekļaujiet jebkādas balvas, atzinības vai svarīgus noslēgumus, ko esat veicis. Rūpīgi pārskatiet savu CV, lai pārliecinātos, ka tas ir bez kļūdām un profesionāls.

Izveidojiet motivācijas vēstuli, kas atbilst jūsu CV

Pavadījuma vēstule papildina jūsu nekustamā īpašuma aģenta CV un ļauj jums plašāk izklāstīt savas kvalifikācijas un iemeslus, kāpēc jūs interesē konkrēta amata iegūšana. Šeit ir daži padomi par efektīvas pavadījuma vēstules rakstīšanu:

Vērsties pie pieņēmēja vārda, ja tas ir iespējams. Iepazīstinieties ar sevi un pieminiet amatu, uz kuru pieteicaties. Izceliet atbilstošas prasmes, pieredzi un sasniegumus no savas CV. Paskaidrojiet savu motivāciju nekustamā īpašuma nozares karjeras izvēlei un savu interesi par uzņēmumu. Nodotiet entuziasmu un paļaušanos uz jūsu spēju sasniegt panākumus šajā lomā. Aizveriet vēstuli, izsakot pateicību par izvērtēšanu un lūdzot iespēju saņemt interviju.

Nekustamā Īpašuma Aģenta CV

Bieži uzdotie jautājumi

Kādas prasmes vajadzētu iekļaut nekustamā īpašuma aģenta CV?

Iekļaujiet būtiskas prasmes, piemēram, spēju efektīvi komunicēt, veiksmīgi sarunāties, nodrošināt labu klientu apkalpošanu, veikt mārketinga analīzi un pārvaldīt līgumus. Turklāt, uzsvērsiet savas spējas izmantot tehnoloģijas, lai veicinātu potenciālo klientu piesaisti un mārketingu.

Kā izcelt izglītību nekustamā īpašuma aģenta CV?

Uzskaitiet savu izglītības pieredzi, sākot ar augstākās izglītības. Iekļaujiet iegūto grādu, universitātes/institūta nosaukumu un absolvēšanas gadu. Ja esat pabeidzis papildu atbilstošus kursus vai sertifikācijas, miniet tos šeit.

Kā es varu uzlabot savu nekustamā īpašuma aģenta CV?

Katrā darba pieteikumā pielāgojiet savu CV, saskaitiet savus sasniegumus, izceļiet specializētas zināšanas vai nīšas tirgus, kā arī iekļaujiet jebkādu saņemtu balvu vai atzinību.

Ko vajadzētu iekļaut papildu sadaļās savā nekustamā īpašuma aģenta CV?

Ņemiet vērā sadaļas valodas, publikācijas, prasmes un sertifikāti, kā arī atsauces. Šīs sadaļas var nodrošināt papildu pierādījumus par jūsu kvalifikācijām.

Lai noslēgtu, spēcīga nekustamā īpašuma aģenta CV izveidošana prasa rūpīgu uzmanību detaļām un jūsu unikālo prasmju un pieredzes izcelšanu. Ievērojot šos norādījumus un pielāgojot savu CV katram darba pieteikumam, jūs palielināsit izredzes iegūt savu sapņu darbu nekustamā īpašuma nozarē.

Esat gatavs sākt veidot iespaidīgu Nekustamā īpašuma aģenta CV? Apmeklējiet mūsu mājaslapu cvparaugs.com , kur jūs atradīsiet daudzus izcilus CV paraugus un veidnes, kas palīdzēs jums izcelties no pārējiem pretendentiem. Izveidojiet savu profesionālo CV jau šodien un sāciet virzīties pretī savai sapņu karjerai nekustamā īpašuma nozarē!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos