Ārsta rezidenta CV - piemēri, resursi un paraugi

Ārstu profesija ir tikpat sena kā pasaule, un, arī pasaulei digitalizējoties un automatizējoties, ārsti būs vajadzīgi vienmēr, jo ārstu darbs vienmēr būs jāveic cilvēkam – to nevarēs aizvietot neviena mašīna, datorprogramma, robots vai zāles.

Pēdējais atjauninājums:
6/5/2024

Visi šajā rokasgrāmatā iekļautie CV piemēri

No items found.
Resume 1
Resume 1
Resume 2
Resume 3
Budapest Thumbnail
Budapest
Perth Thumbnail
Perth
Rotterdam Thumbnail
Rotterdam
Chicago Thumbnail
Chicago

Ārsta rezidenta CV piemērs

CV

DACE JANSONE
E-pasts: dace.jansone@inbox.lv
Mob. tel. 28678487
Adrese: Upes iela 1-13, Ogre

Ārsts – pediatrs ar 7 gadu pieredzi darbā neatliekamās palīdzības  un observācijas nodaļā, kā arī konsultatīvajā poliklīnikā un slimnīcā. Specializācija bērnu alerģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, aktīvs Latvijas Pediatru asociācijas biedrs.

PRASMES:

 • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds
 • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
 • plaša praktiskā darba pieredze ar bērniem
 • zināšanas par pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principiem

SERTIFIKĀTI:

Pacientu datu drošība 2018
Bērnu alerģisko slimību diagnotiska 2017
Klīniskās procedūras 2016
Alerģisku zīdaiņu aprūpe 2015

DARBA PIEREDZE:

 • Liepājas slimnīca | ārsts stažieris
  2017-līdz šim brīdim
  Veikt kvalitatīvu pacientu izmeklēšanu, noteikt pacienta diagnozi, nodrošinot to pamatotību un atbilstību reglamentējošiem aktiem, atbildēt par pacientu izmeklēšanas procesu, nodrošinot sniegto ārstniecības pakalpojumu kvalitāti, noteikt palīdzības sniegšanas secību pacientiem, ievērojot veselības traucējumu smagumu un bīstamības pakāpi, veikt ārsta specialitātei atbilstošas profilaktiskās un diagnostiskās manipulācijas, sniegt konsultācijas bērnu vecākiem, piedalīties informatīvo materiālu izstrādē un izplatīšanā

 • SIA “Ārstē” | ārsts stažieris
  2016-2017
  Veikt konsultācijas un citus ārsta pienākumus atbilstoši kvalifikācijai ambulatori un dienas stacionārā,asistēt sertificētiem ārstiem-pediatriem, sniegt nekavējoties primāro neatliekamo palīdzību negadījumu, kritiskās vai pacientiem dzīvībai bīstamās situācijās, sagatavot pacientu aprūpes dokumentāciju

 • SIA “Klīnika” | ārsts stažieris
  2014-2015
  Veikt kvalitatīvu pacientu izmeklēšanu, noteikt pacienta diagnozi, nodrošinot to pamatotību un atbilstību reglamentējošiem aktiem, sagatavot dokumetāciju, sniegt konsultācijas pacientiem

IZGLĪTĪBA:
Rīgas Stradiņa Universitāte,
2008-2014
RSU medicīnas un veselības fakultāte, medicīnas progamma, ārsts – pediatrs

VALODU ZINĀŠANAS:

  Runāšana Klausīšanās Rakstīšana
Latviešu 5 5 5
Krievu 4 5 4
Angļu 5 4 4

5-ļoti labi, 1-vāji

ATSAUKSMES:

Liene Upīte
SIA “
Ārstē” vecākā ārste
Tel. 2950046

Zaiga Ozoliņa
SIA “
Klīnika” vecākā ārste
Tel. 25123895

Dažādas sadaļas

Līdzīgi kā studijas, arī karjeras atttīstība šajā jomā var būt ļoti garš process. Taču ar kaut ko ir jāsāk!

Latvijā medicīnas jomā ir labu speciālistu trūkums, turklāt pēc Latvijas jaunajiem ārstiem ir liels pieprasījums arī ārzemēs - gan pirms rezidentūras, gan pēc tās, tāpēc, ja esat ieguvis ārsta grādu un meklējat savu pirmo darbu kā ārsts rezidents vai ārsts stažieris, sāciet ar profesionāli sagatavotu ārsta rezidenta CV. Nepieciešama palīdzība? Mēs palīdzēsim!

Šajā rakstā esam apkopojuši svarīgāko informāciju par to, kā sagatavot veiksmīgu ārsta rezidenta CV. Tāpat piedāvājam dažādus ārsta rezidenta CV paraugus .

Zemāk esam sagatavojuši ārsta rezidenta CV piemēru Dacei, kas nesen pabeigusi medicīnas studijas un ieguvusi ārsta grādu.

Darba algas ārstiem rezidentiem

Ārstu vidējā alga Latvijā ir atkarīga no medicīnas nozares, kā arī no ārsta kvalifikācijas un specifiskajām zināšanām. Tā, piemēram, pēc 2022. gada jūnija Latvijas Republikas Valsts Ieņēmumu dienesta statitiskas datiem vidējā alga Latvijā ārstam rezidentam ģimenes (vispārējās prakses) ārsta specialitātē bija 18.06 eiro/h, bet ārstam stažierim - 19.73 eiro/h

Tāpat svarīgi atcerēties, ka ārsta algu var ietekmēt tas, vai viņš strādā privātā vai valsts medicīnas iestādē. Neapšaubāmi, privātajā sektorā algas ir augstākas, taču ārsti Latvijā savu rezidentūru veic valsts slimnīcās, un vēlāk var palikt šajās slimnīcās vai doties strādāt uz kādu no privātajām klīnikām.

Kā uzrakstīt labu ārsta rezidenta CV no nulles

Vēlaties kļūst par ārstu-stažieri, bet nekad neesat pieteicies nevienam darba sludinājumam? Jūsu pirmais uzdevums ir CV sagatavošana! Ar ko sākt?

 • Vispirms atrodiet piemērotu darba sludinājumu savā specializācijā (izņemot ģimenes ārstus, vairumam pārējo ārstu ir noteiktas speciālizācijas)
 • Pārliecinieties, ka esat ieguvusi atbilstošu izglītību vai sertifikāciju (attiecībā uz medicīnas darbinieku izglītību un sertifikāciju Latvijā – atkāpju nav!)
 • Iepazīstieties ar pārējām darba devēja prasībām un plānotajiem pienākumiem
 • Sagatavojiet CV, kurā parādat, ka esat labākais kanditāts tieši šim darba sludinājumam.
📌Padoms: Meklējat iedvesmu savam CV, apskatiet mūsu ārstu rezidentu CV paraugus ! Jums būs tikai jāsavada prasītā informācija, jo par CV dizainu un noformējumu parūpēsimies mēs.

Kā uzrakstīt CV, kas atšķirsies no citiem

Lai jūsu CV izceltos starp citu pretendentu CV, tas jāsagatavo īpaši rūpīgi. Ja ievērosiet, šos vienkāršos pamatprincipus, jūsu ārsta rezidenta CV noteikti ievēros! Lūk, arī pieci zelta likumi:

 • Neizmantojiet vienu un to pašu CV vairākām ārsta darba vietām – pielāgojiet to konkrētajam sludinājumam!
 • CV sākumā izceliet savu svarīgāko “pārdošanas punktu” – specifiskās zināšanas medicīnā vai īpašus sasniegumus.
 • Obligāti iekļaujiet un izceliet informāciju par savu izglītību, sertifikāciju, kvalifikāciju un specializāciju medicīnas jomā.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus un medicīnas nozares terminoloģiju.
 • Un pats galvenais – atšķirieties no citiem! Jūsu pirmais un galvenais uzdevums ir tikt līdz intervijai, un CV ir jūsu vienīgā ceļazīme uz to. Nezināt, kā to izdarīt? Izmantojiet mūsu ārstu rezidentu CV paraugus !

CV izkārtojums

Ārsta rezidenta CV parasti iekļauj vairākas pamata sadaļas:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • darba/prakses/rezidentūras pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība un sertifikāti
 • valodu zināšanas,
 • citas prasmes
 • cita būtiska informācija konkrētā amata specifikai

Atcerieties, ka pirmkārt, CV jāiekļauj visa šī informācija, bet, otrkārt, tā jāizkārto tā, lai jūsu nākamais darba devējs vai personāla atlases speciālists pamanītu to, kas viņam obligāti jāpamana. Kā to izdarīt?

Lai jūsu CV nebūtu vienkārši balta lapa ar rindās izkārtotu informāciju, mūsdienās profesionāļi ir radījuši īpašus CV dizaina paraugus, kas pieejami ikvienam. Tie veidot tā, lai jūs varēstu informāciju var izkārtot dažādos veidos – rindās, kolonnās, izceltos rāmīšos vai dažādu krāsu blokos. Šāda īpaši pielāgota CV dizaina izmantošana palīdzēs izcelt jūsu spēcīgās puses, bet jūsu CV – ļaus nonākt “veiksmīgo” CV kaudzītē.

Mūsu piedāvātajos ārsta rezidenta CV paraugos jūs noteikti CV dizainu, kas palīdzēs parādīt kā labāko jomas speciālistu.

arsta rezidenta cv

Formāts un struktūra

Lai CV nebūtu haotisks informācijas apkopojums un iekļautā informācija būtu vieglāk uztverama, tā tiek izkārtota pēc noteiktas loģikas. Kāda tā ir?

Ārsta rezidenta CV informāciju var izkārtot trīs veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas.

Ja gatavojat ārsta rezidenta vai ārsta stažiera CV, jums visdrīzāk nav ilgas pieredzes, tāpēc iesakām izvēlēties funkcionālo CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”. Meklējiet idejas funkcionālajam CV? Dažādi ārstu rezidentu CV paraugi pieejami te !

CV kontaktinformācijas sadaļa

CV sākumā vienmēr tiek norādīta svarīgākā informācija – jūsu kontaktinformācija! Tajā parasti norāda pamata datus par pretendentu – vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu, adresi.

Nepareizi

Dace B. (pk. 010230-0000)

Facebook konts: facebook_daciitis21

Darba t. 67345123

Kļavu iela 15


Šajā piemērā ir vairākas kļūdas – pirmkārt, pretendents nav norādījis pilnu uzvārdu un adresi (tas nozīmē, ka darba devējs nevarēs jums sagatavot oficiālu vēstuli), nav norādījis e-pastu, iekļāvis lieku informāciju par Facebook kontu un norādījis darba stacionārā telefona numuru, kas, iespējams, nav nemaz sazvanāms ārpus darba laika.

Pareizi

DACE BĒRZIŅA

Mob.telefons: 28266620

E-pasts: dace.berzina@pasts.lv

Adrese: Kļavu iela 15, Rīga, LV-1011


Šajā piemērā ir korekti norādīts pilns vārds un uzvārds, mobilais telefons, kā arī e-pasts un pilna adrese.

Padoms : kontaktinformācijas sadaļā vienmēr norādiet vismaz divus veidus, kā ar jums sazināties, piemēram, telefonu un e-pastu ja nu kādā no šiem veidiem nevar ar jums sazināties, jo personāla atlases speciālisti jūsu datus paši nemeklēs.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, jo darba devējam kandidāts jāizvēlas atbilstoši viņa prasmēm. Priekšrocību došana kandidātam ar labāku fotogrāfiju var uzskatīta par diskriminējošu attieksmi. Bet, ja tomēr esat nolēmis CV pievienot fotogrāfiju (neviens nevar jums to liegt), pārliecinieties, ka tā ir profesionāla, gaiša, asa, bez citiem cilvēkiem un tajā labi redzama jūsu seja.

Pieredze (un ko darīt, ja jums nav pieredzes)

Vienmēr jāatceras, ka arī tad, ja jums nav ilglaicīgas pieredzes, jūs varat uzrakstīt labu ārsta rezidenta CV. Jo CV nav tikai par jūsu pieredzi, CV ir par jums – par jums kā personību.

Ja esat nolēmis(-usi) pieteikties darbā par ārstu-rezidentu, tad visdrīzāk tam ir iemesli – piemēram, jūs jau no bērnības esat vēlējies kļūt par ārstu, esat ieguvis vai šobrīd iegūstat medicīnas izglītību, jums patīk rūpēties par cilvēkiem, esat guvis pieredzi darbā ar pacientiem vai citviet medicīnas jomā.

Norādot vietas, kur esat sevi attīstījis darbam medicīnas jomā, noteikti norādiet uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, savu amatu un galvenos darba pienākumus. Zemāk ir divi piemēri, kā norādīt darba pieredzi cilvēkam, kas nav guvis pieredzi darbā kā ārsts, taču šobrīd apgūst ārsta profesiju un ir strādājis praksi divās medicīnas iestādēs.

1.piemērs

SIA “Slimnīca” | uzņemšanas nodaļas asistents (prakse)
2018-2020
Pacientu plūsmas koordinēšana, pacientu informēšana par iestādē pieejamajiem pakalpojumiem, norēķinu veikšana, konsultāciju sniegšana savas kompetences nolūkos, pacientu datu ievadīšana

2.piemērs

SIA “MedA” | jaunākais māsas palīgs/sanitārs (prakse)
2016-2017
Māsas nozīmēto darbību pacientu pamata vajadzību nodrošināšanu, iestāšanās un izrakstīšanās veikšanu, higiēnas procedūras pacientiem veikšana, asistēšana pacienta sagatavošanā ķirurģiskajām operācijām, telpu uzkopšana, dažādu palīgdarbu veikšana


arsta rezidenta cv

Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Meklējot ārsta rezidenta vai ārsta stažiera darbu, izglītības sadaļa ir izšķiroši svarīga, jo Latvijā šajā profesijā bez atbilstošas izglītības nav iespējams strādāt. To nosaka likums, un tātad – bez atkāpēm. Kas būtu jānorāda izglītības sadaļā?

Pavisam vienkārši – šajā CV sadaļā svarīgākais ir norādīt izglītības iestādi, apgūto programmu, iegūto specializāciju un izglītības iegūšanas laiku. Norādot izglītību, varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat piemērus).

1.piemērs:

Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte
2005-2009
Ārsta grāds (pediatrija)
(Zinātnisko rakstu konkursa 2009 uzvarētājs, medicīnas studentu pašpārvaldes vadītājs)

2.piemērs:

Ārsta grāds (ar papildus studijām pediatrijā)
 2005-2009
Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte
(ar izcilību aizstāvēts bakalaura darbs “Iekšķīgo slimību diferenciāldiagnostika un ārstēšanas novitātes”)


Padoms : Šo sadaļu var papildināt ar izglītības laika sasniegumiem, piemēram, veiksmīgi izstrādāta un augsti novērtēta studiju darba tēma, uzstāšanās konferencēs vai kādiem citiem būtiskiem sasniegumiem.

Ārsta rezidenta CV prasmju sadaļa

Cilvēkiem, kas strādā medicīnas jomā, ir jābūt teju vai supercilvēkiem, jo šim atbildīgajma darbam vienmēr nepieciešama gan specifiska izglītība, gan noteiktas profesionālās un personīgās prasmes, kas jūs padarīs par ārstu šī vārda īstākajā nozīmē.

Un tas savukārt nozīmē, ka, rakstot ārsta rezidenta CV, nedrīkst aizmirst tajā iekļaut svarīgākās profesionālās un personīgās prasmes. Tās var norādīt gan profesionālajā kopsavilkumā, gan arī atsevišķā CV sadaļā. Zemāk esam sagatavojuši prasmju piemēru ārstam, kas meklē darbu pediatrijas jomā.

Profesionālās prasmes

 • augstākā medicīniskā izglītība (ārsta grāds)
 • sertifikāts pediatra specialitātē
 • reģistrācija ārstniecības personu reģistrā
 • praktiskā darba pieredze stacionārā ārstniecības iestādē
 • plaša pieredze darbā ar bērniem
 • zināšanas par pacientu aprūpes darba dokumentēšanas principiem
 • valsts valodas prasme atbilstoši augstākās pakāpes prasībām
 • atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72. panta prasībām
Personīgās prasmes

 • teicamas saskarsmes prasmes ar bērniem
 • spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi
 • komunikabilitāte, spēja darboties patstāvīgi un komandā
 • psiholoģiskā noturība
 • spēja spēja patstāvīgi plānot darbu un pieņemt lēmumus
 • konfliktu risināšanas prasmes
 • augsta atbildības sajūta
 • precizitāte
arsta rezidenta cv

Profesionālais kopsavilkums

Bieži jaunie ārsti profesionālajam kopsavilkumam nepievērš pietiekami daudz uzmanības – vai nu to neiekļaujot CV vispār vai sagatavojot pavirši. Atcerieties – profesionālais kopsavilkums ir vieta, laiks un iespēja, kad sevi ir jāpaslavē! Izmantojiet to!

Kas ir profesionālais kopsavilkums? Tas ir īss un kodolīgs jūsu profesionālais apraksts, kurā dažos teikumos izceltas jūsu spēcīgākās puses un kas parasti tiek iekļauts CV augšpusē. Gatavojot kopsavilkuma sadaļu, iekļaujiet tajā svarīgāko informāciju, ko vēlaties par sevi izcelt un kas ir cieši saistīta ar konkrēto darbu, piemēram, jūsu iegūtā kvalifikācija, sertifikāti, pabeigtie projekti, spēcīgākās prasmes vai citi sasniegumi.

Galvenais likums – mazāk un iespējami fokusētāk! Zemāk ir divi ārsta rezidenta CV profesionālā kopsavilkuma paraugi.

Pareizi
Ārsts - pediatrs ar 7 gadu pieredzi darbā neatliekamās palīdzības un observācijas nodaļā, kā arī konsultatīvajā poliklīnikā un slimnīcā. Specializācija bērnu alerģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā, aktīvs Latvijas Pediatru asociācijas biedrs.

Šajā piemērā ir pretendents ir izcēlis svarīgākās īpašības – ilgo darba pieredzi, specializācijas jomu, dažādās medicīnas iestādes, kur gūta pieredze, kā arī nozīmīgu informāciju par darbu profesionālajā organizācijā.

Nepareizi
Meklēju labu ārsta darbu. Bakalaura grāds medicīnā un augsta motivācija. B kategorijas vadītāja apliecība un labas krievu un latviešu valodas zināšanas.

Šajā piemērā pretendents vēlreiz norādījis meklēto darbu, taču tā ir lieka informācija, jo darba devējs zina, kādam darbam jūs piesakāties, nav norādīts, kādas specializācijas darbu ārsts meklē, ir nepilnīgi norādīta izglītība, jo medicīna ir ļoti plašs jēdziens, un nešaubīgi - augsta motivācija ir nozīmīga, bet vai tās tiešām jūs izcels starp citiem kandidātiem?

CV papildu sadaļas

Ārsta rezidenta CV var papildināt arī ar nozīmīgu papildu informāciju, kas jums var palīdzēt nākamajam darba devējam parādīt savas spēcīgās puses un raksturot jūs kā personību. Papildu sadaļās visbiežāk norāda informāciju par valodu prasmēm, datorprasmēm, kā arī apgūtajiem kursiem un iegūtajiem sertifikātiem.

Tāpat šajā sadaļā bieži iekļauj iepriekšējo darba devēju kontaktus, kas var sniegt par jums atsauksmes, kā arī jūsu intereses.

Sertifikāti

Papildu obligātajai izglītībai ārsti savas zināšanas var papildināt, padziļināti apgūstot kādu no medicīnas jomām. Šo informāciju noteikti iekļaujiet arī savā CV, jo tā labāk raksturo jūs kā profesionāli un izceļ starp pārējiem.

📌Padoms: Sertifkāti var izcelt jūs starp pārējiem kandidātiem, jo tie parāda, ka esat padziļināti apguvis kādu noteiktu medicīnas jomu, kas iespējams jūsu nākamajam darba devējam ir īpaši svarīga. Parādiet to savā CV! Un, ja vēlaties, nozīmīgākos sertikātu kopijas varat pievienot arī savam CV.

Valodu prasmes

Ārsta darba pienākumi iekļauj sarunas ar cilvēkiem – daudziem un dažādiem, un sarunām šajā profesijā ir ļoti liela nozīme. To zina ikviens. Tāpēc atcerieties savā CV parādīt valodu prasmes. Valodu zināšanu sadaļu parasti norāda ārsta rezidenta CV beigās un visbiežāk informācija tiek izkārtota tabulā, jo tādā veidā tā ir ērtāk pārskatāma.

Norādot valodu zināšanas, novērtējiet savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Parasti zināšanas novērtē skalā no 1-5 vai ar vārdiem “labi”, “ļoti labi”, “vidēji”, utt.

Kā uzrakstīt izcilu ārsta rezidenta CV

Personāla atlases speciālisti katru dienu lasa neskaitāmus CV. Un viņi arī ir tikai cilvēki, kas nogurst un steidzas, tāpēc jums viņiem ir jāpalīdz. Atcerieties – ir pierādīts, ka CV izskatīšanai vidēji tiek veltītas 6 sekundes, tas nozīmē, ka, šajā laikā apskatot jūsu CV, lasītājam ir jāierauga svarīgākais.

Mūsdienu pasaulē nešaubīga veiksmes atslēga ir spēja atšķirties no citiem. Un tieši šis ir uzdevums, kas jāpaveic jūsu ārsta rezidenta CV.

Viens no veidiem, kā izcelties starp citiem kandidātiem, ir atšķirīga dizaina CV. Mēs zinām, ka visi nav dzimuši maketētāji vai mākslinieki, tāpēc kopā ar mūsu personāla atlases profesionāļiem esam sagatavojuši dažādus ārsta rezidenta CV paraugus ? Jums atliks tikai izvēlēties.

Kopsavilkums: 10 padomi, kā uzrakstīt izcilu ārsta rezidenta CV

 • Neizmantojiet vienu un to pašu CV – to pamanīs personāla atlases speciālisti un, iespējams, jūsu CV pat nelasīs.
 • Rūpīgi izlasiet darba sludinājumu , vēlams divas reizes, un centieties izprast, kāda veida profesionālis tiek meklēts.
 • Sagatavojiet 100% pārliecinošu profesionālo kopsavilkumu – iespējams tā būs vienīgā CV daļa, ko darba devējs izlasīs.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (jā, arī tos, kas minēti darba sludinājumā) un specifisku medicīnas nozares terminoloģiju.
 • Īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar ikoniņām, izceltu tekstu, rāmīšiem.
 • CV nav bezizmēra – neatkārtojieties un neiekļaujiet nebūtisku informāciju !
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem. Jā, tieši tik vienkārši!
 • Pārlasiet CV un izlabojiet visas kļūdas
 • Atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte – tam jābūt perfektam!
 • Un visbeidzot - iesniedziet savu CV darba devējam sludinājumā norādītajā termiņā , jo kavēšanās dēļ varat zaudēt savu iespēju vai atstāt sliktu iespaidu.

Vēlaties apskatīt desmitiem profesionāli sagatavotus CV un izvēlēties sev piemērotāko? Apskatiet mūsu lapā pieejamos ārsta rezidenta CV paraugus ! Un ticiet mums – tā būs jūsu ceļazīme uz sapņu darbu!

arsta rezidenta cv

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Esat sagatavojis savu ārsta rezidenta CV un esat gatavs to nosūtīt nākamajam darba devējam? Ne tik ātri! Ar CV viss nebeidzas. Lai tas būtu pilnīgs, tam obligāti jāpievieno motivācijas jeb pieteikuma vēstule. Nezināt, kā to sagatavot?

Lūk, 7 padomi izcilai motivācijas vēstulei:

 • Neatkārtojiet informāciju, ko esat norādījis savā CV.
 • Fokusējieties uz savu motivāciju un vēlmi strādāt konkrētajā medicīnas iestādē.
 • Aprakstiet svarīgākos iemeslus, kāpēc esat labākais kandidāts konkrētajai vakancei, piemēram, savas prasmes, pieredzi vai specifiskas zināšanas.
 • Formatējiet un strukturējiet tekstu tā, lai lasītājam to būtu vieglāk uztvert, piemēram, pasvītrojiet tekstu, lietojiet izcēlumus un rindkopas.
 • Sāciet ar svarīgāko un atkārtojiet to pašu ideju arī vēstules beigās.
 • Nekad neizmantojiet standarta motivācijas vēstules.
 • Pielāgojiet to saturu konkrētajai vakancei, jo tikai tā jūs izrādīsiet patiesu vēlmi un to sajūtīs arī cilvēks, kas vēstuli lasīs.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot ārsta rezidenta CV?

Viena no biežāk pieļautajām kļūdām ir standartizēta ārsta rezidenta CV izmantošana visiem darba sludinājumiem. Lai arī varētu šķist, ka ārsti visur veic vienu un to pašu darbu, tā tas gluži nav. Protams, visi ārsti ir ieguvuši kopēju pamatizglītību, taču vienlaikus ārstiem ir neskaitāmas specializācijas, kas viņu atšķir vienu no otra. Tas jāparāda CV! Otra bieži pieļauta kļūda ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādītas tikai medicīnas iestādes, bet nav detalizētas informācijas par veiktajiem pienākumiem. Un trešā kļūda ir - garlaicīgi CV , kas neatšķiras no citiem. Mūsdienās CV vairs nav tikai balta lapa ar klasiski izvietotu melnu tekstu. Ir pieejami simtiem dažādi CV dizaini, kas ļaus jums vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākas puses. Ja neprotat veidot dizainu pats, izmantojiet kādu no mūsu piedāvātajiem ārstu rezidentu CV paraugiem !

Vai var uzrakstīt labu CV, ja man nav pieredzes?

Jā. Ikvienam, kas pārzina medicīnas jomu, ir skaidrs, ka jūs nevarat gūt pieredzi, kamēr neesat ieguvis nepieciešamo izglītību, turklāt Latvijā izglītības sistēma ir veidota tā, ka pieredzi gūstat pašā izglītības procesā.

Tas nozīmē, ka, lai uzrakstītu labu CV, jūsu uzdevums ir CV parādīt pilnīgu informāciju par savām studijām, to specializāciju, kā arī studiju laikā gūto pieredzi, piemēram, vietu, kur esat izgājis rezidentūru vai stažējies un tur veiktos pienākumus.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos