Apsardzes darbinieka CV | Paraugi un idejas, kas novedīs līdz panākumiem

Esat labā fiziskā formā, izaicinājums ir jūsu aicinājums, spējat ātri reāģēt nestandarta situācijās un jums patīk palīdzēt citiem? Iespējams, pasaulē labākais un jums piemērotākais darbs ir apsardzes darbinieks. Ja tā, tad visdrīzāk jau pavisam drīz jums būs jāgatavo pirmais apsardzes darbinieka CV – lai arī darbs šķiet vienkāršs, labi apsardzes darbinieki ‘’uz ceļa nemētājas’’.

Pēdējais atjauninājums:
6/5/2024

Visi šajā rokasgrāmatā iekļautie CV piemēri

No items found.
Resume 1
Resume 1
Resume 2
Resume 3
Budapest Thumbnail
Budapest
Perth Thumbnail
Perth
Rotterdam Thumbnail
Rotterdam
Chicago Thumbnail
Chicago

Apsardzes darbinieka CV: paraugs

CV

JĀNIS KURMIS
E-pasts:   janis@mail.lv
Mobilais tālrunis: +371 21987256
Adrese: Daugavas iela 16, Rīga, LV-1234

PRASMES:

 •  B, C un CE braukšanas apliecības
 •  Nevainojamas latviešu, krievu un vācu valodas zināšanas
 •  Izcila fiziskā sagatavotība
 •  Ieroča nēsāšanas atļauja

Apsardzes darbinieks ar vairāk nekā 7 gadu pieredzi apsardzes uzņēmumā. Ir pieredze apsargu komandas vadīšanā, koordinēšanā un apmācīšanā. Papildus tam, ir iegūta CE vadītāja apliecība, ieroču nēsāšanas atļauja, apsardzes sertifikāts un ļoti laba fiziskā sagatavotība. Labas pašaizsardzības prasmes un zināšanas par apsardzes taktikām.

PROFESIONĀLĀ PIEREDZE:

 •   SIA “Security” | vecākais apsardzes darbinieks    2015- 2021

Pienākumi: Nodrošināt kārtību objektā, kontrolējot caurlaižu režīmu, veicot apsargājamā objekta videonovērošanu un apsekot tā teritoriju. Pieredze pārkāpēju aizturēšanā, trauksmes signālu pieņemšanā, kā arī jaunāko apsardzes darbinieku apmācību programmas izstrādē. Regulāra īpašnieka informēšana par objekta stāvokli un/vai konstatētajiem pārkāpumiem. Apsardzes komandas darba koordinēšana, uzraudzība un kontrole, telefoniska komunikācija ar klientiem vai to pārstāvjiem.

 •   SIA AVO |  jaunākais apsargs  

Pienākumi: Nodrošināt sabiedrisko kārtību apsargājamā objekta teritorijā, pārzināt instrukcijas savu pienākumu izpildei un strikti ievērot tās, savlaicīgi novērst pārpratumus, konflikta situācijas un nekārtības, rūpēties par klientu materiālo vērtību drošību, veikt video novērošanu, aizturēt likumpārkāpējus un aizpildīt nepieciešamo dokumentāciju.

 •   Rīgas Pašvaldības policija | kārtībnieks    2012-2015

Administratīvo  pārkāpumu profilakse, atklāšana un novēršana, administratīvās lietvedības materiālu noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām

IZGLĪTĪBA:
RTU (  Riga Technical University ), 2005-2010
Bakalaura grāds inženierzinātnēs (ar novirzienu mehānikā),
Studiju virziens: Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašīnzinības

SERTIFIKĀTI:
Apsardzes sertifikāts – derīgs līdz 25.02.2027.

KURSI:
Apsardzes darbības tiesiskais regulējums 2019
Pirmās palīdzības kursi 2019
Profesionālā psiholoģija un komunikācija apsardzes darbā 2018
Apsardzes taktika, tehniskās sistēmas un tehniskie līdzekļi 2017
Pašaizsardzības paņēmienu un speciālo līdzekļu pielietošana apsardzes darbā 2016

REKOMENDĀCIJAS NO IEPRIEKŠĒJIEM DARBA DEVĒJIEM:
Juris Kursis
SIA “Security” vadītājs
Tel. 21231265

Jānis Zaķis
Rīgas pašvaldības policija vienības vadītājs
Tel. 20198712

Dažādas sadaļas

Tieši tādēļ šīs profesijas pārstāvji vienmēr ir bijuši, joprojām ir un vienmēr būs ārkārtīgi pieprasīti jebkurā jomā, jo īpaši, dažādos ražošanas, tirdzniecības un pasākumu organizēšanas nozarēs, piemēram, viesnīcās, veikalos, noliktavās un daudz kur citur.

Tāpat arvien attīstās dažāda veida drošības infrastruktūra, kam nepieciešams apkalpojošais personāls, piemēram, drošības sistēmas lidostās un citās stratēģiski nozīmīgās vietās. Saskaņā ar Allied Market Research datiem, starptautiskais fiziskās drošības tirgus, kas 2020. gadā bija $104.6 miljardus vērts, pēc prognozēm 2030. gadā tā vērtība pieaugs līdz $192.9 miljardiem.

Esat izlēmis par labu apsardzes darbinieka profesijai? Tagad jūsu galvenais uzdevums ir sagatavot labu apsardzes darbinieka CV – tas ir pamatu pamats gan pirmā darba meklējumos, gan jau esošās karjeras izaugsmē. Nezināt, kā to izdarīt? Tikai mieru – turpinājumā uzzināsiet galvenos TOP padomus, kas jums noderēs laba CV sagatavošanā. Papildus tam, esam ietvēruši arī dažus praktiskus apsardzes darbinieka CV paraugus !

Nekad dzīvē neesat rakstījis apsardzes darbinieka CV un šaubāties, vai zināsiet, kā to izdarīt? Nav vērts satraukties. Lai palīdzētu šajā lietā, esam sagatavojuši apsardzes darbinieka CV piemēru.

Apsardzes darbinieku ikmēneša alga un/vai stundas likmes

Lūkojoties uz VID jeb Valsts Ieņēmumu Dienesta datiem, varam redzēt, ka 2022.gada jūlijā

vidējā apsardzes darbinieka stundas likme Latvijā svārstijās robežās no 4-12 eiro. Attiecīgi, bruto alga mēnesī sastāda 672.00 līdz 2000.00 eiro.

Taču svarīgi zināt, ka atalgojums šajā jomā ir ļoti svārstīgs, jo katrā vietā apsardzes darbiniekam ir savi pienākumi. Tā, piemēram, vienā uzņēmumā apsargiem jārīkojas tikai izsaukuma gadījumā, citur jādežurē visu diennakti, bet vēl citur jāspēj strādāt ar īpašām drošības sistēmām. No šo pienākumu specifikas atkarīgs arī saņemtais atalgojums. Kā piemēru var minēt to, ka 2022. gada jūlijā ieslodzījumu vietas apsargs saņēma - 8.80 eiro stundā, mobilās grupas apsargs – 4.86 eiro stundā, drošības specialists - 10.81 eiro stundā, bet apsardzes galvenais inspektors – 12.20 eiro stundā.

Apsardzes darbinieka CV – 7 vērā ņemami padomi

Pirms sākat rakstīt savu ideālo apsardzes darbinieka CV, apsēdieties un padomājiet – ar ko jūs atšķiraties no vairuma apsargu? Kādas ir jūsu stiprās puses? Sarakstiet vismaz 10 punktus un turpmāk vienmēr tos izmantojiet, sagatavojot savu CV!

Turpinājumā apkopoti septiņi vienkārši pamatprincipi, ko likt aiz auss, gatavojot apsardzes darbinieka CV!

 • Iekļaujiet savā CV īpašos nozares atslēgvārdus – terminoloģiju, kas atbilst konkrētā darba specifikai.
 • Ar savu CV centieties izcelt to, ka esat piemērotākais kandidāts šai vakancei – ja tas nozīmē iekļaut konkrētu vadītāja apliecību, sertifikātus u.tml, tad dariet to!
 • Vienmēr parūpējieties par to, lai jūsu CV ir viegli lasāms un saprotams jebkura līmeņa lasītājam – tam lieliski palīdzēs mūsu profesionāļu sagatavotie apsardzes darbinieka CV piemēri, kurus varat atrast šeit .
 • Izmantojiet darba sludinājumā jau minētos atslēgas vārdus.
 • CV apmērs nav bezgalīgs – izmantojiet laukumu lietderīgi, iekļaujot tikai būtisko informāciju.
 • Liela nozīme ir arī izmantotajam burtu izmēram – ieteicams izmantot burtu izmēru 10-12
 • Vienmēr fokusējieties uz saviem unikālajiem sasniegumiem, jo tieši tas padara jūs unikālu – iekļaujiet konkrētus projektus, norādiet precīzu darba pieredzes ilgumu, iekļaujiet skaitliskus rādītājus, nekautrējieties minēt saņemtos apbalvojumus. Vārdu sakot – jebkura informācija, kas izceļ jūs no pūļa, ir noderīga un palīdzēs raksturot jūs kā piemērotāko apsardzes darbinieku.

Papildu ieteikums – uzveriet katru izsūtīto pieteikumu ar CV kā jaunu uzdevumu ar noteiku mērķi (protams, iegūt savu sapņu darbu!). Tātad – nekādi vairākus gadus veci CV! Nepielāgojot pieteikumu katrai atsevišķai darba vakancei, jūsu iespējas iegūt uzaicinājumu uz interviju ievērojami sarūk!

Apsardzes darbinieks: CV sadaļu izkārtojums

Apsardzes darbinieka CV parasti ietver šādas sadaļas:

 • kontakti (vārds, uzvārds, saziņas veidi u.c.)
 • īss profesionālais kopsavilkums
 • tehniskās un personīgās prasmes
 • profesionālā darba pieredze
 • akadēmiskā apmācība un izglītība
 • izietie kursi vai iegūtie sertifikāti
 • rekomendācijas no citiem darba devējiem

Kuru informācijas izkārtojumu izvēlēties? Nav viena pareizā risinājuma – jāizvēlas tāda CV struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izgaismo jūsu unikālās prasmes un piemērotību amatam. Rakstot savu CV, sadaļas varat izkārtot augstāk minētajā secībā, bet, ja vēlaties nestandarta CV, kas izcelsies starp miljoniem citu, pamēģiniet jebkuru no mūsu jau gatavajiem apsardzes darbinieka CV paraugiem !

📌 Padoms: savā CV allaž iekļaujiet apakšsadaļas – tas palīdzēs darba devējam ātri un viegli orientēties visā CV iekļautajā informācijā!

apsardzes darbinieka cv

CV formatējums un struktūra

Apsardzes darbinieka CV informāciju var izkārtot trīs pamatveidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, kur katru no veidiem atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas paņēmieni:

 • funkcionālais – fokuss uz jūsu prasmju blokiem;
 • hronoloģiskais – iepriekšējie amati norādīti hronoloģiskā secībā;
 • kombinētais – kombinē abas (funkcionālo un hronoloģisko) pieejas.

Gadījumā, ja esat apsardzes darbinieks ar ilgu gadu pieredzi, mēs iesakām izmēģināt hronoloģisko CV, jo šajā gadījumā ir svarīgi parādīt iepriekšējo darba pieredzi nozarē. Taču, ja vēlaties mainīt jomu, piemēram, no darba armijas struktūrā pāriet uz apsardzes jomu, ieteicams izvēlēties funkcionālo formātu – šādā CV formātā varēsiet likt fokusu uz savām prasmēm, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenā “pārdošanas stratēģija”.

Vai zinājāt? Cvparaugs mājaslapā ir atrodami eskpertu sagatavoti apsardzes darbinieka CV paraugi – šeit varēsiet iepazīties gan ar profesionālajā pieredzē pagātu apsardzes darbinieku CV veidnēm, gan tādiem CV paraugiem, kas izcili piemēroti vēl darba pieredzi neieguvušiem kandidātiem.

Apsardzes darbinieka CV kontaktu sadaļa

CV, līdzīgi kā grāmata vai raksts žurnālā, sākas ar tās galveno varoni – autoru. Tas nozīmē, ka kontaktinformācijas sadaļa ir vieta, kur jūs iepazīstināt ar sevi. Obligātais minimums ir jūsu vārds un jūsu uzvārds + cita svarīga kontaktinformācija – teiksim, mobilais tālrunis un/vai e-pasts saziņai.

⚠️ Atcerieties : – šī ir must have sadaļa jebkuram CV, tādēļ sniegtajai informācijai jābūt 100% precīzai!

Lai jums palīdzētu izprast biežāk pieļautās kļūdas, pievienojam divus piemērus – kā izveidot izcilu kontaktinformācijas sadaļu un no kā labāk izvairīties:

Nepareizi:
Jānis K (010203-23233)
Numurs: 29564739
Adrese: Rīga
Facebook & Skype: janka_manka
Ģimenes statuss: bez bērniem

Jūsu acu priekšā ir neprofesionāla kontaktu CV sadaļa – nav norādīts pilns uzvārds (vai zināt, cik tūkstošiem Jāņu ir Latvijā !?), nepilnīga adrese (dažiem darba devējiem var būt svarīga ne tikai pilsēta, bet arī rajons), tāpat kā saziņas līdzekļi norādīti personīgie sociālie tīkli, nevis e-pasts. Papildus tam, norādīta pilnīgi lieka informācija, proti, ģimenes statuss.

Pareizi:
JĀNIS KURMIS
E-pasts: janis@mail.lv
Mobilais tālrunis: +371 21987256
Adrese: Daugavas iela 16, Rīga, LV-1234
Mājaslapa: www.apsardzejums.lv

Šeit uzskatāmi redzama izcila kontaktinformācijas sadaļa – norādīts pilns vārds un uzvārds (pie tam izcelts ar lielajiem burtiem), norādīta adrese, visi saziņas veidi un lielisks papildinājums ir ar profesiju saistītā mājaslapa. Tā var kalpot gan kā interesants fakts par kandidātu, gan kā profesionāls portfolio.

Apsardzes darbinieka prof. pieredze – kā to norādīt CV (un ko norādīt, ja nav pieredzes)

Ir dzirdētas pasakas, ka labu CV var uzrakstīt tikai tādi kandidāti, kuriem piemīt desmitiem gadus ilga apsarga pieredze. Protams, pieredzes sadaļa ir ikviena CV pamats, taču veiksmīgu apsardzes darbinieka CV var sagatavot arī tad, ja jums plašs iepriekšējo darba vietu saraksts. Galvenais – iekļaujiet jebkuras citas pieredzes, kas jūs attīstījušas kā apsardzes darbinieka amatam izcili piemērotu personu. Tas būtībā varbūt jebkurš darbs sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, valsts aizsardzības sistēmā, darbā ar drošības jautājumiem vai arī fiziskās sagatavotības trenera amatā.

Galvenās 4 lietas, ko minēt tik svarīgajā CV pieredzes sadaļā, ietver:

 • Ieņemtais amats
 • Uzņēmums jeb darba vieta
 • Ikdienas panākumi un sasniegumi, rezultāti
 • Darba attiecību ilgums
📌 Padoms: ja neesat guvis pieredzi apsardzes darbinieka amatā, CV noteikti īpaši uzsveriet tos pienākumus, kas veikti citos amatos un kas var noderēt, strādājot par apsardzes darbinieku.

Un atcerieties - CV daudz pateiks par jūsu individualitāti. Ja tajā uzskatāmi parādīsiet, ka esat fiziski labi sagatavots, jūs nebaida darbs bīstamās un nestandarta situācijās un apstākļos, jums patīk izaicinājumi, ātrums un spriedze, ticiet mums – darba devējs to pamanīs un novērtēs, arī tad, ja iepriekš šajā jomā nebūsiet strādājis. Jo...viss pārējais ir apgūstams dažu nedēļu laikā!

apsardzes darbinieka cv

Kā iekļaut savā CV iegūto izglītību?

Viens ir skaidrs – apsardzes darbiniekam, izņemot apsardzes sertifikātu, nav citas prasības attiecībā uz izglītību. Bet, neatkarīgi, kāda ir jūsu iegūtā izglītība, tā vienmēr jānorāda CV. Kā to izdarīt pareizi? Noteikumi ir vienkārši: ietveriet izglītības iestādes pilno nosaukumu un grādu, kā arī absolvēšanas gadu. Šajā sadaļā varat iekļaut arī apgūtos kursus, specializāciju, studiju darbu tēmas un vērtējumus vai citus sasniegumus.

 1. PIEMĒRS:
RTU ( Riga Technical University ,

2004-2009

Bakalaura grāds inženierzinātnēs (ar novirzienu mehānikā),

Studiju virziens: Mehānika un metālapstrāde, siltumenerģētika, siltumtehnika un mašīnzinības


 1. PIEMĒRS:
Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola (padziļinātais kurss STEM zinātnēs) 2000-2003

Apsardzes darbinieka CV: tehniskās un personīgās prasmes

Lai arī apsardzes darbs nešķiet nekas sarežģīts un varbūt pat kādam liekas, ka to taču var darīt ikviens – realitāte, kā allaž, ir citādāka. Apsardzes darbiniekiem faktiski jābūt “cilvēkiem-orķestriem” – jāspēj darīt viss. Sākot no personāla koordinēšanas, saziņas ar klientu, konfliktu risināšanas – līdz pat spējai vadīt automašīnu nestandarta apstākļos un būt fiziski labi sagatavotiem.

Nav nozīmes tam, kur esat apguvis savas prasmes – svarīgākais ir prast tās izgaismot profesionālā gaismā iekš sava CV! Lūk, kādas prasmes darba devēji novērtē visaugstāk, meklējot apsardzes darbiniekus:

Tehniskās prasmes:

 • Augstākā tehniskā izglītība (teiksim, mehānikā)
 • Autovadītāja apliecība: B, C un CE kategorijas
 • Apsardzes sertifikāts / izietie kursi
 • Ieroču nēsāšanas atļauja un labas zināšanas par tā lietošanu
 • Zināšanas par administratīvo procesu un kriminālprocesu
 • Ļoti labas autovadīšanas prasmes, tai skaitā, nestandarta apstākļos
 • Zināšanas par pirmās palīdzības sniegšanu
 • Labas krievu, angļu, kā arī latviešu valodu zināšanas
Personīgās prasmes:

 • Izcila fiziskā sagatavotība, kas piemērota strādāšanai nakts maiņās
 • Ārkārtīgi augsta stresa noturība
 • Spēja atbildīgi attiekties pret uzticētajiem darba pienākumiem un tehniku vai aprīkojumu
 • Spēja efektīvi rīkoties saspringtās un mainīgās situācijās.
 • Prasme risināt kompleksas problēmas
 • Noturība augsta stresa situācijās
 • Augsta disciplinētība
 • Tieksme pēc pilveidošanās un jaunu zināšanu apgūšanas
apsardzes darbinieka cv

Profesionālais kopsavilkums

Profesionālais kopsavilkums – kas tas ir? Kāpēc tas ir tik svarīgs? Tūlīt noskaidrosiet!

Profesionālais kopsavilkums ir īss apraksts (parasti 3-6 rindiņas), kurā īsi un kodolīgi izceltas tās rakstura īpašības, prasmes un zināšanas, ar kurām patiesi lepojies.

Lielākoties šo sadaļu iekļauj apsardzes darbinieka CV sākumā. Un ne velti – 99% gadījumu tieši prof. kopsavilkums būs pirmais paragrāfs, ko darba devējs izlasīs. Tātad – sadaļai jābūt vairāk kā perfektai. Nekad neaizmirstiet par satraucošo faktu, ka CV izlasīšanai daudzos gadījumos tiek veltītas nieka 6 sekundes.

Tajā var iekļaut informāciju par jūsu pieredzi, izietajiem kursiem, spēcīgākajām profesionālajām prasmēm vai citiem sasniegumiem. Tepat arī 2 paraugi, kā uzrakstīt (un kā labāk nerakstīt) profesionālo kopsavilkumu:

Pareizi:

Apsardzes darbinieks ar vairāk nekā 7 gadu pieredzi apsardzes uzņēmumā. Ir plaša pieredze apsargu komandas vadīšanā, koordinēšanā un apmācīšanā. Iegūta arī CE vadītāja apliecība, ieroču nēsāšanas atļauja, apsardzes sertifikāts un piemīt ļoti laba fiziskā sagatavotība. Labas pašaizsardzības prasmes un zināšanas par apsardzes taktikām.


Šajā paragrāfā ir uzskatāmi parādīti labākie kandidāta aspekti – profesionālās pieredzes ilgums, specifiskas un šauras zināšanas drošības jomā, augstu vērtējamie sertifikāti. Lai gan kopsavilkums ir īss, tas sniedz pārliecinošu, pozitīvu un spēcīgu pirmo iespaidu par kandidātu.

Nepareizi:

Pieredzējis apsardzes darbinieks meklē darbu jebkur. Galvenais kritērijs – labs atalgojums. Piemīt augsta atbildības sajūta un vēlēšanās apgūt kaut ko jaunu.


Šajā kopsavilkumā nav pateikts nekas – nedz norādīts pieredzes ilgums, nedz iegūtās zināšanas, apgūtās prasmes u.tml. Protams, šāds teikums nav meli, tomēr vai tas sniedz kādu pievienoto vērtību kandidāta CV? Ja atbilde ir nē (un atbilde ir nē!), tad to nav nemaz vērts iekļaut CV.

Apsardzes darbinieka CV papildinošas sadaļas

Apsardzes darbinieka CV vērts papildināt ar neformālu informāciju, kas var palīdzēt darba devējam lemt par labu jūsu pieņemšanai darbā. Padomājiet – kas ir tās lietas, kas izcels jūs starp citiem? Visbiežāk varat izcelties, norādot tādas papildu prasmes un zināšanas kā valodas, iegūtie sertifikāti un izietie kursi, nereti pat datorprasmes. Bieži vien apsardzes darbinieka CV iekļauj arī rekomendācijas no citiem darba devējiem – ja jums tādas ir, noteikti izmantojiet šo iespēju, kas palīdzēs jums piesaistīt personāla atlases speciālistu uzmanību.

📌 Padoms: teksts ‘’rekomendācijas var iegūt pēc pieprasījuma’’ ir nevietā – tas tikai aizņem vērtīgo CV vietu un sarežģī darba procesu personāla atlases speciālistam

Valodu prasmes

Ikdienā apsardzes darbiniekam ne tikai jānodrošina drošība, bet daudz jākomunicē – gan risinot konfliktus, gan arī vienkārši atbalstot cilvēkus, jo svešās vietās nereti cilvēki vēršas pēc padoma tieši pie apsardzes darbiniekiem. Tādēļ norādīt valodu zināšanas savā apsardzes darbinieka CV ir ārkārtīgi svarīgi.

Norādiet valodu prasmes CV beigās, izkārtojot tās tabulā ērtākai pārskatāmībai. Norādot valodu, izvērtējiet savas valodas lietojamības spējas – rakstiskās, mutiskās, dzirdes. Novērtējiet šos aspektus ar vērtējumu no 1-5 vai ar pašvērtējuma vārdiem (labi, ļoti labi, izcili, vidēji utt.)

Izietie kursi un sertifikāti

Lai Latvijā strādātu par apsardzes darbinieku, jums jāiegūst apsardzes sertifikāts, kas parasti kā obligāta prasība minēts arī darba sludinājumā. Nelieciet darba devējam meklēt šo informāciju vai minēt – norādiet to profesionālajā kopsavilkumā un arī sertifikātu vai papildu izglītības sadaļā.

Tāpat te var norādīt citus kvalifikācijas celšanas kursus. Atcerieties – CV gadījumā mazāk ir vairāk. Neaizņemiet vietu ar nebūtiskiem kursiem, piemēram, makšķerēšanas vai pavāru kursiem.

apsardzes darbinieka cv

Rezumējums: kā sagatavot apsardzes darbinieka CV, kas pārliecinās darba devēju

Lai dabūtu savu sapņu darbu apsardzes jomā, jums jāsagatavo izcelties spējīgs apsardzes darbinieka CV! Tas izklausās tik vienkārši, taču ķeroties pie darba, kļūst skaidrs – sagataves process patiesībā ir diezko sarežģīts. Pa laimi, mūsu eksperti šajā nozarē padalīsies ar 9 zelta vērtiem padomiem, kas ļaus jums sagatavot tādu apsardzes darbinieka CV, kas pārliecinās darba devēju par labu jūsu pieņemšanai darbā:

 • Pārlasiet darba sludinājumu – vēlams vairākas reizes. Jums jāsaprot, ko tieši meklē potenciālais darba devējs – veicamie pienākumi dažādos uzņēmumos var būt krasi atšķirīgi!
 • Vienmēr iekļaujiet stratēģisku profesionālo kopsavilkumu pašā CV sākumā – jūs varat pārliecināt darba devēju, ka esat labākais pretendents jau pirmajās 6 CV rindiņās.
 • Savā CV izmantojiet profesionālus terminus un atslēgas vārdus no darba sludinājuma!
 • Vienmēr akcentējiet savus stratēģiskos ‘’pārdošanas punktus’’ – vai tā būtu pieredze, vai specifiskas zināšanas, īpašas prasmes vai sasniegumi, piemēram, atklāto pārkāpumu vai aizturēto cilvēku skaitu iepriekšējās darbavietās.
 • Izmantojiet viegli uztveramu CV dizainu , kas izcelsies starp citiem un pievērsīs uzmanību. Jūsu pirmais un galvenais uzdevums ir tikt līdz intervijai, un CV ir jūsu vienīgā ceļazīme uz to.
 • Izvairieties no liekvārdības – CV vēlamais garums ir 1 A4 lapa, un tas galīgi nav daudz.
 • Neaizmirstiet nosūtīt spēcīgu un profesionālu motivācijas vēstuli.
 • Izlabojiet CV pieļautās gramatikas, neuzmanības vai stilistikas kļūdas.
 • Attiecieties ar cieņu pret pieteikuma iesniegšanas termiņu – vienmēr sūtiet pieteikumu laicīgi!

Motivācijas vēstule – paņēmiens, kā pilnveidot apsardzes darbinieka pieteikumu

Motivācijas vēstule jeb pieteikuma vēstule ir jūsu otrā iespēja pārsteigt darba devēju. Izmantojiet to! Tas nav tikai papīra gabaliņš, kas pievienots jūsu CV, jo tā vajag pēc visiem kanoniem. Praksē ir tā, ka motivācijas vēstule patiesi palīdz cilvēkiem, kas lasa jūsu CV, izprast jūsu motivāciju strādāt uzņēmumā + vairāk raksturo jūsu personību.

⚠️ Atcerieties : motivācijas vēstule nav CV dublikāts, tāpēc tajā nav nepieciešams atkārtot CV sniegto informāciju. Tā vietā – akcentējiet savu spēcīgo vēlmi strādāt konkrētā uzņēmuma labā un savu atbilstību konkrētajai apsardzes darbinieka vakancei.

Lejupielādējot mūsu apsardzes darbinieka CV paraugus , jūs iegūsiet piekļuvi jau gataviem motivācijas vēstuļu šabloniem. Viss, kas jāizdara – jāpievieno personīgā informācija, jo pārējais jau ir gatavs!

Apsardzes darbinieka CV – BUJ

Kādas ir biežākās kļūdas, sagatavojot apsardzes darbinieka CV?

Viena no muļķīgākajām kļūdām – izmantot standarta, vienveidīgu un pat identisku CV katrai vakancei, uz kuru piesakāties. Tā vietā jums vajadzētu pielāgot katru CV katrai atsevišķajai vakancei un sludinājumam. Nešaubieties – darba devējs pamanīs, ka sūtat standartizētus CV, un tas viņā radīs sajūtu, ka viņa uzņēmums ir tikai viens no citiem 30 uzņēmumiem, kuros esat pieteicies. Cita kļūda ir nepilnvērtīga profesionālās pieredzes informācija – jūs varat norādīt neskaitāmas darba vietas, taču kāda no tā jēga, ja neuzskaitāt savus pienākumus, kas parāda, ko tieši jūs darījāt savā darba ikdienā?

Ko es vēl varu darīt, lai mans CV atšķirtos no konkurentiem?

Vai vēlaties vienu nelielu, taču zelta vērtu padomu? Te tas ir! Izmantojiet CV dizaina spēku - unikāla un atšķirīga dizaina CV ir vairākas priekšrocības. Tas izceļ jūs citu standarta CV vidū, palīdz grafiski noformēt jūsu akcenta prasmes un pieredzi, kā arī rada patiesi spēcīgu profesionālo iespaidu.

Ar dizainu un maketēšanu esat uz jūs? Nekas traks! Mūsu mājaslapā atradīsiet neskaitāmas dizaina idejas un varēsiet lejupielādēt apsardzes darbinieka CV . Gatavu un skaistu!

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos