Arhitekta CV | Paraugi un padomi, kas ļaus gūt panākumus

Cilvēki ar arhitektūras zināšanām ir (un, galvenais – būs) nepieciešami dažādās nozarēs – tieši arhitekti ir tie, kas izstrādā visu veidu būvprojektus, piemēram, mūsu privātmājas, pilsētas lielveikalus vai milzīgas ražotnes, tāpēc bez arhitektu darba mūsu ikdiena nav iedomājama.

Arhitekta CV piemērs

CV

JURIS LIEPIŅŠ
E-pasts: juris@arhitekt.lv
mob. tel. 20202202
Adrese: Rīgas iela 61, Rīga
Mājaslapa: www.architekt.lv

Arhitekts ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi un arhitekta sertifikātu, izcilām prasmēm modelēšanā 3D vidē (REVIT), zināšanām par LR normatīvajiem aktiem arhitektūras jomā, izpratni par pilsētplānošanu un prasmēm arhitektūras projektu dokumentācijas sagatavošanā

PRASMES:

 • Augstāka izglītība arhitektūras jomā
 • Izcilas latviešu un angļu valodas zināšanas
 • Arhitekta prakses sertifikāts
 • Teicamas prasmes darbā ar Archicad, Autocad, VectorWorks, Photoshop 

DARBA PIEREDZE:

SIA “Arhitektūras konsultācijas” | vecākais arhitekts
2015-2022
Būvprojektu izstrāde 3D vidē, industriālo, komerciālo un dzīvojamo ēku arhitektūras projektu izstrāde, arhitektūras projektu dokumentācijas sagatavošana, saziņa ar klientiem, pilsētas teritorijas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē, būvprojektu arhitektūras, teritorijas, interjera un iekārtu izvietojuma izstrāde, pirmsprojektēšanas izpētes darbu veikšana, detalizēto zīmējumu un materiālu specifikāciju izstrāde

Svarīgākie objekti: objekta A pārbūve pilsētā A (2019), pilsētas B domes ēkas renovācija (2020), biroju ēka C pārbūve (2021)

SIA “HomeCreate” | arhitekts
2010-2015
Izstrādāt būvprojektus, maketus, rasējumus un specifikācijas, sagatavot būvprojekta tehnisko dokumentāciju atbilstoši lietvedības un būvniecības, kā arī pilsētplānošanas un teritoriālās plānošanas jomas normatīvo aktu prasībām, saskaņot objekta dokumentāciju ar atbildīgajām institūcijām, uzraudzīt objekat būvniecības atbilstību būvprojekta dokumentācijai

IZGLĪTĪBA:

 • Rīgas Tehniskā Universitāte, Arhitektūras fakultāte,
  2005-2010
  profesionālā maģistra grāds arhitektūrā un arhitekta kvalifikācija

SERTIFIKĀTI UN PAPILDU IZGLĪTĪBA

 • Modelēšanā 3D vidē (REVIT) – padziļinātais kurss
  2020

 • Aktualitātes būvniecības likumā
  2019

ATSAUKSMES:

 •  Andris Bērziņš
  SIA “Arhitektūras konsultācijas” valdes priekšsēdētājs
  Tel. 29206754

 • Ilze Egle
  SIA “HomeCreate”
  valdes priekšsēdētāja
  Tel. 26559191

Vai nākotnē pieaugs pieprasījums pēc arhitektiem un vai tos neaizvietos mākslīgais intelekts? Atbilde ir NĒ – ir maz ticams, ka tehnoloģijas un mākslīgais intelekts kādreiz aizstās arhitektus, jo tik daudz no tā, ko arhitekti dara, ir saistīts ar analītisku un radošu domāšanu, ko nav iespējams panākt ar tehnoloģijām. Pēc ASV Darbaspēka statistikas biroja datiem laikā līdz 2030. gadam pieprasījums pēc arhitektiem pieaugs par 3% un jau šobrīd gan Latvijā, gan citās valstīs ir daudz brīvu arhitektu vakanču.

Ja arī jūs esat apguvis šo profesiju un esat jauna darba meklējumos , svarīgi ir sagatavo profesionālu arhitekta CV. Šajā rakstā mūsu personālvadības eksperti ir apkopojuši svarīgākos padomus, kā uzrakstīt labu arhitekta CV un iekļāvuši vairākus paraugus. Neaizmirstiet apskatīt arhitekta CV paraugus arī mūsu mājaslapā !

Ja gatavojat savu arhitekta CV pirmo reizi, piedāvājam apskatīt mūsu ekspertu sagatavoto arhitekta CV piemēru. Atcerieties, ka šis ir tikai piemērs – noteikti pielāgojiet to savām vajadzībām, darba specifikai, konkrētajai vakancei un specialitātei!

Sertificētu arhitektu darba likmes un algas

Pēc Latvijas Republikas Valsts ieņēmumu dienesta datiem jūnijā, vidējā arhitekta stundas likme valstī bija aptuveni 11.51 eiro arhitektam un 9.52 eiro arhitekta palīgam, kas nozīmē, ka bruto alga mēnesī arhitektam svārstās ap 1800.00 eiro. Protams, svarīgi atcerēties, ka arhitekta alga ir atkarīga no dažādiem faktoriem, jo īpaši no jūsu pieredzes, specializācijas, kvalifikācijas līmeņa un uzņēmuma politikas.

Ņemot vērā, ka citās Eiropas valstīs vidējās algas būtiski paŗsniedz algu līmeni Latvijā, arī arhitekta algas ir ievērojami augstākas, piemēram, saskaņā ar portāla Glassdoor datiem, Vācijā vidēja gada sertificēta arhitekta alga ir 57 700 eiro, bet Francijā – 54 000 eiro. Kaimiņvalstī Igaunijā arhitekta vidējā alga ir līdzīga Latvijas līmenim – proti, apmēram 1700.00 eiro.

Arhitekta CV – svarīgi padomi

Atcerieties – neatkarīgi no profesijas, CV sagatavošanā ir vairāki svarīgi pamatprincipi, kas jāievēro, lai jūsu CV vispār kāds pamanītu starp desmitiem citu kandidātu CV. Nezināt, kam pievērst uzmanību? Lūk, 7 padomi veiksmīgam arhitekta CV!

 • nelietojiet standarta arhitekta CV - pielāgojiet to konkrētam darba sludinājumam
 • neaizmirstiet profesionālajā kopsavilkumā izcelt 3-5 svarīgākos iemeslus, kāpēc jūs esat labākais arhitekts
 • rakstiet tā, lai CV būtu viegli uztverams lasītājam - tam lieliski palīdzēs mūsu arhitekta CV veidnes
 • neveidojiet savu CV pārāk garu – 1.5 lappuse ir maksimālais garums
 • lietojiet profesionālu arhitektūras jomas valodu
 • neatstāstiet atbildības, izceliet sasniegumus , piemēram, pabeigtus projektus, kas palīdzēs jums izcelties starp citiem
 • izmantojiet CV kā savu spēcīgāko ieroci ceļā uz labu darbu – sagatavojiet to izili!
arhitekta cv

Arhitekta CV izkārtojums

Līdzīgi kā citu jomu CV, arī arhitekta CV parasti sastāv no šādām sadaļām:

 • kontaktinformācija
 • profesionālais kopsavilkums
 • prasmes
 • darba pieredze
 • izglītība
 • papildu izglītība un iegūtie sertifikāti
 • atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem

Arhitekta CV standarta izkārtojums jau sen vairs nav tikai viens. Pastāv neskaitāmi veidi, kā izkārtot informāciju savā CV, lai darba devējam tā būtu ērtāk lasāma un palīdzētu izcelt jūsu stiprās puses. Tā, piemēram, ja īpaši vēlaties izcelt savu darba pieredzi, izvēlieties CV formātu, kur sadaļa par darba pieredzi ir vizuāli visvairāk izcelta – vai nu ar burtu dizainu vai krāsām

Ja vēlaties gūt iedvesmu, apskatiet kādu no mūsu piedāvātajiem arhitekta CV paraugiem un izvēlieties sev piemērotāko CV dizainu!

CV formāts un struktūra

Arhitekta CV pastāv trīs galveni informācijas izkārtošanas veidi: hronoloģiskais, funkcionālais un kombinētais. Jau pēc nosaukuma var nojaust, ka hronoloģiskajā CV jūs norādīsiet savas darba vietas hronoloģiskā secībā, funkcionālajā CV – aprakstīsiet savus galvenos prasmju blokus, bet kombinētajā – apvienosiet abas šīs pieejas.

Nav viena pareizā risinājuma – jāizvēlas struktūra, kas vislabāk, nepārprotamāk un uzskatāmāk izceļ jūsu prasmes un piemērotību vēlamajam amatam. Piemēram, ja esat profesionālis ar daudzu gadu pieredzi, izvēlieties hronoloģisko CV, jo tas sniegs informāciju par jūsu plašo darba pieredzi, kas, iespējams, ir jūsu galvenais “pārdošanas punkts”.

Arhitekta CV kontaktinformācijas sadaļa

Arhitekta CV kontaktinformācijas sadaļa ir pati pirmā CV sadaļa, un tajā jānorāda jūsu vārds un uzvārds, kā arī svarīgākā kontaktinformācija, piemēram, telefona numurs un e-pasts. Šī ir obligāta sadaļa visiem CV, un visai tajā sniegtajai informācijai jābūt precīzai.

Ja nokavēsiet darba interviju, tikai tāpēc, ka bijāt norādījis nepareizu e-pastu, tā būs tikai un vienīgi jūsu vaina.

Zemāk ir divi piemēri, kā veidot un (kā neveidot) arhitekta CV kontaktinformācijas sadaļu.

Nepareizi

Jānis B. (pk. 010188-00000)

Telefons: 271356

Adrese: Piena iela 25a-2

Facebook konts: facebook_janitis22


Šajā piemērā nav norādīts pretendenta pilns vārds un uzvārds, nav uzrakstīta pilna adrese, proti, nav skaidrs, kurā pilsētā potenciālais darbinieks dzīvo, un nav informācijas par e-pastu, kas noteikti ir daudzkārt svarīgāks par Facebook nosaukumu. Un kas vēl - izskatās, ka telefona numurā nav visu ciparu.

Pareizi

JĀNIS BĒRZIŅŠ

Telefons: 27123561

E-pasts: janis.berzins@house.lv

Adrese: Piena iela 25a-2, Liepāja, LV-1001

Mājaslapa: www.house.lv


Šajā piemērā pretendents ir norādījis pilnu vārdu un uzvārdu, turklāt tas ir izcelts ar lielākiem burtiem, ir norādīta pilna dzīvesvietas adrese un ar profesiju saistīta mājaslapa, kas kalpo kā CV papildinājums un portfolio vienlaikus.

📌Atcerieties – CV fotogrāfija nav obligāta, bet, ja tomēr esat nolēmis CV pievienot fotogrāfiju, pārliecinieties, ka tā ir kvalitatīva fotogrāfija bez citiem cilvēkiem un tajā labi redzama jūsu seja. Nekādu pašfoto un pludmales bilžu!

📌Padoms : šajā sadaļā vēlams norādīt tikai tādus saziņas kanālus ko izmantojat visbiežāk – piemēram, e-pastu vai mobilo telefonu!

arhitekta cv

Arhitekta pieredze – kā to norādīt CV

Lai arī šī arhitekta CV sadaļa šķiet vienkārša, arī tajā var būt vairāki izaicinājumi. Ir cilvēki, kas mainījuši darbu ik pēc pusgada un ir cilvēki, kam šajā sadaļā vienkārši nav ko rakstīt.

Ja jums ir ilga arhitekta darba pieredze , varat norādīt tikai tās darba vietas, kuras vēlaties īpaši izcelt, tā, piemēram, varat nenorādīt kādu nelielu uzņēmumu, kur strādājāt tikai 3 mēnešus pirms 10 gadiem. Ko darīt ja jums nav pieredzes? Atcerieties, ka CV var veidot, balstot to ne tikai uz jūsu pieredzi, bet arī uz jūsu prasmēm. Varbūt lieliski pārzināt darbu ar dažādām arhitekta darbam nepieciešamajām datorprogrammām vai esat izgājis praksi arhitektu birojā. Parādiet to!

Uzskaitot konkrētas darba vietas, noteikti norādiet uzņēmuma nosaukumu, savu amatu un darba periodu. Vērtīgi šo aprakstu papildināt ar galvenajiem pienākumiem, jo bieži tie izsaka vairāk nekā amata nosaukums. Nav obligāti jānorāda konkrēts datums, kad sākāt strādāt konkrētā vietā – pietiks ar mēnesi un gadu vai pat tikai gadu.

Padoms : Arhitekta darbu raksturo izstrādātie būvprojekti! Ja jums tādi ir (mēs, nešaubāmies, ka ir) – lepojieties ar tiem un norādiet šajā CV sadaļā.

PIEMĒRS – hronoloģiskais arhitekta CV:

SIA “Arhitektūras konsultācijas” | vecākais arhitekts
2019-2022
Būvprojektu izstrāde 3D vidē, industriālo, komerciālo un dzīvojamo ēku arhitektūras projektu izstrāde, arhitektūras projektu dokumentācijas sagatavošana, saziņa ar klientiem, pilsētas teritorijas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē, būvprojektu arhitektūras, teritorijas, interjera un iekārtu izvietojuma izstrāde, pirmsprojektēšanas izpētes darbu veikšana

Svarīgākie objekti: objekta A pārbūve pilsētā A (2020), pilsētas B domes ēkas renovācija (2021), biroju ēka C pārbūve (2019)

SIA “HomeCreate” | arhitekts
2010-2015
Izstrādāt būvprojektus, maketus, rasējumus un specifikācijas, sagatavot būvprojekta tehnisko dokumentāciju atbilstoši lietvedības un būvniecības, kā arī pilsētplānošanas un teritoriālās plānošanas jomas normatīvo aktu prasībām, saskaņot objekta dokumentāciju ar atbildīgajām institūcijām, uzraudzīt objekat būvniecības atbilstību būvprojekta dokumentācijai


Izglītība: kā iekļaut savu akadēmisko izglītību

Lai strādātu par arhitektu, Latvijā obligāti ir nepieciešama augstākā izglītība, un šim aspektam uzmanību noteikti pievērsīs jūsu nākamais darba devējs. Tāpēc arhitekta CV izglītības sadaļa ir ļoti nozīmīga un tā jāsagatavo precīzi un rūpīgi.

Norādot izglītību, varat sākt ar izglītības iestādes nosaukumu vai arī ar iegūto grādu (skat piemērus). Te varat norādīt arī galvenos apgūtos kursus, īpašu iegūto specializāciju, kā arī arhitektūras studiju darbu tēmas, vērtējumus un citus sasniegumus.

 1. PIEMĒRS:
Rīgas Tehniskā Universitāte
2005-2009
Arhitektūras fakultāte, inženierzinātņu bakalaura grāds arhitektūrā

 1. PIEMĒRS:
Profesionālais maģistra grāds arhitektūrā
2005-2009
Rīgas Tehniskā Universitāte, Arhitektūras fakultāte
(ar izcilību aizstāvēts maģistra darbs “3D modelēšana – iespējas un izaicinājumi pilsētvidē”)

arhitekta cv

Arhitekta CV prasmes

Lai kļūtu par izcilu arhitektu, jums jāpiemīt veselam prasmju kopumam – sākot no lieliskām zīmēšanas prasmēm un specifiskām arhitektūras nianšu zināšanām līdz radošās domāšanas un matemātikas prasmēm.

Zemāk esam uzskaitījuši svarīgākās prasmes, ko darba devēji meklē arhitekta CV un kas jums nepieciešamas, lai kļūtu par izcilu savas jomas speciālistu.

Tehniskās prasmes:

 • augstākā tehniskā izglītība arhitektūras jomā
 • teicamas matemātikas un rasēšanas prasmes
 • pieredze darbā ar AutoCAD, Archicad, Revit, VectorWorks
 • zināšanas par dokumentu sagatavošanu atbildīgajām iestādēm
 • zināšanas par būvniecību reglamentējošo normatīvajiem aktiem
 • arhitekta prakses sertifikāts
 • pieredze projektēšanā
 • pieredze darbā ar BIM sistēmu
Personīgās prasmes

 • precizitāte
 • spēja izstrādāt uz klientu vajadzībām vērstus risinājumus
 • projekta komandas vadības prasmes
 • vēlme un spēja strādāt komandā
 • radošā domāšana
 • kompleksu problēmu risināšanas prasmes
 • komunikācijas prasmes
 • kritiskā domāšana
arhitekta cv

Profesionālais kopsavilkums

Kas ir profesionālais kopsavilkums un kāpēc tas vajadzīgs? Tas ir īss jūsu apraksts, kurā izceltas jūsu spēcīgākās puses – zināšanas, prasmes vai pieredzes profesionālajā jomā. Parasti šī sadaļa tiek iekļauta arhitekta CV augšpusē un visdrīzāk būs pirmā (un varbūt par vienīgā) lieta, ko par jums izlasīs personāla atlases speciālists. Tai jābūt perfektai un pārliecinošai!

Lūk, divi piemēri – kā veidot un kā neveidot profesionālo kopsavilkumu arhitekta CV!

Pareizi
Sertificēts arhitekts ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, izcilām zināšanām modelēšanā 3D vidē, zināšanām par LR normatīvajiem aktiem arhitektūras jomā, izcilu izpratni par pilsētplānošanu un lieliskām prasmēm arhitektūras projektu dokumentācijas sagatavošanā

Šajā piemērā ir izcelts (tai skaitā vizuāli) darba pieredzes ilgums, sertifikācija un specifiskās arhitekta zināšanas un pieredze.

Nepareizi

Pieredzējis arhitekts meklē jaunu amatu ar izaugsmes iespējām. Augstākā izglītība, AUTOCAD prasmes, spēja motivēt un vadīt citus.


Šī profesionālā kopsavilkuma galvenais trūkums ir pārāk vispārīgais saturs, proti, nav skaidrs, cik ilga ir darba pieredze, kurā jomā ir iegūta augstākā izglītība (tai skaitā, vai ir iegūts arhitekta sertifikāts). Arī tajā lietotā valoda un izteiksmes veids nerada “pārliecinošu” iespaidu par šo pretendentu!

Arhitekta CV papildu sadaļas

Ja vēlaties, varat papildināt savu arhitekta CV ar papildu informāciju, kas var noderēt, izvērtējot jūsu kandidatūru. Visbiežāk papildu sadaļās norāda informāciju par valodu prasmēm, iegūtajiem, sertifikātiem, datorprasmēm, kā arī izietajiem kursiem un publikācijām.

Aprakstot valodu zināšanas, svarīgi norādīt savas spējas, sazināties šajā valodā rakstiski, mutiski vai arī izprast dzirdētu informāciju. Visbiežāk šīs prasmes norāda skalā no 1-5. Šī sadaļa ir īpaši būtiska, ja plānojat strādāt ar starptautiskiem klientiem.

Ja vēlaties, CV varat iekļaut arī atsauces uz jūsu iepriekšējiem darba devējiem, kas var sniegt rekomendācijas. Izvēlieties cilvēkus, ar kuriem esat ikdienā cieši sastrādājies un kuri jūs varētu precīzi noraksturot nākamajam darba devējam. Šajā sadaļā nedrīkst norādīt tuviniekus un draugus!

Papildiniet savu CV ar portfolio

Reizēm darbi pasaka vairāk nekā vārdi, tāpēc, ja jūsu līdzšinējais darbs bijis saistīts ar konkrētu projektu īstenošanu, noteikti norādiet tos savā CV vai pievienojiet saiti uz mājaslapu, blogu vai citu interneta vietni, kur iespējams apskatīt jūsu portfolio.

Vienmēr regulāri atjaunojiet savu portfolio, kā arī papildiniet to ar kvalitatīvām objektu fotogrāfijām, nelieliem katra objekta/projekta aprakstiem un jūsu pienākumiem tajā.

Kopsavilkums: uzrakstiet izcilu arhitekta CV

Ja vēlaties dabūt labāko arhitekta darbu, jums jāsagatavo labākais arhitekta CV! Tieši tik vienkārši un vienlaikus sarežģīti. Lūk, 9 zelta padomi “zelta” CV sagatavošanai!

 • Izlasiet darba sludinājumu un tad...izlasiet to vēlreiz – ir ļoti svarīgi saprast, kādas specifikas darbinieks tiek meklēts un kādi būs šī cilvēka pienākumi.
 • Saprotiet, kāpēc esat labākais kandidāts vakancei un uzskatāmi parādiet to savā CV.
 • Neizmantojiet vienu un to pašu CV – to pamanīs personāla atlases speciālisti un, iespējams, jūsu CV pat nelasīs.
 • Sagatavojiet 100% pārliecinošu profesionālo kopsavilkumu – iespējams tā būs vienīgā CV daļa, ko darba devējs izlasīs.
 • Lietojiet pareizos atslēgas vārdus (arī tos, kas minēti sludinājumā) un specifisku arhitektūra jomas terminoloģiju.
 • Palīdziet ieraudzīt svarīgāko ar CV dizainu - īpaši izceliet to informāciju, kas darba devējam obligāti jāpamana, piemēram, ar izceltu tekstu vai rāmīšiem.
 • CV nedrīkst būt pārāk garš – neatkārtojieties un neiekļaujiet nebūtisku informāciju.
 • Miniet savus sasniegumus – ja ir, norādiet savu mājaslapu, jo, iespējams, tā pateiks vairāk nekā vārdi.
 • Un visbeidzot – atcerieties, ka CV ir jūsu vizītkarte, tāpēc tam jābūt perfektam un jāatšķiras no citiem. Jā, tieši tik vienkārši!

Meklējat profesionāļu sagatavotus arhitektu CV paraugus ? Jūs esat īstajā vietā!

arhitekta cv

Arhitekta CV motivācijas vēstule

Lai jūsu arhitekta CV būtu pilnīgs, neaizmirstiet tam pievienot motivācijas vēstuli! Vai tas ir obligāti? Ja tas ir prasīts darba sludinājumā, tad - jā. Ja nav, tad tas paliek jūsu ziņā, bet iesakām to pievienot. Kāpēc?

Tā nav tikai lapiņa, kas papildina jūsu CV. Tā ir vieta, kur jūs varat atklāt savu motivāciju strādāt konkrētā uzņēmumā, kā arī plašāk aprakstīt savas īpašās “arhitekta” prasmes. Izmantojiet šo iespēju!

Padoms : Rakstot motivācijas vēstuli, vienmēr palīdziet lasītājam ieraudzīt svarīgāko - izmantojiet rindkopas, pasvītrojiet vai citādi izceliet nozīmīgākās teksta daļas.

Nekad neesat rakstījis motivācijas vēstuli? Nesatraucieties. Mēs esam par to padomājuši. Izmantojot mūsu arhitekta CV paraugus , jūs iegūsiet pieeju arī mūsu sagatavotajiem motivācijas vēstuļu paraugiem.

Arhitekta CV - biežāk uzdotie jautājumi

Kādi ir pirmie soļi, rakstot arhitekta CV?

Pirmkārt , uz atsevišķas lapas sarakstiet visas savas stiprās puses, tai skaitā, izglītību, darba pieredzi, tehniskās prasmes un sasniegumus, kas jūs padara par konkurētspējīgu arhitektu, otrkārt , izvēlieties svarīgākās lietas, ko izcelsiet savā CV (ūpīgi izlasiet darba sludinājumu – tur minētās prasības jums jāizceļ savā CV) un atrodiet piemērotāko CV dizainu. Treškārt , savadiet tajā informāciju, un programma jūsu CV dizainu izveidos pati. Jums atliks to tikai izdrukāt vai saglabāt datorā. Vai nav lieliski?

Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, rakstot arhitekta CV?

Biežāk pieļautās kļūdas ir nepietiekama informācija par iepriekšējo darba pieredzi un pienākumiem, piemēram, CV norādīti tikai uzņēmumi un pieredzes ilgums, bet nav informācijas par veiktajiem pienākumiem, nav sniegta informācija par jūsu tehniskajām prasmēm , kas ir īpaši būtiski, jo arhitekta amati parasti ir ļoti tehniski un darba devējam jābūt pilnam priekšstatam par jums piemītošajām tehniskajām kompetencēm, piemēram, konkrētu projektēšanas datorprogrammu pārzināšanu.

Izveidojiet savu CV, izmantojot labākās veidnes

This is some text inside of a div block.

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Izveidojiet savu CV 15 minūšu laikā

Mūsu bezmaksas prasmīgi izstrādātu CV veidņu kolekcija palīdzēs jums izcelties no pūļa un tikt soli tuvāk jūsu sapņu darbam.

Izveidojiet savu CV

Vēstuļu paraugi lejupielādei

Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules veidne
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules dizains
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Motivācijas vēstules veidne studentiem - augstskola
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos
Veidne motivācijas vēstulei, lai iesaistītos