Kā uzrakstīt CV vācu valodā

Mūsdienu digitālā pasaule un ceļošanas iespējas ļauj strādāt faktiski jebkurā pasaules vietā. Ja esat nolēmis pārcelties uz vācu valodā runājošu valsti vai strādāt starptautiskā uzņēmumā Vācijā vai citā valstī, kur vācu valoda ir viena no oficiālajām valodā, jums būs nepieciešams vācu CV.

Vācu CV paraugs

CV

JURIS ZARS
E-Mail-Adresse: juris.zars@inbox.lv
Mobil + 371 22342777
Skype ID: juris_zars
Geburtsdatum: 03.03.1983.
Adresse: Olu iela 13-3, Rīga, Latvija

Programmierer mit 10 Jahren Programmiererfahrung und hervorragenden Programmierkenntnissen in C++/, JavaScript, PHP. Sehr gute Deutschkenntnisse, Kenntnisse des agilen Projektmanagements und Erfahrung in der Leitung großer IT-Projektteams.

Kenntnisse:

 • Kenntnisse und Erfahrungen mit C++/, JavaScript, PHP
 • Gute Kenntnisse der deutschen Sprache
 • Erfahrung in der Webentwicklung
 • Kenntnisse über Datenbanken und deren Erstellung – MySQL, MariaDB, MS SQL

Berufserfahrung:

 • SIA “ITconsulting” | Programmierer 2014-2022 Lettland
  Softwareentwicklung unter Einsatz verschiedener Technologien und Tools je nach Bedarf und Fähigkeiten, Systemplanung, Design, Analyse, Entwicklung und Integration, Wartung und Entwicklung bestehender Projekte, Leitung des Projektteams, Kommunikation mit dem Kunden, Beratung und Unterstützung der Kunden in Fragen der Softwarewartung

 • SIA “BestIT” | Junior .NET C# Entwickler 2012-2014 Lettland
  Software-Entwicklung auf Microsoft.NET, C#-Basis, Schreiben und Arbeiten mit WEB-Servern, Arbeiten mit MS-SQL-Datenbanken, Unterstützung des Projektleiters, Kommunikation mit Kunden, tägliche Unterstützung bei der IT-Systempflege, Beratung von Kunden in Fragen der Softwarepflege

 • SIA “IT” | Programmierer (Praktikum) 2013-2014 Deutschland
  Software-Entwicklung mit verschiedenen Technologien und Tools je nach Bedarf und Fähigkeiten

Ausbildung:

 • Technische Universität Riga, 2014-2016
  Fakultät für Informatik und Informationstechnologie, Computersysteme (Master-Abschluss)
 • Technische Universität Riga, 2009-2014
  Fakultät für Informatik und Informationstechnologie, Informationstechnologie (Bachelor-Abschluss)

Sprachkenntnisse:

  Gesprochen Gehört Geschrieben
Lettisch – Muttersprache C1 C1 C1
Deutsch C2 C2 C2
Englisch B1 B1 B2

Zertifikate:

MS SQL Programmiersprache 2015
Einführung in die Front-End-Entwicklung 2014
MySQL, MariaDB, MS SQL-Datenbanken 2014
IT-Projektmanagement 2010

REFERENZEN:

Juris Konstanovs
Leiter der ITconsulting GmbH
Tel. +371 23969300
Justs Ozols
Projektleiter “BestIT” Ltd.
Tel. + 371 23996121

Datum und Ort: 14.07.2020.

Unterschrift: xxx

Ja šis izklausās arī pēc jūsu plāna, vienmēr paturiet prātā, ka dažādās valstīs ir kultūru atšķirības un kas ir svarīgi - tas nav tikai par tradicionālajiem tērpiem, ēdienu un kultūru, bet skar arī tādus praktiskus jautājumus kā darba tirgus etiķete, tai skaitā vācu CV jeb Lebenslauf sagatavošana. Kā jūs droši vien zināt, vācieši ir tieši, vienkārši un efektīvi. Tas pats attiecas uz CV vācu valodā.

Saskaņā ar nesen veiktu Stepstone pētījumu 91% personālatlases speciālistu CV ir nosaukuši par svarīgāko darbā pieņemšanas dokumentu. Nezini, kā sagatavot labu CV vācu valodā? Mūsu speciālisti ir apkopojuši svarīgākos padomus, kā uzrakstīt labu CV vācu valodā un iekļāvuši vairākus paraugus. Nezināt, kā noformēt savu CV? Apskatiet dažādus vācu CV paraugus mūsu mājaslapā !

Atalgojums latviešu valodā runājošajiem

Atalgojums latviešu valodā runājošajiem darbiniekiem būs atkarīgs no jūsu profesijas, jūsu darba devēja valsts vidējā atalgojuma līmeņa un, protams, jūsu kvalifikācijas un iepriekšējās pieredzes.

Tā, piemēram, saskaņā ar Glasdoor datiem tulkotāji Vācijā vidēji gadā pelna - $50,000 gadā, savukārt valodu skolotāji Austrijā vidēji pelna 30 864 eiro gadā

Tā, piemēram, ja plānojat tikai uzsākt savu tulka vai skolotāja karjeru citā valstī, jārēķinās, ka atalgojums būs zemāks par vidējo, taču, iegūstot pieredzi un pierādot savas spējas darba devējam nākotnē iespējams saņemt vidējam līmenim tuvāku atalgojumu.

Atšķirības CV vācu un latviešu valodā

Lai arī CV pamatprincipi visās valstīs ir gandrīz vienādi, dažādās valstīs to kultūras atšķirību dēļ var atšķirties atsevišķi CV elementi, piemēram, CV garums, fotogrāfijas nepieciešamība, personas datu iekļaušanas veids un daudzums, kā arī CV sadaļu izkārtojums.

Tāpēc, rakstot CV citā valodā, vienmēr rūpīgi iepazīstieties ar tās valsts CV rakstīšanas īpatnībām, kurā vēlaties meklēt darbu.

Lūk, 7 galvenās iezīmes , kas raksturīgas vācu CV.

 • Vācu CV ( Lebenslauf ) tiek uzskatīts par dokumentu, kurā tiek apkopoti fakti, tāpēc tajā jānorāda kodolīgi fakti un jāizvairās no vispārīgiem, nebūtiskiem vai sevi popularizējošiem teikumiem, tāpēc, piemēram, personīgās prasmes ieteicams norādīt motivācijas vēstulē.
 • Personālvadības nodaļas Vācijā dod priekšroku KISS principam - Keep It Short and Simple !
 • Reizēm noteiktās valstīs, tai skaitā Vācijā, darba devēji var pieprasīt noteiktu CV formu, piemēram, Europass. Respektējiet to!
 • CV vācu valodā ierasts veidot uz 1-2 lapām, tajā iekļaujot 5-6 sadaļas.
 • Vācu CV bieži pievieno sertifikātus un citus dokumentus, kas apliecina CV iekļauto informāciju.
 • Vācijā fotogrāfijas pievienošana CV ir ierasta prakse, vienlaikus saglabājot diskriminācijas aizliegumu.
 • Vācu CV ar jūsu atrašanās vietu, datumu un parakstu. Datums un vieta atrodas CV apakšējā kreisajā stūrī un paraksts - apakšējā labajā stūrī. Parakstam pietiek ar oriģinālā paraksta skenēšanu, ko pievienojat dokumentam kā attēlu.
vacu cv paraugs

Sāciet vācu CV ar kontaktinformāciju

Rakstot CV vācu valodā, pirmajā sadaļā noteikti jāiekļauj sava kontaktinformācija. Minimālais informācija ir jūsu vārds, uzvārds un adrese, taču vācu personāla atlases speciālisti vēlēsies redzēt vēl dažas personiskas

ziņas par jums. Ja šos datus nenorādīsiet šajā sadaļā, esat gatavs par to pastāstīt interviju laikā.

Svarīgi ! Līdzīgi kā citās valstīs, vācu uzņēmumi nedrīkst noraidīt pieteikumu, pretendenta dzimuma, vecuma, rases vai seksuālās orientācijas dēļ.

Padoms : ja piesakāties darbā starptautiskā uzņēmumā vai citā valstī, ļoti svarīgi ir norādīt vietu, kurā uzturaties. Mūsdienās, kad daudzi darbi veicami attālināti, viss ir iespējams, taču svarīgi, ka jūsu nākamais darba devējs zina, kur ir jūsu dzīvesvieta (kaut vai laika joslas dēļ).

Lūk, divi piemēri, kā veidot (un kā neveidot) kontaktinformācijas sadaļu vācu CV!

Gutes Beispiel

ILZE BĒRZIŅA

Telefon: + 317 27123561

Skype ID: ilze_berzina

E-Mail: ilze.berzina@pasts.lv

Geburtsdatum: 20.10.1983.

Adresse:Piena iela 25a-2, Liepāja, LV-1001, Latvija

Website: www.juridiskaskonsultacijas.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese (tai skaitā, valsts) un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus. Pretendents ir norādījis arī starptautisko kodu un alternatīvu saziņas līdzekli – Skype.

Schlechtes Beispiel

Ilze B. (pk. 010188-00000)

Telefon: 2712356

Anschrift: Piena iela 25a-2

Facebook-Konto: facebook_ilziite22


Šajā piemērā nav norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā valstī potenciālais darbinieks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook nosaukumu. Un kas vēl - izskatās, ka telefona numurā nav visu ciparu, turklāt tam nav starptautiskā koda, līdz ar to jūs no citas valsts neviens nevarēs sazvanīt.

Fotogrāfija: vai nepieciešama?

Tipisks vācu CV vienmēr ietvers arī pases izmēra attēlu, kuru parasti novieto dokumenta augšējā labajā stūrī. Ņemiet vērā, ka vācieši vērtēs jūsu profesionalitāti arī, balstoties uz šo bildi.

Pārliecinieties, ka pievienotā fotogrāfija ir profesionāla, kvalitatīva un tajā nav citu cilvēku. Tomēr tas nenozīmē, ka tajā nedrīkstat pasmaidīt! :) Tāpat ir daži personvārdi, kurus vācieši nav pieraduši dzirdēt, tāpēc cita starpā, fotoattēla nodrošināšana palīdzēs viņiem uzzināt jūsu dzimumu.

Parādiet savu profesionālo pieredzi

Aprakstot profesionālo pieredzi vācu CV, darba vietas norādiet apgrieztā secībā, proti, sākot ar pēdējo darbavietu. Par katru darbavietu ieteicams norādīt šādu informāciju:

 • Uzņēmuma un amata nosaukums: šī ir minimālā informācija, kas sniedz priekštatu par jūsu pieredzi
 • Periods : norādiet mēnesi un gadu.
 • Darba veids: norādiet, vai tas bija pusslodzes, pilna slodzes darbs, prakse, projekts, utt.
 • Valsts: norādiet valsti, kurā veicāt darba pienākumus.
 • Galvenie pienākumi : norādiet svarīgākos pienākumus, kas ļauj izprast jūsu amata specifiku un pieredzi.
 • Sasniegumi : miniet konkrētus profesionālos sasniegumus, piemēram, saņemtos apbalvojumus, peļņas rādītāju palielināšanu, atzinības utt.
vacu cv paraugs

Ko darīt, ja nav pieredzes?

Atcerieties – darba devēji meklē personības, kam interesē konkrētā darba joma. Un savu interesi var pierādīt ne tikai ar darba pieredzi.

Piemēram, ja meklējat darbu digitālajā mārketingā, būs pilnīgi pietiekami, ja savā CV parādīsiet savu aizraušanos ar sociālajiem tīkliem un to, ka jums piemīt radošuma, analītikas prasmes, kā arī pārzināt jaunākās sociālo tīklu un reklāmas analītikas tendences.

CV vācu valodā – formāts un izkārtojums

Rakstot vācu CV, informāciju var izkārtot trīs veidos: hronoloģiskajā, funkcionālajā un kombinētajā, ko savā starpā atšķir informācijas strukturēšanas un izkārtošanas veidi:

 • funkcionālajā CV uzsvars tiek likts uz jūsu galvenajiem prasmju blokiem;
 • hronoloģiskajā CV darba vietas tiek norādītas hronoloģiskā secībā;
 • kombinētajā CV tiek izmantotas abas augstāk minētās pieejas.

Ja meklējat darbu tajā pašā nozarē, kurā jau esat guvis pieredzi, varat izmantot hronoloģisko CV, jo šajā gadījumā ir svarīgi parādīt iepriekšējo darba pieredzi nozarē, taču, ja vēlaties mainīt jomu, CV iesakām izvēlēties funkcionālo CV, jo tajā varēsiet uzskaitīt savas prasmes, kas jūsu gadījumā būs jūsu galvenais “pārdošanas punkts”.

Padoms : atcerieties, ka Vācijā visbiežāk izmanto hronoloģisko CV.

Meklējiet idejas hronoloģiskajam CV? Dažādi vācu CV pdf paraugi pieejami te !

Izglītības sadaļa

Ir atsevišķas profesijas, kurās ir noteiktas obligātas izglītības prasības, un šīs prasības dažādās valstīs var atšķirties, tāpēc ir vērts šo informāciju rūpīgi izpētīt pirms pieteikšanās.

Tāpat atšķiras veids, kā CV tiek norādītas izglītības iestādes. Rakstot vācu CV, svarīgi tās uzskaitīt, sākot ar pēdējo. Visādi citādi, rakstot CV vācu valodā, izglītības sadaļa būtiski neatšķiras, proti, tajā parasti norāda iestādes nosaukumu, iegūto grādu un programmu, kurā tas iegūts, kā arī izglītības iegūšanas laiku un vietu

Šajā CV sadaļā varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī pedagoģijas studiju darbu tēmas un citus nozīmīgus sasniegumus. Lūk, divi piemēri!

Beispiel 1

Universität von Lettland, Fakultät für Sozialwissenschaften 2005-2009
Professioneller Bachelor-Abschluss in Caritativer Sozialarbeit
(Spezialisierung: Arbeit mit Familien mit Kindern)
Land: Lettland


Beispiel 2

Professioneller Bachelor-Abschluss in Sozialer Arbeit 2005-2009
Universität Berlin, Fakultät für Sozialwissenschaften
(Bachelorarbeit “Soziale Arbeit in Familien mit Kleinkindern – Besonderheiten und Herausforderungen”, mit Auszeichnung verteidigt)
Land: Deutschland


Prasmju sadaļa

Ir nešaubīgi skaidrs, ka katras profesijas pārstāvim jāpiemīt noteiktam prasmju kopumam. Tā, piemēram, labam juristam jāpārzina specifiskas juridiskās nianses un aktualitātes likumdošanā, jāspēj sagatavot juridiski precīzi dokumenti, kā arī jāpiemīt lieliskām argumentācijas un prezentēšanas prasmēm.

Jums piemīt šīs un vēl citas prasmes? Lieliski! Taču, lai par jūsu “lielisko prasmju komplektu” uzzinātu arī nākamais darba devējs, neaizmirstiet tās iekļaut savā CV vai motivācijas vēstulē!

Svarīgi! Atcerieties, ka Vācijā CV vairāk ir “faktu apkopojums” nevis “sevis reklamēšana”, tāpēc personīgās prasmes labāk iekļaut motivācijas vēstulē.

Iedvesmai esam apkopojuši dažādu prasmju piemērus, ko varat iekļaut jurista CV vai motivācijas vēstulei.

Tehniskās prasmes:

 • augstākā izglītība tiesību zinātņu jomā
 • trīs gadu praktiskā pieredze jurista amatā
 • specializācija komerctiesībās un darba tiesībās
 • labas iemaņas darbā ar lielu datu apjomu
 • spējas analizēt un interpretēt nacionālos un starptautiskos normatīvos aktus
 • pieredze darbā ar starptautiskajiem tiesību jautājumiem
 • fizisko personu datu aizsardzības speciālista sertifikāts
 • profesionāla rakstiska un mutiska juridiskā komunikācija latviešu un angļu valodā
Personīgās prasmes

 • augsta precizitāte
 • atbildības sajūta
 • līdera dotības un spēja organizēt cilvēkus,
 • stratēģiska un analītiska domāšana
 • augsta atbildības sajūta
 • kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • izcilas argumentācijas prasmes
 • kritiskā domāšana
vacu cv paraugs

Par mani: Profesionālais kopsavilkums

Līdzīgi kā citu valodu CV, arī vācu CV sākuma daļā tiek iekļauts profesionālais kopsavilkums. Kā to veidot? Gluži vienkārši! Īsi aprakstiet savu profilu jeb svarīgāko informāciju, kas varētu jūs izcelt starp pārējiem kandidtātiem, piemēram, jūsu gūto pieredzi, kvalifikāciju, sertifikātus, spēcīgākās prasmes vai svarīgos sasniegumus.

Atcerieties – galvenais princips Cv vācu valodā ir “īsi un kodolīgi”! Tātad nekādas liekvārdības.

Zemāk ir divi profesionālā kopsavilkuma paraugi, ko var izmantot programmētāja CV:

Pareizi
Programmierer mit 10 Jahren Programmiererfahrung und hervorragenden Programmierkenntnissen in C++/, JavaScript, PHP und guten Datenbankkenntnissen. Sehr gute Englisch- und Schwedischkenntnisse, Kenntnisse des agilen Projektmanagements und umfangreiche Erfahrung in der Leitung großer IT-Projektteams.

Šajā piemērā ir izcelts (tai skaitā vizuāli) pieredzes ilgums, specifiskās programmētāja zināšanas, kā arī projektu vadibas pieredze, kas var būt nozīmīgs “pārdošanas aspekts”, ja tiek meklēts cilvēks, kas vienlaikus var programmēt un vadīt IT projektus.

Nepareizi
Ich suche eine Stelle als Programmierer in einer beliebigen Branche. Ich habe eine höhere Bildung und die Bereitschaft, neue Dinge zu lernen. Sie haben Erfahrung im Umgang mit Websites, was mich interessiert.

Šī piemēra galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība un kādās jomās šis programmētājs ir specializējies (ir tikai vispārīga norāde par mājaslapām). Tas nav nepareizs, taču arī nerada pārliecinošu pirmo iespaidu!

Papildu sadaļas CV vācu valodā

Ja vēlaties varat papildināt savu CV vācu valodā ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru. Visbiežāk papildu sadaļās norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un publikācijām.

Reizēm šajā sadaļā norāda arī hobijus. Dariet to tikai tad, ja tie raksturo jūs kā personību. Vispārīgi – ceļošana, draugi un izklaides – nebūs gluži informācija ar pievienoto vērtību.

Valodas

Ja meklējat darbu, atrodoties citā valstī, valodu zināšanu sadaļa ir viena no svarīgākajām CV sadaļām, tāpēc neiekļaujiet valodu prasmes starp citām prasmēm, bet gan izveidojiet atsevišķu sadaļu. Neaizmirstiet norādīt savas vācu valodas prasmes, vienlaikus minot arī savu dzimto valodu.

Lai darba devējs citā valstī labāk izprastu jūsu valodas zināšanas, rakstot CV vācu valodā, ieteicams izmantot Eiropas vienoto valodu prasmju līmeņa noteikšanas skalu CEFR, kur C1 ir augstākais līmenis un A2 - zemākais.

Publikācijas

Publikācijas ir lielisks veids, kā parādīt darba devējam gan savas zināšanas par nozari, gan spēju paust savu domu rakstiskā veidā. Publikācijas noteikti raksturos jūs kā īstu jomas speciālistu un izcels starp pārējiem kandidātiem.

Tās var būt īpaši noderīgas, ja piesakāties darbā, piemēram, par izglītības darbinieku, pedagogu, psihologu, juristu vai finanšu konsultantu.

Minot publikāciju, noteikti iekļaujiet tās nosaukumu, avotu, kur tā publicēta, un saiti uz publikāciju.

10 zelta padomi, kā uzrakstīt vācu CV

 • Atcerieties, ka Vācijā CV ir vienkārši “faktu lapas” par jūsu pieredzi, prasmēm un izglītību – tātad nekādas liekas daiļrunības.
 • Informāciju, kāpēc esat labākais kandidāts vakancei iekļaujiet motivācijas vēstulē – jā, arī tad, ja sludinājumā tā nav prasīta.
 • Sagatavojiet spēcīgu profesionālo kopsavilkumu - iekļaujiet tajā 3-5 svarīgākos punktus, piemēram, jūsu pieredzi, specifiskas zināšanas vai īpašus sasniegumus.
 • Lietojiet pareizos vācu valodas atslēgas vārdus un specifisku nozares terminoloģiju.
 • Ja iespējams, lietojiet starptautiski saprotamu terminoloģiju (piemēram, starptautiski atzītus izglītības līmeņus, valodu prasmju skalas) un izvairieties no Latvijai specifiskiem formulējumiem – starptautisks darba devējs tos vienkārši nesapratīs.
 • Iedodiet CV pārlasīt cilvēkam, kam vācu valoda ir dzimtā valoda – tas, ka vācu valoda nav jūsu dzimtā valoda, nav attaisnojums kļūdām.
 • Izvēlieties salasāmu fontu un burtu izmēru un nepārspīlējiet ar dažādiem formatējumiem – CV ir oficiāls dokuments, nevis ieraksts atmiņu kladē.
 • Izvēlieties CV dizainu, kas atšķirsies no citiem.
 • CV ir jūsu atslēga uz panākumiem , tāpēc tam jābūt perfektam. Pārlasiet to vienu, divas, trīs un, ja vajag, arī četras reizes!
 • Un visbeidzot - iesniedziet CV sludinājumā norādītajā termiņā - termiņa kavēšana neizglābs pat pašu labāko CV.
vacu cv paraugs

Papildiniet savu CV ar motivācijas vēstuli

Motivācijas vēstule (vāciski – Anschreiben ) nav tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīt savu personību un iemeslus, kāpēc esat piemērotākais kandidāts. Rakstot, CV vācu valodā, šī vestule un galvenais tās saturs, ir tiešām būtiska, jo CV vairāk ir “sauss faktu apkopojums”.

Pētījumos ir secināts, ka gandrīz puse Vācijas personāla atlases speciālisti noraida pieteikumu tikai tāpēc, ka tam nav pievienota motivācijas vēstule.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši.

Izmantojot mūsu vācu CV veidnes , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu speciālistu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem. Jums tikai atliks sagatavot informāciju, par pārējo parūpēsimies mēs.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai dažādās valstīs ir atšķirīgi CV?

Jā. Dažādu valstu kultūru atšķirības ietekmē arī to, kā darba devēji uztver CV un kāda informācija tajā jānorāda. Piemēram, ir valstis, kur CV jāuzskaita iespējami plašāka informācija par sevi, piemēram, visas publikācijas un zinātniskie sasniegumi vai personīgās prasmes, un ir valstis, kā piemēram, Vācija, kur CV vairāk kalpo kā faktu apkopojums. Tāpat atšķiras informācijas norādīšanas secība un detalizētības pakāpe.

Tāpat ir valstis, kur būs vēlams pievienot fotogrāfiju vai norādīt attiecību statusu, taču citās valstīs šadas informācijas norādīšana var būtu pilnībā nepieņemama. Pirms CV sagatavošanas citā valodā, vienmēr rūpīgi izpētiet informāciju par konkrētās valsts darba tirgus specifiku.

Kā sagatavot CV, kas atšķirsies no citiem?

Jo lielākā valstī vēlēsieties atrast darbu, jo lielāka būs konkurence, ar ko nāksies saskarties. Taču mums ir labas ziņas - jūs varat izcelties starp citiem līdzīgiem kandidātiem ar atšķirīgu CV dizainu.

Mums ir pieejami simtiem dažādi personālvadības un dizainu ekspertu izstrādāti CV paraugi vācu valodā, kas ļaus jums ar krāsām, tekstu fontiem un formatējumu vizuāli efektīvāk izcelt un parādīt savas spēcīgākās puses. Ir secināts, ka katra CV apskatei tiek veltītas mazāk nekā 10 sekundes. Ticiet mums - atšķirīgs dizains var darīt brīnumus!

Kādas ir karjeras iespējas cilvēkiem, kam dzimtā valoda ir latviešu valoda?

Mūsdienu digitālajā pasaulē jūs varat strādāt teju ikvienā pasaules valstī, un visbiežāk jums būs jāpārzina vietējā valoda, taču ir arī darbi, kurus varēsiet veikt, izmantojot savas latviešu valodas zināšanas.

Jūs varat strādāt starptautiska uzņēmuma klientu atbalsta nodaļā, kas sniedz atbalstu klientiem visā pasaulē, tulkotāju, latviešu valodas skolotāju, diplomātu, IT speciālistu, gidu Latvijas tūristu grupām vai auklīti latviešu ģimenēs. Iespēju ir gana daudz.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos