Bērnudārza skolotāja CV | Paraugi un padomi veiksmīgam CV

Dažāda veida skolotāja profesijas savu aktualitāti nezaudēs nevienā brīdī – un nav svarīgi, vai esat universitātes pasniedzējs, skolotājs bērnudārzā vai skolas pedagogs. Ja jūsu aicinājums ir pirmsskolas vecuma bērni, tad jūsu sapņu darbs ļoti iespējams ir tieši bērnudārza skolotājs.

Vēlaties rakstīt bērnudārza skolotāja CV, bet trūkst ideju? Atrodiet iedvesmojošus piemērus starp mūsu pieredzējušo speciālistu sagatavotajiem CV!

Bērnudārza skolotāja CV piemērs

Zane Zariņa
E-pasts: zane.zarina@pasts.lv,
Mob. tel. +371 22321202
Adrese: Brīvības iela 34-21, Rīga

Iejūtīga, radoša un pieredzējusi bērnudārza skolotāja ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi darbā ar bērniem, augstāko latviešu valodas zināšanu līmeni, pieredzi darbā ar bērniem ar speciālām vajadzībām un nometņu vadītāja sertifikātu.

PRASMES:

 • Augstāka izglītība pedagoģijā
 • latviešu valodas zināšanas augstākajā līmenī
 • Nometņu vadītāja sertifikāts
 • Teicamas prasmes darbā ar Word, Excel, Canva un PowerPoint

DARBA PIEREDZE:

 • “Saules namiņš” | pirmsskolas skolotājs
  2017-2022
  Plānot un organizēt  un pārzināt pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, attīstības īpatnības un individualitāti, rūpēties par izglītojamā drošību, veikt individuālu darbu ar izglītojamajiem, lai veicinātu viņu vispusīgu attīstību, nostiprinātu veselību, veidotu nepieciešamās prasmes un iemaņas, risinātu adaptācijas problēmas, sadarboties ar izglītojamo vecākiem, lai sniegtu atbalstu izglītojamajiem izglītības procesā, organizēt vecāku sapulces, konsultācijas, atvērto durvju dienas, veikt izglītojamā attīstības dinamikas izpēti un analīzi.
 • Pirmā skola | skolotāja palīgs
  2015-2017
  Atbalsts pirmsskolas izglītības skolotājam pedagoģiskajā procesā – nodarbību sagatavošanā un organizēšanā, bērnu pieskatīšanā, audzināšanā un mācīšanā, asistenta pienākumi bērniem ar speciālām vajadzībām, rūpēšanās par grupas telpu, inventāra tīrību un kārtību, bērnu ēdināšanu grupā organizēšana, bērna iemaņu attīstīšana, asistēšana skolotājām
 • SIA “Entertain” | bērnu pasākumu vadītājs
  2012-2015
  Bērnu pasākumu vadīšana pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, materiālu iegāde, sadarbība ar vecākiem, pasākumu reklāmas sagatavošana un izplatīšana, atskaišu sagatavošana, nodarbību materiālu izstrāde, sadarbības veidošana un uzturēšana ar citiem pakalpojumus sniedzējiem, fotogrāfiju apstrāde pēc pasākuma

IZGLĪTĪBA:
Latvijas Universitāte,
2005-2010
Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte, pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un kvalifikācija – pirmsskolas skolotājs

PAPILDU IZGLĪTĪBA:

Sertifikāts par auklīšu kursu beigšanu - 2010
Nometņu vadītāja sertifikāts  - 2009
Pirmsskolas vecumposma īpatnības - 2009
Vides izglītības metodes bērnudārzā - 2008

ATSAUKSMES:

Liene Ozola
Pirmā skola direktore
Tel. 20865512
liene.ozola@edu.lv

Ilze Krūmiņa
SIA “Saules namiņš” valdes priekšsēdētāja
Tel. 29234181

ilze@saulesnamins.lv

Meklējat darbu šajā jomā? Tad esat īstajā vietā. Šajā rakstā esam apkopojuši padomus bērnudārza skolotāja CV sagatavošanai.

Attīstoties nākotnes darba tirgum, mainīsies arī prasmes, kas cilvēkiem būs jāapgūt dažādos dzīves posmos, līdz ar to laika gaitā mainīsies arī pirmā jeb pirmsskolas izglītība un jaunajiem skolotājiem būs jāspēj sekot līdz laikam un palīdzēt bērniem apgūt nākotnes profesijām nepieciešamās prasmes. Taču jebkurā gadījumā profesija būs augsti pieprasīta. Saskaņā ar UNESCO Statistikas institūta veikto pētījumu līdz 2030. gadam būs nepieciešami aptuveni 69 miljoni jaunu pedagogu, lai apmierinātu pasaules izglītības vajadzības.

Bērnudārza skolotāja karjera nešaubīgi ir laba izvēle, jo īpaši, ja jums patīk bērni vai esat īpaši talantīgs kādā no mācību priekšmetiem un vēlaties dalīties ar savām zināšanām, taču, lai atrastu labu darbu, svarīgs būs kvalitatīvs bērnudārza skolotāja CV. Ja vēlaties atrast bērnudārza skolotāja CV piemērus un bērnudārza skolotāja CV veidni pdf formātā, apskatiet mūsu lapu!

bernudarza skolotaja

Bērnudārza skolotāja darba likmes un algas Latvijā un Eiropā


Bērnudārzi Latvijā iedalās privātajos un pašvaldības bērnudārzos. Iestādes veids ietemkē arī tajā piedāvāto atalgojumu, proti, privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs bieži tiek piedāvāts augstāks atalgojums.

Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta 2022. gada augusta datiem, vidējā pirmsskolas skolotāja algas likme valstī bija 10.52 eiro stundā, bet speciālās izglītības skolotāja likme – 15.38 eiro stundā. Taču jāatceras, ka pirmskolas skolotāja algu ietekmē ļoti dažādi faktori, piemēram, kādu kvalifikāciju ir ieguvis, kāda ir iestādes atalgojuma politika Tāpat

Atšķirīgs ir bērnudārza skolotāju atalgojums ir citur Eiropā, piemēram, pēc Glasdoor datiem Vācijā pirmskolas skolotāju alga ir ap 1900 eiro mēnesī, Zviedrijā –  2300.00 eiro un Francijā –  2100 eiro mēnesī. Vairumā ES valstu bērnudārza skolotāju vidējais atalgojums ir vēl augstāks, un, ja esat ieguvis pedagoģisko izglītību un labi pārvaldāt dažādas valodas, iespējams, ka reiz kļūsiet par skolotāju Dānijā vai Itālijā.

Bērnudārza skolotāja CV – svarīgi padomi


Ja nekad neesat rakstījis bērnudārza skolotāja CV vai vēlaties, lai jūsu CV būtu veiksmīgāks, profesionālāks un labāk izceltos starp citiem, tā sagatavošana jāuztver ļoti nopietni. Īsti nezināt, kam pievērst uzmanību?

Personālnodaļu vadītāji ik dienas lasa desmitiem CV, tāpēc CV sagatavošanā ir jāievēro daži vienkārši pamatprincipi, lai jūsu CV izceltos starp citiem kanditātiem un nonāktu “veiksmīgo CV kaudzītē”:

 • Bērnudārza skolotājam ir jābūt atbilstošai personībai, tāpēc noteikti iekļaujiet informāciju par personīgajām prasmēm, kas padara jūs par lielisku skolotāju bērniem.
 • Izceliet savas īpašās prasmes, kas varētu būt noderīgas skolotāja darbā, piemēram, zināšanas par kādu īpašu izglītības metodi vai pieredzi bērnu nometņu vadīšanā.
 • Nelietojiet vienādu bērnudārza skolotāja CV visās situācijās, pielāgojiet to konkrētam darba sludinājumam un tajā iekļautajām prasībām.
 • Neiekļaujiet CV lieku informāciju, bet fokusējieties uz darba sludinājumā norādītajām prasībām un parādiet, kā tām atbilstat.
 • Lietojiet profesionālu un gramatiski pareizu valodu atbilstoši darba vai jomas specifika
 • Lietojiet salasāmu burtu izmēru – 10 vai 12 un viegli saprotamu burtu fontu
 • Izcelieties ar radošu CV dizainu, kas atšķiras no citiem – dažādi bērnudārza skolotāja CV piemēri pieejami mūsu mājaslapā!

Bērnudārza skolotāja CV sadaļas


Bērnudārza skolotāja CV, līdzīgi kā citi CV, parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība
 • valodu zināšanas
 • profesionālās un personīgās prasmes
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Taču jāatceras, ka svarīgi ir ne tikai tas, ka esat iekļāvis visu pareizo informāciju, bet arī esat to izkārtojis.  Bērnudārza skolotāja CV jau sen vairs nav balta lapa, kurā ar melniem burtiem teksts izkārtots glīti vienādās rindās.

Mūsdienās CV ir kļuvuši daudz radošāki un to izskatā  ir iespējamas visdažādākās variācijas – gan teksta izkārtojumā, gan dizainā un krāsās. Iedvesmai vaat apskatīt kādu no mūsu piedāvātajiem bērnudārza skolotāja CV paraugiem!

CV formāts un struktūra


Jebkuram bērnudārza skolotāja CV ir trīs galveni informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais:

 • hronoloģiskajā CV pieredze tiek norādīta hronoloģiskā secībā;
 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu prasmēm;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas šīs pieejas.

Meklējat funkcionālā vai hronoloģiskā CV dizaina idejas? Ieskatieties mūsu mājaslapā, kur pieredzējuši personālvadības speciālisti sadarbībā ar izciliem dizaineriem sagatavojuši dažādas bērnudārza skolotāja CV veidnes. Kā tās izmantot? Jums tikai jāsavada informācija – par pārējo parūpēsimies mēs!

Bērnudārza skolotāja CV – kontaktinformācijas sadaļa


Bērnudārza skolotājas CV kontaktinformācija ir pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Atcerieties – šī ir obligāta sadaļa visiem CV. Zemāk ir divi piemēri, kā veidot CV kontaktinformācijas sadaļu.

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot un kā neveidot bērnudārza skolotāja CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi
Ilze B. (pk. 0101010-0000)
Telefons: 22033561
Adrese: Papīra iela 151a-2
Facebook konts: facebook_ilziite22

Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt, nav norādīts pilns uzvārds un adrese (tas nozīmē, ka darba devējs nevarēs jums sagatavot oficiālu vēstuli un nezinās, kurā pilsētā jūs atrodaties), otrkārt, nav norādīts e-pasts un, treškārt, ir sniegta lieka informāciju par Facebook kontu un personas kodu (tas darba devējam būs vajadzīgs tikai tad, ja jūs tiksiet pieņemts darbā)

Pareizi
ILZE BĒRZIŅA
Telefons: + 371 22033561
E-pasts: ilze.berzina@pasts.lv
Adrese: Rīgas iela 1-2, Rīga, LV-1001

Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts un uzrakstīts lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese.

bernudarza skolotaja
Padoms: Veidojiet šo sadaļu iespējami īsu – tas nozīmē, ka tajā nedrīkst iekļaut lieku informāciju! Šī ir pirmā sadaļa, ko ieraudzīs jebkurš jūsu CV lasītājs, tāpēc parūpējieties, lai tā būtu perfekta.

! Svarīgi – foto nav jāpievieno obligāti, jo ja darba devēji pieņem darbinieku pēc viņu izskata, tā uzskatāma par diskriminējošu attieksmi, kas Latvijā ir aizliegta. Ja tomēr izlemsiet pievienot fotogrāfiju, tai jābūt kvalitatīvai fotogrāfijai, kurā jūs izskatāties pēc jomas speciālista. Nekādu pašfoto vai ballīšu portretu!

Bērnudārza skolotāja pieredze – kā to norādīt CV (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)


Vai iespējams sagatavot veiksmīgu bērnudārza skolotāja CV bez pieredzes? Var!  Šajā gadījumā, gatavojot CV, jāprot izcelt bērnudārza skolotājam nepieciešamās prasmes, kā arī jānorāda mācību prakses vietas, dalību dažādos pasākumos un projektos vai būtībā – jebkuru citu pieredzi, kas jūs attīstījusi kā personību darbam ar bērniem.

Atcerieties: Latvijā ir noteikumi par skolotājiem nepieciešamo izglītību! Ja jums nav pieredzes, jau CV sākumā norādi, ka jums ir likumā noteiktā obligātā izglītība vai šobrīd to apgūsti.

Zemāk piemērā esam parādījuši, kā norādīt darba pieredzi pedagoģijas studentam, kas nav guvis pieredzi darbā kā bērnudārza skolotājs, taču ir strādājis kā brīvprātīgais bērnu nometnēs un vadījis bērnu pasākumus.

SIA “Saules stars” | bērnu nometņu vadītājs
2016-2019
Nometņu vadīšana pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, pasākumu organizēšana, sadarbība ar vecākiem, nometnes dokumentācijas kārtošana, vides izglītības nodarbību vadīšana, atskaišu sagatavošana, nodarbību materiālu izstrāde

SIA “POP room” | bērnu pasākumu vadītājs
2014-2016
Bērnu svinību organizēšana, sadarbība ar vecākiem, programmas izstrāde un sagatavošana, sadarbības partneru piesaistīšana, dekorāciju izgatavošana


bernudarza skolotaja

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Latvijas likumdošana nosaka, ka bērnudārza skolotāja amatam ir nepieciešama noteikta izglītība vai specifiski kursi, tāpēc šī informācija obligāti jāiekļauj skolotāja CV.

CV izglītības sadaļā galvenais ir norādīt izglītību, kas saistīta ar pedagoģijas studijām, jo darba devējam noteikti neinteresēs jūsu pamatskola vai vidusskola.

Norādot izglītību bērnudārza skolotāja CV, jūs varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat. abus piemērus). Šajā CV sadaļā  varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī pedagoģijas studiju darbu tēmas un citus nozīmīgus sasniegumus.

Latvijas Universitāte
Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte, maģistra grāds pedagoģijā
2005-2009Profesionālais bakalaura grāds pedagoģijā
Latvijas Universitāte (ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “Vides izglītība pirmsskolas iestādēs – metodes un pieejas”)
2005-2009

Bērnudārza skolotāja CV – prasmju sadaļa


Labu bērnudārza skolotāju noteikti raksturo ne tikai atbilstoša izglītība un darba pieredze, bet arī dažādas prasmes, jo īpaši personiskās prasmes. Darbam ar bērniem darba devējs visdrīzāk meklēs personību, kas ne tikai spēj mācīt, bet arī patiesi mīl strādāt ar bērniem, ir iejūtīga, empātiska, draudzīga personība. Šīs prasmes noteikti tiks vērtētas arī intervijas laikā, bet varat tās norādīt arī  savā CV.

Tāpat neaizmirstiet norādīt arī tehniskās prasmes, piemēram, zināšanas par konkrētām metodēm, īpašu pieredzi, kas varētu noderēt, strādājot par bērnudārza pedagogu.

Tehniskās prasmes:

 • augstākā pedagoģiskā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija atbilstoši Latvijas Republikas MK noteikumiem
 • pieredze darbā ar bērniem pirmsskolas izglītības iestādē
 • radošo un muzikālo aktivitāšu organizēšanas pieredze
 • zināšanas par montesorri pedagoģijas principiem
 • zināšanas par modernām izglītības metodēm
 • digitālo izglītības lietotņu pārzināšana
 • pieredze darbā ar bērniem ar speciālām vajadzībām
 • B kategorijas vadītāja apliecība

Personīgās prasmes

 • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte
 • empātijas prasmes
 • spēja atrast efektīvāko pieeju dažādiem bērniem
 • prasme veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes darbiniekiem, bērniem, vecākiem
 • radošās domāšanas prasmes
 • komunikācijas prasmes
 • spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas,
 • spēja saglabāt konfidencialitāti un toleranci

Profesionālais kopsavilkums


Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss jūsu apraksts jeb anotācija (gluži kā filmām vai grāmatām), kurā dažos teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta bērnudārza skolotāja CV augšējā daļā, un tā visdrīzāk būs pirmā lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists. Tai jābūt perfektai, jo nereti CV apskatīšanai tiek veltītas aptuveni 6 sekundes.

Kas jāiekļauj šajā sadaļā? Profesionālajā kopsavilkumā iekļaujiet svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidātiem, piemēram, jūsu gūtā pieredze, kvalifikācija, sertifikāti, spēcīgākās prasmes vai svarīgi sasniegumi. Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot, rakstot bērnudārza skolotāja CV:

bernudarza skolotaja
Pareizi
Iejūtīga, radoša un pieredzējusi bērnudārza skolotāja ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi darbā ar bērniem, augstāko latviešu valodas zināšanu līmeni, pieredzi darbā ar bērniem ar speciālām vajadzībām un nometņu vadītāja sertifikātu. Prasmes vadīt stundas gan latviešu, gan angļu valodā.

Šajā piemērā izcelta kandidāta ilgstošā pieredze, kā arī specifiskās tehniskās prasmes (piemēram, zināšanas par darbu ar specifiskām bērnu grupām un dažas personīgās prasmes).

Nepareizi
Bērnudārza skolotājs meklē jaunu amatu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība, prasmes darbā ar bērniem.

Šī piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir kandidāta darba pieredze un nav norādīts neviens punkts, kas varētu šo kandidātu izcelt starp citiem kandidātiem, jo augstākā izglītība ir obligāta un prasmes ar bērniem ir pašsaprotama prasme, piesakoties darbā par pirmsskolas pedagogu.  Lai arī te nav nekā nepareiza, vienlaikus tas arī nerada sajūtu par tiešām spēcīgu kandidātu un visdrīzāk šāds CV tālāk nemaz netiks izskatīts.

Bērnudārza skolotāja CV – papildu sadaļas


Papildu sadaļas CV nav obligātas, taču tās ir vēlamas, jo tajās varat sniegt papildu informāciju,  kas jūs var izcelt starp citiem kandidātiem vai raksturot jūs kā personību. Papildu sadaļās bieži norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem, sertifikātiem, datorprasmēm, interesēm kā arī izietajiem kursiem un publikācijām.

Padoms: Ja bērnudārza skolotāja CV iekļaujat arī iepriekšējo darba devēju kontaktinformāciju, noteikti norādiet šo personu telefona numurus un/vai e-pastus.

Padoms: Nenorādiet šajās sadaļās lieku informāciju, jo tā neefektīvi aizņems tik vērtīgo vietu jūsu CV un nedos pievienoto vērtību jūsu CV. Atcerieties – informācijai CV papildu sadaļās jāparāda, ka esat labākais pretendents bērnudārza skolotāja amatam. Tātad nekādi makšķerēšanas kursi!

Datorprasmes

Mūsdienu izglītība kļūst arvien digitālāka, tāpēc noteikti parādiet savas datorprasmes. Iespējams, esat kādas dizaina programmas pārzinātājs, kas palīdzēs jums sagatavot afišas bērnudārza pasākumiem vai varbūt protat lietot kādu īpašu lietotni angļu valodas vai matemātikas apguvei.

Šajā sadaļā bieži norāda arī ierastās lietojumprogrammas – Word, Excel, Zoom, PowerPoint un MS Teams, taču atcerieties, ka arī šai CV sadaļai arī jāatšķir jūs no citiem, tāpēc padomājiet, vai jūs nevarētu izcelties ar kādām īpašām datorprasmēm.

Valodu prasmes

Skolotāja darba pienākumi iekļauj sarunas ar cilvēkiem – daudziem un dažādiem, līdz ar to svarīgi CV parādīt jūsu valodu prasmes. Šīs prasmes parasti tiek norādītas CV beigu sadaļā un tiek izkārtotas tabulā.

Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

Kā sagatavot bērnudārza skolotāja CV, kas izcelsies starp citiem


Mūsdienu konkurences pilnajā pasaulē nešaubīga veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem. Iedomājieties bērnudārza direktoru, kas meklē audzinātāju un kam uz galda stāv 100 dažādu bērnudārza skolotāju CV. Jūsu CV ir jāpievērš šī cilvēka uzmanība. Pētījumos ir pierādīts, ka CV izskatīšanai vidēji tiek veltītas pāris sekundes, tas nozīmē, ka, šajā laikā apskatot jūsu CV, lasītājam ir jāierauga svarīgākais.

Mūsu personāla atlases speciālisti savā darbā ir pārliecinājušies, ka efektīvs veids, kā izcelties starp citiem kandidātiem, ir atšķirīga dizaina CV. Mēs zinām, ka visi nav dzimuši maketētāji vai mākslinieki, tāpēc kopā ar mūsu personāla atlases profesionāļiem esam sagatavojuši dažādus bērnudārza skolotāja CV paraugus. Jums atliks tikai izvēlēties savu mīļāko dizainu, savadīt visu informāciju un CV būs gatavs lejuplādei.

Kopsavilkums: uzrakstiet izcilu bērnudārza skolotāja CV


Mēs patiesi vēlamies palīdzēt jums atrast savu sapņu darbu, tāpēc esam apkopojuši vēl dažus svarīgus padomus efektīvam bērnudārza skolotāja CV, kas pārliecinās gan personāla atlases speciālistus, gan jūsu nākamo darba devēju:

 • Nekad neizmantojiet standarta CV! Rūpīgi izanalizējiet, kas prasīts konkrētajā darba sludinājumā un parādiet, ka varat to piedāvāt (jā, arī tad, ja jums jāpārraksta savs vecais CV).
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku izglītības nozares terminoloģiju.
 • Vispirms saprotiet, kāpēc esat labākais kandidāts konkrētajai skolotāja vakancei un uzskatāmi parādiet to savā CV un motivācijas vēstulē.
 • Profesionālajā kopsavilkumā obligāti iekļaujiet svarīgāko “bērnudārza skolotāja pārdošanas punktu” – pieredzi, specifiskas zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem un izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar ikonām, izceltu tekstu, rāmīšiem.
 • CV nav bezizmēra! Neaizņemiet jums pieejamo vietu ar konkrētajam amatam nebūtisku informāciju.
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte – tam jābūt 100% pārliecinošam un perfektam!
bernudarza skolotaja

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli


Esat sagatavojis lielisku bērnudārza skolotāja CV un esat gatavs to nosūtīt? Atcerieties, ka ar labu CV viss nebeidzas. Labu CV papildina laba motivācijas vēstule. Vai tas ir obligāti? Ja tas ir prasīts darba sludinājumā, tad  – jā. Ja nav, tad tas paliek jūsu ziņā, bet iesakām to pievienot. Kāpēc?

Tas nav tikai dokuments, kas papildina jūsu CV un nereti tiek pievienots tikai tāpēc, ka tiek prasīts. Tā ir vēl viena iespēja parādīt sevi. Izmantojiet to!

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Izmantojot mūsu bērnudārza skolotāja CV paraugus, jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV.
 • Pielāgojiet vēstules saturu konkrētajai vakancei, jo tikai tā jūs izrādīsiet patiesu vēlmi un to sajūtīs arī cilvēks, kas vēstuli lasīs.
 • Fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā izglītības iestādē un jūsu potenciālo ieguldījumu iestādes attīstībā.
 • Formatējiet un strukturējiet tekstu tā, lai lasītājam to būtu vieglāk uztvert, piemēram, pasvītrojiet tekstu, lietojiet izcēlumus un rindkopas.
 • Sāciet ar svarīgāko un atkārtojiet to pašu ideju arī vēstules beigās, lai lasītājs to labāk atcerētos.

Kur atrast bērnudārza skolotāja motivācijas vēstules paraugus? Izmantojiet mūsu CV paraugus bērnudārza skolotājiem un saņemiet piekļuvi arī mūsu ekspertu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem!

Bērnudārza skolotāja CV – biežāk uzdotie jautājumi


Kāda ir biežāk pieļautā kļūda, rakstot bērnudārza skolotāja CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta bērnudārza skolotāja CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī jums varētu šķist, ka neviens to nepamanīs, tā gluži nav. To var redzēt un sajust, un, ticiet mums – tas par jums neatstās profesionālu iespaidu. Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādītas tikai pirmsskolas izglītības iestādes un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem, kas dažādos bērnudārzos var būt atšķirīgi.

Kā sagatavot bērnudārza skolotāja CV, kas atšķirsies no citiem?

Ir svarīgi atcerēties, ka mūsdienās CV vairs nav tikai viens dizains. Lai parādītu, ka esat labākais kandidāts, jūsu CV ne tikai jābūt labi uzrakstītam, bet tam arī labi jāizskatās. Ar CV dizainu jūs varat vizuāli izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja neprotat veidot dizainu pats, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajām bērnudārza skolotāja CV veidnēm!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos