Būvniecības tehniķis - CV | Vērtīgi padomi, kas ļaus atrast sapņu darbu

Lieliski orientējaties dažādās tehniskās niansēs? Jums patīk aprēķini, tehniskas specifikācijas, iekārtas un dažādas tehnoloģijas? Jūs nebaida tehniski pienākumi? Iespējams, jums piemērotākā nākotnes profesija ir kajera būvniecības jomā. Meklējat padomus, kā sagatavot labāko būvniecības tehniķa CV? Lieliski! Jūs esat īstajā vietā.

Būvniecības tehniķa CV piemērs

 CV

IGORS BĒRZIŅŠ
E-pasts:   igors@build.lv
Tālrunis: +371 26443411
Aizgurņu 44, Rīga

Būvniecības tehniķis ar 7 gadu pieredzi un ļoti labām zināšanām normatīvajos aktos, kas regulē celtniecības uzņēmumu darbību. Izcilas prasmes un pieredze darbā ar AutoCAD, Autodesk Civil 3D, MS office, Arhicad un 3D modeļu izstrādē. Izcili pārvaldu angļu valodu.

PRASMES:

 •  Augstākā izglītība būvniecībā
 •  Izcilas latviešu, krievu  un angļu valodas prasmes
 •  Pieredze 3D modeļu  izstrādē CLT, dzelzsbetona un metāla konstrukcijām
 •  Padziļinātas zināšanas un prasmes tādos rīkos kā AutoCAD, Autodesk Civil 3D, MS office, Arhicad

PIEREDZE:

 •   SIA “NewHouse” | būvniecības tehniķis   2019-2022  

Darba pienākumi: Sagatavot celtniecības iekārtas ikdienas darbam, veikt iekārtu un instrumentu ikdienas tehnisko apkopi, organizēt būvniecības tehnikas ekspluatāciju un remontu, sagatavot tehniskās specifikācijas iekārtu iegādei, būvniecības objektu apsekošana

 •   SIA “ABC” | būvniecības tāmētājs  2017-2019  

Darba pienākumi: Detalizētu būvniecības tāmju sastādīšana, dažāda veida būvdarbu apjomu aprēķinu veikšana, cenu piedāvājumu analīze, apkopošana, celtniecības materiālu un daudzuma aprēķini, saziņa ar klientiem, pārskatu sagatavošana, personāla darba slodzes un citu aprēķinu veikšana atbilstoši izvēlētajai tehnoloģijai un iekārtām, projekta “mūsu grupa” vadīšana

 •   SIA “Home3d” | jaunākais būvtehniķis  2017-2019  

Darba pienākumi: Asistēt ēku 3D modeļu izstrādē vecākajiem speciālistiem, asistēt būvniecības tāmes sagatavošanā, veikt saraksti ar klientiem, sagatavot rasējumus

IZGLĪTĪBA:
Latvijas biozinātņu un tehnoloģiju universitāte
2004-2009
Profesionālais bakalaurs
Specialitāte: būvzinātnes
Kvalifikācija: būvinženieris

SERTIFIKĀTI:
Būvspeciālista sertifikāts
Būvniecības valsts kontroles birojs 2010

REKOMENDĀCIJAS:
Karīna Klazda SIA “NewHouse” valdes priekšsēdētājs
Tel. 207653012  
karinaklazda@newhouse.lv  

Juris Eglītis SIA “ABC” valdes priekšsēdētājs
Projekta “Mūsu grupa” vadītājs
Tel. 201999121    
juris@gmail.com  

Būvniecības tehniķa profesija ir ļoti perspektīva, jo vairākos pētījumos secināts, ka inženierzinātņu jomā gan starptautiskajā, gan Latvijas darbaspēka tirgū tuvākajā pietrūks liels skaits speciālistu, taču vienlaikus šī profesija ir ierindota starp pieprasītākajām profesijām. Tāpat par tās popularitāti liecina nozares pieaugums līdz 2030. gadam. Pēc Statista datiem nākamo gadu laikā pasaules būvniecības nozares ieņēmumi pastāvīgi pieaugs. Paredzams, ka 2030. gadā tie būs vairāk neka divreiz lielāki nekā 2020. gadā. Būvniecības tirgus apjoms 2020. gadā sasniedza 6,4 triljonus ASV dolāru, un paredzams, ka 2030. gadā tas sasniegs 14,4 triljonus.

Un Rīga noteikti nav vienīgā vieta, kur meklē šādus speciālistus – būvniecības objekti ir visā Latvijā, līdz ar to pieprasījums ir vienlīdz liels visās pilsētās. Ja arī jūs esat būvniecības un tehnikas speciālists un vēlaties veidot karjeru šaja nozarē, jums būs vajadzīgs profesionāls būvniecības tehniķa CV.

📌 Kā izveidot profesionālu būvniecības tehniķa CV? Vienkārši sekojiet šajā rakstā minētajiem padomiem, paraugiem un piemēriem! Tāpat ieskatieties mūsu mājaslapā – tur atradīsiet papildu būvniecības tehniķa CV paraugus!

Nezināt, kā uzrakstīt patiešām profesionālu CV? Mēs varam jums palīdzēt! Ieskatieties mūsu ekspertu sagatavotajā būvniecības tehniķa CV piemērā. Tas jums noderēs gan kā paraugs, gan kā šablons, kuru iespējams pielāgot savām vajadzībām, darba vietas specifikai, vispārējai specialitātei un ikdienas pienākumiem!

Būvniecības tehniķa atalgojums un darba likmes

Meklējat darbu kā būvtehniķis, bet nezināt, cik labi šis darbs ir atalgots? Būvtehniķu atalgojums var būt ļoti atšķirīgs, jo to nosaka dažādi faktori un apstākļi, tomēr priekšstatam esat apkopojuši Latvijas Republikas oficiālos statistikas datus par būvtenhiķu atalgojumu Latvijā 2022. gadā.

Pēc statistikas datiem, vidējā ēku būvtehniķa stundas likme 2022. gadā bija aptuveni 9.32 eiro, bet, piemēram, konstrukciju būvtehniķiem 10.95 eiro. Tas nozīmē, ka šajā profesijā bruto alga mēnesī svārstās no aptuveni 1600.00-1800.00 eiro.

Būvniecības tehniķa atalgojuma apmēru var noteikt uzņēmuma darbības joma, jūsu pieredze kvalifikācijas līmenis, būvniecības objektu specifika, uzņēmuma finansiālais stāvoklis un uzņēmuma atalgojuma kopējā politika. Eiropa būvinženiera algas ir ievērojami augstākas – teiksim, saskaņā ar portāla Glassdoor statistikas datiem, Vācijā sertificēts būvinženieris saņem 67700 eiro gadā. Tādēļ noteikti ir vērts apdomāt karjeras veidošanu arī ārpus Latvijas.

Svarīgi padomi, rakstot būvniecības tehniķa CV

Nekad iepriekš neesat rakstījis CV, taču ārkārtīgi vēlaties, lai jūsu būvniecības tehniķa CV būtu veiksmīgāks un labāk izceltos starp citiem? Varbūt gribat pārstrādāt savu veco CV, ar kuru vairs nevarat atrast darbu? Joprojām nezināt, kam pievērst uzmanību CV izveidē? Tādā gadījumā – jums varētu interesēt 8 padomi patiesi veiksmīgam būvniecības tehniķa CV!

 • Vienmēr personalizējiet savu CV tā, lai tas atbilstu attiecīgajam sludinājumām. Plus, noteikti ņemiet vērā sludinājumā norādītās prasības – cik dažādi uzņēmumi (SIA), tik atšķirīgi var būt tiem nepieciešamie tehniķi!
 • Lietojiet profesionālu valodu, kā arī iekļaujiet sludinājumā minētos atslēgvārdus – tie, kas aicina darbā patiesi labus speciālistus, meklēs arī atbilstoši profesionālu valodu pieteikuma dokumentos.
 • Atcerieties par CV dizaina nozīmi – nē, tās nav tikai krāsas un burtu fonti, bet gan arī veigli saprotams CV izkārtojums. Ja šīs nav jūsu stiprās puses, lieliski palīdzēs dažādas CV veidnes .
 • Vienmēr pārbaudiet sava CV pareizrakstību – gramatikas, stilistikas vai terminoloģijas kļūmes ir sīkumi, kas galu galā var izmaksāt dārgi!
 • Noteikti izceliet savas personības spēcīgās puses – padomājiet kā par tehniskajām zināšanām, tā par personīgajām īpašībām, kas labāk raksturos jūs kā jomas speciālistu un atšķirs no pārējiem kandidātiem.
 • Neiekļaujiet CV lieku un nevajadzīgu informāciju – pievienojiet tikai svarīgāko saistībā ar vēlamo amatu un savām spēcīgākajām pusēm.
 • Necentieties nevienu pārsteigt ar tukšiem teikumiem – tā vietā, fokusējieties uz pārsteidzošiem faktiem jeb saviem sasniegumiem. Tie var būt, teiksim, veiksmīgi pabeigti būvniecības projekti, augsti rezultatīvie rādītāji un jebkas cits, kas jūs izcels citu kandidātu jūrā.
 • Beigu termiņš - vienmēr ievērojiet sludinājumā norādīto CV iesniegšanas laiku un nekavējiet to!

Būvniecības tehniķa CV sadaļu secība

Būvniecības tehniķa CV parasti sastāv no šādām sadaļām - personīgā kontaktinformācija, kur sniedzat informāciju, kā jūs iespējams sasniegt, profesionālais kopsavilkums, kurā īsi kopsavelkat savu profesionālo pieredzi un sasniegumus, profesionālā/darba pieredze hronoloģiskā secībā, izglītības iestādes (sākot ar pēdējo), tehniskās un personīgās prasmes, kas raksturo jūs kā labu speciālistu, iegūtie sertifikāti/papildu izglītība/kursi, kā arī iepriekšējo darba devēju kontaktinformācija, kas par jums var sniegt atsauksmes jeb rekomendācijas.

Kā to visu pārskatāmi aprakstīt uz vienas vai divām A4 lapām? Te jums talkā var nākt īpašs CV dizains. Tieši tā – nav nepieciešams ierobežot sevi ar vienu standarta, novecojošu CV izkārtojumu. Mūsdienās varat izkārtot CV sadaļas neskaitāmos veidos – galvenais, lai darba devējam ir viegli pārskatīt jūsu dokumentu, kā arī tas pildītu savu funkciju jeb spētu izcelt jūs kā šim amatam piemērotāko kandidātu.

Ja īsti neesat drošs, kā panākt šādu efektu – nestresojiet! Jums lieliski noderēs mūsu speciālistu sagatavotie būvniecības tehniķa CV paraugi . Kā tas strādā? Vienkārši izvēlieties sev un situācijai atbilstošāko CV dizainu un ievadiet savu personīgo informāciju jau gatavā šablonā! Tieši tik vienkārši, turklāt – ar mūsu CV varat būt drošs, ka izcelsieties citu konkurentu vidū.

buvniecibas tehnikis cv

Būvniecības tehniķis - CV struktūra un formāts

Viena lieta ir izlemt, kādu informāciju iekļaut CV, bet otra un ne mazāk nozīmīga lieta – veids, kā to izkārtosiet. Nepieciešams padoms?

Būvniecības tehniķa CV ir 3 galvenie teksta un datu izkārtošanas paņēmieni: hronoloģiskais veids, kurā pieredze norādīta sākot ar pēdējo, funkcionālais veids, kurā uzsvars ir uz prasmēm nevis konkrētām darbvietām, un kombinētais, kurā varat kombinēt abas šīs pieejas.

Ja jums ir ilga darba pieredze būvniecības jomā, piemērotākais būs hronoloģiskais CV, bet, ja jums nav plašs iepriekšējo darba vietu saraksts, taču piemīt dažādas šajā profesijā noderīgas un vērtīgas prasmes, iesakām izvēlēties funkcionālo CV – tas ļaus uzskaitīt savas unikālās prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”.

Interesējaties par funkcionālā, hronoloģiskā un kombinētā CV piemēriem? Jums noteikti noderēs dažādi būvniecības tehniķa CV paraugi lejupielādei.

CV kontaktinformācijas iedalījums

Kontaktinformācijas sadaļa ir vieta, kur jānorāda pamata informāciju par sevi un galvenie saziņas kanāli. Pats minimums – norādīt vaŗdu un uzvārdu, kā arī saziņas veidus (tālrunis un/vai e-pasts). Pārējo informāciju varat pievienot pēc saviem ieskatiem, bet atcerieties – neko lieku!

📌 Padoms: ja jums ir izveidots portfolio vai mājaslapa, noteikti iekļaujiet saiti uz to sava CV kontaktinformācijas sadaļā – tas palīdzes izcelties citu kandidātu vidū un akcentēs jūsu profesionalitāti!

Mūsu speciālisti ir sagatavojuši divus paraugus, kā veidot un kā neveidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi:

Jānis K. (pk. 067821-0000)

Telefons: 26787561

Adrese: Liepu iela 25a-2

Facebook konts: facebook_janis22

Attiecību statuss: neprecējies

Skype: JaanisK2000


Šis piemērs ir greizs, jo tajā nav: a) norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, b) nav uzrakstīta pilna dzīvesvieta un c) nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook un Skype. Papildus tam, sadaļā ir sniegta nebūtiska informāciju par attiecību statusu un sensitīvi personas dati – personas kods.

Pareizi:

JĀNIS BĒRZIŅŠ

Telefons: + 371 27123561

E-pasts: janis.berzins@mail.lv

Adrese: Liepu iela 25a-2, Liepāja, LV-1001

Mājaslapa: www.buildproslv


Šajā piemērā, kas uzskatāms par pareizu, pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese un ar profesiju saistīta interneta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un profesionālais portfolio vienlaikus.

buvniecibas tehnikis cv

Darba pieredze un darba pienākumi – kā to iekļaut savā CV

Šī ir obligāta katra CV sadaļa. Un, lai arī tā šķiet vienkārša, darba pieredzes sadaļa var izrādīties izaicinājumu pilna – piemēram, ko darīt, ja ir daudz darba vietu? Vai iekļaut tās visas? Un tieši otrādi - kā rīkoties, ja darba pieredzes nav vai tā ir neliela.

Ja jums ir ilggadēja un daudzpusīga pieredze, varat izvēlēties, kuras darbvietas īpaši izcelt – nav nepieciešamības norādīt katru projektu vai darba vietu, jo tas nevajadzīgi pagarinās jūsu CV. Šādā gadījumā iesakām izmantot funkcionālo CV.

Veidojot CV sadaļu par savu pieredzi, fokusējieties uz šādiem punktiem: uzņēmuma nosaukums, ieņemtais amats, darba periods. Vēlaties piešķirt papildu vērtību šai sadaļai? Tad noteikti papildiniet aprakstu ar saviem darba pienākumiem – tie var izteikt vairāk nekā ‘’pliks’’ amata vai uzņēmuma nosaukums.

PIEMĒRS – hronoloģiskais būvniecības tehniķa CV:

SIA “123” | vecākais būvniecības tehniķis
2018-2021

Darba pienākumi: veikt iekārtu un instrumentu ikdienas tehnisko apkopi būvniecības objektos, organizēt būvniecības tehnikas ekspluatācijas un remontdarbus, sagatavot tehniskās specifikācijas iekārtu iegādei, būvniecības objektu apsekošana, konsultēt būvniecības komandu tehniskos jautājumos

Uzņēmums SIA “HOME” | būvniecības tehniķis
2015-2018

Darba pienākumi: būvniecības tehnikas iegāde, apkope un uzturēšana, tāmju sagatavošana, iepirkumu veikšana, konsultāciju sniegšana klientiem

Uzņēmums SIA “ASD” | mācību prakse
2013-2015

Darba pienākumi: asistēšana vecākajam būvniecības tehniķim rasējumu sagatavošanā


Kā iekļaut izglītību būvniecības tehniķa CV?

Tā kā būvniecības tehniķa darbs Latvijā pieprasa atbilstošu izglītību, gatavojot CV, noteikti jāiekļauj sadaļa par jūsu pēdējo iegūto izglītību. Iekļaujot CV informāciju par izglītību, norādiet iestādi un iegūto grādu (skat. piemērus). Tāpat šajā sadaļā var norādīt galvenos apgūtos mācību kursus, iegūto specializāciju (ja tāda ir), īpašus novērtējumus un citus sasniegumus.

Svarīgi – padomājiet, vai darba devēju varētu interesēt fakts, kur jūs ieguvāt sākumskolas vai pamatskolas izglītību? Visticamāk – nē (ja vien tā nav mācību iestāde ar eksakto zinātņu novirzienu). Tas nozīmē, ka izglītības sadaļā neiekļaujiet amatam nenozīmīgu izglītību. Tā vietā – fokusējieties uz izglītību, kas saistīta ar būvniecības tehniķa studijām!

Iekļaut iegūto izglītību savā CV varat dažādos veidos (aplūkojiet piemērus zemāk). Šajā sadaļā nekautrējaties iekļaut arī izietos mācību kursus, jomas specializāciju, kā arī studiju darbus būvniecības nozarē, iegūtos vērtējumus un citus nozares akadēmiskos sasniegumus.

 1. PIEMĒRS:
- Latvijas biozinātņu un tehnoloģiju universitāte

2004-2009

Specialitāte: būvzinātnes

Kvalifikācija: būvinženieris


 1. PIEMĒRS:
- Profesionālais bakalaura grāds būvniecībā

2005-2009

Būvniecības inženieris

Latvijas Universitāte (studiju darbs “Jaunie būvniecības regulējumi – iespējas un riski”)


buvniecibas tehnikis cv

CV prasmju sadaļa

Lai kļūtu par izcilu būvniecības tehniķi, jums jāpiemīt veselam prasmju kopumam – sākot no lieliskām rasēšanas un jomai specifisku IT programmu prasmēm, specifiskām būvniecības iekārtu tehnoloģiju un tehniskajām zināšanām, līdz analītiskās domāšanas un matemātikas prasmēm.

Ja vēlaties CV savas prasmes īpaši izcelt, iesakām tām veltīt atsevišķu sadaļu, nodalot tehniskās un personīgās prasmes. Lūk, daži būvniecības tehniķa CV prasmju piemēri!

Tehniskās jeb ‘’Hard’’ prasmes:

 • bakalaura grāds būvniecības jomā
 • iemaņas darbā ar Autodesk Civil 3D, AutoCAD, kā arī citādām šai nozarei raksturīgām programmatūrām
 • ekspertīze par SIA darba drošības, ugunsdrošības, elektrodrošības un vides aizsardzības noteikumiem
 • teicamas fizikas, matemātikas un rasēšanas prasmes
 • zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas regulē celtniecības, ceļu būves un uzturēšanas uzņēmumu darbību;
 • pieredze ar dažādām celtniecības iekārtu tehnoloģijām dažāda veida SIA
 • B kategorijas vadītāja apliecība
Personīgās jeb ‘’Soft’’ prasmes

 • Augsta precizitāte un uzmanība detaļām
 • Tehniski analītiskās domāšanas prasmes
 • Spēja veikt vairākus pienākumus vienlaicīgi
 • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā
 • Matemātiskais domāšanas tips
 • Atbildība
 • Analītiskās prasmes
 • Vēlme nepārtraukti pilnveidoties

Profesionālais kopsavilkums

Vai zināt, kas ir profesionālais kopsavilkums, cik tam jābūt garam un kāda informācija tajā ir jāiekļauj?

Profesionāls kopsavilkums, kas pazīstams arī kā karjeras kopsavilkums, ir īsa sadaļa jūsu būvniecības tehniķa CV sākumā, kurā ir izceltas kandidāta galvenās prasmes, sasniegumi un pieredze. Šeit jāatceras, ka uzsvars tiek likts uz ‘’ĪSS’’ – neatkarīgi no tā, vai tā ir rindkopa, vai paragrāfs ar pieturpunktiem. Kādēļ tā? Jo galvenais profesionālā kopsavilkuma mērķis ir sniegt darba devējam ĀTRU ieskatu jūsu CV. Līdz ar to, labi uzrakstīts profesionāls kopsavilkums var palīdzēt piesaistīt potenciālo darba devēju uzmanību un sniegt momentālu izpratni par kandidāta piemērotību amatam. Profesionāls kopsavilkums var arī palīdzēt noteikt toni pārējam CV un sniegt priekšstatu par kandidāta personību un profesionālajiem mērķiem.

Kad noskaidrots profesionālā kopsavilkuma mērķis, ir vērts padomāt – kāds saturs šajā sadaļā palīdzēs sasniegt šo mērķi. Pirmkārt, ņemiet vērā, ka profesionālajam kopsavilkumam jābūt pielāgotam konkrētajam darbam, uz kuru kandidāts pretendē, un tajā ir jāizceļ tikai visatbilstošākā pieredze un kvalifikācija.

Lai jūs atbalstītu, esam sagatavojuši divus būvniecības tehniķa CV profesionālā kopsavilkuma paraugus:

Pareizi:
Būvniecības tehniķis ar 7 gadu pieredzi un ļoti labām zināšanām normatīvajos aktos, kas regulē celtniecības uzņēmumu darbību. Izcilas prasmes un pieredze darbā ar AutoCAD, Autodesk Civil 3D, MS office, Arhicad un 3D modeļu izstrādē. Izcili pārvaldu angļu valodu.

Vairāk kā 40 veiksmīgi pabeigti projekti Latvijas un starptautiskajā mērogā.


Šajā piemērā ir izcelts (tai skaitā vizuāli) pieredzes ilgums, specifiskās būvtehniķa zināšanas, kā arī valodu prasmes. Tāpat piemērā minēts ne tikai darba pieredzes ilgums, bet arī objektu skaits, kas vēl labāk raksturo pretendenta gūto pieredzi.

Nepareizi:
Ļoti pieredzējis būvniecības speciālists ir jauna, ar izaugsmes iespējām bagāta amata meklējumos. Iegūts bakalaura grāds, piemīt prasme motivēt un vadīt komandu. B kategorijas apliecība.

Šeit galvenā kļūda ir vispārīgums – nav skaidrs nedz tas, cik ilga ir pieredze, nedz kurā jomā iegūta izglītība (kas ir ļoti svarīgi būvniecības tenhiķa amatam). Īsumā, šāds kopsavilkums nerada spēcīgu iespaidu par kandidātu.

Citas CV papildinošas sadaļas

Būvniecības tehniķa CV var pievienot arī citu informāciju – tādu, kas izcels jūs starp citiem konkurentiem, piemēram, informāciju par datorprogrammu zināšanām, valodu prasmēm, kā arī iegūtajiem sertifikātiem un izietajiem kursiem, kas var noderēt tālākajā darbā.

📌 Padoms: ja nolemjat savā CV iekļaut rekomendācijas no iepriekšējiem darba devējiem, noteikti pievienojiet veidus, kā ar šiem cilvēkiem var sazināties. Iespējams, potenciālais darba devējs vēlēsies pārliecināties, vai sniegtā informācija ir 100% precīza.

buvniecibas tehnikis cv

Datorprasmes un sertifikāti

Ņemot vērā arvien pieaugušo digitalizāciju visās jomās, CV ir būtiski norādīt savas digitālās jeb datorprasmes, kas saistītas ar jūsu profesiju. Šajā sadaļā varat detalizētāk norādīt savas specifiskās IT zināšanas, jo būvniecības tehniķa darbs mūsdienās nenotiek tikai uz rūtiņu lapām. Varbūt jūs lieliski pārzināt AutoCAD, Autodesk Civil 3D, MS office, Arhicad vai vienkārši esat Excel guru? Šī ir vieta, kur par to pastāstīt!

Te var norādīt arī dažādu specifiskus profesionālās pilnveides kursus, kur esat papildinājis savas būvniecības tehniķa kompetences.

Valodu prasmes

Ja sludinājumā tiek pieprasītas noteiktas valodu prasmes, tās noteikti jāiekļauj arī jūsu CV (un ne tikai). Tās parasti tiek norādītas būvniecības tehniķa CV beigās un labākai pārskatāmībai tiek izkārtotas tabulā. Iekļaujot informāciju par valodu zināšanām, parasti jānovērtēj savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī klausoties (bieži izmanto skalu no 1-5).

📌 Padoms: ja esat ieguvis starptautiski atzītu valodas zināšanu apliecinošu sertifikātu, piemēram, TOEFL, norādiet tajā iegūto līmeni - varbūt tieši tas kalpos par priekšrocību pār citiem konkurentiem.

Portfolio – izcils CV papildinājums

Savā CV varat iekļaut atsauces uz nozīmīgākajiem būvniecības projektiem, kuros esat strādājis, vai arī, ja to ir daudz, vienkārši ielinkojiet saiti uz interneta vietni, kurā apskatāms jūsu portfolio.

Regulāri atjaunojiet datus šajā vietnē un papildiniet to ar profesionāliem foto, pabeigto objektu projektu aprakstiem un jūsu lomas nozīmīgumu tajos.

Kopsavilkums: 7 lieliski padomi, kā uzrakstīt tiešām labu būvniecības tehniķa CV

CV ir jūsu pirmās klases ceļazīme uz sapņu darbu, tāpēc tā sagatavošanai veltiet pietiekami daudz laika un pūļu. Lai jums palīdzētu, mūsu personālvadības speciālisti ir sagatavojuši vērtīgus padomus efektīvam būvniecības tehniķa CV:

 • Sagatavojiet spēcīgu profesionālo kopsavilkumu , kurā iekļaujiet savus svarīgākos “pārdošanas punktus” – darba pieredzi, nozares zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Ja miniet konkrētus sasniegumus, tad dariet to skaitliskā formā – piemēram, optimizētas būvniecības izmaksas par 15%, izveidota uzņēmuma iekšējās drošības kontroles un risku sistēma.
 • Profesionālam iespaidam lietojiet specifiskus atslēgas vārdus un būvniecības nozares terminoloģiju.
 • Izmantojiet atšķirīgu CV dizainu, kurā īpaši izceliet to informāciju, kas lasītājam obligāti jāpamana, piemēram, ar ikoniņām, izcēlumiem, rāmīšiem – varat izmantot kādu no mūsu profesionāļo sagatavotajām būvtehniķu CV veidnēm !
 • Neiekļaujiet CV lieku, novecojušu, nebūtisku, sensitīvu un pārāk personīgu informāciju – fokusējieties tikai uz konkrētajam amatam atbilstošajām prasmēm, pieredzi un zināšanām
 • Atcerieties, ka vissvarīgākais ir beigu termiņš, kad CV var tikt iesniegts. Respektējiet to.

Motivācijas vēstule jūsu būvniecības tehniķa CV

Motivācijas vēstule ir spēcīgs rīks jūsu rokās – tajā varat vēl plašāk atklāt savu motivāciju strādāt pie konkrētā darba devēja, kā arī, kas ir ļoti nozīmīgi, izvērstāk aprakstīt savas īpašās prasmes. Lūk, pāris vērtīgi padomi, kas jāņem vērā, rakstot motivācijas vēstuli.

 • Neatkārtojiet vienu un to pašu informāciju motivācijas vēstulē un CV – esiet specifisks!
 • Motivācijas vēstulē lieciet fokusu uz to, kādēļ vēlaties strādāt konkrētajā uzņēmumā un kādēļ esat tam piemērotākais kandidāts
 • Rakstot motivācijas vēstuli, vienmēr palīdziet lasītājam ieraudzīt svarīgāko - izmantojot rindkopas, pasvītrojot vai citādi izceļot nozīmīgākās teksta daļas.
 • Nelietojiet “tukšas” jeb neko neizsakošas frāzes.

Nav ne jausmas, kā uzrakstīt spēcīgu motivācijas vēstuli? Mēs piedāvājam jau sagatavotos vēstuļu paraug us!

Būvniecības tehniķa CV - jautājumi un atbildes

Kādas nepilnības tiek pieļautas, rakstot būvniecības tehniķa CV?

Viena no biežākajām nepilnībām ir standarta būvniecības tehniķa CV izmantošana. Lai arī varētu šķist, ka būvniecības mehāniķi visur veic vienus un tos pašus pienākumus, tā gluži nav. Uzņēmumiem ir ļoti atšķirīgas vajadzības – piemēram, vienā vietā būvniecības tehniķis rasēs 3D modeļus un veidos būvniecības tāmes, bet citā vietā būs atbildīgs par būvniecības procesam nepieciešamo iekārtu uzturēšanu vai iegādi. Un atšķirīgas vajadzības prasa atšķirīgus CV. Un tas ir jārespektē! UN trešā kļūda - netiek ievērotas iesniegšanas termiņa beigas!

Kā uzrakstīt efektīvu būvniecības tehniķa CV, kas atšķirsies no konkurentiem un ļaus iegūt sapņu darbu?

CV izlasīšanai personāla atlases speciālisti bieži velta vien 6-10 sekundes, un viena no lietām, ko lasītājs nešaubīgi pamanīs, ir CV izskats jeb dizains. Tieši tāpēc viens no praksē pierādītiem atšķiršanās veidiem – ir unikāls CV dizains. Ja ar maketēšanas un dizaina darbiem esat uz “jūs”, un jums nav laika vai resursu šim darbam piesaistīt mākslinieku, mēs piedāvājam dažādus būvniecības tehniķu CV piemērus - jums būs tikai jāsavada informācija par sevi un par pārējo parūpēsimies mēs.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos